Opinie o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CEDC International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CEDC International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDC International Sp. z o.o. w Warszawa

CENTRALA

CEDC to firma która pięknie wygląda : ładne nowoczesne biuro, samochody służbowe pozycja LIDERA rynku. bla bla bla to tylko jedna wielka otoczka która tuszuje to co jest w środku np.: brak wypłacalności dla firm z którymi współpracuje, brak poprawnej komunikacji pomiędzy działami, brak szacunku do pracownika. Na imprezach firmowych pijemy i śmiejemy się razem poprawiając relacje, w normalnym trybie pracy kłócimy, donosimy i zrzucamy odpowiedzialność. Centrala ma jedną wielką kosę z działami sprzedaży a kierownicy centrali nie potrafią przedstawić swoich założeń, racji dla dyrektorów regionów, rozwiązaniem jest podkulenie ogona, nadąsana mina i fu*k skierowany do monitora po przeczytaniu @ ( więc poziom podstawówka). Problemy nie są omawiane na forum tylko każdy ma informacje jakie pozyska sam. Dodatkowo jest tam wielka obłuda pracownicy są chwaleni za wykonywanie swoich obowiązków i zwalniani z dnia na dzień. Nie są podane konkretne powody zwolnienia, nie ma wcześniejszych rozmów na temat co należny poprawić ect - papier i obiegówka. Jeżeli myślicie, że dostanie się do tej firmy to szczyt marzeń to sorry ale nie. Odnośnie kasy obiecują podwyżki ect które są słowem a patrząc na rynek pracy stawki które oferuje CEDC wcale nie pokazują że pracujemy u lidera rynku średniej wielkości firmy proponują takie same stawki wynagrodzenia. Ludzie gorąco nie polecam, chyba że chcecie zrezygnować z życia prywatnego na jakiś czas bo to ta firma zapewnia w 100% :)

Jjaj
@CENTRALA

Handlowcy dalej śmiają po sklepach??

@Jjaj

Oczywiście i co jakiś czas po innych bo są ciagłe zmiany terenów i PH. Klienci ewidentnie pokazują brak zadowolenia z ciągłych zmian ale przecież Klient powinien być zadowolony ze z nimi współpracuje. Rotacja w firmie spora w różnych działach np: sprzedaż, marketing. Non stop poszukują pracowników.

Jak wygląda ścieżka awansu w CEDC International Sp. z o.o.?

CENTRALA

Nie ma czegoś takiego w praktyce.

re1nus

Witam serdecznie. Jak wygląda stanowisko ASM w firmie? - ilosc podległych PH, - narzedzia pracy (samochod), - plany, wielkosc terytorium, obowiazki? Z góry dziekuję za pomoc w temacie. Pozdrawiam!

Doświadczony pracownik

Najgorzej się dzieje aktualnie w regionie nr 4 Białystok nowa pani kierownik ml o którejś z tego czasu było głośno na całą Polskę ponieważ podpisała umowę w sieci Żabka gdzie nawet nogi(usunięte przez administratora) wiedzą że jest to zabronione pani da jest bardzo dobry terrace z dyrektorem (usunięte przez administratora) dzięki czemu robi co chce i jest nietykalne zwalnia ludzi z dnia na dzień którzy mieli wyniki a na ich miejsce Zatrudnię swoją rodzinę (usunięte przez administratora)i ludzi (usunięte przez administratora) wspierających co parę lat temu zostali Zwolnienie dyscyplinarne za (usunięte przez administratora) na GPS w aucie wiele osób zmieniło pracę i wielu osobom zrobiła bardzo dużo złego liczne grono (usunięte przez administratora) którzy mieli wyniki bardzo dobre sami postanowili odejść z firmy ponieważ nie chcą z nią pracować ciekawe ile czasu minie aż ktoś z firmy obudzi się i zobaczę że coś złego dzieje się przez tą panią co myślę że dopiero jak nowi(usunięte przez administratora) się po zwolnieniu albo sami odejdą ciekawe ile czasu minie aż ktoś z firmy obudzi się i zobaczy że dzieje się coś złego przez tą panią Myślę że dopiero jak nowi (usunięte przez administratora) się poznają na tej Pani i sami odejdą albo jaknich zwolni aby zatrudnić kogoś ze swojej rodziny bądź znajomych zastanawiający jest fakt że duża znana Międzynarodowa firma pozwala sobie na takie układy zapewne firma straciła wiele w oczach byłych i aktualnych pracowników oraz klientów.

