Opinie o Klingspor w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klingspor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Klingspor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klingspor w Bielsko-Biała

NieRóbTegoBłędu!

Świetna firma.Jeżeli nie zależy Ci na dobrym zarobku ale chcesz pracować w firmie w której można udawać fachowca który sie zna, a nie nasz się na niczym, firmie w której przymyka się oko na alkohol, lubisz posiedzieć na chorobowym bez konsekwencji (MISZCZ sam Cie na takie L4 pośle jak planista o Tobie zapomni) to ten biznes jest dla Ciebie.Na kokosy nie licz, ale za to jaka atmosfera Cię czeka.Nie umisz pić to się bedzie trza nauczyć.Jednym słowem jeśli brak szacunku ze strony administracji Cię nie przeraża to będzie miejsce w sam raz dla Ciebie.Aha, jeśli masz chociaż trochę ambicji to przymując się zostaw ją w domu, tam Ci się nie przyda.Świetna firma.Żałuje, że tylko 10 lat w niej straciłem.

Presja

W biurach presja na czepienia.

Mój komentarz do wypowiedzi z dnia 19.02.2021(19:27) Przepraszam ale ten komentarz nie do końca jest zrozumiały. Jeżeli praca sama w sobie nie jest zła,tylko pracownicy z dość dużym stażem,to trzeba było zgłosić problem przełożonym (chyba że argumentów brak) to pisze się komentarze. Można też poprosić o przeniesienie na inną zmianę lub stanowisko. Jak komuś zależy na pracy.

Edek

Dla czego pan że związków zawodowych nic nie robi w sprawie pracowników . A ten wysoki pan , ponoć majster w okularach, on chyba ludzi nie lubi a z ludźmi pracuje. I jeszcze BHP , pod kątem substancji psychoaktywnych by się przydało

N
@Edek

Może praca sama w sobie nie była by najgorsza, gdyby nie atmosfera panująca ze strony pracowników z dość długim stażem. Zdziwiło mnie, że gdy nie chciałam przedłużyć umowy nie zapytano mnie co jest tego powodem. Może zakład obawia się właśnie że wyjdzie na jaw że przez niektóre osoby cały czas wisi ogłoszenie z ofertą pracy a nowe osoby w znikomych ilościach mają ochotę przedłużać umowę ? Osobiście nie polecam właśnie przez to wrogie nastawienie do 'nowych', testowanie ich wytrzymałości psychicznej bo inaczej się tego nazwać nie da. Jak od razu nie pokażesz że potrafisz się odezwać to będziesz dzień w dzień słyszała norma, akord, nie wyrabiasz się, szybciej i tak od pierwszego dnia próbnego... niektórzy nie pamiętają chyba swoich początków ;)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Klingspor? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
P

Nie.ma to jak usuwac opinie ,negatywy ,ktore maja miejsce w tej firmie. Nadal.nie pozdrawiam Pani ,ktora w szatni przyznala,ze poszla do kierownika na rzekoma skargę...o takich osobach to świadczy..stare wyjadaczki Klingspor....a ,zeby trafila kosa na kamien,czyli nowa ,badz nowe osoby,ktore jeszcze potrafia sie odezwac i nie dadzą sobą pomiatac!

Beata

Cześć, zajrzałam na stronę internetową firmy aby sprawdzić czy jest jakaś oferta pracy i niestety nic nie znalazłam. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat? Jestem ciekawa czy obecnie jest prowadzona rekrutacja. Dajcie proszę znać.

@Beata

Tak cały czas są przyjmowani pracownicy więc zapytaj w kadrach

@Beata

Radzę omijać z daleka, chyba że masz końskie zdrowie. ???? ???? ????

Kamil

@Ccc i każdy ma umowę o pracę? Nie proponują zleceniówek?

Witam, firma poszukuje cały czas technologa, ktoś może odpowiedzieć dlaczego? Czy Technolodzy się zwalniają czy jak? Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.

Krzysiu

Czy obecnie rekrutują? I czy warto????

kiplio

Chciałbym też zapytać czemu to ogłoszenie pojawia się co jakiś czas? Nie ma chętnych?

olo

Jak wygląda praca na stanowisku Technologa? Obecnie poszukują osoby na stanowisko Technologa. Ktoś może coś powiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie, atmosfera, warunki pracy itp.

