ET Logistik Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ET Logistik Sp. z o.o.

greg 2014-12-22 19:45
Jak dalej kierownictwo bedzie gralo na bielanach w candy crush podczas 8godzinnej pracy to polaza ten oddzial szybciej niz sie wydaje
lester_trans 2014-12-22 19:52
Jak jeszcze byl "waski" na bielanach to jeszcze to jakos hulalo, mozna powiedziec ze byla trzymana reka na pulsie. Teraz to juz czysta samowolka.pozdro!
mirek 2014-12-30 11:47
W eko głośno, że od stycznia 2015 ETLogistik nie będzie już jeździć z eko. W sumie można było się tego spodziewać..z ETL Wrocław pouciekali Ci, co tak naprawdę trzymali to wszystko.
Obrońca ET 2015-06-27 12:00
Sam jesteś syf. Zrozumiano! W ET jest OK. Tylko Wam się jeździć nie chce.
Obrońca ET 2015-06-27 12:02
Sam jesteś syf. Zrozumiano! W ET jest OK. Tylko Wam się jeździć nie chce.
były przewoźnik 2015-06-30 12:15
Nie wiem jak w innych oddziałach, które wykupił gejs ale na Nowej Wsi Wr. (dawne Bielany wrocławskie) jest tragedia. W zasadzie to za mało powiedziane. Zmienili trochę skład w kierownictwie ale dalej pracownicy coś nie ogarniają. Być może transport/logistyka nie jest ich mocną stroną? Jeśli byłbym przewoźnikiem to miałbym obawy co do tej firmy, termin 90dni kosmos, stawki mniejsze niż były, frachty ucinane, do tego planowanie spedytorów pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam!
sorso 2015-08-05 22:28
podpisujesz się jako "były przewoźnik" a potem piszesz "jeśli byłbym przewoźnikiem..." coś tu nie gra. Odkąd geis przejął ET płatności w ciągu 90 dni to pzreszłość. Jeśli potrafiłbyś lepiej planować idź do szefa oddziału albo szefa szefa oddziału i zaproponuj swoją kandydaturę. Dostaniesz pewnie z 4 tys brutto i będziesz miał "stabilną pracę z perspektywą rozwoju" jeśli się sprawdzisz.
Były przewoźnik 2015-08-07 19:43
Sorso, chodziło mi raczej, że jeśli dalej byłbym przewoźnikiem tej firmy et to poszedłbym z torbami. W tej chwili troche przewoźników pouciekało,dlaczego? Bo byli na etapie przysłowiowego bankructwa. Być może coś sie polepszyło z wyplatami, ale zazwyczaj wczesniej dwa miesiące wszystko było ok a poźniej znowu czekali przewoznicy 3 miesiące na swoje pieniadze. Nie wiem czy potrafie dobrze planować bo tego nigdy nie robiłem, lecz mam mam chłopaka który radzi sobie na pewno lepiej niż teraz ekipa etlogistik. I zarabia więcej niż 3000zl netto. Prowadzi już teraz moich 6 aut+spedycja.
kogijo 2015-11-28 12:47
na jaką podstawę może liczyc handlowiec czy specjalista ds.sprzedaży? okolo, albo przedział
kiesa 2015-12-16 21:45
płacą kiese na czas i wkrótce będą jak rabeny ,szenkery i inne wiodące firmy na rynku. Geis ich kupil i rzady nastaną już wkrótce. Kasa na swieta będzie, a miało nie być. Jest dobrze i będzie lepiej
nowy 2016-01-01 08:25
mi się super pracuje, jestem w miare nowy, ludzie spoko , premia swiateczna full wypas. To my nowi zmienimy ta firme na lepsze i będziemy dobrze funkcjonujaca firmą jak w czechach i naslowacji geis :)
sebo 2016-02-02 19:13
Firma nie rzetelna i zakłamana.Czekałem na przesyłkę cały dzień i się nie doczekałem.Kurier powiadomił wysyłającego że nie może się dodzwonić do mnie.Bzdury gadał bo mu się pracować nie chciało na pewno.
