Opinie o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CEDC International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEDC International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

bono

Jestem ph od 2,5 roku jestem super zadowolony .Fajna bryka ,spoko kasa jak wyrabiasz premię ja wyrabiam. Spoko ludzie .Jest ok Polecam każdemu. Ludzie którzy nie chcą pracować zawsze znajdą powód do narzekań .obecny PH

u2
@bono

Hahaha. Bono zajmij się muzyka i popracuj nad interpunkcją, bo leżysz i kwiczysz w tej materii. Super zadowolony... - ironizujesz tak bardzo, że aż wstyd to komentować. Ludzie chcą pracować, ale jak się nie da, bo region nie pozwala na nic, to co zrobić? Reszty nie skomentuję. Bo nie warto. Jak jesteś zadowolony to dalej dzielnie pracuj ku chwale kierownika i dostając w nagrodę maila od dyrektora!

@u2

No właśnie cienki jesteś jak palec .Nie interesuję mnie Twoja opinia na temat interpunkcji' Nygus zawsze znajdzie pole do narzekań. pozdrawiam.

@bono

Bono musisz być strasznie tępy skoro nie znasz podstaw języka polskiego. Jak widać takich ludzi łatwo się urabia :D

Tępy to jesteś Ty.

@bono

O matko! Aż mi w pięty poszło! ???? Nauczyłeś się już języka polskiego?

@bono

Oj duża pomyłka ale cóż każdy ma prawo do własnego zdania Przestań krakać tak jak wrony i pokaz ze można naprawdę szybko zostaniesz wyeliminowany

Były ph
@bono

Ludzie spoko jeśli chodzi o PH! Kasa to smiech na sali... Nigdy po raz drugi bym do Cedc nie wstąpił. Dziś zarabiam 2.5 razy tyle i nie płaczę na brak skody :)

Były ph
@u2

Jaka kasa jak wyrobisz premie to masz 4000 zł chociaż?

@Były ph

mam 4400 - 4600 nie mogę narzekać :) pozdrawiam tych którzy nie chcą pracować :)

Franek

Co za pajecan neguje wypowiedzi CZYJEŚ. Pajecan nie wie, pajecyn nie wie. Pajucot tympe nic nie umie, a zabiera glos, matolek, wsiek. Leniuszku -do roboty, a nie komentarze.

@Franek

Piłeś - nie pisz :D

Wlasciciel sklelu

Mialem regaly na cedc... robiliscie co chcieliscie. Wystawki , dokupywac produkty nowe. Skonczylo sie tym ze wyrzucilem was ze sklepu . Audyt po weekendzie w poniedzialek rano.... brakowalo produktow bo sie sprzedały. Od tego momentu nie chce slyszec o cedc.

LFF
@Wlasciciel sklelu

ESTYMACJA WIESZ CO TO ? POCZYTAJ MOZE WTEDY POZWOLIMY SIE PODPISAC NOWĄ UMOWĘ..

Wlasciciel sklepu
@LFF

Kulturą pisania jest pisanie dużymi literami? Powodzenia , umowę schowaj sobie dla klienta na równym poziomie z Tobą...

@LFF

Po jakiemu to? Po polskiemu? :D

Obrazony
@Wlasciciel sklelu

Potwierdzam, takie sztuczki tylko w CEDC (usunięte przez administratora).klienta jak lider.to.juz moze.wszystko zart

Bla bla
@Wlasciciel sklelu

A śmieszni są ich kierownicy ktorzy z tandentymi bombonierkami przyjeżdżaja hahahahahah. Z bombonierka to na pocztę możecie iść

@Bla bla

Kiedyś rozdawali łiskacze. Widzę, że coraz lepiej się dzieje :D

Stary
@Bla bla

(usunięte przez administratora)... tak Pan pisze na forum, przeczytał Pan umowę, którą podpisał????? Klienci oczekują pieniędzy .. ale nie ma nic za darmo. To jest Biznes. Pozdrawiam

Nie
@Stary

Znalazła się biurową hiena broniąca wszystkiego co związane Cedc kosztem kosztem zdrowego rozsądku. Pan właściciel ma rację a wy dalej róbcie wszystko by nie wypłacać ludzi a kasy.

Wlasciciel sklepu
@Stary

Czy ja w swojej wypowiedzi napisalem "oszukali mnie"? To są tylko i wylacznie Pana słowa. Prosze czytać ze zrozumieniem. Natomiast zgodzę sie ze to jest Biznes , dlatego nie ma was na moich sklepach. Nic za darmo.

ph farmacja

Co słychać u starych chłopaków z modernu? Dużo was tam jeszcze zostało? Kiedyś robiłem tu na sieciach. Jak klimat? Robi tam jeszcze dyrektor od ścianek? Coś się tam u was zmieniło na lepsze? Słyszałem że sporo tu cola zaorala. Pozdrowionka dla starych kumpli.