Tomasz

Czy firma obecnie przyjmuje do pracy? Na jakie stanowiska?

Lila

Witam. Czy to prawda że automatyzują zakład i będą zwolnienia?

Chmurka rurka

Maskara.... w kazdej firmie są zadymy i zgrzyty ale to co u was się dzieje to szok. Człowiek ktory jest chory nienawidzi ludzi moze byc mistrzem ktory , pracuje w śród ludzi i z ludzmi . To jest nie do przyjecia. Tam w zarzadzie musi byc niezła pa...tola. rączka rączke myje.

@Chmurka rurka

Super, że postanowiłeś podzielić się z Nami swoimi spostrzeżeniami na temat pracodawcy, jakim jest Klingspor. Jednakże Twoją wypowiedzieć można uznać za trochę chaotyczną, a przez to nie do końca zrozumiałą. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w tym przedsiębiorstwie?

szok wideo
@Aneta

Widzę (usunięte przez administratora)że ci się nudzi w pracy. zajmij się robota a nie szukaniem ludzi po stanowisku i stażu pracy. nie trzeba długo pracować żeby poznać człowieka jak toś jest (usunięte przez administratora) to nim jest, był i będzie..... skoro są skargi znaczy ze jest cos nie tak, w każdej plotce jest ziarenko prawdy .

szok wideo

MASKARA.... czytam i nie wierzę .... chyba te pozytywne opinie wystawia sobie ta sama osoba która jest opisywana...... myslę ze zarzad skoro zdegradowali pracownika na niższe stanowisko i ciagle "spada "w dół czyli chłop się nie nadaje.... bo z tego co wiem to nie awansuje wyżej tylko niżej...

Benek

Spoko firma i dobra praca dla tych co nie boja się pracować!

Cześć. Widzę już któryś raz ogłoszenie na Technologa, czy ktoś mógłby mi napisać czy firma ciągle nie może znaleźć osoby na to miejsce (zarobki?), Czy zatrudnia kogoś kto się dość szybko zwalnia (coś nie tak w firmie?)? Pozdrawiam!

cycu

podaj swojego maila

Witam jak wygląda sytuacja i atmosfera na utrzymaniu ruchu??

@Zainteresowany

@Zainteresowany Bardzo się cieszę, że planujesz rozpoczęcie pracy w firmie Klingspor. Szkoda, iż akurat ja nie jestem w posiadaniu informacji, na których Ci zależy, ale trzymam kciuki, żebyś jednak je uzyskał. A już jesteś na etapie aplikowania, czy jedynie "wywiadu"?

@Aneta

Aktualnie Jestem już po rozmowie kwalifikacyjnej.... ;)

Janek

Jeśli Cienki mistrzu wraca swinia i (usunięte przez administratora) to najwyższa pora złożyć wypowiedzenie

Zaradni
@Janek

Cienki nie jest zły po prostu boją się go słabi ludzie....niech wraca i zrobi porządek z tymi co na niego kapowali

Jagna
@Janek

Praca bardzo mi się podoba ????????????

Zyta
@Jagna

Ja też jestem zadowolona z pracy, zawsze znajdzie się ktoś komu nie pasuje... A myślę, że na rynku teraz jest wiele ofert więc zawsze można sobie ta prace zmienić jeśli komuś tak bardzo nie pasuje...

Jagna
@Zyta

Ziuta zgadzam się z Tobą.... :-)

Zyta
@Jagna

Jagienko... Zyta... Ale najważniejsze że się zgadzasz z powyższą wypowiedzią............

Aneta

@Janek Widać, że masz jakiś poważny problem związany z tym pracodawcą. Musisz jednak wiedzieć, iż na forum publicznym nie wolno używać tak niestosownego słownictwa, obrażając przy tym swojego współpracownika. Radzę Ci zapoznać się z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Możesz nam, w sposób kulturalny, powiedzieć, co masz właściwie do zarzucenia firmie Klingspor?

Zostaw merytoryczną opinię o Klingspor - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Klingspor?

Zobacz opinie na temat firmy Klingspor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klingspor?

Klingspor