Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Wiecie coś na temat stawek od nowego roku bo jak narazie to nic się nie zmienia ?

wn
@Marek

O co chodzi z praca na 2 umowy? Wszyscy o tym pisza

@wn

Podpisujesz dwie umowy z dwiema różnymi spółkami. Umów o prace za minimalna krajowa reszta wypłacana jest po kilku dniach z umowy zlecenie. Czyli do 10 każdego miesiąca dostajesz minimalna a do 15-20 dnia miesiąca reszte z umowy zlecenie.

Prawdziwy100
@Xerro

Od dawna tak jest tam Przecież

Darek
@Prawdziwy100

A może jak zachorujesz, to też musisz sobie załatwić zastępstwo?

Cerro
@Darek

Musisz podać we wniosku kto Cię zastępuje.

Józio

Dobre obiekty, to trzymają dla swoich. Jedyna możliwość to dostać taki obiekt w święta. Resztę dopowiedzcie sobie sami, dlaczego? Po za tym coraz częściej są kłopoty z ułożeniem normalnego grafiku, bo podobno nie można, pracuję jeszcze na takim obiekcie.

Klient

Firma porostu katastrofa partacze nie słowni omijać dużym łukiem

POF

Firma niegodna polecenia, bez perspektyw. Koordynatorka z Giżycka totalna porażka, zero zainteresowania pracownikami, żadne nigdy nie zapytało czy coś potrzeba, czy brakuje jakichś dokumentów. Na dyżurce upały po ponad 35*C i też brak zainteresowania, tłumaczenie: "Panie mnie nikt nie daje to jak ja mam Panu dać". W rozmowie przez telefon brak jakiegokolwiek poszanowania drugiej osoby, rozłączanie się w trakcie rozmowy. BRAK JAKICHKOLWIEK KOMPETENCJI W KIEROWANIU LUDŹMI. Wysyłają z innych obiektów na urlopy a potem szukają po innych obiektach kto przyjedzie bo brakuje. Skandal i żal totalny ściągać ludzi z 60km jak nie więcej. Nie można od ponad 2 lat doprosić się o wymianę identyfikatorów, a tym bardziej o dostarczenie kopi umowy na podstawie której jest się niewolniczo zatrudnionym.

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Klient

Firma najgorsza chyba na rynku omijać dużym łukiem partacze i kłamcy

Jan

Praca w ksiegowosci - jakie warunki ?

@Jan

Lepiej się nie zbliżać. Firma dno.

@Xerro

Chcialbym sprobowac na kilka miesiecy, zeby zdobyc doswiadczenie i sie zastanawiam

Wyborcza

Witam pracuje w gazecie wyborcza i chętnie dowiem się na temat firmy jak się pracuje. Jeśli ktoś był by zainteresowany podaje maila. staszewskamonika88@gmail.com.

I'am
@Wyborcza

Gdybym pracowal nadal to bym panstwu opowiedzial kilka rzeczy. Proponuje poczytac posty i'am duzo sie dowiecie :) pozdrawiam

jamar
@Wyborcza

Wyborcza Ty najpierw ogarnij stylistykę a później udawaj dziennikarza :)

Grobel
@jamar

Aktualne? Chętnie opowiem co sie wyrabia na grupach interwencyjnych i stacjach monitorowania alarmow

Była Pracownica
@Wyborcza

Ta firma to porażka proszę poczytać opinie

Była Pracownica

Ta firma to jakaś porażka pracuje się przeważnie na zleceniu żeby mieć umowę trzeba minimum pół roku pracować na umowie zlecenie później trzeba 3 miesiące pracować powyżej 200 godzin by można było pisać podanie o umowę o pracę na okresie próbnym 3 miesiące zaś trzeba pracować powyżej 200 godzin mniej niż 200 godzin a nie przedłuża ci umowy o pracę. Nikt nie wie jaka jest stawka na danym obiekcie. Mimo tych samych stanowisk każdemu mówi się inną stawkę . Wyplaty często się nie zgadzają brakuje po 100 a nawet 400 zl bo oni liczyli coś inaczej i kombinowanie że stawka jest zaś inną i dlatego często pracownicy nie dostają tego wyrównania i się zwalniają. Rotacja pracowników w solidzie jest duża (ja wytrzymalam prawie 3 lata ???????? i żałuję tego czasu ) Brak pasków wypłat na umowie o pracę(np. Na pasek z stycznia czeka się do lipca bo nie chce im się tego "wycinac") ciuchy zurzyte Z dziurami po starych pracownikach ,kierownicy oraz pani w biurze nic nie ogarniaja każdy zwala na siebie kierownik na panią ż biura , Pani z biura na kierownika .Zmuszają pracowników do przychodzenie na L4 ponieważ jest mało ludzi bo nikt tam nie chce pracować . W ofertach pracy obiecują elastyczny grafik ale tak na prawdę można tylko pomarzyć o tym . Odradzam tej pracy .