@ph farmacja

Dyrektor od ścianek?

Zniesmaczony
@ph farmacja

Co Cola nie zdążyła pozamiatać , to zmartwychwstały dyrektor od ścianek dokończy w białych rękawiczkach .... I chyba myśli , ze my tego nie widzimy .

załamana
@Zniesmaczony

nie zapraszajcie mnie już na takie spotkania w waszym dziale. czułam się podle. tak jakoś przedmiotowo. chyba że u was to normalne.

Zniesmaczony
@załamana

Współczuje , ale pamiętaj : jaki gospodarz taki poziom spotkania i taki poziom imprezy.

@Zniesmaczony

Dramat! Czy tym nie powinna zainteresować się policja?

Przedstawiciel Handlowy

Standatrowe pytania. Niestety pomimo zapewnień, ze bez względu na wynik, będzie odpowiedź zwrotna, nikt nie pofatygował się z informacją o finale....

Standartowe

Były PH

Co tu tak cicho? Już się super pracuje w CEDC? Dalej dostawiacie butelki do zdjęć? :D

Cisza
@Były PH

Nie widać ich coś ostatnio na rynku. Smutno tak bez CEDC nie ma z kogo się pośmiać podczas wizyty.

Gurgon

kOLEJNY FRUSTRAT WYWALONY ZA KEFIR W LODÓWCE :p

@Gurgon

Czytać ze zrozumieniem baranie! Pytałem o fotki :D

Życzliwa

No to teraz dopiero będziecie mieli gimnastykę jak merchów nie będzie już wcale. Podziwiam tych którzy jeszcze tu siedzą. Firma (usunięte przez administratora) fajne, zgrane zespoły bo kierowniczek spadł z choinki i postanowił tyrać wszystkich ph. Na sklepach nawet jak ph ma fajny kontakt z klientem to przyjedzie taki baran, drożdżówkę mieli wypytujac o sprzedaż husarii i potem tylko sprzedawcy mają bekę że taki kmiot reprezentuje "lidera w branży alkoholowej" a zdania nie umie sklecić z pustym dziobem ani się przedstawić. Porażka. Mądrzejsi poszli w długą. Reszcie życzę powodzenia.

@Życzliwa

Albo myślimy o tej samej osobie albo wszyscy tacy ;-)

Volf

W cedc zapanowała inkwizycja. Możesz polecieć dosłownie za bzdury. (usunięte przez administratora)Polowanie na czarownice się zaczęło. Uważajcie pH bo nie znacie dnia ani godziny.

@Volf

Szczera prawda, nie liczy się człowiek ani wyniki , muszą usunąć tych , którzy jeszcze myślą, a zostaną same zaprogramowane , zalęknione marionetki.Do końca marca muszą się pozbyć 50 z 200 ph i 7 z 27 asm. Inkwizycja nadchodzi. Koszty muszą ciąć ponieważ potrzeba na zapłacenie zaległych fv.

@Danon

Nic więcej nie trzeba dodać Ale niestety jezeli ktos zacznie pracować uczciwie przekona sie na własnej skórze Bo tez nie wierzyłam w to wszystko aż nadszedł moj czas

Takitam

I to jest cała definicja tej marnej firmy, dlaczego mnie to nie dziwi w tym przypadku ?! Takie praktyki poniżej pasa tylko w CEDC, to co się tam wyprawia to jakiś cyrk na kółkach. Argumenty ? Wystarczy, że ważne decyzje podejmują osoby które nadają się co najwyżej do tarcia chrzanu pod Parzęczewem. Odradzam jako miejsce pracy a wręcz polecam omijać szerokim łukiem.

@Takitam

Cztery razy usunęli moje komentarze o usuwaniu komentarzy!!! Żenada!

@Takitam

A szukają małp do cyrku ????

Prawdziwie

Również nie polecam pracy, szczególnie w rejonie Katowice i okolice. Szkolenie to jeden wielki cyrk, zero profesjonalizmu a nawet niebardzo się o to starają. Klienci od początku mojej pracy przyzwyczajeni że do wykonania zadań to PH wstawiają alko lub kartony, jaki z tego wniosek? Atmosfera niemiła, kierownik przez pomyłkę na tym stanowisku, kompetencje co najwzyjej na poziom PH nie więcej. Rotacje nie są tu przypadkiem. Stwierdzam że CEDC to bubel. Może w innych rejonach pracuje się zupełnie inaczej. Firma zrobiła dobry krok dziękując dr na tym rejonie, układy się skończyły co dla niektórych. Ludzie z CC niszczą wszystko.

