brak logo

FADO Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o FADO Sp. z o.o.

anonim 2011-03-12 10:43:19
dobry pracownik długo się w tej firmie nie utrzymuje, zostaje wygryziony przez ( usunięte przez administratora )i nierobów trzymających palec w( usunięte przez administratora ) najlepiej by było, gdyby każdy pracował za darmo, broń Boże zarobić za dużo na nadgodzinach - okrada się w ten sposób firmę. średnia pensja ( usunięte przez administratora ), praca często ponad siły. to, że ma się w umowie wpisane jakieś stanowisko nie znaczy, że nie będzie się pracować jednocześnie na 5 innych stanowiskach..[usunięte przez moderatora] nie ma szacunku do pracowników, utrzymuje zarząd w atmosferze paniki i strachu o swoje posady, każdy tańczy jak mu [usunięte przez moderatora]zagra. nie można mieć własnego zdania, bo się usłyszy \"już tu ( usunięte przez administratora )nie pracujesz, w( usunięte przez administratora )\". nawet jeśli ma się tytuł mgr można zostać odesłanym do obsługi maszyny. ogólne wrażenie: żenada. najpierw proponują człowiekowi umowę na stałe, a chwilę później zwalniają. zarząd ma problem sam ze sobą.
4
Zastraszaony przez dyktatorskiego właściciela 2012-01-25 12:51:09
Potwierdzam przedmówce, [usunięte przez moderatora]ma problemy z wyartukowanie podstawowych informacji, ma zapędy dyktatorskie co nie sprzyja ani atmosferze w pracy ani nie wpływa dobrze na wydajność pracownikówe, wiadomo, że w takiej atmosferze pracuje się źle, każdy wie, ale nie ten człowiek [usunięte przez moderatora] że gdy relacje zv układają się nam dobrze, wtedy swoją sytuację w pracy oceniamy pozytywnie. Zdarza się nawet, że odrzucamy propozycję lepiej płatnej pracy, ponieważ wolimy pozostać tam, gdzie czujemy się szanowani, dobrze traktowani i doceniani, niestety[usunięte przez moderatora]nie rozumie tej podstaowej prawdy, że firma, w której pracownicy po prostu boją się swoich szefów, nie może dobrze funkcjonować i wkrótce tutaj też tak będzie, niedługo ludzie będą uciekać z tej firmy i przestrzegać innych przed zatrudnianiem się tam...
6
Kolejny zastraszony fadowicz 2012-01-26 09:52:12
Ludzie, niestety narzekanie nic nie pomoże, [usunięte przez moderatora] nie ma żadnych ale to dokładnie żadnych cech dobrego [usunięte przez moderatora], ten człowiek nie liczy się ze zdaniem innych prawdziwy[usunięte przez moderatora] powinien mieć przede wszystkim otwarty umysł (czego[usunięte przez moderatora]kompletnie nie posiada).otwarty nie tylko na nowości rynkowe w swojej branży i w metodach zarządzania, ale także na problemy swoich podwładnych. Dbanie o stałą konkurencyjność wiąże się z udoskonalaniem produktów, polepszaniem jakości usług, a tak- że ciągłym zwiększaniem kreatywności zespołu. Jednak sukcesu nie odniesie się, zapominając o jego głównych twórcach, czyli o współpracownikach. Konieczne jest więc stałe odpowiadanie na ich potrzeby. Poprzez dostosowanie tematów, zadań do indywidualnych preferencji i wiedzy, a także wczesną reakcję na pojawiające się wątpliwości i właściwe zrozumienie oczekiwań pracowników - to są cech idealnego[usunięte przez moderatora] traktuje swoich pracowników jak pieski którym wydaje polecenia i rozkazy, zapomina przy tym, że to ludzie tworzą ten zakład, jedyne co potrafi powiedzieć, jak się nie podoba to się zwolnij....gdyby tak 50% załogi dała wypowiedzenie w jeden dzień to by mu się oczy otworzyły... wprowadza atmosfere paniki i strachu bo wie, że póki co może sobie na to pozwolić ze wzgęldu na bezrobocie, jeżeli bezrobocie zmniejszy się zacznie się docenianie pracowników i słuchanie ich...umiejętność słuchania innych tej tej cech [usunięte przez moderatora]również nie posiada uważa się za omnibusa mającego tylko i wyłącznie racje i zapomina że czasem warto jest posłuchać pracowników, siła zespołu tkwi w jego różnorodności i w szerokiej wiedzy, która pracownicy powinni się ze sobą dzielić. Przykład [usunięte przez moderatora] ich do tego zachęcać - jeśli jednak będzie on siebie traktował jako wyrocznię, podwładni nie będą się z nim, ani ze sobą dzielić pomysłami, wiedzą, bądź doświadczeniem. Prawda jest taka ze[usunięte przez moderatora] traktuje ludzi jak pieski, nie ma z nim dyskusji, tylko rozkazuje, nie liczy się z innymi, jest to najgorszy [usunięte przez moderatora] jakiego możan sobie zyobrazić, pozostaje tylko czekać na lepsza sytuacje na rynku pracy i jak zaczną ludzie odchodzić z pracy co wpłynie negatywnie na jego firme, może oczy się otworzą, ale i tak mało prawdopodobne, tego typu człowiek jest niereformowalny i przeświadczony o swojej wyższości..... przykre ale prawdziwe....
6
NF 2015-04-16 14:08:15
Firma z chyba największą fluktuacją pracowników w tej części Europy. Nic nie dają, chcą wszystkiego. Trudno nawet zapamiętać imiona osób które przychodzą i odchodzą lub są wyrzucani. Można zapomnieć o obietnicach szefa już po tygodniu pracy. Nikt nic nie wie, nikt nie pomoże, każdy zakabluje. Płace albo minimalne albo śmiesznie niskie z możliwością obcięcia premii. Zakres pracy nieznany lub tylko w głowie szefa, wyjątkowo płynny i elastyczny. Można robić wszystko i za wszystkich. Ustalenia, zasady? Jakie zasady??? Podobne firmy zatrudniają dwukrotnie więcej ludzi. Totalne dno.
6
Trauma do końca życia 2015-04-17 09:34:58
Nieźle! Pięć "super ogłoszeń" z fado. Czyli kolejnych pięciu frajerów poleciało z pracy. Przy tak małej liczbie pracowników to chyba 1/10 tym razem wyrzucił. Biorąc pod uwagę fakt że zawsze brakowało tam kilku zwykłych pracowników to pewnie aktualnie brakuje 1/5 załogi. Widzę że nadal tam są takie jaja jak kiedyś, nic się nie nauczył. Jak tak dalej będzie robił to ludzi do roboty będzie rekrutował pod skupem złomu naprzeciwko. Nie pozdrawiam bo to miejsce pozostawia trwały ślad w psychice. ..
6
avalon 2015-05-17 12:34:38
Szukasz pracy - omijaj fado z daleka.
4
nerwica 2015-06-27 23:46:13
Moja ocena będzie bardziej obiektywna.

