Opinie o Trend-Bud Mieczysław Orłowski w Skaryszew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trend-Bud Mieczysław Orłowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Trend-Bud Mieczysław Orłowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trend-Bud Mieczysław Orłowski w Skaryszew

Mieczysław.K@com.pl Nowy wpis

To żadna firma ,a ten pan to żaden pracownik ,czy usługodawca.To jedynie oszust,matacz,wyłudzacz podwójnych pieniędzy za niewspółmierną robotę,którą wykonuje powierzchownie,bez żadnej staranności,wręcz niechlujnie.Tak naprawdę nie rozchodzi mu się o pracę tylko o pieniądze,cały czas obmyśla plan ,jak tu najwięcej wyciągnąć kasy,jak najmniejszym własnym wkładem,także pracy mięśni.To co mu się nie uda lub jest zbyt trudne w wykonaniu zostawia właścicielowi,gdyż jego czas jest zbyt cenny,a dniówka wygórowana jak u prezesa korporacji.Próbuje uwikłać właściciela w jego podstępne zamiary,nagina jego wolę,okłamuje,wymusza wszędzie podpisów,najczęściej z wyprzedzeniem,zanim właściciel się zorientuje(zadatek,umowa,sposób wykonania,dodatkowe koszty),także prawomocności do całości działań.To wszystko przyjmuje oprócz odpowiedzialności za swoje działanie,podpisami i sposobem zbiera dowody przeciwko właścicielowi na wypadek nie zapłacenia mu tyle ile zażąda.Wszystko to robi tak,żeby cię uwiązać i pozbawić prawa wyboru (przymus).Na zarzuty ,uwagi i inne reakcje obronne,mówi pocałuj mnie w d*.pe ,a gdy straszy się go sądem przyznaje się do swojej niegodziwości i ucina sprawę stwierdzeniem, mam cię w garści i na papierze,możesz mi ....Czuje się bezkarny,prawdziwie sprytny typ. Dlaczego tacy ludzie istnieją w przestrzeni publicznej i pukają do ludzkich domów i oferują zgniłe jaja,gdy wyciąga się do nich rękęNie dosyć ,że okradają,to swoim zachowaniem,perfidnymi metodami sprawiają komuś ból,upokarzają,szydzą,a uczucia nie mają raczej przeliczenia na pieniądze,pozostawiają bardziej rany i pragnienie odwetu.

klient

Opinia o firmie Trend Bud https://youtu.be/BqXSOC_rieU

Zostaw merytoryczną opinię o Trend-Bud Mieczysław Orłowski - Skaryszew

Trend-Bud Mieczysław Orłowski
  • Juliusza Słowackiego 25