Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Nobady

Witam Chciałbym dowiedzieć się jak się aktualnie pracuje na magazynie w Form-Plast? Jakie jest kierownictwo i atmosfera w pracy? Proszę o odpowiedź.

Ikar
@Nobady

Atmosfera w pracy jest zaje bista, z całego serca polecam.

Bartłomiej Bartolini

A czy pracuje jeszcze ta mumia co przed zmianą w szatni przy lusterku pół godziny siedziała ? Czy poszła za głosem pisu i dzieciorobstwem się zajęła ? Żona tego wieśniaka ustawiacza co wszystkie rozumy pozjadał i chociaż detal nadawał się do kibla on twierdził że jest dobry i tak ma być ! Gebelsa przyd upas.

Motywator

Jakie są opinie o portierach. Zwłaszcza o grubszym i ćpającym?

Mikołaj

Witam Mam pytanie od nośnie nowego szefostwa. Czy to prawda że ludzie się zwalniają, jeśli tak to czy do duża grupa? Słyszałem takie plotki od kolegów z branży z innych zakładów pracy ale chciałbym się dowiedzieć u źródła.

Prymus
@Mikołaj

Najszczersza prawda. Pracownicy sami składają wypowiedzenia. MASOWO! Ci co nie złożyli w styczniu to zapewne zrobią to w lutym. Jak tak dalej pójdzie to zostaną tylko potulne baranki którzy nie mają godności i własnego zdania. Tylko tacy będą w stanie wykonywać irracjonalne polecenia (usunięte przez administratora)

Frezer
@Prymus

No i bardzo dobrze, że szanowny kierownik zrezygnował, nie nadawał się do tej roboty!!! W porównaniu z poprzednikiem miał bardzo duże problemy z podejmowaniem decyzji. Kiedy były problemy nie można było na niego liczyć.

Gonzo
@Frezer

I bardzo dobrze . Nie lubiłem (usunięte przez administratora) Mariusz wracaj.

łk
@Prymus

słaby konstruktor z niego był, i jeszcze słabszy kierownik.

NICK
@Gonzo

Nie zgodzę się z tobą odnośnie tego że był słabym konstruktorem, dla mnie jako konstruktor dobrze się sprawował, ma wiedzę.

łk
@NICK

niestety jesteś w błędzie. był słabym konstruktorem.

@łk

Ciekawe jakim Ty jesteś Panie "łk". Pewnie byś się spocił jak byś miał się tu podpisać.

Pracownik byly
@Mikołaj

Tak to prawda! Ludzie sie zwalniaja, poniewaz nie są w stanie wytrzymac(usunięte przez administratora) I tak jest to spora grupa ludzi a zmiesiaca na miesiac kolejni odchodza z kazdego dziau sa zwolnienia! W firmie nie mozna miec swojego zdania, wypowiadac go, ani robic czegoc zgodnie ze sztukc, ma byc tak jak prezes chce i koniec. Jak prezes powie ze 2+2=5 to tak ma byc, bo prezes ma zawsze racje. Jak ktos smie sie odezwac ze tak nie jest, wiadoma jest jego przyszlosc. Szczerze odradzam wszystkim prace w tej firmie. Slyszalem historie o tej firmie ale uwierzylem dopiero jak zobaczylem. Nie popelniajcie tego bledu i nie idzcie do tej firmy.

Luky
@Pracownik byly

Nie zgadzam się, z nowym prezesem można rozmawiać i szukać wspólnych rozwiązań. Jednak trzeba mieć pojęcie o tym co się robi! A rotacja była i będzie chłopie! Wolny rynek mamy!

Diego
@Pracownik byly

Bzdura, pracuje w tej firmie 22 lata i zawsze można było się wypowiedzieć czy to w kwestii technicznej czy innej. Fakt jest jeden musisz wiedzieć o czym mówisz, a nawet jak są problemy i je zgłaszasz to można się dogadać. Nowy prezes ma wiedzę i zawsze pomaga z resztą z poprzednim też tak było. Nie pisz głupot "Były" bo źle tu się nie pracuje i wielu wraca!

Byly pracownik
@Diego

Nie slyszalem o powrotach. Wiem jedynie o odejscisch. Rozumiem ze wszyscy ludzie co sie teraz zwolnili to ze wzgledu na "oanujaca rotacje".... tak tak dobre sobie. Pandemia nie jest sprzyjajacym okresem do zmiany. I te 10 osob ktore odeszlo w tak krotkim czasie to co? I to pracownikow wieloletnich. Wiedze to ma ale prezes Maciej...