Praca w Fado nie zawsze i nie wszędzie jest zła. Szef też ma zalety.
Podział zakładu na dwie główne części jest wyraźny - jest to wtryskownia i narzędziownia. Gdyby na wtryskowni były lepsze wynagrodzenia praca byłaby w miarę ok. Największe problemy są na narzędziowni. Jest to najważniejsza z punktu widzenia szefa i dochodów część Fado. Jednocześnie jest tam największy bałagan i to tam szefa szlag trafia gdy widzi błędy w formach, awarie maszyn spowodowane niewłaściwą obsługą, uszkodzenia, poważne opóźnienia, niewłaściwą obróbkę itp.
Skąd ten bałagan? Jest takie jedno biuro zasiedzone przez Trójce Świętą. Znajduje się najbliżej szefa. Szef ma na ich temat bardzo dobre zdanie bo jedna z tych osób robi dobre wrażenie mając niewielką wiedzę techniczną i sprytnie adaptuje zasłyszane informacje a dwie pozostałe mają świetną wiedzę techniczną i robią bardzo dobre projekty. Skąd bałagan? Osoby te są uprzywilejowane, robią na ogół co chcą i co prawda słuchają szefa, ale wszystkich innych mają w d... Próba formy bez konstruktora jest rzeczą normalną, analiza terminu produkcji form poprzez wróżenie z gwiazd jest rzeczą normalną. Inżynierowie projektów są na ogół młodzi i biorą udział w stresujących sytuacjach. Mają dużą wiedzę ale małe doświadczenie, w Fado trafiają w wir wydarzeń które nie przyśniły się w najgorszym koszmarze. Młody inżynier musi odwalać całą robotę, za siebie ale również za Świętą Trójcę i pilnować narzędziowców przy maszynach żeby czegoś nie rozwalili. Ten sposób zarządzania u niejednego wywołał nerwicę.

