Klingspor

Bielsko-Biała

Opinie o Klingspor

Pokątniak 2009-09-09 18:25
Jeśli chodzi o tą firmę to tak:
Na wysokie zarobki nie ma co liczyć, premia świąteczna i letnia jest ale malutka. Na większości działów jest akord więc jeśli chcesz zarobić to musisz( usunięte przez administratora )tam gdzie nie ma akordu lajt nawet duży. Ludzie hmmmm zależy gdzie tam gdzie ja robiłem to straszni sprzedawcy ;]
lol 2010-06-04 17:14
Praca w totalnym( usunięte przez administratora ) Gorąco kasa marna.
mazgaj michal 2010-06-22 19:41
1. Brak organizacji pracy
2. Straszny( usunięte przez administratora )
3. strasznie goraco jest
4. Marne zarobki
epracuję 2011-01-25 18:23
bzdura!!!zarobki są na poziomie,premia letnia ponad 700 zł,a roczna ok.1500.do tego dzień kobiet 170,premia świąteczna 400,mikołaj,bilety do kina,imprezy dla pracowników,kolonie...itp,itd.kasa koleżeńska,a co najważniejsze atmosfera super,i przyjażni współpracownicy.pracuję 3 lata i nie zamieniłabym tego zakładu na żaden inny!!!
p.s.pszę o zakładzie w kozach
anonim 2011-06-17 14:49
W firmie Klingspor Wapienica największą porażką jest kadra kierownicza \\\"MŚ\\\" związana bezpośrednio z produkcją - totalna panika niemające pojęcia o produkcji. Faktem jest, że tylko nieliczni zarabiają dobrze w tej firmie.
akkk 2011-07-10 02:23
umowy na czas określony od 1 miesiąca do 4 miesięcy starzy pracownicy na 2 lata dostają.
juh 2011-07-29 06:48
Niestety dają 2 umowy na czas określony a później zwalniają żeby 3 nie dać na czas niekreślony. Majstrzy i brygadziści ( usunięte przez administratora ) robią, większość z nich chleje wódę i jeździ tak później do domu.
Dobrze że już nie robię w tym ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-10-07 21:39
epracuję - 2011-01-25 18:23:06

p.s.pszę o zakładzie w kozach

napisał \"PREZES\"
?????? 2011-11-17 19:21
Może ktoś mógłby napisać jak się żyje handlowcom w Klingsporze?
Będę wdzięczny za każda opinię.
ex salesmen 2012-03-06 08:40
jak sie zyje handlowcom? jak na firme z taka pozycja na rynku i takim prestizem o ktory tak sie firma stara to jest to totalne ( usunięte przez administratora )porownujac do handlowcow konkurencji to klingspor jest na samym koncu, auta sluzbowe z jakims smiesznym limitem 200km miesiecznie, pensja nie przekracza 3000zl, myjnie sa za zdrogie, plyny do auta tez za zdrogie wiec daja jakies najtansze i smierdzace o skladzie niewiadomego pochodzenia, w firmach konkurencyjnych sa znaczne premie a tutaj sa jakies nieoficjalne od pozyskanych klientow, raz sa przyznawane poczym po ( usunięte przez administratora )z, nie staraja sie zatrzymac pracownika, cale szczescie moja przygoda z ta firma juz sie zakonczyla i nikomu nie polecam pracy w niej, a zapomnialem dodac ze oczywiscie pracujac co chwile przybywa obowiazkow albo jakis zadan ktore np dzial marketingu nie zdazyl zrobic. jednym slowem PARODIA!
Tomek 2012-07-06 18:28
Chyba Ci się firmy pomyliły :)
Bo w Klingsporze tylko prezesi zarabiają !!
Janusz 2012-08-10 22:25
Człowieku daj sobie spokój z tą firmą !!! Na początku obiecują złote góry a potem ... jak zawsze wielkie ( usunięte przez administratora )
Zainteresowany pracą 2013-02-06 11:14
Witam,