sebo ciul 2016-02-15 19:26
ciulasie, to nie portal o tym czy przesylke dostales czy nie. nie dostales bo zly adres podales w systemie, tak to czesty bład klientów ściepów czyt. 1 przesyłka na 2-3 miesiace
opiniodawca 2016-02-15 22:59
to jest praca dla kogoś bez perspektyw lub w miedzy czasie szuka innej pracy. olbrzym wszystkich podpierdziela a kierownictwo wysługuje się wszystkim. niskie zarobki, niska kultura i brak motywacji
Anna 2016-02-17 14:35
Jeszcze nie miała okazji współpracować z taką firmą kurierską. Kurier nie kontaktuje się przed dostawą. Infolinia nie działa. W końcu oddzwonił do mnie pracownik z informacją, że kurier dotrze następnego dnia pomiędzy 8 a 10 rano. Kurier się nie pojawia, podobno nie otrzymał takiej informacji. Utrudniony kontakt, nikt nic nie wie. Nie polecam
okres_próbny 2016-03-16 19:01
Witam, może mi ktoś powie. Pracuje w et logistik na stanowisku asystent spedytora. Niebawem kończy mi się umowa na okres próbny. Przez 3 miesiące miałem 1950 brutto. Czy mogę liczyć na podniesienie tych zarobków jak tak to mniej więcej o ile? Jestem po studiach i przez te 3 miesiące dobrze wykonywałem swoją prace więc raczej zaproponują mi nową umowę.
okres_próbny 2016-03-17 15:11
na okresie próbnym też mam umowę o pracę... a jak nie podniosą stawki to za taką kasę trochę lipa pracować tam
margotte 2016-03-29 15:58
Mi po okresie próbnym podniesiono kasiorkę z 1900 na 2100 brutto i dali umowę na dwa lata. Mówię tu o pracy biurowej. Super jak na początek, szczególnie, że koniec studiów dopiero przede mną :) ale generalnie w firmie nie wiadomo, do czego to wszystko zmierza w tym momencie.
kamil 2016-04-01 17:08
@margotte praca biurowa, czyli jakie stanowisko?
asystentka spedytora?
oszukany klient 2016-04-11 10:43
Jakiś czas temu odebrałem przesyłkę pobraniową od ET Logistik. Wszystko było OK do czasu gdy zwróciłem zakupiony towar. W chwili gdy odesłałem towar i miało dojść do rozliczenia okazało się, że kurier wykorzystał fakt, że na liście przewozowym dostarczonym do przesyłki nie ma podanej kwoty i zawyżył pobraną kwotę o 10 PLN. Firma w chamski sposób odkręca kota ogonem. W całej tej sprawie nie chodzi jednak o te 10 złoty, tylko o fakt, że przez takie zagranie kuriera człowiek zostaje postawiony w bardzo złym świetle przed kontrahentem któremu zwraca towar i oczekuję zwrotu zapłaconej kwoty. Tłumacząc się jak oszust z tego dlaczego oczekiwał 320,- PLN, a nie 310,- PLN.
Dlatego odradzam z korzystania z usług firmy ET Logistik.
magazynier 2016-04-11 17:25
Witam. Jestem na jutro umówiony na rozmowę w ETL w Woli Rakowej na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Ktoś mógłby mi powiedzieć jak to tam wygląda i czy warto? Jakie są zarobki itd.
gosc 2016-04-13 11:08
w Woli Rakowej kadra jest bardzo mila, konkretna i wyrozumiala, zarobki tez ok.
ile? 2016-04-13 18:26
A powie mi ktoś ile powinien zarabiać w ET asystent spedytora po 3 miesiącach - okresie próbnym?
nie polecam 2016-05-19 22:31
Jeśli ktoś chce być handlowcem, szczerze nie polecam, ludzie odchodzą sami bo od pewnego momentu jak przyszedł do firmy jeden człowiek, dzieją się cuda. Było fajnie, pracowało się fajnie. Teraz to totalna porażka. Przykre to jest, ale prawdziwe niestety. Może wkrótce rozwinę temat, na razie się wstrzymuje, odszedłem z firmy, sam, nikt mnie nie zwolnił, ale powodów było bardzo dużo.
ikced 2016-06-02 23:20
chodzą już podobno zakłady kiedy zarząd zrobi z tymi "cudami" porządek.
chyba nie tylko PH odetchnie.