Przedstawiciel Handlowy

Standatrowe pytania. Niestety pomimo zapewnień, ze bez względu na wynik, będzie odpowiedź zwrotna, nikt nie pofatygował się z informacją o finale....

Standartowe

Leszno
Były Pracownik

MD, jak wiadomo Ludzie Tworzą Firmę. Cieszę się że mnie tu już nie ma - bo tych ludzi którzy wynieśli Firmę CEDC na Szczyty też już nie ma. Z informacji jakie mam od dalej pracujących Firma obrała inne kierunki - A szkoda.

Bez komentarza

Najbardziej żałosna rozmowa rekrutacyjna w moim życiu. Rozmowa na program stażowy z analizą matematyczno-finansową w języku angielskim. Siedziały jakby pozjadały wszystkie rozumy naburmuszone. Byłem na wielu rozmowach w dużo większych firmach ale to co się tam działo to porażka...

Megan

Jeżeli chodzi o zarzadzanie całym zespołem sprzedażowym to jest model lat 90. Cała kadra wyższego szczebla powinna mocno zrewitalizować swój styl zarządzania bo aż oczy szczypią Dotyczy to TT oraz MT.

Ciekawy...
@Megan

Jak zarządzano w latach 90-tych? Łatwo jest rzucać hasła, trudniej wypowiedzieć się podając konkretne przykłady stylu zarządzania, który w domyśle opisujesz jako zły nawiązując do lat 90-tych. Ciekawe ile miałaś/miałeś lat w latach 90-tych, byłaś/byleś już na świecie?

Jak szefostwo w CEDC International Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Bo.

Zależy którzy. Do którego działu się wybierasz?

Były PH

Nie wierzę, że nikt nic nie pisze tutaj od ponad miesiąca. Chyba CEDC płaci za usuwanie postów!

Obecny PH
@Były PH

A jakich wiadomości były PH oczekujesz. Widać, że nie możesz żyć bez tej firmy jak jesteś taki ciekawski????

To jestem ja

Samych pozytywnych ????

@Obecny PH

Nienawidzę tej firmy i lubię czytać jak ludzie fakają.

Za co tak nienawidzisz?

@Radosny

Za wszystko co jest opisane poniżej!

Tomi
@Były PH

A to jest faktycznie argument????????

Denko

Coś w tym jest, ta firma to dno i mentalna komuna. Całe szczęście, że już tam nie pracuję. A osobom, które tam pracują szczerze współczuję. A tym którzy rozważają pracę w cedc z czystym sumieniem odradzam. I owszem mam argumenty ku temu ale już daruję sobie opisanie ich na forum..

@Denko

Pracuje w tej firmie od kilku lat, w tym czasie wiele się zmieniało. Nie jest to nic dziwnego w tak dużej firmie, zmiany są na porządku dziennym. Zawsze jednak wypłata była na czas, nigdy nie miałem problemu z wypracowaniem premii. Moim zdaniem osoby, które permanentnie marudzą nigdy nie będą zadowolene z pracy w tej czy innej firmie. Zalecam zmianę nastawienia i spojrzenie na świat z większym entuzjazmem ;) pzdr

PR czy HR? :P

sebix

ciasnota mentalna zbitego pieska

Napisz co było

edek12

a co tam mogło być? zapatrzona była w gwiazdora z coli pana JJ. teraz robiła to samo. wielka pani kierownik co to ma 150cm wzrostu, i myśli że zarządza ludźmi. a tak na prawdę to ten region sam się prowadzi bez niej. zresztą tu jest dużo takich regionów gdzie kierownicy to menadżerowie po technikum ze słabym polskim a co dopiero o angielskim mówić.