KA
@Byly pracownik

Zgadzam się z tobą w 100%

Diego
@Byly pracownik

O powrotach nie słyszałeś bo krótko kolego pracowałeś. Nie obrażaj ludzi i podaruj sobie!

Karol
@Diego

Dokładnie, same bzdury! Praca jak w każdym zakładzie, raz lepiej raz gorzej ale nie jest źle. No ale cóż zawsze znajdziesz niezadowolonego! A nowy prezes wiedzę ma więc dajcie mu spokój!

Pracownik.
@Mikołaj

A tapeciara robi jeszcze. Przed rozpoczęciem zmiany w szatni przed lusterkiem siedzi i poprawia tapetę ? Jak mumia. Czy zajęła się robieniem dzieci.

XD
@Pracownik.

Kto to ta tapeciara XD

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
Leszno
stary

Wiecie co chłopcy ? Coś wam wszystkim powiem mądrego na temat takiej foremki jak ta. Z roboty byłem zadowolony. Z ludzi niestety nie. Jesteście tak (usunięte przez administratora) w tym co robicie. Myślicie że pozjadaliscie rozumy i jesteście chodzącymi bogami z synalkami na czele. Sorry już z jednym :) . W innych zakładach aż wrze na temat największych kwiatków np zdzicha jurka i bercika. Wasze fistaszki są tak małe że nie ma co wisiec :) pozdro

Młody

Dzień dobry, Czy mogliby Państwo opisać jak wygląda praca na narzędziowni ? Stanowisko ślusarza narzędziowego. Jestem zainteresowany praca w firmie Form-Plast. Mam na myśli zaangażowanie pracowników ,kierownictwa , wsparcia ze strony konstruktorów może ? Czy wszystkie problemy zostają na głowie pracownika ? Jaka panuje atmosfera ? To bardzo ważne. Proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam.

Szeryf

Pamiętam jak tutaj jeszcze pracował ten słynny szef wszystkich szefów cnc Karol (usunięte przez administratora)To był plany oraz dzban !!!

Pawelek
@Szeryf

Charlie master of cnc i jego slynne ciche wiercenie. Tego sie nie zapomina.

@Pawelek

najlepszy z najlepszych

Ostrzegam

Jesli macie troche oleju w glowie to omijajcie tą narzedziownie szeroko. Polityka wewnetrza zabije osoby ktore chcą pracować. Na swiecie sa firmy ktore maja duzy szacunek do pracownikow. Niestety w tej firmie jak nie masz układów to jestes nikim. Szyderstwo i obluda to wartoaci jakie reprezentuje elita zakladowa ktora w swoim dorobku ma opinie w innych zakladach tak niską ze az nie mozna w to uwierzyć. (usunięte przez administratora)

Kolo
@Ostrzegam

Co to za kierownik

Wujas
@Kolo

Pewnie zdzichu

dziad

Haha ;d Miszcz cichego wiercenia dodaje opinie ;D Czyli człowiek zero dodaje opinie ;D

Jurek ogórek
@dziad

Mistrz cichego wiercenia był najlepszy. Już więcej takich fachowców firma nie zazna. Szkoda że nie dodaje już nic na YT. Nie ma z czego się już śmiać i z kogo. Pozdro

Gonzo

Ile zarabia tutaj średnio operator cnc i ślusarz? Warto tutaj wysyłać cv?

ostatni sprawiedliwy

faktyczniee "powiedzmy kierownik" może dopiero buduje swoje doświadczenie kierownicze , ale przynajmniej widać mu zależy, choć widać ze powoli ma wszystkiego dość.... zaangażowania na pewno brakuje cwaniakom, ktorzy robią swoją robotę nawet najproszą na odwal, albo naciągają na nadgodziny piepsząc prostą robote, a pozniej dziwią się żę im sie nadgodzin na czas nie wypłaca. czasy nadeszly takie a nie inne, a widać ze wszyscy robią pod siebie

Pracownik fp
@ostatni sprawiedliwy

W wielu aspektach masz rację kolego, szczególnie drugi akapit twojej wypowiedzi ma wiele prawdy w sobie. Takich "dze...mikow" naciągaczy to bym gnał w siną dał. Co do Pana "powiedzmy kierownika" to szkoda że buduje swoje doświadczenie donosząc do Pana nowego szanownego prezesa zarzadu???? na swoich kolegów z działu z którymi siedzi i niedawno robił większe buble od nich...

dzemik
@Pracownik fp

piszesz głupoty buraku. może sam jesteś naciągaczem a jak masz coś do powiedzenia to choc i powiedz prosto w ryj. jeśli chcesz wiedzieć to kierownictwo decyduje kto i kiedy ma zostac na nadgodziny. A jak nie masz odwagi powiedzieć w twarz to się nie pruj czekam na odpowiedź . jak jestes kozak i masz jaja to wiesz gdzie mnie znaleźć. Marcin L

Peran

No jajca jak berety, no wszystko jest mozliwe...Poczekaj chwilę pewnie zaraz będzie wolny wakat na kierasa jak obecny poda się do dymisji albo CEO go dymisjuje ;D

Czy w Form-Plast S.A. są szkolenia zewnętrzne?