Porada dla szefa - może warto rozdzielić sztywną barierą obie części fabryki i w narzędziowni zatrudnić managera który nie tylko koordynowałby pracą załogi, ale także znałby się na tym co robi i przypilnowałby także wszystkie zadania?
6
nie polecam 2015-07-06 16:27:23
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Pracownicy są zastraszeni i zmuszeni znosić obelgi szefa- Pana D... Rozmowa kwalifikacyjna to mistyfikacja mająca na celu wprowadzić przyszłego pracownika w świat marzeń o idealnej, rozwojowej pracy..niestety po odebraniu umowy o pracę, należy podpisać wiele aneksów i lojalek (niezgodnych z prawem). Szef stosuje inteligentny mobbing i co miesiąc zwalnia jednego nowo-przyjętego pracownika. Co do umowy- od 40% wynegocjowanej stawki stanowi premie uznaniowe, które są odbierane kazdemu za niewykonanie zadania..tj. 300% normy!! Nie polecam...chyba,że macie mocną psychikę.Nie można powiedzieć złego słowa na pracowników pracujących na maszynach w narzędziowni- ale i oni dali się złapać w inne formy umowy i pracują ponad czas .
5
mlody 2015-08-05 13:46:28
Nie mam wielkiego doświadczenia zawodowego gdyż trafiłem do FADO jeszcze na studiach, ale chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat tej firmy. FADO nie jest firmą dla każdego i nie każdy znajdzie tu dla siebie miejsce. Wraz ze mną do firmy przyjęto kilkanaście młodych osób bez większego doświadczenia. Dzisiaj zostało nas sześciu, co najlepiej pokazuje proces naturalnej selekcji. Szef - wymagający, dający presję na efekty, ale trzeba oddać, że przez krótki okres czasu udało mi się zdobyć doświadczenie i wiedzę, którą ciężko byłoby zdobyć na studiach. Ogólnie polecam wszystkim młodym szukającym doświadczenia w branży, można się naprawdę sporo nauczyć. Kasa na początek taka sobie, ale temat jest rozwojowy i adekwatny do umiejętności.
2
Anonim 2015-08-31 12:49:13
Polecam pracę w tej firmie, jest to jedna z lepszych narzędziowni i wtryskowni w naszym regionie. Również jeśli chodzi o zarobki - jest możliwość wynegocjowania dobrej stawki jeśli mamy co zaoferować w zamian. Opinie o szefie wypisywane przez osoby piszące na tym forum mogą przyprawić o ból głowy, ale są mocno przesadzone. Nie taki diabeł straszny jak go malują, poza tym patrząc na opinie o właścicielach innych bydgoskich narzędziowni, szybko dochodzi się do wniosku że wylewanie kubłów pomyj na swojego szefa jest chyba sposobem na odreagowanie dla mocno sfrustrowanych osób.
1
mlody 2015-09-04 14:07:54
Witam wszystkich, ja jestem osobą która opublikowała miesiąc temu tekst pod nickiem "młody". Powstał on na wyraźne zlecenie szefa, ktoremu niemal dosłownie piana zaczeła lecieć z ust gdy przeczytał powyższe komentarze o sobie (ktoś mu ostro nadepnął na odcisk)
Muszę z przykrością stwierdzić, ze dzisiaj zostałem zwolniony za probę odebrania nadgodzin ( w fado nie można raz zostać dłużej aby pozniej wyjsc z pracy szybciej).Na szczęście teraz moge napisać jak praca w fado wygląda na prawdę, a nie tworzyć wpis pod dyktando szefa.

Jesli jestescie magistrami, inzynierami którzy maja ambicje w tej firmie szorowac szmatami usyfione smarem formy wtryskowe, to goraco polecam. Zapomnijcie o jakichkolwiek przydatnych na rynku pracy umiejetnosciach-to co obiecuje szef to jakas fantastyka. Niech tylko zdarzy sie, ze sprzataczka bedzie na chrobowym zwolnieniu- zostatnie zwolniona, a zanim znajdzie sie nastepna, którys mlody inzynier bedzie mopem podlogi wycieral.
Dostaniecie od szefa umowy lojalnsciowe z których jasno wynika, ze jesli nawet czegokolwiek sie nauczycie, to aby samemu odejsc i pracowac w jakiejkolwiek innej firmie musicie najpierw zaplacic-UWAGA- 500 tys zl.

