Opinie o ET Logistik Sp. z o.o. w Toruń

2.1/5
Na podstawie 101 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ET Logistik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ET Logistik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ET Logistik Sp. z o.o. w Toruń

Kris

Teraz podobno Et ma nową nazwę TRANS4 sp z o.o. tak slyszalem.

pracownik geis

ET teraz podpisało umowe z firmą geis. Ogłaszają już ładunki na transie pod ich marką! ludzie zanim zaczniecie jeździć z jakąś firmą - sprawdzcie opinie o niej! to jest cały czas ta sama banda oszustów, wiec nie dajcie sie złapać w pułapkę. Współczuje firmie geis, że dała się tak omotać stracą teraz markę przez te dziadowate ET LOGISTIK !!!! Firma Redet, Et Logistik są dłużnikami na nie małą kwotę, są już zablokowani na transie i znajdują się na liście dłużników. Kto ma transa, niech sobie sam sprawdzi.

Man TGX

Na 100% nie placa. Licza,ze ktos zapomni bo fv byla na mala kwote. Nie polecam firmy nawet najgorszemu wrogowi-pisze szczerze. Na bielanach wroclawskich telefonow nie odbiera pan siring, nie wspominajac nic o spedytorach ktorzy nic nie wiedza i nie znaja nawet numeru do swojej ksiegowosci, zenada! Skad et bierze tych ludzi to nie wiem!

francuz

A przewoznik który tam przez 7 lat jeździ i nie miał problemu z płatnościami to chyba w biurze u nich pracuje a nie jako podwykonawca transportu w tej pirmie ! Wielki kit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ET Logistik Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca międzynarodowy C+E
Poznań
Oskar-Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w ruchu krajowym C+E
Zduńska Wola
Phu Gabi sp.j. Kroczyński i Wspólnicy
francuz

Wola rakowa to syf pracuje tam już nie krótko mało że nie płacą przewoźniką na czas ( pytanie czy w ogóle zapłacą zaległe faktury ) na magazynie jest(usunięte przez administratora)żeby nie nie którzy oddani pracownicy i kierowcy którzy dla nich jeżdżą to w ogóle by to nie prosperowało ! Przesyłki pilne od stałych klientów zamiast 24 h idą 72 h chyba pieszo ! Zastanowcie się bandzwoły z wysokich stołków z woli rakowej co jest nie tak że nie macie czym towaru wywieźć

Obrońca ET
@francuz

Sam jesteś syf. Zrozumiano! W ET jest OK. Tylko Wam się jeździć nie chce.

Obrońca ET
@francuz

Sam jesteś syf. Zrozumiano! W ET jest OK. Tylko Wam się jeździć nie chce.

Artur

Magazynier - też podobne rzeczy słyszałem, chcą dać 1800 brutto za robienie składanek. Powodzenia

Magazynier

Artur, cos w tym jest bo mam kolege ktory pracuje w eko i sie teraz smieja z et, bo eko im oddalo najciezszy towar do skladania tzw.napoje,maka,cukier itd. mozna sie niezlego garba dorobic praktycznie za grosze. Na bielanach z tego co mi wiadomo to nawet w biurze jakies roszady porobili. Zwolnili kierowniczke Beate N. nalezalo sie jej za to wszystko co robila.

Artur

Anioł To stanowisko to zwykły "picker" tzn będziesz robił składankę z piwa, napoi itp to co najcięższe za marne grosze. Nie polecam.

magazynier

Aniol, akurat z et dalbym sobie spokoj..jak lubisz byc oszukiwany na nadgodzinach, dostawac opier*** za bledy kierownika (ktos musi byc winny,a na pewno nie wyzszy szczebel) to ok. Nie jest to firma dla normalych ludzi. Zaczelo sie od oszukiwania przewoznikow a skonczywszy na pracownikach. W kazdym oddziale maja uklady pracownicze, choc sie starasz, pracujesz po 9-10 godzin i tak lepiej bedzie mial pracownik,ktory robi zdecydowanie mniej lub w ogole i pracuje tam dluzej. Slyszalem, ze najgorzej jest w zielonej gorze,woli rakowej i wroclawiu-balagan i kierownicy nic nie warci!!