@Prawdziwie

Kolejny kiepski pH, który wyleciał za ww działania i powtarza brednie, które zdążył usłyszeć od innych wiecznie niezadowolonych. Dobrym krokiem jest usuwanie takich ludzi jak ty, wiecznie narzekających i wylewających żale jak to kierownik na mnie podnosi głos i nie jeździ ze mną 3msc, żeby za rączkę oprowadzać mnie po sklepach - to nie szkoła i czas dorosnąć kolego. Ludzie z CC niszczą wszystko ? Z tego co widać po wynikach od ich przyjścia firma zostawiła daleko z tylu konkurencje z rekordowymi wynikami sprzedaży o czym może mógłbyś usłyszeć na konferencji sprzedaży, gdyby Cię wcześniej nie wyrzucili ;) Nie pozdrawiam

Obecny
@Aktualny PH

Cała prawda. Po co mieszasz ! Byli ludzie, dziś już ich nie ma i po co oczerniasz wszystkich. Kto chce pracować tutaj zostaje A reszta niech idzie tam gdzie jest im dobrze. Takie udziały same się nie zrobiły. Teraz jest inna przesłanka odnośnie tego co będziemy robić i tyle.

tomo
@Aktualny PH

Sfrustrowany asm , rds lub jeszcze ktoś wyżej, który z asm jezdzi z ph przez 3 msc!!!! , ty chyba sam nie wiesz co piszesz, sam Ć mówi na spotkaniach że to się zmieni, nowy ph a targety te same co stary .Konferencja na bogato, supr że nie musieliśmy dojeżdżać autokarami z innych hoteli jak w zeszłym roku w Łodzi, dużooooo gadżetów, szkoda że o druki zamówień i listwy do małych lodówek prosimy od pół roku i nadal NIE MA. Szkoda gadać .

Miło
@Prawdziwie

Katowice hmm .. Karina niebawem też się pożegna ze swoim stanowiskiem. Plecy JJ się skończyły.. oj jak przykro.

Milej
@Miło

Niech weźmie ze sobę tego kierownika bałwana co dostał awans od kolegi dyr z koli bo wstyd straszny

Aktualna kupka
@Aktualny PH

Ty korpo szczurku,za butelkę gorzały byś matkę sprzedał,firma kocha takich pastuchów,wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierowi,i machasz i będziesz przerzucał gowienko,które na ciebie spada.

Aktualna kupka
@Aktualna kupka

He he za 3 koła z haczykiem.

3kolazhaczykiem
@Aktualna kupka

Na nas trzeba zasłużyć. A w tej firmie to prawie niemożliwe .

Żywiec
@Aktualny PH

Panie przecież to co napisane nad Twoim postem to sama prawda. Sypać z rękawa można by było tu na forum przykładami jaka patolka była i pewnie jest nadal w tej arei, ale po co? Dystansu do życia chłopie bo zginiesz w tym brutalnym świecie.

@Aktualna kupka

Jedyne gowienko, które spada na PH to takie nieroby uciekające wiecznie na L4, za których trzeba gonić z wynikami. Nie pasuje praca w korpo, to bierz żonkę do sicento i śmigaj na truskawki.

Aktualna kupa
@Aktualny PH

Koleś L4 to normalna rzecz która,towarzyszy wszystkim pracownikom,oraz im dziecia,tylko takie łby jak ty z urwaną nogą jadą do pracy,by twój kiero,był zadowolony,że ma pastucha który walczy,na śmierć,widzę że korpo,to twoje życie,życzę ci założenia rodziny,i bycia szczęśliwym.SKODA nie jest wyznacznikiem,szczęścia tak dla twojej informacji.

Aktualna kupa

octavia
@Aktualna kupa

Można pomyślec, że faktycznie coniektórzy pracują tutaj dla tej skody

Prowadzący sklepy w Katowicach
@Prawdziwie

Jako współpracujący partner oddziału Katowickiego czytam i szczęka mi opadaa. Jeżeli w CEDC nie ma porfesjoanlizamu i zaangażowania, to Ty chyba jeszcze nigdzie nie pracowałeś/aś. Kierownika znam od lat i przeszedł taką drogę o której Tobie się jeszcze nie śni. Masz odwagę to podpisz się z imienia i nazwiska. Pozdrawiam, Sławomir Białożyt.

