Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Byczeeek

Wiadomo może jak w Lublinie na GI? ile płacą i jakie dają umowy? Pozdrawiam.

GI
@Byczeeek

KPOF 12, 5zl/h Z bronią 13.5zl/h Etat+reszta h na zlecenie

Byczeeek
@GI

za każdą przepracowaną godzinę takie stawki czy tylko za nadgodziny na zleceniu? i serio w Lublinie? Pozdro i dzięki za odp! :)

Jacek

Słaba ochrona

Andre

Szczerze odradzam,już na samym początku przy rekrutacji widać jak się tam szanuje człowieka.Jedyny chłopak stara się być użyteczny,reszta pań to masakra,tylko telefon i komentarze do sms ,bardzo naganne zachowanie,chamskie jak mało gdzie.

Grzegorz

Witam czy orientujcie się czym dokładnie różni się praca na stanowisku pracownik dozoru ,a pracownik ochrony? Czy to są inne zakresy obowiązków itd?

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Dora

(usunięte przez administratora)nikomu nie polecam, a bynajmniej dobrze przeczytajcie umowę. Nie dość, że zamontowali mi system, który po dwóch latach jest przestarzały i nie nadaje się do pracy to jeszcze co dwa miesiące wzywała techników bo system zaczął nawalać, wymienili akumulator za który należało im zapłacić i po dwóch miesiącach znowu to samo i znowu wymiana akumulatora i kolejne pieniądze do zapłacenia, itd.. Wobec czego jak to panowie technicy stwierdzili, że należało by wymienić urządzenia systemu - więc kolejne pieniądze. Zrezygnowałam z ich usług, gdyż płaciłam przez dobre pół roku chociaż nie mogłam skorzystać z systemu, gdyż musiałabym wymieniać co dwa miesiące akumulatory (oczywiście na mój koszt). Jak wypowiedziałam umowę to okazało się, że wypowiedzenie obejmuje 3 miesiące, a to że im płaciłam przez pól roku za nic, nie wzięli pod uwagę choć ich o tym informowałam i prosiłam. Ta firma żeruje na niewiedzy ludzkiej, więc dobrze należy przeczytać umowę, ja niestety podeszłam zbyt łatwowiernie. NIE POLECAM SOLID SECURITY.

Edward z Pułtuska

Dlaczego obsługa jest tak nie miła i niejaki pan Damian, próbuje być agresywny i mnie ustawiać jak zadaje odpowiednie pytania. Do starszych trzeba mieć szacunek.

Policja

Arogancja ochroniarzy w kielcach, dno totalne firma

ciekawy

Witam Ile można zarobić zarobić jako kontrole punktów z własnym samochodem? Jaka jest stawka godzinowa? Ile zwracają za benzynę? Proszę o odpowiedz.

Grzegorz

Witam jestem pracownikiem solid ,pracuję na umowę o pracę i zlecenie , solid zablokował mi środki z umowy zlecenie ze względu na incydent "kradzież przez osoby trzecie " na terenie obiektu na którym pracuje , ale na tym się nie skończy ,straszą zwolnieniem dyscyplinarnym i innymi karami umownymi oraz obciążeniami z tytułu kradzieży przez osoby trzecie na terenie obiektu ,których nie zauważyłem. Czy mogą blokować mi środki na koncie bez żadnego wyroku sądu ,tylko dlatego że uważają że to moja wina? Oraz jakich kar umownych ze strony solidu mogę się spodziewać?

Solid

Każdy zachwala prace w biurze... to zapraszam, praca przy komputerze non stop nawet nie ma kiedy do łazienki isc a to wszystko za 2tys. ..

Zuzu
@Solid

Pracowałam w biurze.. Nie polecam.. Atmosfery w tej pracy nikt normalny nie wytrzyma dłużej niż przez okres próbny. O przerwach przez 8 godzin możesz zapomnieć, masz siedzieć i robić. Najlepiej nic nie mówić..