Soplica

Znów źle się dzieje w jednej z areii w R1. Pani kierownik bardzo terroryzuje swój zespół, negatywnie motywując swoich pracowników, odbierając im chęci i zapał do czegokolwiek. Współczuję wszystkim którzy mają doczynienia z tą panią i trzymam kciuki za to, że niebawem (usunięte przez administratora) się wyleje. Wówczas ktoś z góry przyjrzy się z bliska jej poczynaniom i potraktuje tak samo jak ona "swoich ludzi".

Husaria
@Soplica

Chyba w każdej źle się dzieję. Na szczęście nie pracuje juz w tej firmie. Kierownicy jak tam "sztuczne" wystawki z Tullamore? Hahah

Obecny PH
@Husaria

Widać, że Cię tu nie ma, bo guzik wiesz. Nie wiem tu defetyzmu i zajmij się nową pracą - o ile ja masz.... Nie ma Ciebie i nie ma również "sztucznych wystawek" jak to nazwaleś.

-Absolutka
@Soplica

Haha jaki „atak” nie ma sztucznych bo nie ma wogole teraz ;-))) duzo ogniw tak ja wspomnienie psuje firmę za prawdziwe kominy sie leci pomimo przedstawianych faktur opinii od kierowników hurtowni, jak masz cos do powiedzenia i masz do tego pełne podkładki i jestes w stanie podważyć zdanie kierownika, dyrektora od spraw audytu i jego pazia ... Pozdrawiam serdecznie wiecie kto Aż miło jeździ sie po rynku teraz przedstawiciela nie widać kierownicy i wlasciciele maja ubaw do brzegu a gdzie te kominy bo na mazowieckim to przedstawicieli na moich dawnych sklepach nie widać w co dopiero kominów ;-))

-Absolutka
@Obecny PH

Haha nie ma bo na Warszawie pH nie widać na sklepach przynajmniej moich starych a co dopiero kominów ;-)) za autentyczne sie leci a wystawki puste jak jest sie takim dobermanami robiącym firmy to tylko od Pana Ł pochwała i awans bo nie ma co reklamować ...

Puebloo3

Witam. Czy napisze ktoś jak wygląda praca audytora w tej firmie? Jak duże są rejony obsługi i ile czasu schodzi przy audytach? Pozdr

Na PH

Witam wszystkich Powiecie jaka jest stawka podstawowa wynagrodzenia dla PH ? . Czy faktycznie firma stawia na rozwój pracownika i kierownik rejonu współpracuje z PH ? Z góry dzięki za info.

Były pecha

dziwię się (usunięte przez administratora)kiedyś było to niedopuszczalne teraz zwalnia się przedstawiciela a na jego miejsce kierowniczka zatrudnia sobie swoją (usunięte przez administratora)

Hej Pojawiła się oferta na młodszego przedstawiciela. Jakie są widełki płacowe (podstawa), auto rozumiem ze octavia. Jakieś konkrety jeśli chodzi o sama prace? Ile sklepów, jakieś limity itd Z góry dzięki za odpowiedz :)

To powie ktos jakimi samochodami audytorzy jezdza ?

@Nowy

Znowu zapomniałeś o interpunkcji, a na dodatek olałeś polskie litery :D

;( okej , to się nie dowiem.

Ramen

Czarnymi skodami ????

@Nowy

Kolego chyba pomyliłeś forum, to nie cedc zatrudnia audytorów.

@Radosny

Właśnie cedc zatrudnilo mnie i jestem ciekaw jak to wygląda z samochodem i limitem , mam jechać do warszawy podpisać umowe ;)

@Nowy

Również jadę do Warszawy na szkolenie, skąd się wybierasz?

@Nowy

A więc d3bil. Nie ma pojęcia na jakich warunkach został zatrudniony :D A później się dziwicie, że sklepy nie przechodzą audytów, gdy takich geniuszy zatrudniają :D

Skoda Fabia badz toyota yaris

@Ola

Samochód to skoda octavia, potwierdzone info limit 2000 km ;)

@Nowy 2

Ktorego to szkolenie 7,8 10.2019 ? Wiesz moze gdzie ?

Ja z krakowa jestem

@Nowy

Tak7,8 w Warszawie, skąd jedziesz ?

A okej, ja ze Słupska .

To do zobsczenia ;)

@Nowy

O zobacz a ja dostalam info ze fabia albo yaris ale okej, wyjdzie w praniu:) myślicie że starczy nam ten limit 2000 na cały msc?

