Opinie o rossmann.pl - Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rossmann. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Warszawa

Jul

Uwaga! Rozmowa na pozycję wysoką techniczna. Przychodzi jakiś #$^&L z HR. Sprawdziłem go 10 lat jest na tym samym stanowisku w tej firmie. Pytania :proszę opowiedzieć o sobie. Szkoda mojego czasu. Na tym stanowisku należeć poczatku 4000 . W P&G 5700. Wiec podejrzewam ze na wszelkie stanowiska kasa mniejsza niż wszędzie. Gadalem z tym #$^& ze poniżej 7000 to nie ma sensu ta rozmowa no i nie z technicznym . Porażka

Rossmannka

praca jak praca Pracować trzeba wszędzie płacą nie najgorzej aczkolwiek miałabym kilka uwag tyle że co z tego moje uwagi nie zmienią tego jak jest w pracy ale nie narzekam pracuję nadal pracować Będę na zmiany się nie zanosi

Chętna do pracy
@Rossmannka

A ile zarabia asystent kierownika?

@Chętna do pracy

Widzę, że bardzo chciałabyś zatrudnić się w Rossmannie, co zresztą w ogóle nie dziwi. Rossmann to przecież największa sieć drogerii w Polsce. Nie wiem, ile zarabia tam osoba na stanowisku Asystenta Kierownika, ale firma ta oferuje umowę o pracę, szkolenia i rozwój zawodowy, pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny - m.in. pakiet sportowy OK System, prywatną opieke medyczną, dofinansowanie do wakacji, kolonie dla dzieci, pozytywnie zakręcony sposób spędzania wolnego czasu: nurkowanie, jazdę konną, warsztaty kulinarne, czy nawet kursy tańca. Tu znajdziesz resztę informacji: https://kariera.rossmann.pl/oferty-pracy/ Czy takie warunki pracy spełniałby stawiane przez Ciebie oczekiwania?

@Dominika

Szkolenia? hm... chyba na początku bhp i tony papierów do czytania . Innych szkoleń nie wiedziałam, a nie jakieś online na które nie masz czasu, prywatna opieka medyczna - nie jest za darmo, to samo pakiet OK System, a te inne? może i tak ale w tej pracy nie masz prawie wolnego czasu , a to wszystko tez nie jest zupełnie za darmo. Nie koloryzujmy, te białe fartuszki to już fikcja.

byłypracownik
@Dominika

No i co takiego daje?czego inne firmy nie dają To co Pani wymieniła jest oferowane w każdej przeciętnej firmie na Polskim rynku pracy

Pomocna

Jak stawka ?

Ona123

Pisze opinie odnośnie rozmowy rekrutacyjnej, która odbyła sie w Białymstoku. Szczerze na początku wydawało sie wszystko okej, prezentacja, wszytsko jasne. Na rozmowie prosili byśmy opowiedzieli o swoich dotychczasowych miejscach pracy itd. Ogólnie udzielam korepetycji z języka i mówię ze szukam pracy bo ciężko znaleźć dużo chętnych na korepetycje ze sporo dzieci np. w czasie roku szkolonego rezygnuje, z powodu nadmiaru obowiązków na co Pan odpowiedział „to trzeba lać” nie wiem jakie praktyki są stosowane u Pana w domu, ale ja takich nie preferuje... takie stwierdzenie jest conajmniej nie na miejscu. Osoby rekrutujące chyba nie lubią ludzi którzy maja własne zdanie. Strata czasu.

Do Ona123
@Ona123

Witam te rozmowy to faktycznie jest jedna wielka ściema.Przynajmniej w Tarnowie.Bylam raz na takich,pytania były ok do pewnego momentu a dokładnie do którego znałam odpowiedzi.W pewnym momencie pan zaczął zadawać takie na które jeśli ktoś nie pracuje w tej firmie to nie jest w stanie na nie odpowiedzieć.Po pewnym czasie spotkałam się ze znajomą która tam pracuje i dowiedziałam się dlaczego tak się dzieje.Rekrutacje przeprowadza (usunięte przez administratora) regionalny dla którego jest to chyba zabawa a nie przyjmowanie ludzi do pracy.Dowiedzialam się ze on po prostu przyjmuje tylko swoich znajomych albo ludzi z polecenia kierowników i zastępców sklepu.Wiec ja się pytam po co ta firma robi rekrutację?Po co robi nadzieję?Po co traci czas i nerwy ludzi,którzy szukaja pracy?Po co wogule ponosi koszty?Jak i tak wiadomo kto bedzie pracowal i na jakim stanowisku!Szkoda czasu i nerwów!!!

