Opinie o Komandor S.A. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komandor S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komandor S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor S.A. w Radom

obserwator

Firma zadziwiająca . Ogromny sukces jaki firma uzyskała na pocztku lat 2000- cznych zawdzieczała 100% pracy właściciela .Jego przenikiwości , strategii , wizji jaką posiadał . Nie bał bym sie powiedzieć rewelacyjnemu wyczuciu biznesowemu. Cały ten sukces został zmarnowany jak niektórzy obecnie twierdzą przez zalogę i kadrę zarzdzającą . Rodzi sie więc pytanie : Jesli włąściciel tworzy sukces a załoga straty to na diabła jest mu ona potrzebna . Czy nie lepepiej sie jej pozbyć . Tworzą oni tylko obecnie koszty , oczekują duzych wynagrodzeń choć firma przynosi straty . Nie chcą pracować dla idei jak właściel / który od dawna nie pobiera dywidendy i tak właściwie to musi żyć z oszczędnośći /. Jak firma generuje straty to niepowinni wogóle dostawać wynagrodzenia . A mają oczekiwania . Może lepiej pozbyć się towarzystwa i jak sadze firma natychmiast zacznie generować zyski . Conajmniej 2 mln rocznie Czy nie warto sie nad tym zastanowić i powierzyć całą działaność firmom outsourcingowym. Będzie zdecydowanie taniej niż trzymać ludzi na etatach. Myslę że to postawiło by firmę na nogi .

ŁADOWNICZY
@obserwator

Jak swietnym menadzerem wlaściciel pokazał tworząć firmę DECO TARAS . Firma szybciej zbankrutowała niz zaczełą działać. Nikt mu nie przeszkadzał i nie było na kogo zwalić winy. W Komandorze wszyscy są winni tylko nie on . A najbardziej ci co juz od kilku lat nie pracują w firmie . Brak honoru . Sam zarzadzał firmą z tylnego fotela jak jego idol z Żoliborza . Chodzi o to aby w razie czego odpowiadał ktoś inny a on był czysty . Klasa człowieka polega na tym aby umieć przyznać się do błedów . Tu tego nie oczekujcie. Klasę to miała jego żona , więc już nie są razem

Urszula
@ŁADOWNICZY

Nie da się chyba ukryć, że masz ogromną wiedzę o Komandorze. Dlatego też skorzystam z okazji i wypytam Cię o kilka kwestii, związanych z tym pracodawcą i warunkami zatrudnienia, jakie oferuje. Zacznę może od dodatków pozapłacowych. Czy są tam jakieś?

Urban

Gdzie złożyć cv kierowca magazynier

CV
@Urban

w magazynie

więcek

Czy ktoś wie kiedy będzie doroczny bal Koncernu Komandor w hotelu Marriott w Warszawie ?

anonimus

Mariusz gratuluję ci wyników finansowych za 2017 !

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Komandor S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik Produkcji - dział stolarni?
Bożena

@więcek pracujesz dłużysz czas w Komandor S.A.? Jesteś przedstawicielem handlowym czy może zajmujesz inne stanowisko? Jak oceniasz obecną sytuację jakości pracy oraz wynagrodzeń? Jest realna szansa na poprawę obecnej sytuacji przedsiębiorstwa?

wiecek
@Bożena

Pracuje już dostatecznie długo aby mieć bardzo dobra wiedzę. Pytasz czy jest realna szansa na poprawę obecnej sytuacji przedsiębiorstwa. Jak sądzisz jaka możne być szansa jeśli dwóch z trzech dotychczasowych udziałowców pozbywa się swoich udziałów w firmie udziałów ? . To chyba oznacza że i oni stracili nadzieję na rozwój firmy. To chyba znaczy więcej niż ocena jakości pracy czy wynagrodzeń.

Radomiak

W Polsce najbardziej badziewna firma w tej chwili rozkwita. Nawet handel łopatami przynosi dochody .Na tym tle Komandor SA to ewenement. 10 lat dołowania i żadnej realnej koncepcji rozwoju. Wszystko za sprawą geniuszu jednego człowieka. Nieomylnego , ze wspaniałymi pomysłami. Koncepcja mój zysk a twoje ryzyko biznesowe / dilerzy/ nie działa . Jak się pośliźniesz to odkupie od Ciebie udziały lub nieruchomości za ułamek wartości. Wykorzystywanie dominującej pozycji też nie działa , bo za dużo alternatyw. Znajdź naiwnego obiecaj mu wszystko a jak osiągnie sukces daj mu propozycje niedorzucenia również. Jak żyć ?. Sukces w biznesie to nie dy....... nie innych i kasa tylko dla mnie . To gra zespołowa . Jeśli łamiesz jej reguły w trakcie gry i próbujesz je ustawić pod siebie zostajesz w końcu sam i przegrywasz. Nie wierzę że coś z tego zrozumiesz , że się zmienisz ,za dobrze Cie znam. Zostaną Ci miliony i nic więcej ale możne tylko o to chodziło ?

inside out
@Radomiak

Ciekawe jest to co piszesz. Może to poprostu konkurencja urosła w siłę i stąd trudniej jest na rynku. Pracowałem w jednym z ZK lata temu i aż dziwnie się to czyta bo wspominam te czasy dość dobrze.

więcek
@inside out

Ja też wspominam dawne czasy jako bardzo dobre . Ale pycha kroczy przed upadkiem. A ludzie nieomylni popełniają największe błędy

