logo CEDC

CEDC

Opinie o CEDC

kołek 2016-04-28 18:08
Wszystkim pisze o wynagrodzeniu,byłem ostatnio na rozmowie wprost powiedział podstawa 3200brutto plus max premia 1400brutto
jacek 2016-04-30 15:54
Co niestety sprowadza się do tego, że wyższe wykształcenie o niczym nie świadczy. Młodzież kuje się do egzaminu, ale nie czyta, nie zgłębia wiedzy i potem taki tzw."mgr" ma wiedzę i obycie na poziomie... na zerowym poziomie gimnazjalisty.
obserwator 2016-05-06 18:42
Do 8 lat!!!!! Owszem nic nie ma do rzeczy wykształcenie z wyższych szkół pasienia bydła np. Wyższa Szkoła .....w Stalowej Woli, Lublinie , Łodzi, Warszawie, Kielcach, i w każdym mieście. Wypada mieć chociaż marny licencjat będąc kierownikiem sprzedaży a za tym nic nie idzie, taka osoba nie skończyłaby nigdy państwowej uczelni UNIWERKU, POLITECHNICHKI. A osoby po uniwerkach siedzą w biurach na wysokich stanowiskach i za duże pieniądze a nie wiszą na ladach w sklepach robiąc zdjęcia naszej dumy ŻCZ. Możliwe, że dla niektórych jest to szczyt marzeń, ale na stówę nie dla osoby z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM nie za kasę, tylko za ciężką pracę
Dimitrij 2016-05-30 22:20
Zalecam bardzo rzetelne sprawdzenie firmy wśród znajomych przed podjęciem pracy-szczególnie przestrzegam kandydatów do pracy na stanowiskach menadżerskich. Sprawdźcie w jaki sposób i kto rządzi w firmie, w jakiej finansowej sytuacji jest przedsiębiorstwo, jaka jest atmosfera, jak przysłowiowe prezesostwo traktuje pracowników, jakie jest poszanowanie w pracy, jak traktowane są weekendy, urlopy jakie procesy , procedury, możliwości rozwoju. Rozczarowanie może być bardzo duże i niestety gorzkie.
s 2016-06-07 14:34
A jak pracuje się w tej firmie ph na sieciach ? Warunki płacowe i godziny pracy takie jak na detalu ?
grand 2016-07-13 07:47
Jak jesteś z cocacoli to atmosfera wspaniała, jak nie to Twój pech.
green grass 2016-07-27 12:34
Super firma, polecam każdemu. Dobre zarobki, bardzo dobra kadra, która pilnuje wyniku, ale trzeba przyznać, że postępują z pełnym profesjonalizmem. Duże szanse na awans, gdy wykazujesz się zaangażowaniem i dobrą organizacją pracy.
Luby 2016-08-02 16:32
Bez dwóch zadań najlepsza firma FMCG na rynku! Świetne pieniądze, a jeszcze lepsza atmosfera w pracy. Aż chce się pracować.
k. 2016-08-12 13:48
absolutnie sie nie zgadzam.
wujo 2016-09-20 16:37
Widzę, że teraz sielanka panuje w CEDC, nawet nie ma komu opinii napisać. Szczęściarze!!!
wujo 2016-09-20 16:38
KandydatPH 2016-09-25 21:18
Witam.
Po złożeniu aplikacji dostałem telefon z informacją o zarobkach i formie współpracy. Piszecie tutaj o różnych kwotach. Mnie powiedziano o wynagrodzeniu 2200 zl brutto jako podstawa i premii w wysokosci 500 zl brutto (max! ). Wydawało mi się, że taka niska pensja to żart lub rekruterka wprowadziła mnie w błąd. Nie mówiąc juz ze praca na podstawie UZ. Dajcie znać jak to ffaktycznie wygląda na śląsku. Proszę o konkrety :)
Z gory dzieki za pomoc.
Bols 2016-09-26 07:50
KandydatPH ty chyba firmy pomyliles! Kasa o ktorej piszesz to na pewno nie są stawki w bolsie. Kwot na podstawie która podałeś -to u nas jest na reke + umowa o pracę. Jak się postarasz to premii możesz wyciągnąć nawet i kilka tysięcy na kwartał, bo teraz taki program mamy. Ja jestem z innej części Polski ale stawki z tego co wiem są takie same wszędzi. Mniej zarabia tylko kilka osób które nie pracują na pełen etat i są zatrudniane przez firmę zewnętrzna i to są przedstawiciele wspierający. Generalnie jak lubicie ciężko pracować to polecam. Leniuchy nie dadzą rady:)
Ja 2016-09-30 07:04
To o czym piszesz to praca przez agencję. Każda area ma tzw. Ph Wspierającego ,który tyle zarabia, ale też nic nie robi. Zazwyczaj bierze się osobę na to stanowisko bez doświadczenia i jest to forma przygotowania do pracy w CEDC. Jak zwalnia się stanowisko PH w danej Area to taka osoba ( oczywiście jeśli jest ogarnięta) dostaje propozycje pracy w CEDC.
Zarobki w CEDC jako PH: 3000 brutto przez pierwsze 10 miesięcy , później 3200. Premia do 1400 brutto.
Multi Sport, Lux Med. , wczasy pod gruszą. Samochód z GPS ( od 6-24 w tygodniu jeździsz za darmo, na weekendy masz 300 km za darmo a później płacisz 40 gr za kilometr)
Ona 2016-09-30 07:25
Generalnie praca nie jest zła. Wszystko zależy od tego kto jest Twoim kierownikiem. Na początku jest ciężko, bo jest dosyć dużo zadań w miesiącu i jeśli szybko się uczysz i trafisz do kogoś ,kto Ci pomoże to problemu nie ma. Wiadomo też ,że trzeba być dosyć kreatywnym ,żeby wykonywać zadania i dosyć dobrze zorganizowanym. Zarobić można jeśli ktoś chce ,bo są dodatkowe programy premie itd. Ja pracowałam w Warszawie i nie polecam. Kierownik JP , nic nie robi, nie pomaga , musieliśmy dzwonić do ph z innych terenów żeby się czegoś dowiedzieć ,mam wrażenie że czeka aż wreszcie go wywalą. Alkoholu nikomu nie daje ,bo musi coś sprzedawać w swoim sklepie. Ale z tego co wiem tak jest tylko u niego.
Bull 2016-10-04 18:35
Po raz kolejny Zespół Sprzedażowy szuka PH na wschód Mazowsza... co jest, taki zasuwa czy co? Jakby to było bezpośrednio za te 3200+1400 brutto to bym składał, a tak... stawki zniechęcające jakie podajecie.
Bull 2016-10-05 10:34
Nie no, wow, 3200 brutto to ze 2000 zostaje, a premia wiadomo raz jest raz nie ma, a przecież mało który ph pracuje 8 h, raczej 10-12h... pomyśl. Co dla kogo jest dobre, jak po opłaceniu najmu mieszkania skromnego zostaje tylko kasa na jedzenie to żal.pl jak mówią młodzi...