KA

Czasami. Z tego co słyszałem w kontroli jakości wysyłali ludzi z biura aby mieli certyfikaty. W narzędziowni robili szkolenia jak wchodziło nowe oprogramowanie ale później nowi pracownicy musieli uczyć się od innych.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Form-Plast S.A.?

Dawid

Na lojalke a jaki inny xd.

Bardzo dobrze się pracowało.

Kapłan

Parking to masakra. Jak na kartoflisku.

Witam, chciałbym podjąć prace w IT w firmie Form Plast, czy ktoś może posiada informacje na temat pracy w strefie biurowej ?

Mike
@Kandydat

W biurze pracuje się raczej dobrze, miła atmosfera, fajni ludzie. Polecam

Ewelina
@Kandydat

Napisałeś, że jesteś zainteresowany pracą w IT w Form-Plast. Jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje?

Realista
@Mike

Co za bzdura. Obecnie z tego co słyszałem lawinowo sypią się wypowiedzenia umowy o pracę. Z inicjatywy pracowników oczywiście. Na produkcji rezygnację, kontrola jakości, dział IT, ślusarzy fachowców coraz mniej, konstruktorów ubywa... Praktycznie każdy dział się uszczupla..

Ustawiacz
@Realista

Piszesz o Zajacowej z KJ? To akurat bardzo dobrze. Slyszalem, ze na duze wtryskarki wchodzi bardzo duzy projekt na ok. 20 dodatkowych osob na zmiane. Wiec zaraz beda zatrudniac nowych i zrobi sie (usunięte przez administratora)

@Realista

Ciekawe z czym to jest związane. Podobno wypowiedzenia lecą od listopada we wszystkich działach.

Najmądrzejszy
@Ustawiacz

"Piszesz o Zajacowej z KJ? To akurat bardzo dobrze." -no tak, nie ma w końcu osoby która coś wymaga od produkcji, można dalej robić po swojemu. Zającowa odeszła bo miała dość powtarzania w kółko debilom jak działają procedury, jak robić poprawnie, jak rozwiązywać pojawiające się w kółko te same problemy.

@Kandydat

Jak chcesz wymieniać toner w drukarkach i spełniać inne zachcianki szefostwa o różnych porach dnia i tygodnia to idealnie trafiłeś.

Bartek

Drodzy Forumowicze, pracownicy produkcji. Jak się Wam współpracuje z obecnym szefem produkcji? Rozważam podjęcie pracy w Form Plast S.A. ale chciałbym poznać zdanie osób które pracują już tutaj. Proszę o szczere opinie. Pozdrawiam.

Były

Osobiście widziałem jak stary bije Ukraińców

NICK
@Były

Rozumiem, że potwierdzisz to w sądzie, bo to bezpodstawne pomówienie i oszczerstwo i nadaje się do sądu.

Klaudiusz
@Były

G - prawda.

Obróbka

To prawda roku max

Cnc

Znów się zmówilo dwóch co chcieli ukraść księżyc i piszą swoje żale. Mi tam w narzędziowni się źle nie pracuje. Najwięcej narzekają ci co mało potrafią.

Witam Serdecznie! Poszukuje opinii na temat Pana Radosława Trzpila. Proszę tylko o rzetelne komentarze na temat jego pracy, co sobą reprezentował ten człowiek itp. Dziękuję

Pacjent
@Piotr

Nic specjalnego.

Witam wszystkich pracowników, szukam pracy na stanowisko operatora frezarki cnc. Czy możecie opisac narzędziownie ? Chodzi o organizacje pracy, wyposażenie, atmosferę, nadgodziny. Czy pracuje się na 2 maszynach jednocześnie, czy jest obowiązek 3 zmian i jak wyglada kadra tzn mistrz brygadzista kierownik ? Dodam ze jestem młodym pracownikiem przed 30 z 5 letnim doświadczeniem. Pozdrawiam

Nikt

A jak kierownik czy brygadzista? ?

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.