@Ola

Ola zależy od trasy.. a skąd jedziesz na szkolenie?

Olsztyn

Nowy 3
@Ola

Ja z Zamościa jestem , i też na to szkolenie sie wybieram ;) z tego co czytam to fury przekozackie ;d haha

@Nowy 3

Czemu , przekozackie?:) hehe mnie zastanawia ten limit 2000 czy oby napewno do pracy nie będę dojeżdżać pod koniec miesiąca autobusem :d

Nowy 3
@Ola

Samochody miały byc komfortowe ,większość czasu w nim spedzamy , to takie (usunięte przez administratora) ;d tez zastanawiam sie nad tym limitem , troszke mało....

Była audytorka
@Nowy

Audytorzy najczesciej bialy fiat fiorino. Pozdrawiam, byla audytorka ;)

Specjalisci
@Była audytorka

Widze Pani byla audytorka już też nie na czasie. Interkadra juz audytow dla CEDC nie robi ;)

Była audytorka
@Specjalisci

Co się dziwić, nie pracuję tam od ponad roku. przepraszam za wprowadzenie w błąd :)

Masta

Cześć, zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na przedstawiciela. Czy możecie podpowiedzieć jak to wygląda w praniu? Jakie godziny pracy? Od do, czy dopóki się nie zrobi zaplanowanych zadań na dany dzień? Czy bardzo "góra" siedzi na głowie? Ile faktycznie można zarobić na początku? Jakaś podstawa? Auto tylko służbowo czy można korzystać po pracy? Zależy mi na szczerej i konkretnej odpowiedzi a nie teksty "daruj sobie"... ktoś coś? :)

@Masta

Nikt nie odpowiada, bo każdy by napisał "Daruj sobie" :D

Witam wszystkich pytanie mam odnośnie samochodu jakim porusza sie audytor mobilny jaka to marka i jaki limit kilometrów

@Nowy

Po pierwsze istnieją takie magiczne twory jak przecinki i kropki, ale jak widać nie każdemu są znane, a po drugie jest coś takiego jak audytor niemobilny? :D

Wal sie (usunięte przez administratora) na cyce

Gosciu

Cześć. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na młodszego przedstawiciela w 3 City. Nie do końca kumam stwierdzenie. "młodszy przedstawiciel" pH kiedyś był jeden... (?)

Były ph
@Gosciu

Odpuść sobie, ogromna rotacja, śmieszne spotkania w Maku gdzie jesteś tylko krytykowany bo słupki się nie zgadzają

@Były ph

A jak na tą chwilę wyglądają słupki? Wskaźniki cały czas rosnąco czy da się wyżyć? I jak faktycznie wyglądają premie? Przeczytałem niemal całe to forum i zauważyłem że zdania są naprawdę podzielone. A rynek w 3 City jest bardzo specyficzny i można tutaj dużo ugrać. Wyniki na 105-110 to ciągle mało? O jakiej skodzie tutaj mówimy?

@Gosciu

Macie może jakieś info co do kph na Pomorzu? Jak sprawa tutaj wygląda?

Szary pracownik

Pracowałem w firmie jako zwykły, szary pracownik na produkcji (dosyć spory okres) Zacznijmy od wynagrodzenia- wynagrodzenie podstawa 2500/2600 brutto plus premia około 20% (ale żeby wyrobić premie trzeba się baaardzo postarać, premie odbierają praktycznie za wszystko wiec realnie nir wyrobimy tych 20%) zarobki jak na 3 zmianowa prace w takich warunkach (ostre i rażące światło, wysokie temperatury na hali, hałas na wysokości 100-110 decybeli) myśle ze są mizerne. Zarząd podnosi normy produkcyjne które ledwo co się wyrabia (maszyny są stare, pełno grzyba i innych syfow- sprzątają jak ma przyjść snapeid lub duży odbiorca produktów żabka/lild etc) Nikomu nie polecam pracy w tej firmie jako pracownik produkcji- głównie pracują tam osoby straszę które nigdzie indziej by nie dostały pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o CEDC International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEDC International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEDC International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEDC International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEDC International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEDC International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEDC International Sp. z o.o.