Martin

Witam; Czy może mi ktoś powiedzieć jaką Solid oferuje nowemu pracownikowi umowę? Chodzi mi o pracę na obiektach handlowych (magazyn,linia kas,monitoring).Czy jest to umowa zlecenie,o dzieło czy może o pracę? Z góry dziękuję za odpowiedz.

@Martin

Stawiam na 2x zlecenie Jak pracujesz długo możesz starać się o umowę o prace + umowa zlecenie

@Martin

umowa zlecenie, nie dają umowy o pracę chyba że masz grup

marianna

Ile dostanę na L4 jak mam dwie zleceniòwki? Był ktoś może na takim L4?

juhas
@marianna

jesli opłacasz sobie dodatkową składkę w Solid (zabieraja 40 zł mies.) to masz płacone l4

Bender

W tej firmie jest taki bałagan ze sami nie wiedza o co chodzi. Pracuje tu na załogach interwencyjnych 2 miesiąc i to co tu zaobserwowałem to jeden wielki dramat. Pierwsza wypłata nigdy nie jest na czas zawsze gubią podpisane umowy (ilość podpisów na nich jest ogromna na każdej stronie), oczywiście kombinują jak mogą mają inne spółki co chwilę, ja dostałem po prawie dwóch tyg a jeden z pracujących na tych załogach dostał dopiero po 3 miesiącach... O wypłatę trzeba się upominać dzwoniąc na stacje i tam cie będą przekierowywać i tak w kółko, aż będzie ktoś w miarę rozgarnięty i ci pomoże. Stawka zależy od miesiąca i pór roku niby jest 10.50 a mi wyszło 10 jeden mówi ze wychodzi ponad 11 i prawda jest taka, że jak im wyjdzie taką dostaniesz wypłatę, a następna jest już w terminie. Żeby ogarnąć jakąkolwiek sytuacje np wolny dzień to zależy jaki jest inspektor ale to jak wszędzie są ludzie i parapety. Jest rotacja na tych stanowiskach każą tez jeździć w pojedynkę, a nie wszyscy się godzą na to. W lato pracy jest pełno a na niektórych rejonach wręcz za dużo w zime podobno spokój ale tego nie doczekam. Bez sensu załączające się alarmy po trzy razy w ciągu dnia, nie istniejące czujki, teraz w wakacje pełno alarmów jak nikogo w domu nie było wszystko po to by naciągnąć klienta bo tani abonament firma daje a ty jeździsz jak głupek, obiekty się zmieniają a opisy w aplikacji czy książkach się nie zmieniają bywają ze stacja dzwoni do klienta i okazuje się, że sprzedał lokal parę lat temu albo dzwonią żebyś wrócił bo jeszcze są tylne wejścia albo piwnice czy piętra a nic nigdy nie jest opisane i nikt nic nie wie po prostu wstyd jechać czasami i pytać o coś co firma powinna dawno zrobić. Ogólnie mają cię w (usunięte przez administratora) i zabierają chajs za stłuczki z twojej winy, za nie wykrycie włamania i za wiele innych ale z racji, że brakuje ludzi to teraz nie zabierają za większość głupot. W skrócie to jeden wielki bałagan z domieszką idiotyzmu i nie wiedzy o ważnych aspektach tej pracy i chęci oszukania cię na wypłacie. Praca jedynie na krótka mete, żeby znaleźć coś lepszego.

Ile

Witam jaką jest stawka netto na Grupach interwencyjnych w Warszawie?