Akord? To ile pracownik musi zaprasować np na 8 godzin, 125x1,0??
alvaro89 2013-08-07 11:43
pracownik za 8 godzin musi zaprasowac 5910 tarcz 115*1 i 125*1
ABC 2014-07-05 16:04
Kadra zarządzająca generalnie bez większego know-how odnośnie zarządzania działalnością zakładu. Firma niestety długo nie wyzbędzie się PRL'owskich przyzwyczajeń. Zarobki nie odbiegają od średniej płacy w tym regionie na stanowiskach związanych z produkcją - frustruje natomiast styl zarządzania i średniohigieniczne warunki pracy (zapylenie, hałas, wysoka temperatura w lecie i zapach na niektórych halach).
j-23 2014-08-03 09:21
zrobili s....le obóz pracy ,połowa nierobów šredniego szczebla na bruk',to może to jeszcze jakiś czas będzie funkcjonować.
olo 2015-01-14 16:44
100% prawdy.
stary pracownik 2015-04-13 07:36
Ekipa dyrekcji raczej marna! Na produkcji to już kpina...nie potrafią nic zorganizować, zamęczają pracowników swoimi idiotycznymi pomysłami zamiast dbać o jakość i produkcje... Zarobki raczej słabe. Z plusów...hmm... to ludzie o ile trafisz na fajny dział, parking i socjal jaki jest to jest ale jest, gruszka i premia roczna. Jak lubisz średnio zarabiać i patrzeć na głupotę ludzi w kierownictwie oraz czasami powąchać zapach przypominający stare skarpety to spoko.
aayla 2016-02-08 15:36
Którego przypada wypłata w klingsporze?
Ciekawski 2016-04-18 17:33
Mo podaj maila albo odezwij się: marmus1989@o2.pl, mam pare pytan dotyczących pracy w Klingspor;)
Rad 2016-07-25 13:02
Biletów do kina dawno nie ma tak samo jak dnia kobiet
Pracownik 2016-09-14 09:42
Witam :) Czy jest ktoś kto pracuje na Wydziale Galanterii w zakładzie w Bielsku i dojeżdża z okolic Kęt, Hecznarowic, Wilamowic, Pisarzowic, Kóz? Pilne:) Proszę o kontakt marmus1989@o2.pl.
Szukający pracy 2017-01-19 02:12
Byłem pracownikiem od 12 lat. Zakład schodzi na psy normy wyśubowane do granic ludzkich możliwości zarobki przeciętne. Przełożeni to bezmyślne maszyny bez pomysłu na zarządzanie. Premie wszystkie poobcinane podwyżki w granicach 30 groszy rocznie. Polecam emerytom i nieudaczników. PS kierownik Papiok wyjątkowo nie douczony zaprzeda duszę aby osiągnąć swój chory nierealny do wykonania cel kosztem pracownika. Dno do potęgi. Awans tylko dla Judaszy. Hańba i wstyd. Wszyscy uciekają. Stawka na rok 2017 to 6,38.+ do 50 proc. Uznaniem. Czekamy na kontrolę PIP
Janusz 2017-02-03 17:52
Niestety świetność tej firmy umarła razem z poprzednim dyrektorem :( teraz jest tylko wyzysk , oszczędności ,przypadkowi ludzie na kierowniczych stanowiskach. Chaos bałagan , kadra zarządzająca nie ma pojęcia co robić ( zgadzam się z przedmówcą ) co do kierowników obu zresztą. Kiepska firma, źle zarządzana nie ma czym zatrzymać pracowników brak funduszu socjalnego,brak premii( tylko dla wybranych ) podwyżki w wysokości 3-5% to jakieś 20 zł dla zwykłego pracownika. Pracowałem kilka lat i NIE POLECAM!!!
PS. na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem : pensja i 50% premii niestety w rzeczywistości wynagrodzenie to pensja razem z premią , żenada,pani w kadrach zapewniała że będzie na dniach pakiet medyczny ,nadal brak a przewodniczący związków ....
Nie polecam tylko desperaci tam pracują
kajmak 2017-02-06 18:05
Klingspor kiedyś była firma na wysokim szczeblu lecz teraz to po tym zostało wspomnienie, firma niby prywatna a działa jak państwowa maszyny nie raz stoją po kilka miesięcy zanim kadra je odbierze po remoncie( pomalowanie i wywietrzenie). Wymaga się od ludzi cudów na starych wyeksploatowanych maszynach nadających się do muzeum. Jeśli chodzi o zarobki to dobre dla emerytów lub ludzi którzy nie maja rodziny i planów na przyszłość, nie DOCENIA się wogole pracowników za posiadane kwalifikacje i wiedze, organizacja pracy i kadra co najlepiej robi to sieja zamet. Jeśli o P. kierownika Papioka to jest jak dziecko zagubione we mgle zero pojęcia o maszynach i firmie, wymyśla co chwile jakieś id..tyczne pomysły które wcale nie pomagają w jakości lecz odwrotnie pogarszają je. Jest tam jeszcze jeden niepoczytalny kierownik p.Swider który nie umie porozmawiać jak człowiek z człowiekiem tylko od razu wydziera jape wyciąga kieszenie ze spodni i macha rekami jak by się naoglądał reklamy podpasek ze skrzydełkami .......
ogólnie moja ocena zakładu to jest 3/10
Bubu 2017-02-08 20:52
Witam a powiedz mi jak tam jest z zarobkami bo mam ofertę pracy w tym zakładzie i Niewiem czy sie zdecydować czy szukac cos,, lepszego,,.
Papiok 2017-02-09 12:24
Szukaj szukaj
Bubu 2017-02-13 11:46
Czyli nie ma sie co napalać ?bo znajomy tam pracuje i jest jakimś sztabowym i mówi że 3tysie ma na ręke,to myślałem że nie tak żle jak praca po 8godzin.
Rocky 2017-02-13 20:21
Jak dołoźy 500 i cofnie się 7 lat ale nie teraz jestem pracownikiem tej firmy i nie polecam
Egzekutor 2017-03-17 08:14
Witam. Na szczęście znalazłem nową pracę
Egzekutor 2017-03-17 13:47
Witam. Na szczęście znalazłem nową prace
Zostaw swoją opinię o Klingspor - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klingspor