Prowadzący sklepy w Katowicach
@Miło

A jakieś konkretne argumenty dlaczego Karina miałaby się pożegnać ze stanowiskiem? Jeżeli będzie swoją pracę wykonywać tak sumiennie jak dzisiaj to jeszcze długo tam popracuje, myślę, że z dużymi szansami na awans. Ja współpracuję z Panią Kariną od 4 lat i życzyłbym sobie, aby każdy PH, przełożony PH, etc. tak podchodził do swoich obowiązków. Pozdrawiam, Sławomir Białożyt.

@Prowadzący sklepy w Katowicach

Drogi Panie musiałbyś zacząć pracować jako jej podwładny to wtedy byś się przekonał o czym się tu pisze. Na pokaz to każdy może wyglądać super. Ta Pani nie ma za grosz profesjonalizmu i ludzkiego podejścia do swoich PH. Mobbing i nic więcej

PH2
@Prowadzący sklepy w Katowicach

Dlaczego wszedł Pan na to forum? Ma Pan tyle czasu czy ktoś prosił o dobrą opinię kogoś kto się na nią zgodzi? Proszę Pana, tu opisywane są relacje Kierownik-Pracownik, nie Właściciel Sklepów Współpracujących-Kierownik.

Głos Rozsądku
@Prowadzący sklepy w Katowicach

Panie Sławku za co Pan się sprzedał ? Karton Soplicy Pigwowej czy prywatne negocjacje po godzinach ?

Małpka
@3kolazhaczykiem

Ty nie rozumiem tego przekazu?Możesz przetłumaczyć?

Prowadzący sklepy
@Głos Rozsądku

Głos rozsądku...a to dobre. Jako właściciel 6 sklepów nie musiałem się sprzedawać za żaden karton, jako szczęśliwy mąż za to drugi też nie. Jak już Pan/Pani używa tak zacnego nicka, to wypadałoby również dostosować treść do niego, a tak wyszła kupa. Nie mam zamiaru z Wami wszystkimi dyskutować, bo i tak nie ma to sensu anonimowe trolle, nie macie nawet odwagi podpisać się pod Waszymi wypocinami. Z takim podejściem do pracy stańcie w kolejce po 500+, bo nic z Was nie będzie. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia, ale polecam też trochę refleksji nad sobą, bo anonimowo obelgi w internecie może pisać każdy, ale po mnie to spływa, a na końcu przegranymi będziecie Wy, a Karina? Po prostu przeszkadza Wam to, że jest wymagająca, ale wymaga równie dużo od siebie, życzę każdemu pracodawcy takiego pracownika. Sławomir Białożyt

@3kolazhaczykiem

Nie rozumiem wpisu?

@Prowadzący sklepy

Sławku to nie portal dla Ciebie!!!! Zatrudnij Karinę u Siebie w firmie???

@Prowadzący sklepy

Sławek co ty to kurniki masz,a nie sklepy.

obserwator
@Miło

Witam! I wyleciała Karinka!!!

@Ph

Buhaha mobbing.... Ta dobre, chyba nie rozumiesz pojęcia i znaczenia

@Prawdziwie

Czy to prawda, że PH sam nie może zatankować samochodu i za każdym razem spotyka się z ASM na stacji i to ASM płaci swoją kartą za paliwo PH???

Nie
@Monika

To już śmieszna plotka :o

@obserwator

A niby taka zajebiaszcza była ????

@Monika

Takich głupot dawno nie slyszalem???? Nie jest to prawdą.

Ktoś
@Były PH

Wszyscy wiedzą jaką była. I jaka rotacja w zespole. Dziwne że ktoś na to pozwolił.

Rambo 2
@Prowadzący sklepy

Panie Sławku posuwanie się do takich rzeczy. To żenujące zagranie. Karina przyjeżdża i się żali jaką to niepewną przyszłość ma teraz w firmie a do tej pory co robiła? Była ekipa z coli to się pewnie pracowało i się ludzi dojeżdżało. (usunięte przez administratora) Teraz powinni ja potraktować jak ona innych traktowała. (usunięte przez administratora) Bo jak wytłumaczyć Pana zachowanie. Skąd pan się niby wziął na tym portalu. Z Caritas tu Pana przysłali? Niech się Pan opiekuje tymi sklepami których się ojciec dorobił. A jak się tak pan o nią martwi to załatwić jej robotę w NBP. Tam potrzebują takich co sprawiają wrażenie że niby ciężko pracują a dobrze zarabiają.

