Opinie o Trelleborg w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trelleborg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trelleborg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg w Skoczów

kupa

w biedronce ludzie zarabiaja wiecej i nie kutaja jch z urlopów ...ciekawe kiedy sie pip zainteresuje taka iloscia bezpłatnych !

Dobrusia

Tutaj niekoniecznie musisz mieć dyplom inżyniera aby legitymować się takim tytułem. Zarobki na produkcji są średnie (ale to nie średnia krajowa niestety). Możesz zawsze startować do biura -biorą jak leci, dlatego firma kuleje.

robol

Zaczął się totalny syf biuro ma roboli gdzieś,premia w tym syfie nie istnieje

?

Ho ho samowolka się zaczęła od czasu jak niejakiemu(usunięte przez administratora). woda sodowa do łba uderzyła.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trelleborg? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
GO-LEASING Sp. z o.o.
?

A co w dipro robią?

zorro

od poczotku roku nas sciemniali ze praca ruszy kazali wybierac urlopy na urlop wakacyjny duzo ludzi mialo juz bezplatne a w sierpniu zaczli ludzi zalniac i niewiadomo co dalej i taka polityka w tym zakladzie a do biura ludzi przybywa i tak to wyglada samowolka pozdro dla was pozostalych niedajcie sie

zorro

ludziska nie pracujcie tam najgorsze dziadostwo jakie moze byc ,normy wysokie ,sam sobie mosisz radzic premie biora za byle co,w biorze 11 lodzi a ty jebiesz zero szacunku dla praconizkow na swieta ,a pani z kontroli oglada sobie filmy na ytube a na hale przychodzi na ploty,a technolodzy to debile,jebie ich to szcze golnie szymona i tak yglada praca skoczowie a diproto jest calkiem dno

No i doczekaliśmy się godnego następcy księżycowego tnącego, Jasiek rulez... jakby to widział (usunięte przez administratora) (serdecznie pozdrawiam, chyba tu jeszcze zaglądasz? :) I całe stado nowych pracowników, w tym dwóch panów :) jeden rozgarnięty i całkiem fajny, drugi nieduży...

kupa

A panowie w biurze niech się zajmą swoja praca oraz problemami w zakładzie ewentualnie swoimi... ,a nie interesują się życiem osobistym pracowników.Śmie (usunięte przez administratora) warte insynuacje...heh

Jutro ostatni dzień do roboty zawiezie nas, przemiły i sympatyczny kierowca z Marbusa. :( Ciekawe kiedy nas wydymają? Pierwszej tzn. tej najfajniejszej. Autor miał chyba na myśli ekipę która przeszła z Bielska. Jeśli tak, to zostało nas niewielu...

...

Pierwszej, tzn. której?

tomtom

ostal sie tam kto z pierwszej zalogi tej manufaktury?

księżycowy

pozdrowienia dla świetnego tnącego ze zmiany SZ. facet, wymiatasz!

ja 1

sto procent racji!

No i co z tego że ludzie się zwalniają? Szanowne kierownictwo ma to w tyłkach... za chwilę zostaną same dziunie paradujące w obcisłych gaciach i kombinujące jak by tu zrobić, ale się nie narobić ;) Ktoś na to zwraca uwagę? Ktoś opierd***li? A skąd! A drugi musi zapierd****ć na zmęczone życiem laleczki. Tyle na dziś, więcej jak zjem ;)

ubogi operator

i znowu odszedł doświadczony operator. oby tak dalej...

Stało się to o czym mowa w poprzednim poście. Gdyby zdolność kojarzenia faktów i czytania ze zrozumieniem, a także wyciągania wniosków z tego co się czyta była w tym kraju karana to byłbyś zapewne jednym z nielicznych, którzy pozostaliby na wolności. A z prochów tylko podwójny magnez ;)

soltys

stalo sie co ? nikt nie bierze tych samych srodkow co ty i nie ma nad mozgu by sie domyslic o co ci chodzi

inż

niestety, stało się to przed pierwszą wypłatą.

No i powitamy jutro nowych pracowników. Ciekawe jak długo dane nam będzie ich "gościć"...do pierwszej wypłaty? Na tę właśnie okoliczność będzie ich od razu dwóch...

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg - Skoczów

Trelleborg