A wiecie po co tak na prawde mu nowi pracownicy?
Bo szefo ma leb do interesów, wyciaga masowo kase z unijnych dostacji, a ze taki jest wymóg formalny to musi udawac, ze zatrudnia mlodych pracowników. Efektem ubocznym jest to, ze szef moze bezkarnie wami pomiatac jak ostatnim scierwem (bo i tak jestescie do odstrzalu), siac terror i co miesiac kogos wywalic na zbity pysk, tak dla przykladu, aby stara ekipa sie bala.
Wtedy mozna im spokojnie nie placic (tak jak wam z reszta) 40% pensji, ktora i tak w pelnej wysokosci oscyluje kolo 1.5tys zl.
Pomijam juz chamstwo i grubianstwo, wyzwiska i bluzgi to cos na co sie z czasem juz przestaje zwracac uwage, tak naturalne sie staja.

Podsumowujac, inzynier w fado = tania sila robocza, a nabór o którym pisze trwa w sposób niemal ciagly, co powoduje ze liczba ludzi jaka sie przewalila przez to stanowisko moze spokojnie konkurowac z posada skladacza hamburgerów w McDonaldzie. W sumie mozna nawet sie pokusic o stwierdzenie, ze to cale fado to taki mcdonald dla inzyniera.
5
klikonia 2016-01-19 15:49:03
o kim mowisz? sw trójca...?.mnie zdraznił pępek... pewnie wiesz o kim mowa
1
kikonia 2016-01-19 16:07:03
mi akurat przytrafiła się współpraca z firma Fado,która sie zakończyła w styczniu tego roku.Powiem tak :trafiłam na bardzo fajna ekipę,która była najlepsza jaka znałam i pewnie będę znała.Praca nie jest ciezka ,jak ktos się wdroży i ma fajnych ludzina zmianie.Duzo zalezy od kierownika jak mu lizesz d....to jesteś cool a jak nie to kończysz tak jak Ja.Nie krzyczy ale potrafi wyprowadzic człowieka z równowagi.Najgorsze jest to ze tam są rodziny ,które kablują od ojca po córkę, .Wstyd!!!!NADGODZINY SĄ i płacą o czasie.JAK JESTEŚ NA UMOWIE Z FIRMĄ TO PEŁEN SOCJAL..POZDRAWIAM PĘPKA,człowieka młodego a głupiego jak but...
1
janek 2016-01-25 09:28:26
Faktycznie, Pępek nie należy do przyjaznych osób, też mi się cieżko z nim współpracowalo. Jest rzeczywiście młody, ale na tyle stary, że już sie nie zmieni.
Naturalnie na moje zdanie nie ma w najmniejszym stopniu wpływu jego odmienna orientacja seksualna, poprostu chodzi mi o jego charakter i stosunek do innych pracowników.
4
kikonia 2016-02-01 20:40:50
No nie mów, pedał? Dlatego jest tak bardzo wyrozumiały dla mężczyzn
KaZaW 2016-02-03 12:10:25
Potwierdzam opinie o Dyrektorze tego zakładziku. Gbur, egocentryk, chamski itp. Nie będę się rozpisywał, bo negatywne opinie o nim na tym forum są w 100% prawdą. Uważa się za nie wiadomo kogo, a słoma wystaje z butów. Robi sobie z ludzi ubaw kosztem ich nieszczęścia. Jest cyniczny i nietaktowny. Nie polecam z nim współpracy. Jeżeli macie swoją godność nie wchodźcie w kontakt z tą żałosną firemką.
3
ja 2016-02-10 07:51:50
Panie Domeracki Jerzy Stefanie będący TW Tokarz nr IPN BU 001134/983 ur. w 1956r. , może byś sie Pan ustosunkował do opinii powyższych?
Każdy doskonale wie, że Pan czytasz co tu jest napisane.
1
:) 2016-02-10 16:51:20
A co ten człowiek może tobie odpowiedzieć?
Nie licz na szczerość, ktoś z taką historią i ktoś z takim żałosnym charakterem nie jest skory do otwartości przed ludźmi, ma ich za nic.
Płonne twoje nadzieje.
stary 2016-02-15 10:43:13
Dokadnie @ja, nie wiem na co liczyłeś, że ten komunistyczny kapuś napisze coś szczerego od siebie? On tylko na innych ludzi umie donosy pisać.
To tak jakby miał znęcać się nad samym sobą, zamiast nad żoną lub pracownikami.
2
bezzstronny 2016-02-15 17:41:11
Pierdoły.i pomówienia..ludzie zatrudnieni w firmie Fado od dołu po samą górę mają zbyt mało własnych problemów i chyba zbyt mało obowiązków w pracy skoro mają czas na bezpodstawne donosy...wstyd!!!!
2
KaZaW 2016-02-17 01:35:06
Wyczuwam ból... prawdy. Co dyrektorek kazał napisać posta, bo zwolni :)
Swoją wypowiedzią tylko potwierdzasz że jesteś wazeliniarzem w firmie :)