Batmanka
@Rambo 2

Nie miałam nigdy gorszego kierownika jak ta Pani. Firma powinna weryfikować awans wew, brak kompetencji do pracy z ludźmi, zło wylewalo się z niej do tego stopnia że traciło się ochotę do pracy. Potrzebny tam jest nowy kierownik całkowicie z zewnątrz aby posprzątać patologię na rynku jak i w zespole. To zła kobieta była KARMA WRACA. Ps. Kto miał możliwość to uciekał do arei obok albo odchodził, powodem nie była praca, powodem był kierownik i zepsuty zespół.

@Batmanka

Hahaha tylko jeśli nie pracował i kończył pracę o 14:00 albo jak Ty woził flaszki w samochodzie. Patologia to ludzie których w tym zespole już nie ma. /weryfikować powinna takich ludzi jak Ty..:) A rynek mały jest...więc wiesz Zło czai się wszędzie :)))))) Spokojnej pracy.

@obserwator

Najwyższy czas i tak za długo pracowała na tym stanowisku. Razem z nią wyleciał (usunięte przez administratora) który posiadał kompetencje tylko z bycia kolegą JJ. Kończą się czasy kolesiostwa. Pozostali niech jeszcze uważają na 2 fałszywych donosicieli wylansowanych prze(usunięte przez administratora)

Jedendwatrzy
@Ph

Tam Pani kierownik miała takich dwóch zastępców w zespole, taka prawa ręka x 2. Jeden bez jaj robił wały, a drugi przytakiwał jej, taki powiedzmy drugi kierownik, też bez jaj. Ale łączyło ich to że, mogli więcej niż w ogóle można w firmie i kablowali na każdego jak leci, oraz to że nie mieli jaj. To tworzyło już patoaree.

kura
@Jedendwatrzy

to super miała zespół bezjajecznych kapusi hehehe

@Prawdziwie

W tej firmie nigdy układy sie skończą nie ma szans - tez tak Myslalam Każdy ciągnie swojego a niby dla dobra wszystkich Albo siedzisz cicho i nic nie widzisz albo poświęca dzien i noc i znikniesz bo przeszkadzasz

W samo serce

Czytam czytam i nie mogę wyjść z podziwu. Jeszcze nie odpuściłem szeregów CEDC ale jest bardzo blisko. Pierwsza zasada w tej firmie: pracownikiem roku zostaje osoba która najlepiej kłamie i nie da się złapać. Zgarnia za to voucher czy coś. Tak bardzo źle było za CC? Oni mieli przynajmniej wizję rozwoju. Kartony, ustawieni audytorzy itd? Dziś jadę w 50 trefnych sklepów w R1 u różnych osób i kupa. Tarnów najwięksi (usunięte przez administratora) ustawienia audytorzy prywatne telefony itp, Rzeszów ponoć pod sobą dołki kopią, Kielce 2osoby robią wynik, Lublin bagażniki i jazda przed audytorem. Nawet RG tego nie poskłada choć to jedyny facet który może to zrobić Boli? Ma boleć. Nie nie jestem frustratem. Tylko po co mówić że jest pięknie jak jest tylko gorzej. Wszyscy PH w stresie na kogo padnie. Asm na ostrzał już dawno mają. Atmosfera jest przynajmniej grobowca. I na koniec. Panie security oficer przyjedź w trasę to pokaże ci wszystkie myki świata bo i tak już nic nie tracę. Może wtedy będzie normalnie.

Po co to
@W samo serce

Jasne ! Zawsze najlepszy Region A teraz niby takie rzeczy. Po co takie pierdy piszesz. Wizytacje też zawsze najlepiej tam wychodziły. A tego nie zbadasz audytem. Nie rozumiem takiego zachowania.

@Po co to

Przed wizytacjami ZAWSZE było kupowanie towaru dla klientów za kasę regionu i malowanie trawy na zielono. Pojęcia nie masz jakie rzeczy widziałem!

Obecny
@Były PH

Dobrze ze byly :-). Jestem z R1 i poprostu (usunięte przez administratora)glupoty

@Obecny

Haha... ładnie Cię admin powycinał????

@Obecny

A co jest dobrego w ściemie?

Mnich
@Były PH

Gadanie gadanie gadanie. Gdy już skończycie to pomyślcie sobie że wszędzie jest (usunięte przez administratora) owo. Już tu nie pracuje co też jakby nie mówić sprawiło mi ogromną radość i ulgę jednak na drodze spotkałem równie dziwne praktyki korporacyjne. Dlatego teraz mogę powiedzieć, że to co robi Cedc inni robią 2 razy bardziej. A jak wam źle w korpo to zajmijcie się hodowla Jedwabnikow etc.