Daria

Jestem asystentka która była na wielu sklepach. Nie w każdym ale w większości sklepów w których byłam atmosfera między pracownikami jest koszmarna i ciagle napięta pod przykrywka luźnej i żartobliwej. Myśle ze jest tak przez procedury i zasady narzucane przez zarząd odgórnie a także narzucone tempo w którym trzeba zrobić ZA dużo rzeczy na 1 człowieka tak żeby nie niszczyć go psychicznie i fizycznie. Stres jest wiecznym towarzyszem tej pracy pod wieloma postaciami. Przerwa trwa 15 minut i ani krztyny więcej nawet jeśli pracujesz 8h. NA PRZERWIE NIE MOŻESZ WYJŚĆ PO ZA TEREN SKLEPU W ŻADNYM PRZYPADKU I NIE MA SZANS ŻEBY NA TEN TEMAT W OGÓLE DYSKUTOWAĆ.Pomimo ze masz 3/4 lub 1/2 etatu kierownicy są zmuszeni tak rozkładać grafik by było się w pracy niemal codziennie po 4,5 godzin tylko żeby nie miało się za dużo dni wolnych i żeby ogólna ilość tychże godzin zgadzała się z odpowiadającym sobie etatem. Nazywa się to podobno RÓWNOWAŻNYM systemem czasu pracy ale nie wiem czemu bo absolutnie jest to zupełnie przeciwieństwo znaczenia tego słowa.Zarobki nie są złe jak na sklep i socjal jest ok. Przestrzegają terminów ale Urlop w lipcu i sierpniu należy zaliczyć do bardzo bardzo dużego cudu a w grudniu nigdy w życiu. Moje sugestie dla Rossmann: Weźcie se koło i walnijcie się w czoło. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Należy się więcej przerwy a przede wszystkim trzeba znieść zasadę braku możliwości wyjścia na zewnątrz w jej trakcie! Miło by było gdyby procedur było mniej bo są śmieszne i zupełnie zbędne! Wprowadzają tylko dodatkowy stres. Jak każecie zrobić czegoś ZWROT do magazynu i szukać czegoś bóg wie ile to moglibyście faken shit nie przysyłać tego na nowo w dostawie po 2 tygodniach!

realistka
@Daria

Zapraszam do Biedronki, bezstresowo, nie nadźwigasz się, na przerwie możesz być nawet 30 minut, grafik raz ustalony się nie zmienia, a urlop dostaniesz w lipcu, sierpniu i na święta w grudniu:-))) kobieto, Ty chcesz pracować czy odpoczywać?! Z chęcią się zamienię.

@realistka

To jak narzekasz na Biedre to idź do rossmanna. Dziewczyna napisała prawdę, ludzie sie psychicznie wykańczają. Ale jeśli góra ma podejście do pracowników typu " a g... nas to obchodzi, zalezy nam tylko na kasie.. " to co się dziwić. Na dzień dobry traktują cię jak złodzieja i nieroba. Choćbyś sie nie wiem jak starała to zawsze jest źle i za mało.

@realistka

W biedronce jest lepiej. Leżenie pełne hi hi. A kierowniczki hym.....

Aż tyle osób prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? Mają na to czas i pieniądze w czasach kryzysu? Dziwne... Ta bańka mydlana pewnego dnia pęknie. Pierwsze symptomy już są. Wszystko w ich sklepach podrożało.

Jakie pytania?

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Xxx

Nie polecam Rossmanaa w Opolu lubelskim w szczególności zwrotów wymiany kupiłam kredkę do brwi bez opakowania przyszłam do domu nie użyłam jej nawet tylko porównałam kolory że starą kredka i kupiłam za jasny poszłam żeby wymienić miałam paragon pani po zobaczeniu tego mazaka zobaczyła że cała jest uciapana i mi powiedziała że nie przyjmie i pieniędzy nie odda bo jest używana Rossman sam takie sprzedaje a potem robi problemy i nie przyjmują i zostałam że złą kredka ...nie polecam Moje sugestie dla Rossmann: Beznadzieja Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Raczej pani od przyjmowania zwrotów i wymiany ...być bardziej miła i jak mam paragon przyjąć a nie wmawiać mi że używana u że nie przyjmie Rossman sam takie sprzedaje ja nawet nie użyłam jej ..niech sami sprawdzają lepiej co mają na stanie i niech wprowadza testery a nie że ktoś SB otwiera na legalu u sprawdza maluje a potem ktoś kupi i chce wymienić. I nie da się

Agusia
@Xxx

Na ładne oczy i słowo żaden sklep nie wymieni jakia jest gwarancja że w domu nie uciapalaś kredki albo stara chciałaś wymienic wstyd klamliwa

Aga
@Xxx

To jest strona z opiniami pracowników na temat pracodawcy a nie opinie klientów na temat sklepu.