Teraz czas na płacz w rękaw dyrektora :)
1
Janka 2016-03-03 17:52:38
Hej, poproszę opinie o pracy na stanowisku pracownika sekrekariatu?
1
adam 2016-03-14 10:45:39
Może ktoś napisać coś o stanowisku automatyka w tej firmie? Pojawiła się oferta pracy i czytając opinie, to nie wiem, czy jest sens wysyłać tam CV.
adam 2016-03-14 12:08:34
@Janusz Tak, skończyłem kierunek Automatyka i Robotyka. Tylko zniechęciły mnie opinie o firmie.
ktos 2016-03-15 13:24:20
pracowałem w utrzymaniu ruchu o szefie nie powiem złego słowa i o Adamie ale Zdzichu i pepek to patologia
3
michu76 2016-04-20 10:41:48
Witam wszystkich. Te wszystkie opinie są bardzo zniechęcające do pracy w firmie Fado... znalazłem ofertę na stanowisko chemik przy obróbce biżuterii i teraz mam wątpliwości czy wysłać swoje CV... Czy jest ktoś wstanie rozwiać moje wątpliwości i napisać parę zdań o zamieszczonym ogłoszeniu? Z gór dziękuję
michu76 2016-04-20 12:18:38
Dzięki @kornik43 za odpowiedz, a ofertę znalazłem nie na ich stronie i zdziwiła mnie taka oferta, bo firma raczej nie ma nic wspólnego z biżterią. Ja nie mam kwalifikacji na frezera niestety... a mógłbyś mi coś więcej napisać o tej firmie? Czy faktycznie jest tak źle jak piszą wszyscy ?
leon 2016-05-10 09:32:13
Z tego co wiem jest praca na stanowisko ustawiacza, musisz złożyć cv.
Brzoza 2016-06-29 17:44:43
Kolesiu o nicku "JA" i dwaj dalsi jego poplecznicy, zanim napiszesz publiczną obelgę, zastanów się, sprawdź wiarygodność informacji, upewnij się, postaraj się być porządnym człowiekiem. Miej honor.

Na liście agentów SB pod numerem IPN BU 001134/983 jest "Piotr Domeracki", a poza tym ta lista to nie dowód (http://www.ny.pl/Lista_Wildsteina/d/do.html) nawet wobec osób tam wymienionych.

Wyobraź sobie, jak sam byś się poczuł, gdyby ktoś tak napisał o tobie?
KTOŚ 2016-07-13 11:02:28
SZCZERA PRAWDA , SYF , KOMUNA I OBŁUDA .
4
byla sekretarka 2016-09-27 21:29:29
@along- W sekretariacie mozesz sie spodziewac zarobków typu minimalna z możliwościa obcięcia 40% pensji, co jest dosc prawdopodobne, tym bardziej ze, z tego co tu czytam, szef Jerzy ma nie tylko zboczenie zawodowe, ale również oferuje gówniana pracę.
ona 2016-09-29 22:13:14
Pan właściciel Jerzy płaci w zależności od posiadanej przewężki, jesli jest to przewęzka szczelinowa to w ow czas jest to placa minimalna, jesli jednak jest to przewezka parasolowa to wtedy odejmuje 40%. Jednym slowem lubi ciasne.
automatyk 2016-09-30 23:03:04
Premia w fado ma nieco inne znaczenie niz to sie powrzechnie przyjelo uwazac, a mianowicie jest to poprostu 40% wynegociowanej stawki ktore w kazdym momencie pan wlasciciel Jerzy moze sobie ot tak zabrac (a jest z tego znany).

