counter
3 8 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Trans-Marlibo Sp. z o.o.?

Marek Nowy wpis

Jak długo zajmuje wdrożenie się do firmy? To długi proces ?

Brajan Nowy wpis
Kandydat

Na jakie zarobki można liczyć w Marlibo jako nowy pracownik

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 283 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Trans-Marlibo Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gustaw

Niestety w firmie trzeba pracować. Myślę, że zabrakło niektórym chęci do pracy!!

Były kierowca

Jazda na telefon . Nigdy nie wiesz kiedy pojedziesz . Jeden tydzien jeździsz ciągle, potem w przeciagu nastepnych 2 tyg wyjedziesz z 4 razy na jakies krotkie trasy . Zarobki mocno średnie.

Mikołaj
@Były kierowca

Czy do wynagrodzenia przysługują jakieś dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych lub pozapłacowe bonusy takie, jak kursy lub szkolenia? Nie poruszyłeś tej kwestii w swoje wypowiedzi, stąd moje zainteresowanie. I jak wygląda kwestia grafiku wyjazdów - można ustalić wcześniej wszystkie szczegóły wyjazdu, żeby wiedzieć kiedy i jak długo jest się w trasie? Rozwiń proszę swój komentarz o dodatkowe informacje.

Jacek
@Były kierowca

ciekawe gdzie zarobisz w Olkuszu więcej jak tyle ile tutaj na dniówkę, masz ją płaconą za cały dzień nieważne ile godzin.

Młody

Biorą młodych czy tylko z doświadczeniem?

wiola

Praca w marlibo na rozlewni oleju nie jest zła kierowniczka Renata całymi dniami siedzi na internecie i nic nie robi poza zastraszaniem nowo przyjętych pracowników zmusza do pracy w soboty i niedziele!

Macie doświadczenie w pracy w firmie TRANS-MARLIBO Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Marlibo Sp. z o.o. - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad