Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Eng

Ile maszyn wtryskowych ma operator do obsługi na codzień?Pytam poważnie,szukam pracy

Jola

A jak u Was współpraca z kierownictwem czy brygadzistami ??? Da się wytrzymać ???

Kolo

A. JAK KIEROWNIK ?? BRYGADZIŚCI ??

witam

jak dobrze, ze firma poszukuje pracowników w narzędziowni, ciesze się. szkoda tylko że musi to robić i zamiast poprawiać warunki i stosunki wsród fachowców to kierownicy wolą zmieszać z błotem i wygadywać do prezesa głupoty wyssane z palca. Jesli chodzi o styl pracy to jest całkiem powiedziałbym dobrze (póki komuś palma nie odbije raz na tydzień). Jeśli chodzi o podejście prezesa do swoich fachowców to wierzy nieprawdzie która wypływa z ust kierowników zamiast sam porozmawiać i rozeznać sie w sprawie robi to co robi. żal. odnoście wspólpracowników to powiem tak atmosfera jest ok, lecz trzeba uważać na słynnego jurka z fidii który wyżej s... niż (usunięte przez administratora) ma. więc nowi jeśli chcecie tam podejmować pracę to się zastanócie kim bedziecie

Dyzio
@witam

Od Jurka się odczep stary kawalerze. To bardzo dobry fachowiec znany od lat.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hejcel

A jak wygląda sprawa na wtryskowni?

Ciekawy

Ciekawi mnie kiedy rozdzielą te dwie damy z montażu bo oprócz latania codzień do kierownika nie robią nic

kleofasus

dziwie sie ze to cos jeszcze istnieje,tyle i az tyle,ale nic nie moze wiecznie trwac,a to cos juz dogorywa

@kleofasus

Niedorozwinięty zawsze zdziwiony, bo nie ogarnia żeczywistości. Pomyśl co reprezentujesz sobą.Twoja wypowiedź wykazuje jakieś wewnętrzne zaburzenia. Reasumując;lecz się kleofasus!!!

Gazownik
@Klaudiusz

rzeczywistości po pierwsze. a po drugie kleofasusie dobrze gada, bo w tej firmie same kalafiory, i Ty pewnie jesteś jednym z tych. takze zastanów sie nad sobą, bo (usunięte przez administratora) starego az tak pojemna nie jest.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Form-Plast S.A.?

Klaudiusz

Wszystkie niezbędne.Nawet malkontenci są (usunięte przez administratora) ,bo nie mają na co narzekać.Jest poprostu wszystko.

Zenek
@Klaudiusz

Wszystko oprócz chęci do roboty. Jest grono, które tylko łazi i narzeka zamiast zabrać się do roboty.

Zdzichu Nędza! Jak dobrze ze w innych zakladach jeszcze o tobie pamiętają i jak dobrze że zostawiles po sobie tak piekna opinie. Jestes nikim. Bydgoszcz jest tak mała. Sermo pozdrawia

Klaudiusz

Firma dla chcących pracować .Czasem Władcy przeszkadzają, ale takie ich prawo. Więcej zaufania dla fachowców,a nie lizusów.

pozdrawiam Krzysia i Zdzisia, największych faszystów tego zakładu

Ile lat pracowalas? I od kiedy to nie płacą za nadgodziny? :D

Grzegorz
@:)

To jednak płacą za nadgodziny, bo informacje są sprzeczne. Jaka obowiązuje wtedy stawka i czy jest odpowiednio wyższa niż w normalnych godzinach pracy? Odpowiadając bardzo mi pomożesz.

@Grzegorz

W tygodniu i w sobote jest 50%, niedziela 100%

Nie życzyłbym pracy tam najgorszemu wrogowi. Jeśli tylko zainteresujesz czymkolwiek, zaraz jesteś z tego rozliczany, nawet jeśli nie leży to w zakresie Twoich kompetencji. (usunięte przez administratora) Wszystkie projekty to naciąganie klienta na zmyślone koszty i najprostsze wyrobnictwo, a wszyscy się zachowują jakby mieli know how na poziomie NASA. Omijać szerokim łukiem.

krystian

Jak sie pracuje jako operator wtryskarek u was jaka pensja na rękę .

Ujemny

Forma do hahha latami !!

Beata
@Ujemny

Niestety, nie wiem, co chciałeś tu przekazać. Jeśli jesteś zatrudniony w Form-Plast to byłoby naprawdę świetnie, jakbyś zechciał powiedzieć nam coś odnośnie warunków pracy, jakich należy się spodziewać w tej firmie. Czytałam, iż firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu detali metodą wtrysku. Jestem bardzo ciekawa, czy zatrudniane są tam osoby bez żadnego doświadczenia w takiej materii. Zechcesz mi to zdradzić?

