Trans-Marlibo Sp. z o.o.

Opinie o Trans-Marlibo Sp. z o.o.

Były kierowca

Jazda na telefon . Nigdy nie wiesz kiedy pojedziesz . Jeden tydzien jeździsz ciągle, potem w przeciagu nastepnych 2 tyg wyjedziesz z 4 razy na jakies krotkie trasy . Zarobki mocno średnie.

Mikołaj
@Były kierowca 30.11.2018 21:37

Czy do wynagrodzenia przysługują jakieś dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych lub pozapłacowe bonusy takie jak kursy lub szkolenia? Grafik wyjazdów można ustalić wcześniej, żebyś wiedział kiedy i jak długo będziesz w trasie? Czekam na komentarze innych pracowników firmy. Dodawajcie swoje komentarze na temat pracodawcy.

Młody

Biorą młodych czy tylko z doświadczeniem?

wiola

Praca w marlibo na rozlewni oleju nie jest zła kierowniczka Renata całymi dniami siedzi na internecie i nic nie robi poza zastraszaniem nowo przyjętych pracowników zmusza do pracy w soboty i niedziele!

Macie doświadczenie w pracy w firmie TRANS-MARLIBO Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Trans-Marlibo Sp. z o.o. - Olkusz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Marlibo Sp. z o.o.