Kamil

Co ty gadasz jakie 12 zł my za 10 50 z bronia pracujemy !! woj Warm maz

Kamil

Mowie o Warszawie

Gal_Anonim

Pracuje w solidzie ba teraz sie to wabi simple work poland ale mniejsza o to, wynagrodzenia w porzadku terminowo a nawet przed czasem bo mam na umowie do 21 kazdego miesiaca ale 16 juz odbieram w kasie przewaznie, nie ma co narzekac a jezeli macie problemy z wyplatami dzwoncie na centrale w warszawie i sie upominajcie, zapisujcie tylko nazwiska z kim rozmawiacie bo pozniej mozecie trafic na kogos innego. Stawki najgorsze nie sa bynajmniej na szczecinie na niektorych obiektach, kokosow nie ma ale to chociaz stala praca

tomciu
@Gal_Anonim

Jak dzwonisz i pytasz to mówią, że inspektor powinien Ci udzielić wszystkich informacji

marek

jest ogłoszenie że szukaja nowego dyrektora finansowego, czy warto startować? jaka tam sytuacja w księgowości? czy poprzedni podpadł zarzadowi?

STRAZAK4646

Solid Porazka Gdansk Kordynator oszukuje na godzinach wpisuje do systemu takie godziny jak wygodnie .Jak doszedl iz zle podal nawet slowa Magicznego Przepraszam i czekam teraz tydzien na wyplate tej roznicy.

Jaro

Ile płaci się za zdanie ubrań do magazynu? po zwolnieniu

Rafel
@Jaro

100 zl

Odradzam_Tej_Pomyłki

Tak syfiastej firmy jeszcze nie spotkałem..wynagrodzenie nie na czas bo aż 3 tyg spóźnienia ..obgadywanie i parcie kłamstw reszcie ekipie przez przełożonego..kolega z był poważnie chory, po zgłoszeniu tego faktu powiedzieli mu, że nie ma za niego zastępstwa więc ma przyjść na tydzień na nocki.. 0 kontaktu z przełożonym.. zostaliśmy zwolnieni po 2 miesiącach pracy ze względu na przyjęcie na nasze stanowiska osób z orzeczeniem niepełnosprawności. Nie polecam !

Facet

Pieniadze do 20 zawsze na czas bez żadnych poślizgów. Z dwóch umów ale są i to najważniejsze. Jak narazie firma spoko.

Janek

Najbardziej zenujaca firma w jakiej pracowalem Daja 2 umowy co by triche oszukać Państwo Porazka

Obecnyy
@Janek

A w której agencji nie dają 2 umów?

Wert
@Obecnyy

Gwarant Poznań - zawsze jedna umowa czy to etat czy zlecenie

hehe
@Janek

Bieda i nędza nawet paczki na święta nie dadzą. Klimatyzacja to nieznane pojęcie w tej firmie niech pracownik przyniesie na obiekt wiatrak długopis i radio

Prawdziwy1
@hehe

(usunięte przez administratora) a nie Praca

zenada

Pracowałem w tej firmie kilka lat więc doskonale znam te przekręty, brak szacunku do pracowników i niski poziom obsługi. Odradzam każdemu, na umowie najniższa krajowa, kombinowanie na 2 umowy (firma powiązana jest z rożnymi spółkami). Dział handlowy - kary dla przedstawicieli handlowych, którzy nie osiągną swojego celu, do tego samochód musisz mieć własny. Brak jakiegokolwiek socjalu, nie dostaniesz nic oprócz marnej najniższej krajowej na umowie o pracę i reszty w zleceniu ze spółki, której nazwy nie zdołasz ogarnąć, bo co chwilę zmieniają. Zarząd, kierownicy np. działu płac, kierownik regionalny to tak niski poziom jeśli chodzi o kompetencje, że aż szkoda słów. Szacunek dla pracowników żaden, dział obsługi klienta jeszcze gorzej. Często są problemy z wypłatami, a nikt nie chce pomóc i rozwiązać problemu. Solid to tylko garstka fajnych ludzi w niektórych oddziałach. Cała reszta to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i szkoła przetrwania.

@zenada

Solid firma spoko, wypłata na czas, dowódcy ok

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 18 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security