Tomasz
@Beata

Masakra pracuje w tej firmie i odradzam praca w tym zakladzie jest tragedia dopoki nie zmieni sie kierownik i planistka bedzie jeszcze gorzej pamietaj przekraczajac brame form plastu zapomnij ze masz rodzine to sie tyczy do (usunięte przez administratora) i do kierownika produkcji na moje moje to dal bym(usunięte przez administratora)na wtryskarki i co nie ktorych technologow i no oczywiście kontrole jakosc na wtryskarki zeby co nie ktore osoby by poznaly detale wielki szacun dla jednego technologa który interesuje sie swoja produkcja Slawek jedyny technolog bo reszta masakra nie polecam tego zakladu naprawdę

emka
@Tomasz

To, że jest tyle pracy to chyba raczej nie jest temu winna Basia a inny dział odpowiadający za przyjmowanie zleceń?? Ona wykonuje tylko swoją pracę, z tego co się orientuję to nie ona rozmawia z klientami i bierze tyle roboty gdzie czasem, owszem, jest nie do przerobienia. A jak chcecie zbawiać firmę to zacznijcie od siebie bo to co się dzieje na produkcji to jest śmiechu warte. Człowiek człowiekowi wilkiem, wieczne afery o byle co, jeden drugiemu nóż w plecy by wbił. Ludzie, jesteśmy jedną firmą, powinniśmy trzymać się razem!!

Filip

@Tomasz skoro jest tak ciężko to przecież zawsze można zmienić pracę. Dla tych,którzy chcą pracować jest tu dobrze!

David
@Filip

To ty chyba w innej firmie pracujesz :D

Rudy lisek

Tragiczna firma Warunki jak za komun... Wynagrodzenie uwarunkowane premia a ta humorem kierownika Odpowiedzialność finansową a co gorsze to zbiorowa... Same warunki pracy to jest żart Nie poleca nikomu!!!

Były

Ta firma to dno mobing mobing i jeszcze raz mobing

Clio

Fatalna atmosfera.Prezes chory umysłowo, stosuje mobing wobec pracowników. Niskie zarobki, praca na czas określony do 3 lat

Dawid

Firma sama w sobie nie jest tragiczna, bo tworzą ja ludzie z chęcią do pracy, oraz dużym doświadczeniem chodź średnia wieku to jakieś 60 lat to miedzy pracownikami panują bardzo dobre relacje. (może poza Romanem pod*ierdalaczem) Lecz kierownictwo... To już odrębna dziedzina ewolucji człowieka. Brak jakiejkolwiek organizacji, czy wiedzy w temacie, kierownik sam ciebie pyta co masz na maszynie i w zasadzie jest to jedyna rzecz o którą pyta, bo to czy potrzebujesz narzędzi czy przyrządów do mocowania g*wno go obchodzi. Radź SE! Zarobki: 2700 na rękę + premia która zazwyczaj jest. Jeśli nie szanujesz siebie i swojego czasu, oraz lubisz dwulicowe osoby które będą tobą zarządzać to firma właśnie dla ciebie! Dla nich jesteś idiotom, będą ci wciskać ciemnote tak długo aż im przytakniesz, a jak nie to cie zwolnią.

@Dawid

Twoja opinia wydaje się konstruktywna. Rzeczowo opisujesz to, jak oceniasz firmę Form-Plast, z pewnością opinia ta posłuży wielu innym osobom starającym się o pracę tutaj. Podałeś to, ile można zarobić w Form-Plast, na jakim konkretnie stanowisku?Od czego zależy uzyskanie premii? Na jakich warunkach jest ona przyznawana?

dawid
@Ewa

Na dziale narzedziowy (formy, cnc) na początek zaproponowano mi 2600 na reke. Troche sie zdziwiłem, ze 5lat rzeczowego doswiadczenia oraz umiejetnosci, wyobraźni i checi oceniaja tak nisko (w zasadzie nie wiedza co umiem). Krakowskim targiem zgodzilem sie na 3300 z gwarantowana podwyzka o 3 zl na reke po 1 roku pracy. Malo, duzo? pozostawiam waszej ocenie. Nie narzekam bo sie zgodzilem. Co do premii nie dostalem tylko raz, w zasadzie do dzis nie wiem dlaczego, ale nie slyszalem aby ktokolwiek skarżył sie na brak premii. (usunięte przez administratora) Prace tam polecil bym kazdej osobie ktora skonczyla szkołę, jak juz sie nauczy i zmieni robote to ja deceni i to na 100%.(usunięte przez administratora)

@dawid

Takich opinii właśnie tu potrzebujemy. Niewątpliwie rozwiałeś tu wątpliwości osób, które szczególnie interesują się tym pracodawcą. Nadmieniłeś, że pracę w Form-Plast poleciłbyś byś zwłaszcza tym, którzy dopiero skończyli szkołę. A powiedz, czy taka właśnie osoba, bez większego doświadczenia, może liczyć na jakieś szkolenia przygotowujące do wykonywanych później obowiązków? Wydaję mi się to ważne, dlatego Cię o to dopytuję.