W FMCG żadnym rarytasem jest podsatawa 2500, a realna płaca z premią 3000-4000 na rękę i auto służbowe z możliwością użytku prywatnego na jakichś zasadach. Bez łaski tyle dają (lub więcej) w Wedlu, MDLZ, Wyborowej (nawet więcej), itp itd To poziom ledwie impulsowaca z Wedla który jest pomiatany, albo idziesz do branży innej np biurowej itp za taką kasę i masz te 8-9h pracy i spokój.

Płaca typu 2000 plus iluzoryczna premia i GPS na szyi to dobre może dla żółtodziobów po studiach jako pierwsza praca bez doświadczenia, albo po kasie w tesco, a nie dla handlowca z doświadczeniem choćby te 5 lat w branży + praca jeszcze na studiach+dodatkowe projekty po godzinach.
A tu jeszcze mowa o jakiejś pracy przez agnecję niewolników za jeszcze mniejszą kasę...to że ogłoszenie wraca na ten sam teren co 2 miesiące nie daje do myślenia?

Wysłałem przez p....pl dla beki, zobaczyć porównanie doświadczenia i zarobków, przychodzi to zwrotnym mailem, potwierdziły się moje wnioski.

Pozdrawiam niewolników i współczuję...
Bull 2016-10-05 10:44
Dla tego wysłałem a w ankiecie podałem swoje wymagania :) CV mam dobre i często jestem zapraszany, więc jak nie zadzwonią to prawdopodobnie szukają kogoś innego, nic to nie kosztuje :)
Bull 2016-10-05 12:02
Takie jak w moim poprzednim poście.
Ciekawy 2016-10-06 21:24
Gdzie ma on sklep ?
naSzczęścieByłyPH 2016-10-13 13:04
ha ha ha
torebeczka z buteleczkami i "dzień doberek ja tylko zrobię zdjęcie" to jest ta dobra organizacja pracy?
Żytniówka 2016-10-16 09:29
Cześć. Robię w CEDC przez firmę zewnętrzną jako PH. (Czyli umowa zlecenie) 2500 zł na rękę, samochód, smart fon. Atmosfera? Na pewno zależy od rejonu i od ekipy, u mnie akurat jest ok. Targety są wyśrubowane i trzeba kombinować, ściemniać. PH zatrudniony przez CEDC ma umowę o pracę i 3000 zł z premią. Możliwe liczne dodatkowe premie jeżeli za przeproszeniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Piszecie różne rzeczy, jednak ja uważam że dramatu nie ma. Jeżeli masz dobry rejon blisko miejsca zamieszkania to pracujesz 8h + parę maili po pracy. Zobaczymy co CEDC wymyśli na przyszłość, oby nie przesadzili, to będą mieć pracowników, którzy nie idą "jak za kare" do pracy.
full 2016-10-16 13:16
Ważne dla mnie jest to, że zarobki odpowiadaja każdemu.
Beznadzieja 2016-10-25 20:29
Nie zgodzę się z tym, że właściciele sklepów mają dość takich praktyk. Oni się wręcz cieszą, że przyjdzie handlowiec i im wszystko zrobi. Alkohol poukłada na swoim miejscu wszystkie POS - y przyczepi i oni nie muszą już nic robić a jeszcze dostaną za to pieniądze... Super sprawa.
anonim 2016-11-02 21:03
Noooo i poprzeszkadza, powyzywa jak ma słabą psychę, klientów wystraszy przy okazji :) Mało miejsca w ogóle, mało miejsca na półce, schowa resztę alkoholi, wystawi tylko i wyłącznie cedc, wiesz co - akurat wiem co mówię.... :) A żeby tak tych korpoprezesików powyginało we wszystkie strony!!! Gorzej niż na wojnie, naprawdę!