Mar1

Ludzie rezygnujcie z ET LOGISTIK poki mozna! Tam juz moze zarobic ale prezes na cudzym nieszczesciu, nie placac przewoznikom!!! Zabralem z tamtad auta i nie zaluje do dzisiaj. Slyszalem od wielu kierowcow,ze od poczatku miesiaca odeszlo pare osob i jest balagan. Pozdrawiam wytrwalych!!!!!

Pomagamy skutecznie od(usunięte przez administratora)14 670 41 26

pracujący kierowca

Wrocław - wielka jedna tragedia, spedytorzy w tej chwili nie mają pojęcia o planowaniu a co dopiero o prowadzeniu aut.. dostajesz 7 punktów (każdy w inne miejsce)na busa do 3,5t ladują 4,5t i martw się sam! Nikt tam nie panuje nad sytuacja. Z tego co widze na co dzień ludzie mają dość i się zwalniają. Zostają nowe osoby, które są wystraszone i nie wiedza co mają robić. To już nie to et logistik co kiedyś pod względem organizacji. Chaos w tej chwili to za mało powiedziane

Przewoznik

Panie anonim, być może w innym oddziale tak jest ale jesli chodzi o wroclaw...brak slow. Przelewy sa raz, dwa na miesiac. Do tego jak przychodzi przelew to mozna liczyc na 3-4tys/mies. Czyli jeden przelew 2tys, a zaleglosc ponad 30tys. Fajne stawki jesli chodzi o busa, ale co z tego...jeden przewoznik zmienil firme to nie chca teraz przelac zaleglych pieniedzy-sprawa zajmuje sie windykacja. Czy na tym polega transport?

pracuje tam 7 rok w woli rakowej na własnej działalności. najpierw żaba teraz scawar moge ujawnić że nigdy nie miałem zaległości z kasą atmosfera super najlepiej się można dogadać z p.górskim,j.mirowskim i paroma osobami które pominąłem.wózkowi i magazynierzy zarabiają ok 1500 na ręke,jak na łódzkie realia jest średnio mogło by być lepiej,co do derekcji i innych osób brak zastrzerzeń

Wiedzacy

Nie placa i nie zaplaca. W Woli rakowej i pewnie innych oddzialach ten co przestal jezdzic lub zmienil firmie nie odzyska zarobionych pieniedzy!! Placa po tys.zl.a zalegaja 20tys! To jest taka gra; nabijasz sobie póle 20tys i jezdzisz. Masz placone po 2tys i po kilku miechach nadal zalegaja 20tys. i w kolko to samo.

scu

uwazajcie na ta firme nie placa !!!!!!!!! i unikaja kontaktu

Joanna

Czy może mi ktoś pomoże?? Dzwonie do wszystkich z płatnościami podają mi numery telefonów nikt nie odbiera, może ktoś zna jakieś inne nr tel lub emaile do Centrali w Warszawie?? dziękuj ę z góry

mm

(usunięte przez administratora) kiedy mają mało przesyłek sms piszą nie przyjeżdżaj i można siedzieć tydzień w domu jak spedytor ma kaprys.

jooo

tak, znajdzie się jeszcze sekretarka i księgowa, ale to nie w centrali..

bylem tam na rozmowie kwalifikacyjnej. rozmawialem z jakas pania dyrektor czy pania prezes. nie wypadlem najlepiej. przynajmniej takie wrazenie odnioslem. jednak po tym co slyszalem jak ta praca miala wygladac wiedzialem, ze nie chce czegos takiego robic nawet przez jeden miesiac. zwykle narzucanie ludziom uslug logistycznych. po kilku dniach mialem dostac odpowiedz czy przechodze do nastepnego etapu. odpowiedzi oczywiscie nie bylo. zadzwonilem do etl, powiedzialem co i jak. pani sekretarka przekazala mi zle wiesci. nie wiem czy zle, ja sie ciesze. pani prezes/dyrektor radze zeby nie oklamywala ludzi na rozmowach i nie mowila im, ze dostana odpowiedzi do tygodnia czasu. skoro nie ma odwagi by powiadomic kogos osobiscie to niech powierzy to zadanie swoim pracownikowm. na przyklad pani sekretarce. nie chcialbym tam pracowac, ale troche szacunku uwazam, ze mi sie nalezy.

Zostaw merytoryczną opinię o ET Logistik Sp. z o.o. - Toruń