Pracujący w szeregach
@W samo serce

O Kielcach i Tarnowie każdy Wie tylko udają że nic nie widzą teraz R.G i mogą wszystko Panie kierowniczki nawet nie udają że jest inaczej

hp
@W samo serce

Teraz w tej firmir za Ć jest forma zastraszania PH, nawet jesli w zlą strone piardniesz mozesz wyleciec. Trzeba sie bac wszystkiego co robisz

@W samo serce

Ta jasne kolega Kielc i Tarnowa posklada RG chyba najpierw siebie ani ładu ani składu . J Ty miałes klasę i wiedzę . Dziś nie ma nic .....i dlugo dlugo nic...

@PH

A wiesz co to są przecinki i kropki? Wiedza na poziomie szkoły podstawowej!

@Były PH

Hehe... ja chyba wiem kto to pisał????

Sokole oko
@W samo serce

Zaczynacie juz bzdury wypisywać. A wszyscy ci co juz tu nie pracują i wylewają żale na goworku to porostu sie im robić nie chciało ! Masz problem ? Zmień prace ! Nie psuj renomy firmie oraz pracy innym PH.

Robol
@Sokole oko

Kolego pracowalem w tej firmie i wiekszość napianych tu faktow jest prwada. Firma nie umie docenic tych co robja cos dodrego tylko takich co dobrze wchodza..... W kazdej rodzinie sa czarne owce ale wszystkich nie traktuje sie jednakowo. Czy bojsz sie prawdy o tej firmie o tym co dzieje sie dobrego ;) Kazdy ma prawo sie wypowiedziec i nie wazne czy o jest cos zlego mamy wolnosc slowa. Nie chce pisac szczegolow bo duzo wiem co tu sie dzialo. Najwiecej sie udzielaja tu co krotko pracuja i majaaaaaa skode hehe lub Ci co wchodza i boja sie zdemaskowania. Powodzonka dla wszystkich ktory walcze jeszcze CEDC

@Sokole oko

Haha bardzo dobre, w tej firmie nie można robić za duzo podniesienie audytu 30% na 90% wszystko uczciwie, najwiecej kominów praca po godzinach bo nie mozliwosci inaczej, pochwały na forum, telefony po godzinach pomóż - pomagałam ... a na koniec sfałszowane wyniki, i wytykanie błędów na ktore sa racjonalne argumenty przerobienie wszystkiego i wybranie odpowiednich zdjeć ... Po co dlaczego? Nikt na koniec nie spojrzy Ci w oczy... a osoby odpowiedzialne na koniec juz nie pracują Szybko zastąpią kazdego ... A ściemniacze pracują dalej przypadek

niechhrsprawdzi

Czy HR sprawdzi czas pracy wszystkich pracowników nie tylko tych produkcyjnych? ile mamy pracować po godzinach by zdarzyło się nieszczęście? gdzie zasada wypłaty nadgodzin lub ich odbioru??

Jager
@niechhrsprawdzi

Masz zadaniowy system pracy , nikt Ci nie każe po godzinach robić . Wstań wcześnie to wcześniej skończysz . Mało masz sprawdzania ? Uważaj bo Ci sprawdzą GPS to będziesz wtedy produktywność pracownikiem.

@Jager

Szach mat :D

@Jager

Ale z drugiej strony, to odpisywanie na maile ASM-a wieczorem, jak i również w tym czasie siedzenie nad PROBS-em to już jest grube przegięcie!

Ktoś
@Były PH

A kto Ci każe wieczorem? Zrób to rano, albo po trasie. W czasie trasy też mamy maila na ipacku. I po sprawie.

@Ktoś

Chyba jesteś śmieszna/y a jak zaczynam pracę o 6 to po 14 nie mam odbierać tel od ASM??? Ciekawe jak długo chciałby zemną wspolpracowac. Skoro głównie telefony zaczynają się od godziny 16 bo coś brakuje do tabelek i inne pierdoly. A trasowki też mamy robić w trasie???? Sprawdzanie probsa i audytów na ipack???? Chyba nie!!!

Beka
@Ktoś

Dokładnie , a co niby masz do roboty wieczorem? W domu? po pracy ? sobie audyty poreklamuj i licz butelki na zdjęciach .

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

były PH

Czy kierownik w lubuskim pracuje jeszcze? Czy juz pożegnali go ?

Kartofel

Podobno miały być kolosalne zmiany i mieli wypier... wszystkich ludzi z coli. Gdzie te zmiany gdzie te czystki.? Tylu jeszcze karjerowiczów z coli siedzi i bierze kasę. Ludzie z coli robili co chcieli. Wyrzucali kogo chcieli. A teraz co Caritas dla czerwonych?