okrutny 2016-07-07 15:10
przewoźnik tragedia na województwie Wielkopolski
czas odbioru przesyłki masakra - trzeba się przypominać
dostawa - dociera uszkodzona - nie biorą odpowiedzialności za zniszczenia
wynikające w złym transportowaniu przesyłek paletowych
nie umieją spisać protokół szkodowy - protokół zawiera nie oryginalne informacje
o przesyłce

nie polecam masakra - nie umieją być przewoźnikami i odpowiedzialną firmą
która umie przyznać się do swoich błędów niech nie są przewoźnikami

naprawdę odradzam
Vilum 2016-08-04 15:34
FIRMA DNO! Wysłałem paletę i ją zgubili i nie poczuwają się do odpowiedzialności.
lalunia 2016-10-13 19:31
Nadchodzi nowe ET, nowe ET Logistik, już wkrótce Geis Global Logistic, 3 dni temu Szefowie rozstali się z Dyrektorem Handlowym. Nie ważne jaki będzie nowy, ale na pewno gorszy niż ten co był nie będzie. Gość nie miał pojęcia co jest co. Przyszedł do firmy, dał 2x większy plan handlowcom i sobie sam zaszkodził....Raport gonił raport, sprawdzanie GPS-ow to było jego Hobby....
darg 2016-10-13 22:07
Lalunia, naprawdę myślisz, że handlowy sam sobie ten plan i te raporty wymyślił? bez udziału i zgody zarządu. zarząd trzyma łapę i ucho na wszystkim - zapytaj operacyjnych ile i co raportują. zresztą dyrektora od operacji też już nie ma. bardzo ciekawe kto to teraz pociągnie.
hastalavista 2016-10-13 23:02
Tak. Najłatwiej jest znaleźć i zwolnić "winnych". Efekt psychologiczny murowany. Tylko co dalej.
lalunia 2016-10-16 18:02
Plan był połowe nizszy dla działu handlowego, przyszedl Dyrektor, chciał się wykazać i go podniósł x2. Niestety sam tym ruchem zrobił dla siebie źle. Oczywiście, że wszystkie te raporty wymyślił on. Raporty paczkowe z Siódemki , lekko przerobione. Wiem, że operacje raportują, ale akurat Operacje się poprawiają i właśnie może dzięki tym raportom. Wielu pracowników ET, tych starych miało i ma złą mentalność, nie chętni na jakiekolwiek zmiany, a zmiany muszą być by to dobrze działało. W handlowym wielu handlowców sami odeszli, kilku zwolniono lub nie przedłużyli umów. Niektóre ruchy były dziwaczne. Cały dział handlowy po cichu liczy na to, że jak będziemy już Geis a nie Et Logistik to będzie jakaś zmiana. Może zarząd zmieni coś od stycznia, chodzi o politykę cenową itd. Czas pokarze.
lalunia 2016-10-22 23:48
tak chciał błysnąć czyli wykazać sie, nie wyszło, o jaki mi przykro.
wolanczyk 2016-11-22 15:26
Będzie jakaś kasa na święta? W tamtym roku było coś takiego, ktoś coś ma jakieś info?
zuńka 2016-11-23 22:35
Jest podejrzana cisza w temacie. Może wszystka kasa poszła na odprawy dla dyrektorów "M" i "R" ;-)
wolanczyk 2016-11-24 21:30
Duże prawdopodobieństwo że w tym roku nic nie będzie takie słyszałem pogłoski...
;) 2017-01-05 11:32
W końcu pozbyli się "kogoś" z o/Pruszków. Alkoholika i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w jednym. Gościa który już dawno powinien zostać spuszczony w kiblu razem z gównem. Szkoda tylko że tyle czasu zajęło właścicielom ET dojście do wniosku że to słuszna decyzja.
bert 2017-01-06 21:34
Obrażanie, mało subtelne na dodatek, kogoś komu pewnie jeszcze tydzień temu podawało się rękę i mówiło dzień dobry, nie świadczy najlepiej o autorze. Trzeba się było zebrać na odwagę i polecieć do zarządu z - uargumentowanymi zakładam - zarzutami. Poza tym nie wiesz, czy nie będziesz następny/następna.
Poza tym słabo to będzie: nowy dyrektor od operacji stawia na swoich ludzi z K-EX, na tych samych z którymi osiągnął w K-EX TAAAAKI SUKCES ;-) Żal.
Sawa 2017-01-09 00:30
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ciekawe jak maja ściągnąć gości z porządnych firm jak płacą tak mało (a co mnie obchodzi, że firma ma problemy jeszcze ze starych czasów ?) Ale w końcu ktoś wreszcie wywali stare struktury ET na zbity pysk. Potem to samo mam nadzieję czeka stary KEX.