Maks258258258258

Ta firma to jakis żart pracuje codziennie po 12 h święta sylwestra na godzine mam 10.90 (usunięte przez administratora) Hajs zabieraja za to ze 5 minut bawiłem sie telefonem czekając aż kierowca zamknie naczepe kara 200zl (usunięte przez administratora) . Torun nie polecam

stój

wygraliscie jednostki w Toruniu porządku tylko gdzie sa pieniadze za noc sylwestrową okradacie ludzi konkurencja już płaci za donosy na was jeszcze troche i inspekcja pracy bedzie nasza cierpliwośc sie kończy mamy teraz już Marzec

Maks258258
@stój

Oco chodzi z sylwestrem jestem nowy pracuje w kazde swieta boze narodzenie sylwestra wielkanoc

Recepcja/wawa

Pracuje w Solidzie od sierpnia 2018 roku na stanowisku recepcji. Praca jak praca nie powala ale szczerze mówiąc nie jest źle wypłata zawsze na czas, wynagrodzenie prawie 3tyś. Inspektor tez w porządku jak każdy człowiek trzeba wyczuć kiedy można o coś zapytać kiedy nie. Zazwyczaj zagląda do nas z raz na tydzień, w tym często na nocki wiec ja to praktycznie wogole się z nim nie widzę. Jedyny minus to umowa zlecenie- ponoć na moim obiekcie w Warszawie nie dają etatów w co średnio chce mi się wierzyć ale nie wnikam już. Tak jak piszecie umowy nie dostałam także chodź pracuje już tu trochę. Poza tym praca okej, może dobrze trafiłam po prostu.

FABIAN
@Recepcja/wawa

A ILE TO GODZIN ZA 3 TYS JEST CHYBA NIE MAŁO ,TO MOŻE LEPIEJ PRZEPROWADZIĆ SIĘ DO BIURA,

Rec/wawa
@FABIAN

praca od pon-pt 7-17 ;)

Kolega
@Recepcja/wawa

Koleżanko pochwal się za ile godzin masz te prawie 3 tyś . Przyjdzie z czasem obowiązek rodzina dom dzieci itp . Z solidem pracy się nie wiąże na długi okres w tej pracy i w tej firmie każdy czeka na twoje miejsce tak więc uważaj bo większa rzesza ludzi to sa donosiciele , znajomy pracuje w smiesznym solidzie i chwali się że ma 4.5 kanta za 400 h czy to jest normalne chyba nie obudzcie się wyzysk jeszcze raz wyzysk szkoda się rozpisywać

recepcja/wawa
@Kolega

godziny zależy od miesiaca czasem 190 czasem 200h. Owszem przyznaje fakt, że z tą firmą nie ma co planować przyszłości bo nawet nie dają takich możliwości ale dla młodych osób, które jeszcze nie mają zobowiązań i zaczynają kariere praca jest ok

Help

Mam planowany zabieg. Ile mi zapłacą za każdy dzień L4?, mam dwie umowy zlecenie.

Byly
@Help

Nic ! Chyba że płacisz im składki które obowiązują Cię do wypłaty wynagrodzenia na l4 ;)

help
@Byly

Tak mam odciąganą składkę chorobową

Zapytujący

APLIKANT RADCOWSKI W DZIALE PRAWNYM. Czy ktoś mógłby napisać co nie co o pracy w centrali w Warszawie na stanowisku aplikant radcowski? Jak z możliwością rozwoju,obłożeniem praca, atmosfera i zarobki? Czy są widoki na awans po uzyskaniu uprawnień po egzaminie zawodowym?

Maja
@Zapytujący

Sporo osób bierze udział w dyskusji o Solid Security jako o pracodawcy, a więc na pewno ktoś niedługo odpowie na Twoje pytania. Od siebie mogę jedynie dodać, iż Solid Security jako lider w branży ochrony oferuje bardzo szerokie możliwości pracy i rozwoju w strukturach naszej firmy. Ponadto, od dłuższego czasu zajmuje czołowe miejsca w rankingach Gazety Finansowej ("500 największych firm w Polsce") i Polityki ("500 największych polskich firm"). Myślę zatem, iż taki pracodawca mógłby być godny polecenia. Już otrzymałeś od nich propozycję pracy, czy dopiero planujesz aplikować?

pablo

To pochwalcie się Panie i Panowie jakie dostaliście podwyżki w 2019 roku,bo temat jakoś dziwnie ucichł.Chociaż złotówka netto?

SALZA

wielkanioc

umowa o prace i 15 netto na godzine

Roman
@pablo

To pochwalcie sie czy ktokolwiek dostał podwyżkę na papierze ?!