Ziemniak

Dopóki pracuje w tej firmie złego zdania o niej powiedzieć nie mogę. Ale za to napisze . Są pozytywy pracy w Cedc ! Zawsze otrzymujemy wypłatę ostatniego dnia miesiąca , dostaliśmy nowe samochody, na święta są bony SODEXO i to by było na tyle :] aaaa i mamy obiecane podwyżki jak co roku:] Nie polecił bym znajomemu pracy tutaj no chyba ze za kare. Lider Rynku a w naszej Branży ph z konkurencji zarabiają Lepiej. Założyli nam kolejny kaganiec na iPacki żeby żyło nam się lepiej a największy bajzel to maja ale w biurze. Idealny sklep nie odpisuje na maile, Panu XX giną umowy, czyszczą bazę i parują kolejne dokumenty i nie chcą ich spowrotem wprowadzać. Nowe umowy lodówkowe co mamy od lutego podpisywać to będzie jeden wielki chaos. Pogratulować temu kto to wymyślił XX niech sam jeździ po sieciach i szuka właścicieli bo na pewno każdy na sklepie nam da numer dowodu osobistego do dokumentu inwentaryzacji oooo taki c.... . Brak druków zamówień według kategorii , hurtowi niech się wezmą w końcu do roboty bo braki w hurcie to mało powiedziane. Niech wezmą sobie umowy do Reki i przykładowo EC ma mieć dostępny cały asortyment S&A+ Sużyw S&A+ , Sobieski KAT A, Alti A. Nam będzie łatwiej dopasować półkę sklepu do dostępności produktów hurtowni z którą współpracuje . A teraz wydziwiają z umowami a Trivento nadal nigdzie nie jest dostępne. Kominy nie rozliczone lub ze opóźnieniem, FV ZAWSZE Płacone po terminie, Targety dostajemy w połowie miesiąca , zadania dodatkowe się pojawiają w trakcie miesiąca .o czym zapomniałem przepraszam. Za to o swojej areii nic złego nie napisze , pracują tu same przystojniaki i piękne kobiety :) :) :) Nie jestem lizusem ale Piotrze liczymy na Ciebie i czekamy na lepsze czasy i ze naprawisz to co pozostawili po sobie Cocacolowcy .

ob
@Ziemniak

Kto te piękne kobiety widział?

Dramat
@Ziemniak

Klient - nie może dostać towaru w wiekszych hurtowniach, jaka odpowiedź mądrych głów z góry? Niech zmieni hurtownie, (sic!) Myślicie ze klient dla paru złoty bedzie jeździł i szukal towaru po hurtowniach? I ph sie za to oberwie bo w pore nie namowili klienta na zmiane dostawcy, każdy przecież ma dostep do 10 hurtowni.

@ob

Lizus i tyle w temacie!

@Dramat

Nie dostawałeś nigdy od ASM na chwilę butelek, żeby fotki porobić, lub żeby były przy audycie?

@Były PH

O. Widzę że zaczęła się jadka na ASM. Też prawda. Ale pamiętajmy że nie oni wyznaczają zadania i targety z kosmosu. Pamiętajmy że oni znają realia i Co normalniejszy też się z tego wszystkiego śmieje. Ale cóż każdy chce pracować... Co do butelek od ASM to nigdy nie dostalem i musiałem sam kupować z nędznej wypłaty... Ostatecznie butelki rozdawałem na sklepy za jakieś obietnice albo ASM albo firmy.

Danon

Panie TŁ, proszę przefiltrować GPS tras ASM i PH na treningach w listopadzie i grudniu i dopiero wtedy mówić o uczciwości PH. A teraz jak kierownikom pali się grunt pod nogami to chcą uczciwości, a do tej pory miało być zrobione!!! dostawiać , dostawiać i cykać zdjęcia

Którzy to tacy?

tomo

Oni

@Niezalezny

Proszę przefiltrować GPS i będzie wiadomo KTÓRZY.

@Danon

Dlaczego mam wrażenie że Danon opuścił szeregi naszej firmy za takie właśnie działania i teraz próbuje sobie ulżyć.

@Ph

Jeszcze w szeregach CEDC, ale jak się widzi co się dzieje w firmie , to szkoda gadać , trzeba ciąć koszty na popłacenie zaległych fv.

@Danon

Asm do dzisiaj każą oszukiwać swoim PH , palny na kominy klepnięte tylko w systemie a wóda i tak przyjedzie brak kontroli , brak kominów na sklepie. Gpsa sprawdzić Asm , z domu wychodzą o 10 wracają przed 15 . trening trwa 3 godziny z tego godzina na stacji albo macu na kawie. Albo dzwonią do PH i każą im już rano otworzyć trening a sam Asm dojeżdża pod koniec pracy PH żeby zakończyć trening . Brak pacy z kluczowymi klientami , narzekają tylko że ciężko pracują .