;) 2017-01-10 09:17
Już jedna zepsuta i niekompetentna struktura z ET została właśnie wyautowana. ET właśnie tego potrzebowało. Nowy kierownik oddziału wniesie jedynie same pozytywy (oby) ,bo ludzie pracujący w ET o/Pruszków i Mościska są dobrymi i lojalnymi pracownikami.
ktos 2017-01-15 22:58
nie wiem dokladnie czy o ta firme chodzi firma kurierska pod nazwa Platinium Logistic jak mi zabrala zamowienie paletowe to pozal sie panie boze kto tam wogole pracuje przyjechal kurier samochodem po palety samocodem bez windy kazal rozpakowac palety i ladowac recznie wszystko na samochod a musze zaznaczyc ze to byly ciezkie rzeczy a malo tego gdy juz zajechal do Anglii to stwierdzil ze ladunek jest ciezszy niz napisane i zazyczyl sobie zeby mu duzo doplacic bo inaczej nie zostawi towaru musze tylko powiedziec ze to sa oszusci i uwazajcie na toco podpisujecie a ladnie to tylko mowia
vega 2017-01-18 13:16
:-) :-)
Piszesz komentarz na temat jednej firmy, ale nie wiesz czy to ta sama o którą Ci chodzi, za chwilę podajesz nazwę innej (więc chyba wiesz że nie chodzi ci o ET ? :-) Potem mówisz że "kurier" (czyli paczki, a ET to nie kurier) a chciałeś załadować ciężkie palety :-) czyli zamówiłeś kuriera a powinieneś nadać drobnicą, jeżeli to palety, i dziwisz się że kazał Ci to rozpakować. Wiesz w ogóle jaki biznes prowadzisz?
A potem pretensje do firm transportowych :-)
JK 2017-02-02 19:51
UWAGA NA FIRMĘ ET LOGISTIC , jestem nadawcą wysłałem 2 przesyłki paletowe 10 stycznia, dopiero dziś 2 luty po wielu interwencjach udało się odzyskać pieniądze z pobrań ( na infolini twierdzą że pieniądze powinny być po 10 dniach roboczych CZYLI 25 STYCZEŃ , ale jak twierdziłem że niema zbywali mnie aby pisać na maila. Gdyby nie pomoc kolegi co znał nr do księgowości pewnie bym kasy nigdy nie ujrzał . NIE POLECAM, MAM WRAŻENIE ŻE FIRMA NIE MA PŁYNNOŚCI FINANSOWEJ I ZA CHWILĘ BĘDZIE AFERA JAK Z TBA .......
znawca 2017-02-05 21:28
@JK na 99 % wysyłałeś przesyłkę za pomocą brokera a nie bezpośrednio przez GEIS, GEIS wysyła pieniądze do 2 roboczych, natomiast broker nawet i po 30 dniach roboczych, więc takie uwagi kieruj do nich.
Całe szczęście że GEIS po woli usuwa tych brokerskich oszołomów
JK 2017-02-05 21:35
to prawda że nie bezpośrednio tylko przez firmę pośredniczącą ( ty to nazywasz brokerem) ale ja ich oszołomami bym nie nazwał, zresztą co za różnica jak podczas wypisywania przesyłki był podany MÓJ NR KONTA !!!! i przelew otrzymałem od Geis, a nie od pośrednika !!!! wytłumacz mi to proszę........
jazda bez premi 2017-02-09 19:45
Jeśli ktoś ma zapędy, aby pracować jako handlowiec to odradzam. Od marca 2017 nowy dyrektor wymyślił, że klient nowy pozyskany i prowizja otrzymana z tego tytułu zostanie w kieszeni handlowca pod warunkiem, że nowy klient będzie wspołpracował 6 miesięcy. Jeśli np. po 4 miesiącach odejdzie, zabiorą Ci premię tą, którą otrzymałeś. Przecież to jest jakaś porażka. Oczywiście z podstawy nie zabiorą bo to bezprawne, ale jak pozyskasz nowego klienta to premi nie dostaniesz bo Ci odbiorą za tamtego.