Przyklad : Jesli jestescie wysokiej klasy specialistami to mozecie liczyc w fado na przyzwoite 1800zl netto. Jednak w zwiazku z wyzej wspomniana premia, w kazdym momencie mozecie na koniec miesiaca zobaczyc 1080 zl.

Jedyny przyklad, gdy faktycznie dostaje sie jakis dodatek do pensji, sa przypadki gdy pan wlasciciel Jerzy wymusza na kims donos na wsplpracownikow. Ja wartosciowy donos Jerzy placi ok 300zl (pod stolem),a osobom wskazanim w donosie z automatu odbiera 40% wyplaty (tzw premii)
aha 2016-09-30 23:06:52
@monika, to jeszcze nic. Mi mowił, że wyformuje mi wypraskę na klate, a nastepnie bede musiała mu zebami oderwac wystajacy wlewek. FUJ!!!
mlody1 2016-09-30 23:11:34
Witam.


Jesli jestescie magistrami, inzynierami którzy maja ambicje w tej firmie szorowac szmatami usyfione smarem formy wtryskowe, to goraco polecam. Zapomnijcie o jakichkolwiek przydatnych na rynku pracy umiejetnosciach-to co obiecuje szef to jakas fantastyka. Niech tylko zdarzy sie, ze sprzataczka bedzie na chrobowym zwolnieniu- zostatnie zwolniona, a zanim znajdzie sie nastepna, którys mlody inzynier bedzie mopem podlogi wycieral.
Dostaniecie od szefa umowy lojalnsciowe z których jasno wynika, ze jesli nawet czegokolwiek sie nauczycie, to aby samemu odejsc i pracowac w jakiejkolwiek innej firmie musicie najpierw zaplacic-UWAGA- 500 tys zl.

A wiecie po co tak na prawde mu nowi pracownicy?
Bo szefo ma leb do interesów, wyciaga masowo kase z unijnych dostacji, a ze taki jest wymóg formalny to musi udawac, ze zatrudnia mlodych pracowników. Efektem ubocznym jest to, ze szef moze bezkarnie wami pomiatac jak ostatnim scierwem (bo i tak jestescie do odstrzalu), siac terror i co miesiac kogos wywalic na zbity pysk, tak dla przykladu, aby stara ekipa sie bala.
Wtedy mozna im spokojnie nie placic (tak jak wam z reszta) 40% pensji, ktora i tak w pelnej wysokosci oscyluje kolo 1.5tys zl.
Pomijam juz chamstwo i grubianstwo, wyzwiska i bluzgi to cos na co sie z czasem juz przestaje zwracac uwage, tak naturalne sie staja.

Podsumowujac, inzynier w fado = tania sila robocza, a nabór o którym pisze trwa w sposób niemal ciagly, co powoduje ze liczba ludzi jaka sie przewalila przez to stanowisko moze spokojnie konkurowac z posada skladacza hamburgerów w McDonaldzie. W sumie mozna nawet sie pokusic o stwierdzenie, ze to cale fado to taki mcdonald dla inzyniera.
1
S.S. 2016-10-20 12:43:51
Ludzie nie wierzcie w te bzdury, które co niektórzy na gowork wypisują. Pracuje w tej firmie od lat i nigdy nie spotkałem sie z wyżej wymienionymi sytuacjami. Nie wiem z czego to wynika, ze ludzie pisza takie podle klamstwa na temat firmy FADO. Chyba tylko z zazdrości , bo jakiż może być inny powód...
Goraco polecam prace w firmie FADO. To solidna firma, która dba o swoich pracowników :)
1
nickname 2016-10-20 17:31:25
patik i byly handlowiec
Ciekawe :)
Wtajemniczenie wiedzą dlaczego ciekawe!
Tak to już jest że jedynie na gowork.pl można pisać bez weryfikacji czy kiedykolwiek nawet stało się pod bramą danej firmy.
Wiarygodność tej tablicy w nazwie gowork.pl jest O%, pozdrowienia dla działu handlowego gowork.pl
3
hydra 2016-10-20 17:42:23
Pozdrowienia pracownicy fado , konkurencja czeka :)
Coraz trudniej o pracowników ...
S.S. dokładnie samym nie wyszło !
1
hydra 2016-10-20 17:45:11
Ciekawe że teraz można ze szpitali psychiatrycznych pisać , napisz coś o sobie - masz taką fajną skrzywioną psychikę
2
nie polecam 2016-10-20 19:18:29
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Pracownicy są zastraszeni i zmuszeni znosić obelgi szefa- Pana D... Rozmowa kwalifikacyjna to mistyfikacja mająca na celu wprowadzić przyszłego pracownika w świat marzeń o idealnej, rozwojowej pracy..niestety po odebraniu umowy o pracę, należy podpisać wiele aneksów i lojalek (niezgodnych z prawem). Szef stosuje inteligentny mobbing i co miesiąc zwalnia jednego nowo-przyjętego pracownika. Co do umowy- od 40% wynegocjowanej stawki stanowi premie uznaniowe, które są odbierane kazdemu za niewykonanie zadania..tj. 300% normy!! Nie polecam...chyba,że macie mocną psychikę.Nie można powiedzieć złego słowa na pracowników pracujących na maszynach w narzędziowni- ale i oni dali się złapać w inne formy umowy i pracują ponad czas .
pracownik 2016-10-20 19:36:58
Co Ty możesz wiedzieć , nawet nie wiesz którym wejściem wchodzi się do tej firmy !
Pracuje tam i nie ma mowy o tym co wypisujesz , konkurencja ?!
1
zdziwiony 2016-10-20 19:44:24
Pracuje w trzeciej firmie już i każdą z nich na tym gowork.pl dziwni ludzie oceniają , nikt mnie nie weryfikuje czy rzeczywiście pracuje tutaj , czy działam dla konkurencji ?!
Dziwna sprawa