Lubię beton
@PH

I co to zmieni że tak napiszesz. Tak było jest i będzie. A firma zbuduje sobie szeregi ze sterowalnych marionetek. Które będą działać jak w zegarku pod dyktando guru. Lider. Zastanawiacie się skąd. Bo klient nie dostaje kasy ( I tu też szacunek dla Was ph że po tych wszystkich przygodach z firmą potraficie namówić właścicieli sklepów na kolejne lata współpracy za Bóg zapłać). Bo Ty nie dostajesz premii, a podstawą jest wręcz uwlaczająca ( ryczałt który firma tak strasznie podkreśla gdy tylko się odwazysz odezwać. Też ma wiele nieścisłości. A gdyby nie on to zarabiał byś jak menel. ) bo nie ma żadnego wsparcia w materiały reklamowe ( tak tak. Dostaliscie po bluzie, koszulce a nawet portfelu. Trzymajcie to lepiej dla klientów jak zapytają was czy coś dla nich macie. ) podniecenie Żurowką biała minie A wtedy firma zaliczy bolesne zderzenie z realnymi wynikami. I jeszcze jedno najlepsze. Praca liczy się od pierwszego klienta do ostatniego ( poczytajcie kochani sobie kodeksy pracy stanowisko ph ma w nim własne regulacje. Jak i ten ich cały ryczałt za dojazdy do klientów. ) Buziaczki MD

Nowy PH

Witam, od jakiegoś czasu są zmiany w PH i nowe osoby na stanowiskach kierowniczych. Jak Wasze wrażenia ?

Teraźniejszy
@Nowy PH

Zmiany są i jeszcze pewnie nie koniec. Natomiast myślę, że jak się robi swoje to jakos będzie. Robić trzeba swoje.

Były PH

Była już konferencja sprzedaży, na której kierownicy i dyrektorzy obmacują po pijaku przedstawicielki?

@Były PH

Widzę, ze nie możesz żyć bez naszej wspaniałej firmy skoro tak się interesujesz. Pozdrawiam serdecznie!

@Były PH

Co za dramat. Gratuluję inteligencji! Daj sobie lepiej kolego/koleżanko na wstrzymanie! Szkoda gadać ....

@Niezalezny

Co ma inteligencja do mówienia o faktach? BTW sam nie grzeszysz polotem, pisząc "kolego/koleżanko", widząc nick byłY PH :D

Wspaniałej firmy :D :D :D

Wiesiu

Nie polecam tego miejsca pracy. Praca z nieprofesjonalnymi ludźmi, układy układziki i kolesiostwo. Panuje atmosfera szczucia jeden na drugiego oczywiście za plecami. Rywalizacja (oczywiście nie te zdrowa) między pracownikami, donosicielstwo i obrzydliwe obgadywanie za plecami. Jeżeli myślisz o pracy w fajnym uczciwym zespole, zapomnij. To co się dzieje wewnątrz firmy to jeden wielki bałagan. Na koniec dodam tylko ze na każdy królu firma szuka w Tobie złodzieja i tego jak tylko obciąć koszty. Pracowałem w dziale sprzedaży.

CarlozRosji
@Wiesiu

Czy jest tutaj ktoś kto może przedstawić w jaki sposób przyznawana jest premia?

A.
@Wiesiu

Święta prawda. Pracowałem kilka lat temu. Mobbing i to prowokowany przez przełożonych. Odrabianie (usunięte przez administratora) Na każdym kroku. Podkładanie świń. Jak ktoś szanuje swoje zdrowie i spokojny sen, nie powinien tam pracować

Wiesiu
@A.

Dokładnie tak jak napisałeś. Serio, nikomu nie polecę tej firmy. Teraz już wiem że praca w CEDC to była degradacja zawodowa i mentalna. Jak masz nawet przeciętne aspiracje do pracy w normalnym miejscu to w CEDC tego nie doświadczysz.

Monkey
@CarlozRosji

Od tego masz kierownika, a nie forum do wyrażania opinii.

Majki

Czy ktoś z was pracował na stanowisku ph do spraw kluczowych? Jakieś opinie widełki zarobków?

@Majki

Zapieprzasz 2x więcej, a zarabiasz jak normalny PH.

Zostaw merytoryczną opinię o CEDC International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEDC International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEDC International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEDC International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEDC International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEDC International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEDC International Sp. z o.o.