bert 2017-02-11 21:34
Dlaczego zakładasz, że Twój klient nie utrzyma się sześć miesięcy? Przecież zdobyty i utrzymany na długo dobry i duży klient to nie tylko jednorazowa premia, czy premia w ogóle, ale baza do budowania swojej pozycji w firmie. Może pojedynczy klient nie. Ale dziesięciu, dwudziestu? To już jest "pakiet" zauważalny przez każdego szefa. No chyba, że mamy podejście: namłócić ile się da, zgarnąć premie, a czy klienci odejdą to nie nasz problem. Tyle, że żadna porządnie zarządzana firma nie może opierać się wyłącznie ma "młocce" :-)
Poza tym mam wrażenie, że każdy z nas, kto zostałby dyrektorem sprzedaży w jakiejkolwiek firmie, zmieniłby od razy podejście do premii dla swojego działu ;-)
znawca 2017-02-12 19:37
z tymi premiami dla handlowców to zrobili bardzo dobrze, 90 % szuka klienta obiecuje mu gruszki na wierzbie, a potem zapomina o nim i całą odpowiedzialność zrzuca na spedycje, w końcu jakiś dobry ruch!
jazda z premiami 2017-02-14 11:04
Ty mi nie tłumacz jak dziecku bo znam zasady premiowania i budowania pozycji w firmie. Zakładam bo wiem, jak jest w tej firmie. Jak działają operacje. Handlowcy (Ci , którym zależy) się starają, monitorują przesyłki, robią czesto za spedytorów, a i tak spedycja zawsze coś skopie. Jeszcze to nie jest wprowadzone, ale pewnie będzie.
bert 2017-02-15 01:04
No dobra. Myślę, że masz częściowo rację. Jeżeli jakość spedycji jest dramatycznie słaba, to będzie ciężko dostać premię: duże prawdopodobieństwo, że nowi klienci w ciągu 6 miesięcy odejdą a premia ze starych którzy się przyzwyczaili lub "mają szczęście" odpadnie na oddanie premii z tych nowych ale utraconych klientów.
Dlaczego masz częściowo rację? Po pierwsze: czy jakość spedycji jest aż tak zła?
Po drugie: jeśli nie jest wystarczająca, to warto się zastanowić, czy aby nie ma to również związku z tym co sprzedajemy. Jeśli będziemy sprzedawać przesyłki o dziwnych gabarytach z dalekich peryferii za pół darmo to potem tylko możemy obserwować ze zdziwieniem (choć w takich przypadkach nie widzę powodu do zdziwienia - raczej do wyciągania (może kiedyś wreszcie !) wniosków) jak spedycja ma długie doloty na odbiory przesyłek które blokują pakę najpierw na odbiorze a potem w dostawie a jeszcze musi zredukować koszty przewoźnika bo sprzedajemy to cudo za 70 PLN w cały kraj.
Sprzedaż (czyli to co pojawi się w sieci, za ile i na jakich trasach) to też wpływa na jakość. I sprzedanie czegoś odwrotnego do opisanego nie będzie robieniem dobrze tylko spedycji ale też robieniem dobrze całej firmie (rosnąca jakość i spadek kosztów) a więc i sobie samemu. Wiem, że nie proste ale jak nie przestaniemy patrzeć na to co kto robi u nas źle zamiast spojrzeć na to co sami możemy zrobić dobrze, to donikąd nie dojdziemy. Wiem - banał, ale życie to w większości banały: rzeczy proste i oczywiste - na które niestety nikt nie chce zwracać uwagi. A swoją drogą: piszesz posty o 11:04 zamiast rozmawiać z klientem, albo ścigać spedycję za słabą jakość ? ;-)

Pozdrowienia - być może zza miedzy ;-)
jazda z premiami 2017-02-15 18:48
Piszę o 11:04 bo może mam przerwę, a na przerwie mogę robić co chcę czyli siedzieć "w necie". :)
Jakie 70 zł ? o czym Ty piszesz? Chyba nie znasz cen konkurencji na rynku bo handlowy z cenami, które ma Geis odbija się od wielu drzwi. Za 7 dyszek to wybrancy z "pewnego" odziału sprzedają - podobno. Nie wiem , nie wnikam. Operacje chcą przesyłek, a jak klient jest blisko oddziału to nawet tego nie potrafią ogarnąć bo zła godzina odbioru bo coś tam. Może wam powinni "uje...." premie także....Spedycja się cieszy jak ma mało przesyłek, a jak nowi dochodzą klienci to płaczą. Mentalność połowy ludzi, którzy są w ET to żenada. Większość do wywalenia.
Zostaw swoją opinię o ET Logistik Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ET Logistik Sp. z o.o.