Może ktoś z gowork ustosunkował by się do tego ?
3
Wika 2016-10-21 10:31:34
Pracowałam w firmie Fado przez kilka lat i osiągnęłam, nauczyłam się tam bardzo dużo.
To firma z wieloletnim doświadczeniem i jeśli komuś zależy na tym aby się czegoś nowego nauczyć to gorąco polecam. Cały zespól jest ok, a sam szef to bardzo dobry i wyrozumiały człowiek. zawsze można się z nim było dogadać.
1
Aldona 2016-10-21 10:38:51
Polecam , super firma
Procować trzeba , ale można dużo się nauczyć !
byly 2016-10-22 15:08:46
Niestey oskarżenia na tym forum wobec własciciela fado- Jerzego są prawdziwe. W firmie panuje iście stalinowski terror, kazdy ma jasno powiedziane, że nie ma ludzi niezastąpionych, w kazdym momencie można być zwolnionym i zastąpionym inną osobą. Donoszenie na innych pracowników jest na porządku dziennym, sam właściciel często wychodzi z inicjatywą, aby złożyc mu donos na wskazaną osobę za odpowiednia opłatą.
Ciekawy jest fakt, że zaraz po wejściu do firmy po prawej stronie możemy podziwiać pomnik założyciela fado, wyglada to troche jak kolejny przejaw stalinowskiego kultu jednostki jaki właściciel Jerzy zaprowadza w tym zakładzie.

Gdbybyście jeszcze mieli jakiwkolwiek wątpilowości czy podjac prace w fado, to w tym momencie je rozwiewam, trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy. To nie jest miejsce sprzyjające rozwojowi kariery.

Pozdrawiam.
Peter 2016-10-22 15:56:55
Dawno , nawet bardzo dawno tam byleś , wchodzę codziennie i nic nie widzę
Fado miejsce pracy na pewno godne polecenia , na pewno nie jest dla leni i cwaniaczków
Lis 2016-10-24 12:35:29
Fado to firma dla ludzi myslacych, a nie dla leserow, ktorzy licza na to, ze manna sama bedzie im leciec z nieba. Szef jest wymagajacy, ale tez potrafi docenic kazdego pracownika.
Ludzie nie wierzcie w te glupoty, ktore sa tutaj wypisywane przez konkurencje.
Fado to firma dla ludzi, ktorzy chca w zyciu cos osiagnac!
1
Sylwia 2016-10-25 09:26:36
Wlasnie zastanawiam sie nad podjeciem pracy w firmie Fado. Chociaz te opinie sa srednie, ale chyba jednak zaryzykuje i przekonam sie sama jak tam jest.
2
Zostaw swoją opinię o FADO Sp. z o.o. - Bydgoszcz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FADO Sp. z o.o.