Opinie o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

don diego de la vega

Podobno w ty tygodniu Wielki G zwolnił ponad 40 przedstawicieli. Powrót z Adamedu do korzeni i od razu duuuuuże kroki :)

qwerty
@don diego de la vega

Taki bonus na święta... Ale to podobno nie koniec.

ytrewq
@qwerty

dokładnie to jest dopiero początek, następna tura wyborów w pierwszym półroczu, będą zwalniać ludzi z największym stażem i dużymi zarobkami, zostawi najmniej doświadczonych i krótko pracujących,kierowników też ze 20 zwolnią, jednym słowem będzie wesoło, taka "dobra polska firma" żenada

daughter of God

Firma z polskim kapitałem...Tak słyszałam od swojego szefa,który sie tym zachwycał.I co z tego? Jajco wyszło. Po przeanalizowaniu sposob w jaki miałam "przekonywać" klientów do zakupu leków refundowanych doszłam do wniosku, że ta firma działa na granicy prawa, a raczej poza jego granicami.I odeszłam. I czekam tylko, aż usłysze w mediach, jak ta firma ma kłopoty.Repy spieprzaja stamtąd codziennie.Czas odejść bez postawionych zarzutów.

Przedstawiciel medyczny

Witam, Skoro to forum na temat pracodawcy to napisze pare słów... Przede wszystkim przepraszam za brak polskich znaków. A teraz do sedna.... Przechodząc do Polpharmy sądziłem, ze będzie to na chwile z szukaniem intensywnie innej pracy. Po paru latach stwierdzam, ze nie tylko nie szukałem innej ale w tym momencie nie widzę powodów aby jej szukać. Praca jak w każdej innej korporacji. Ludzie opamiętajcie się - firma farmaceutyczna to nie działalność charytatywna. Tutaj się pracuje a nie cwaniakuje. Owszem jest GPS. I co? Jak się pracuje to co za różnica czy jest czy go nie ma ? Ok. Zgadzam się tylko z jednym argumentem, ze jest do bani. Jak zrobi się wizyty np. W poradni 3 lekarzy np, w okresie 30 min lub mniej to niestety nie "wypada" jechać do kolejnego lekarza tylko trzeba czekać pare minut. Owszem to bzdura i strata czasu, bo zamiast czekania dla zasady moznaby byki jechać na kolejna wizytę. Ale to tylko skutek działania w przeszłości cwaniaków i drukowania wizyt. Co do socjalu jak wszędzie, co do premii jak wszędzie, co do nepotyzmu i kumoterstwa jak wszędzie, co do procedur jak wszędzie. Zatem jeden z drugim jak chcecie coś pisać to na prawdę popatrzcie w lustro i odpowiedzcie sobie na pytanie czy rzetelnym jestem pracownikiem. Jeśli odpowiedz brzmi TAK to w Polpharmie znajdziesz miejsce pracy a jeśli NIE to lepiej sobie podaruj. Niestety nie jest wszystko piękne ale można zaakceptować te wady w zamian za dość dobra prace bo WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA...

majster

Ktoś kilka akapitów wyżej zapytał co się tu dzieje, że nie ma nowych wpisów. W Polpharmie krąży taki kawał co to majster pyta pracownika na budowie czemu jeździ w tą i z powrotem z pustą taczką? -Majster! Zap... jest taki, że nie ma kiedy taczek załadować! I nowych wpisów nie ma z tego samego powodu...

Przedstawiciel medyczny

II etap -rozmowa z kierownikiem regionalnym - śląsk

Rozmowa trwała...20 minut. Obiektywnie oceniajac przebieg rozmowy - był to czas zupelnie zmarnowany i z kazdym dniem utwierdzam sie w tym przekonaniu, niestety , rozmowa bardzo krotka, mało konkretne pytania ( dosłonie 3 pytania ) na bazie ktorych ciezko bylo chociazby w czesci zaprezentowac chociaz w czesci swoje cechy .Miałem wrażenie jakby ten etap był formalnoscia , a miejsce pracy juz zarezerwowane - przepraszam ,ale trudno nie odnosic innego wrazenia po tym ,co mialem okazje zobaczyć.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
szefo

Dziadostwo, a nie firma. Rotacje, gps-y, wojny w regionach, kumoterstwo i nepotyzm, słaby socjal, słaba flota. Żenada management. Tereny pracy wyjebiste. Co chwilę wprowadzają kolejną podróbkę i jazda pakietem. Odradzam. Robota tylko dla chwilowo bezrobotnych albo nuworyszy, którzy szukaja przygód.