@Xxx

Sklep stacjonarny wcale nie ma obowiązku zwrotu przyjmować. Trzeba patrzeć, co się kupuje i przemyśleć, a nie nabrać jak głupia i potem mieć żal do całego świata bo zwrotu nie ma. Klienci, ogarnijcie się i kupujcie z głową, bo pracownikom nie chce sie słuchać waszego biadolenia przy kasie i szczerze mówiąc mają to w głębokim poważaniu. Pozdrawiam

yokeee

Ogólnie jako firma jest OK, bardzo chciałam w niej pracować.. niestety od pierwszego dnia nie spodobałam się kierowniczce.. co chwile się czepiała itp.. mimo to, że robiłam wszystko tak jak trzeba. Dziwne było też to, że za plecami z innymi dziewczynami się smiała, rozmawiała i wgl wszystko super, a mnie traktowała całkiem inaczej, zero uśmiechu same rozkazy i co chwile czepianie co zle robie.. Najlepsze było to jak przywitałam się z ochroniarzem, oczywiście słyszała to kierowniczka, dostałam opr że rozmawiam, haha to jest masakra nawet przywitać się nie można ?? no tak.. a inne pracownice mogą ?? następne pytanie mnie rozwaliło, dlaczego leki leżą a nie stoją haha... no ludzie...czyżby na taśmę trzeba przykleić ?? Wszystko byłoby OK gdyby nie taka atmosefra ze strony kierowniczki i jej koleżanki KR :) Wszystko zależy od tego z kim przebywasz :)

Malwina

Witam, czy orientuje się ktoś ile brutto zarabia specjalista rekruter w Rossmanie?

NumerySpolsky

A niby za co mają więcej płacić? Byliście kiedyś w Rosku we Warce? Albo Kościan. Tam na kasie straszą takie mumie, że pewnie jeszcze nie doszły do siebie po PRL. I trzymają się etatu za wszelką cenę jak menel kraty browca. Elitaryzowanie pracy w Rosku jest śmieszne i żenujące. Można tylko porównać do zachwytów nad tyraniem w Lewiatanie. Gorzej może być tylko w Żabce, u frenczyzowych krwiopijców. Ale tam zazwyczaj haczą młode, atrakcyjne i głupio naiwne dziewczyny, żeby się poocierać na kilku metrach kwadratowych cudzego dobrobytu.

On

Witam,kupiłem ostatnio w ,,promocji"perfumy męskie Ferrari,czerwone...kosztują 300zł,w promocji ok.140zł.Po podpisaniu siē nimi pachną ok.5 min.masakra,podróbka bankowo, już drugi raz tak trafiłem,tylko co z tym zrobić,nigdy więcej Rossmann.

fff

w UK kosztuja okolo 10-12F bez promocji

wkurzajamnieidioci
@On

czy zakup perfum przez Pana i frustracje z nim zwiazne, pomogą innym szukającym pracy w firmie Rosmann podjąc własciwą decyzję? Proszę isc na odpowiednie ku temu forum i nie spamować :/

Nobody

(usunięte przez administratora). Moje sugestie dla Rossmann: Spłaszczanie struktury kadrowej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić system zarządzania zasobami ludzkimi, obecny jest tragiczny

On
@Nobody

Nie rozumiem tylko tego jak taka duża firma nie daje umowy na cały etat to dla mnie niezrozumiałe

DobraKarma

Oszczędności .

Bebs123

Witam Klientów Sklepu Rossmann w Bochni w Rynku. Jeśli chcecie być wprowadzeni w błąd i kupić rzecz za 14 zł A nie za 4 jak Wam się wydawało to w tym sklepie tak się stanie. Wystawiony towar pod nim cena 4 zł. Przy kasie okazuje się że płacisz 14 zł. Zapytalam panią dlaczego. W odpowiedzi usłyszałam że ktoś musiał źle towar wyłożyć. Pani przełożyła we właściwe miejsce towar. Wyszłam że sklepu i co zobaczyłam? Ekspedientka ponownie towar za 14 zł położyła przy cenię 4 zł. Życzę udanych zakupów. Moje sugestie dla Rossmann: Taka marka jak Rossmann nie powinna pozwalać na takie działania

oIo
@Bebs123

Marcin prezes czeka na zaliczenie ;)

ross

podwyżka dla kierownika sklepu 25 zł brutto ...