NiepolecamSOLID

Chciałam zostawić swoją opinię o firmie Solid, z którą przez 5 lat współpracowałam w zakresie ochrony lokalu użytkowego. W ostatnim roku współpracy zaczęły się problemy: co jakiś czas dzwoni pani z Solid i chcę umówić wizytę serwisanta, za którego trzeba zapłacić kilka set zł. Dotychczas te "przyjścia serwisanta" odbywały się w rozsądnym odstępie czasu. Firma Solid w taki sposób, wysyłając serwisanta i pobierając opłatę za serwis wyrównuje niższe stawki miesięcznego abonamentu i dochody. Ja odmówiłam - powiedziałam, że serwisant nie tak dawno u nas był, wszystko co trzeba sprawdził, wymienił sprzęt, drogo nam to kosztowało (jesteśmy malą rodzinną firmą) i że nie chcemy tak szybko znowu ponosić koszty. Od tamtego telefonu zacząły się problemy - co parę nocy, o drugiej w nocy, nieraz nad ranem - trzecia-czwarta godzina - budził mnie telefon z informacją o włamaniu. Zaczął się horror – nagle po mojej sprzeczce z panią systematycznie właczał się alarm - wydzwaniali w środku nocy, nie dało się wytrzymać. Bardzo dobrze rozumiałam o co chodzi - „nie chcecie płacić za serwisanta - zrobimy wam koszty za nieuzasadniony przyjazd grupy interwencyjnej”, tak wyglądał ten schemat. Firma Solid zaczęła wystawiać faktury za „nieuzasadniony przyjazd grupy interwencyjnej” po 100-200 zł miesięcznie. Próbowaliśmy rozmawiać z menedżerem – bez skutku. Przestał być miły, rozumiem, że miał wytyczne, wiedział o co chodzi. Ja odmówiłam płacenia faktur, a firma Solid przez sąd domaga się pieniędzy za „sfabrykowane” usługi. Dziś dowiedziałam się o komorniku sądowym, który zablokował konto bankowe. Nie polecam firmy Solid, gdyż jej działania nie są w porządku. Chciałabym wiedzieć, kto jeszcze został tak potraktowany.

Anonim123

Witam. Firma totalna porażka, co to za ochrona ze pierwszego lepszego biorą. Żadnego szkolenia, zadnych papierów od lekarza, w grafiku wpisany ze mam pofa, a nic nie mam. Auta rozpadają się same i już dawno albo nie powinny jeździć albo powinny byc naprawione.Na rozmowie gadka ze pierwszy miesiąc w podwójnej bede jeździł, potem jak bede czul się pewny to pojedyncza,a tu nagle od 4 służby już na pojedynczej latam, mało tego umowy jakiejkolwiek brak, będąc u lekarza w rejestrze nie pokazuje ze mam ubezpieczenie. Pytanie czy jak teraz jebne im ze się zwalniam a mamy zaraz koniec miesiąca to czy za ten miesoac dostanę wypłatę w przyszłym miesiącu czy zostanę (usunięte przez administratora) i 3 tyg na darmo robiłem skoro nie mam umowy? Ktoś miał podobny przypadek? Anonim123

PRACOWNIK

Kazdy chciałby bog wie ile zarabiac xd 2 dni pracuje, 2 dni wolne. W sumie siedzenie na (usunięte przez administratora) i placa za nic nie robienie, dla zabicia czasu posiedze poczytam cos w internecie, inspektor spoko gość, mam umowe o prace+ umowe zlecenie( nie mam grupy inwalidzkiej) jak za siedzenie na (usunięte przez administratora) to noe ma tragedii bo 3200 przy 240 godzinach wyciągnę

Sofcikowo

Witam Firma SOLID to najgorszy dziad pracowałem u niech przez Półtora miesiąca na nowym obiekcie gdzie przejeli ochrone po przedniej firmie ochraniarskiej na Galerii. Odszedłem bo przez ten okres nie dostałem umowy zlecenia do ręki. Odchodząc regionalny mówił że umowa będzie przesłana do mnie pocztą. Mineło 3 miesiące i nadal jej nie ma. Firma wielki oszust. Takie rzeczy trzeba nagłośnić w mediac niech ludzie którzy chcą u nich pracować niech uważają.

Polski Anonim
@Sofcikowo

Nigdy się nie pracuje bez umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 18 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security