Marcel

Nikt z zespołu, w którym pracuję nie jeździł na rozmowę do Szczecina ;)

Beti

Najlepsza w Polpharmie jest rozmowa rekrutacyjna. Filtruja z kazdej strony. Prosza o wyniki sprzedazowe, namiary na farmaceutów, do byłych kierowników, jest wesoło. Potem jedzie sie na rozmowe do Szczecina! Tu jest ciekawiej. Niewazne z jakiej jestes czesci Polski, masz rozmowe w Szczecinie. A co, jak wycieczka, to wycieczka. Pozniej cos mowia ze było dobrze, nawet bardzo dobrze, ale rekrutacja zostaje przedłuzona i ....potem nastepuje długa cisza. Juz nie potrafia sie odezwac, taki maja szacunek :) A wystarczy powiedziec ze Pani dziekujemy, ze była pani dobra, ale wybralismy inna osobe. I tyle.

banan307

ludzie! polpharmo! co się tu dzieje!? nie ma żadnych wpisów!? firma zapłaciła za usuwanie wpisów!?

gerwazy

Jak nie masz tzw. pleców, to jesteś nikim-zerem. Wogóle się z tobą nie będą liczyć. Liczy się tylko i wyłącznie nepotyzm. Możesz być nawet po zawodówce, a jak jesteś z kliki i z nepotyzmu, to będziesz nawet kierownikiem, jesli tylko tego chcesz. Ostatnio firma zatrudnia złodziei w tzw. białych rękawiczkach, widocznie jest dużo kasy do wzięcia za free, przy obecnych przejęciach firm farmaceutycznych.

lolo

Witam mam 40 lat i spore doświadczenie w branży farmaceutycznej. Proszę o informację czy złożyć cv na medycznego czy liczy się wiek i przyjmują świeżaków.

Lola

Witam!Czy mogul by ktos udzielic mi informacji, jak wyglada dzialka przedstawiciela aptecznego?Ile mozna wynegocjowac, jak sprzedaja sie preparaty?

?

Witam, czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej PH Apteczny ? Pozdrawiam

?

jeżeli tak Ci źle to czemu nie odejdziesz z pracy, tylko oczerniasz swojego przełożonego. Bo tak sie dziwnie składa, że u [usunięte przez moderatora] nie ma wakatów już od kilku lat , ludzie pracują u niego , ja również i wiem że lepiej nie moglibyśmy trafić.To że jest wyliczony finansowo wynika z ograniczeń narzuconych przez firmę a nie jego własnych. A może to TY jesteś problemem bo zajmujesz miejsce kogoś kto naprawdę by docenił pracę, skoro sprawdza ci gps to widać cześćiej bywasz na kawce nż w pracy , Jedno jest pewne Polpharma nie jest miejscem dla opieprzających się....dobry pracownik zawsze znajdzie pracę gdzie indziej jesli jest mu źle w obecnej firmie, tylko pewnie Ty do niego?niej? nie należysz!!!!

ASD-_^!

Witam serdecznie forumowiczów, Noszę się z zamiarem aplikacji na woj. Śląskie. Czytając opinie człowiek ma mieszane uczucia, bo tez nie mam dużego parcia na zmianę roboty... Mimo wszystko chciał bym zebrać informacje do kupy za co z góry dziękuje. - ilość dziennych wizyt w aptekach ? - wielkości terenów ? (Tychy + coś jeszcze ?:-O! ) - jaki pojazd (gps? limity km.) ? - narzędzia do pracy z klientem ? - jak postrzegane są preparaty w kręgu farmaceutów/lekarzy ? - realne pieniądze do zarobienia (podstawa netto + jakiej wysokości premie). - RKS (uczłowieczony?) Dziękuje jeszcze raz z góry za pomoc w temacie! Pozdrawiam i kłaniam się ;)

Czy ktoś we na jakich zasadach pracuje telemarketing w Polfarmie w mojej firmie przyszło kilki z Polfarmy i robia niezłe zamieszmie

ile jest etapów rekrutacji na Pm i jak one wyglądają ?

Szefuncio

Mam naprawę bardzo duże doświadczenie w pracy handlowca w największej firmie branży FMCG (7 lat) ale nie mam wyższego wyształcenia. Wysyłać CV czy raczej nie ma sensu?

Uko

Najlepsza firma ever w której pracowałem. Opinie na nie to są opinie leszczy .Jeżeli pracujesz i jesteś dobry - góry przenosisz. Warto podkreślić,że są też lepsze firmy i do takiej przeszedłem - Biznes. Dla tych co jęczą - ta praca w tej firmie to nie miejsce dla leszczy !!!! zajmujecie miejsce dla ludzi którzy chcą! + wiadomo ,że dużo zależy od kierownika ale trafiałem na najleszych ...

Emka

Tak, jasne. Napatrzyłam się ostatni na tą robotę. Podczas zeszłotygodniowej wizyty w Rezydencji Spalskiej naoglądałam się wystarczjąco zachowania tychże konsultantów. Żenada, to to mało powiedziane. Po upojnej nocy towarzystwo nie było w stanie samodzielnie wsiąść do samochodu a jakimś cudem odjechało. Nie wiem dlaczego nie zadzwoniłam na policję. Do dziś żałuję, mogli przecież kogoś zabić. Nigdy dotąd nie spotkałam się z takim warchlstwem.

terefere

Taa, chyba prywatną :-) a poza tym, czytaj ze zrozumieniem. Nie chodzi o to, że w Polpharmie nie można jeździć Laguną tylko o to, że oszczędza się tylko Repach.

• Jak się pracuje w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Kandydaci do pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.2/5 Na podstawie 170 ocen.