DobraKarma
@ross

to 4200 brutto za etat ......strasznie kiepsko .

@ross

Czy piszesz o jakichś podwyżkach ustalonych odgórnie na stałe czy to jakaś jednorazowa sytuacja? Rozumiem, że chodzi tutaj o kwotę dodaną do całego wynagrodzenia. Czy pracujesz w Rossmannie właśnie na stanowisku kierownika sklepu? Jestem ciekawa, jakie zadania stawiane są przed osobą na tym stanowisku.

yhtgrfyhhfggh
@DobraKarma

A czy jest to pensja kierownika? Bo znam firmę gdzie kierownik zarabia niecałe 3800 zł brutto :{

Alexandra

Mam 50 lat. Duże doświadczenie jako kierownik sklepu (spożywcze). Czy mam szanse na przyjęcie w Rossmannie skoro jestem "wiekowa"?

Onaaa
@Alexandra

Osoby po 50siedza tylko i wyłącznie na kasach z tego co mi wiadomo

@Onaaa

Niekoniecznie. To wszystko zalezy od tego na jakie stanowisko się zdecydują. Można aplikować na Kasjera i wtedy rzeczywiście jest tylko kasa, lub Kasjer-Sprzedawca i wtedy robisz wszystko .

samsam123
@Alexandra

U nas nie dawno otworzyli Rossmann i nasza kierowniczka ma prawie 50 lat więc jak najbardziej ma Pani szansę

@nikt

jak również na stanowisko kierownika sklepu .

Andzela

Nie polecam pracy w firmie Rossmann. ! Byla to moja wymarzona praca ,przynajmniej tak mi się wydawało na początku. Na starcie zniechęcił mnie wyraz twarzy kierowniczki ,która popatrzyła na mnie wzrokiem jakbym coś zrobiła. Ale pomyślałam ,ze jeszcze mnie nie zna, dopiero "bada "teren. Tak mi się tylko wydawało. Im bardziej się starałam, tym bardziej się mnie czepiala. Mogłabym szczerze powiedzieć ,ze stosuje wobec mnie mobing. Ale pewnego dnia jej zachowanie przeszlo najsmielsze oczekiwania. Powiedziała,zebym zaczela uzywac antyperspirantow, bo śmierdzi ode mnie. Myślałam,ze się przeslyszalam. Nigdy zadna osoba tak mnie nie potraktowala. Malo tego doskonale wiem ze to byla klientka bo przechodząc obok niej czulam smród. . Dużo bylo podobnych sytuacji dlatego postanowilam przenieść się do innego rossmana w mieście zeby kierownikiem został ktoś inny. I tak bylo. Lecz nie pracowałam dluzo. Nie zostala mi przedluzona umowa i podejrzewam ze przez tą kierowniczke. Ogólnie dziewczyny byly po jej stronie , ja bylam w cieniu. Wielokrotnie płakałam przez nia. Dlatego mam straszny uraz do Rossmanna. Choc zawsze chciałam tu pracować. Przykre jest tez to ze nadal pozostala kkierowniczka. Gdybym wtedy cos zrobiła moze to ona by byla zwolniona i to dyscyplinarnie. Ale co sklep , to inaczej. Inne szefostwo. Ale kosmetyków żadnych nie ma. Najniższa krajowa takze nie polecam. No i te nocki męczące dość. Rotacja w Rossmanach jest przeogromna. W ciagu trzech miesięcy zaobserwowalam zmiany 5dziewczyn w tym samym sklepie. A juz jak jest asystentką albo zastępca kierownika to w piorka obrasta jakby woda sodowa do glowy uderzyla z wyższości nad kasjerkami !! Wczoraj bedac w Rossmannie kasjerka skasowala mi tusz w cenie wyzszej niz przekreslona pomarańczową cenówka. Wrocilam i poprosilam o zwrot różnicy. Pani zastepowa przyszla do kasy zeby wycofac towar i ponownie skasowac. A do kasjerki ,ktora tam byla powiedziała " mozesz sie odsunac ? I to takim chamskim glosem jakby jej korona z głowy spasc miala ze przyjdzie i wycofa towar. !oczywiście nie musze mowic ze powiedziała to przy klientach co jest chore zal mi sie dziewczyny zrobilo bo takie sytuacje sa normalne i zdarzaja sie . Bo tak samo zrobiłam ja gdy pracowałam. Szkoda slow na ta firme.