@Ewa

Tak, osoba ktora rozpoczyna prace w firmie w pierwszej kolejnosci kierowana jest na szkolenie ktore przeprowadza starszy starzem oraz z wieksza wiedza pracownik przy maszynie.

Jerzy
@Dawid

Fajnie, że o tym napisałeś. Myślę, że to dobra wiadomość dla osób, które planują starać się o pracę w firmie Form-Plast. Wiesz może, czy od pierwszych dni zatrudnienie można liczyć na umowę o pracę, czy raczej obowiązuje okres próbny, aby nowy pracownik mógł się wykazać, czy się nadaje? Ciekawi mnie to.

@Jerzy

Nie spotkalam tam chyba nikogo, kto by mial "smiecówke" (przynajmniej na cnc). Inna sprawa to produkcja na wtryskarkach o tym nie mam pojecia. Lecz przy zatrudnieniu trzeba uwarzac, bo Pan Pietraszek bardzo ale to bardzo lubi nie dajac ludziom wyboru wciskac im umowy lojalosciowe, (nic nie umiesz nauczymy cie 2,3,5 lat nie masz prawa sie zwolnic) co przy pracownikach z doświadczeniem niema pokrycia w praktyce, lecz jest z takim czy innym skutkiem egzekwowane. Prawdę mówiąc gdyby nie kierownictwo nadal bym tam pracował i sobie chwalil, bo mnie sie nie czepiali.

Agata
@Dawid

Proszę Cię tylko, żebyś na forum raczej unikał posługiwania się danymi personalnymi konkretnych osób. Kolejny fakt, który cieszy to to, iż w Form-Plast pracuje się w oparciu o stałą umowę, co oczywiście daje pracownikom poczucie swego rodzaju bezpieczeństwa. A jak z dodatkami pozapłacowymi? Są tam oferowane?

@Agata

premia, uznaniowa która tak jak juz nadmienilem zazwyczaj jest, to jedyny taki bonus placowy. Kto pracowal i pamieta premie swiateczna to wie o czym tu prawie. Winko bylo zacne :D Dla nie wtajemniczonych, prezes kazdemu z "fizoli" dal po 2 flaszki wina za 5zl zamiast koperty. W zasadzie nie musial dawac nic, no ale troszke cebulą zalecialo.

Admin
@dawid

Wszystko co piszesz o zarobkach to nie prawda.

@Admin

Tak, oczerniam posrednio dobrą furme w ktorej juz nie pracuję. Nudzi mi sie i nie mam co robic. Wez gosciu (usunięte przez administratora) sie w leb. A jak placa ci za wstawianie opinii tylko po to aby gwiazdki podbic to rob to rzetelnie, a nie jakies smieci i glupoty wypacasz.

Aderstremer
@Dawid

A po takim szkoleniu musi za to zapłacić i to nie mało. Lojalnościowe umowa na czas 2 lat pracy w zakładzie. Oj uszaty uszaty. Wyrzucili Cię bo się posligznoles i chciałeś firme naciągnąć na odszkodowanie. szkoda że o tym już nie napiszesz. Spójrz na siebie i na swoje podejście do pracy. Na miejscu prezesa zwolnil bym Cię szybciej niż myślisz. Chodziles w kratkę. Popełniłeś poważne bledy. nie szukałeś pomocy u innych A sam piszesz że to pomocni ludzie. Fakt pomocni. Wykonywales pracę na własną rękę A to w tym wypadku niezły błąd. Wspomnij jeszcze że twoje chodzenie w kratkę do pracy nie tylko u tego pracodawcy było. Zanim ocenisz negatywnie kolejny raz pracę w której wystarczyło nie popełniać błędów to się zastanów czy warto jest Pawelku dodawać te brednie.

Stary
@Agata

Firma Form Plast stawia na umowy o pracę na czas nieokreślony. Należy się wykazać doświadczeniem już w pierwszym miesiącu pracy. Te wspomniane umowy lojalnościowe biorą się z zabezpieczeń zatrudnienia. Praca sama w sobie nie jest trudna. Wszystkiego można się nauczyć już w 2 tygodnie a później to już tylko powtarzanie prawie tych samych czynności. Moja osobista opinia na temat tych umów lojalnościowych jest dla pracownika dobra ponieważ będzie sam częściej siebie sprawdzal i rzadziej dojdzie do błędów z winy ostatniego ogniwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.