Radomiak

Wcześniej wytłumacz na zlecenie kogo "zostałaś " moderatorka tego wątku. Sama powołałaś się na tą funkcje. Firma GO WORK nie prowadzi moderacji wątków. Czytaj ze zrozumieniem moje wpisy i nie zadawaj niemądrych pytań które nijak mają się do moich wpisów. Są to ogólne oceny firmy, które mogą być bardzo cenne dla poszukujących pracy. Więc nie zawracaj głowy dyrdymałami i jakiś premiach bo ma to na celu rozwodnienie tematu. Zadanie pytania czy byłeś PH ? demaskuje cię jako współpracownika firmy

Bożena

@Radomiak pracowałeś dla Komandor S.A. lub jesteś dalej tu zatrudniony? Na jakich kryteriach opierasz swoją opinię? Byłeś PH czy może współpracowałeś jako partner? Jak wygląda system wynagrodzeń i realizacji planów sprzedażowych? Są dodatki i prowizje od sprzedaży?

@Bożena

A do Cię to obchodzi . Pracujesz dla bossa to się go zapytaj. Wszystko przecież zależny od niego. Ty jakie masz prowizje ?

Bożena

@ściema każdy ma prawo do swojej opinii, jednak zamiast skupiać się na funkcji moderatora w tej dyskusji, przekaż innym użytkownikom swoje spostrzeżenia na temat pracy w Komandor S.A. Może wiesz jak wygląda schemat rozmowy kwalifikacyjnej i na co zwrócić uwagę podczas jej trwania?

ściema
@Bożena

tu się zwalnia, a nie przyjmuje do pracy . temat więc nieaktualny

wiecek
@ściema

Pytanie powinno brzmieć : jakich argumentów się używa przy zwalnianiu długoletniego pracownika zasłużonego dla firmy?

ściema

Na forach innych firm nigdy nie spotkałem moderadora

Bożena

@ziomal, chęć z rozmowy z pewnością nie powinna być przyczyną zwolnienia. Czy jesteś pewien, że to właśnie miałeś na myśli? Napisałeś także, że "dotyczy to w szczególności centrali"? Możesz doprecyzować swoją odpowiedź?

ziomal
@Bożena

a Ty co taka ciekawska. Zatrudnij się i będziesz wiedziała o co chodzi

misek
@Bożena

Bardzo lubię pytania od agencji pijarowej. Są takie dociekliwe

Bożena

@Cezary, firma nie prowadzi obecnie rekrutacji. Nie zauważyłam żadnych ogłoszeń na wiodących serwisach pracy ani na stronie firmy. Może ktoś z pracowników wie coś na ten temat? @Legia, czy próbowano podejmować rozmowy z szefostwem w celu poprawienia sytuacji? Może atmosfera zdążyła się już zmienić o czasu Twojej opinii?

ziomal
@Bożena

Ci którzy chcą rozmawiać są zwalniani z pracy . Dotyczy to w szczególności centrali

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Legia

W Komandor Gryfino wcale nie jest lepiej. Wszystko po koleżeńsku. Kierownik, który z swojego kolegi zrobił zastępce i ten kabluje na każdego, lata za nim jak smród. Fiflak tylko chodzi i podsłuchuje, a później ten leci do kierowiczka. Kiero co 10 minut lata do prezesa aby podpierdzielić pracowników, nie dogaduje się z pracownikami itp. Nie tak powinno sie wybierać kierownictwo żeby Ci robili podział wśród pracowników. W dodatku tam pracuje ok. 10 osób na hali i już są podziały przez charakterek kierownika Adasia. Bez atmosfery ekipy się nie zbuduje. Powinien to Prezes wiedzieć. Proszę otworzyć oczy na hali.

Bożena

@Żabojad, co konkretniej możesz powiedzieć na temat pracy w KOMANDOR? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @wernyhora, co ma na celu Twój komentarz? Czy mógłbyś doprecyzować? @robol, czy są one odczuwalne? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w KOMANDOR w Radomiu?

Czarek

Pracujecie w firmie znanej od lat . To też jest wartość.

Żabojad
@Czarek

I nic więcej. Firma świeci odbitym blaskiem przeszłości." No future"

wernyhora

Ciekawe czy szefostwo już poinformowało swoich dilerów ze rozwój drzwi przesuwanych już ich mało interesuje , ze są inne projekty i tematy ważniejsze

papaj
@wernyhora

co niby takiego?

Jak wyglądają zarobki w KOMANDOR S.A.? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

robol

tak . Wszyscy dostali podwyżki

Pomocna dłoń

Teraz szefem produkcji został człowiek najbardziej kompetentny i na pewno coś się zmieni w tej firmie na lepiej.

@Pomocna dłoń

Jak bym słyszał Prezesa. Magiczne zaklęcia

Nie ma ludzi niezastąpionych. Weźcie się za pracę i przestańcie udawać, że tak ubolewacie!!

robotnik

Czy dotyczy to również Prezesa ?. Pora na zmiany. Biorąc pod uwagę wyniki ekonomiczne trzeba by wymienić cała górę. To co jest to ruchy pozorowane. Wycina się ludzi którzy są najbardziej zaangażowani a pozostawia konformistów którzy nie zadają głupich pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor S.A. - Radom

• Jak się pracuje w Komandor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Komandor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Komandor S.A.