Klient

W Rossmanie w Kowarach to trzeba zmienić ochroniarza, który nie potrafi rozmawiać z klientami tylko na nich krzyczy to ten starszy facet, z takim zachowaniem spotkałam się po raz pierwszy. Poczułam się bardzo nie komfortowo a Pani kasjerka w ogóle nie zareagowała na tą sytuację. Wstyd i żenada.

Ocalona

Witam, wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Rossmann. Szczerze odradzam jeżeli szanujecie samych siebie. Pracowałam w tej firmie 3 lata i na wiele się napatrzyłam i doświadczyłam. Nie patrzcie tylko na pieniądze bo to przykrywka. W wielu drogeriach stosuje się mobing. Zastrasza i niszczy się godność ludzką, manipulujac w dodatku. Szczególnie odradzam region Anety. Ta kobieta nie bada spraw od podszewki, z którymi przychodzą do niej pracownicy. Zamiata wszystko pod dywan. Lepiej przenieść taką nie wygodną osobę do innej drogerii niszcząc jej przy tym reputację. Nadużywa przy tym stwierdzenia "To jest wasza subiektywna opinia". Sama tego doświadczyłam i nie boje się o tym Wam napisać. Od czasu kiedy weszła w życie dostępność półkowa Rossmann przestał zabiegać o klientów oraz mieć podejście indywidualne. Chiny są udziałowcem głównym Rossmanna. Przestała liczyć się jakość obsługi klienta nie mówiąc o poszanowaniu pracowników. Proszę Was dobrze się zastanówcie zanim staniecie się pionkami na szachownicy Rossmanna.

Lic

Nie mam wiedzy, jak się pracuje w Rossmannie, ale mogę coś powiedzieć o samej rekrutacji, która oceniam na niskim poziomie. Rekrutera się spóźnił i musiałam na niego czekać - mało profesjonalne. Podczas rozmowy próbował mi udowodnić jak ja nic nie wiem i nic nie umiem, czułam się jak karcony uczniak, a startowała ma stanowisko specjistyczne - też mało profesjonalne. Na koniec rozmowy rekruter zapewnił mnie, że niezależnie od rezultatu rozmowy zostanę poinformowana o tym, czy przechodzę dalej czy nie. Oczywiście nic takiego się nie zadziało - oszukiwanie kandydatów do juz totalne dno profesjonalizmu. Wisienką na torcie jest samo ogłoszenie. W tytule kierownik, ale taki, który nie ma pod sobą ani jednej osoby, jeździ po terenie i szpieguje dla centrali. Gratuluję pomysłu na nazwę. Myślę, że poprostu nie mieli chętnych do takiej pracy za kasę, którą chcą płacić, więc posuneli się do oszustwa.

z daleka
@Lic

@Lic ja chyba też startuje na to samo stanowisko. Czy możesz mi powiedzieć jakie widełki były? Bo nie wiem czy mi się opłaca jechać taki kawał drogi?

@z daleka

Rozumiem, że wysłałaś już swoje CV do pracy w Rossmannie, ale jeszcze czekasz na spotkanie rekrutacyjne w tej firmie, tak? Daj znać, czy zdecydujesz się wziąć w nim udział! Chętnie też przeczytamy na forum, jak przebiegało, jakie są wymagania wobec potencjalnych pracowników i tak dalej.

Teresa

Dzisiaj dnia 23 listopada dokonałam zakupu w Waszym sklepie w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim 47, kupiłam kilka produktów w promocji blackfriday lecz nie miałam założonego konta i Waszej aplikacji, bardzo miła Pani sprzedawczyni Daria pomogła mi trwało to około 5 minut i założyłam konto oraz mogłam skorzystać z promocji, bardzo dziękuję Pani Darii była bardzo kompetentna należy się jej pochwała

KAROL

BRAK POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKÓW. OD POCZĄTKU BRAK POMOCY ZA STRONY KIEROWNIKA I TYLKO PODKŁADANIE KŁÓD I NAMAWIANIE DO ZWOLNIENIA SIĘ Z PRACY.

weronika939

ROSSMAN jest super firmą tylko szkoda że ma zawsze ale do decyzji wybrania kierowników sklepów.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Warszawa

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 271.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 10 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 35 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann
2.1/5 Na podstawie 549 ocen.

Rossmann