anonim 2016-11-02 21:06
zarobki każdemu odpowiadają... A że trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 11 godzin dziennie za dwa tysiunce też odpowiada???
anonim 2016-11-02 21:11
Masz na myśli Pana Janusza....? :)
Rn22 2016-11-03 18:27
Byłem ph dla tej firmy , ciesze sie ze zakonczylem wspolprace. Dlaczego? Spóźniaja się z wypłatą nawet 2 tyg, problemy z limitami na paliwo, problem z myjnia i plynem (albo jedno albo drugie). Umowa zlecenie, co miesiac wysylac trzeba nowe dokumenty. O wszystko trzeba zabiegac, walczyc i upominac się chociazby o zwrot poniesionych kosztow dodatkowych. Odradzam omijac szerokim lukiem!!!! 2 raz bym juz nie chcial tam pracowac wolalbym tesco ...
qwert1 2016-11-21 14:33
Witam,
Niestety miałem przyjemność pracować dla tej pseudokorporacji, atmosfera pracy jest tylko gorsza w łagrach zresztą dowodzą tą firmą ludzie , którzy tam by się sprawdzili na 110% . Jesteś tylko malutkim trybikiem w wielkiej maszynie i jak ci się coś nie podoba to tam są drzwi 0 jakiegokolwiek poszanowania do człowieka . Jeśli jesteś z czerwonych to będzie ci w miarę ok , no chyba że posiadasz własne zdanie i nie idziesz ślepo za słowami przywódcy. Praktycznie Ci którzy pracowali tam od dłuższego czasu już dawno zostali zwolnieni albo sami to zrobili została garstka starych pracowników którzy zaakceptowali reżim albo są za starzy wiekowo na jakąkolwiek zmianę. Nie polecam nawet jeśli masz nóż na gardle poczekaj i idź pracować do normalnej firmy a takich na szczęście jest wiele ( zresztą chyba każda inna lepsza :).
anonim 2016-11-25 11:12
Dlaczego piszecie czerwoni....? Nazywajcie TĘ wielką, globalną firmę po imieniu..... :)
Anomin 2016-12-06 22:29
Nie mył zatrudnienie w cedc a przez agencje pracy pH wspierający. Co jak co ale w cedc premia jest na czas
daniel88 2016-12-29 10:06
Oddział w Białymstoku to totalna porażka. Ponad 70 % wszaystkich pracowników zatrudniona przez Agencje Pracy Tymczasowej. Pracownicy, którzy odpowiadają za surowce, przygotowanie wódek, kontrolę, rozlew oraz badania fizykochemiczne sąw ogóle nie związani z firmą. Rotacja jest wielka co prowadzi do pomyłek i błędów powstających z niewiedzy nowo zatrudnionych. Część udaje się wyłapać już w zakładzie, jednak większość skutkuje reklamacjami konsumenckimi. Od stycznia miał się zmienić system zatrudnienia, jednak zamiast wprowadzić sopkój robi sięwiększe zamieszanie. Firma, która wygrała przetarg z dnia na dzień została odrzucona. Firma, któe już zdążyła zebraćwszystkie dane (skany dowodów, nr kont, kwestionariusze)!!! Nowa firma zostła wybrana i ludzie są ściągani z urlopów by podpisać na prędkości nowe umowy. Paranoja! Nie wierzę, żeby w tej firmie coś miało się zmienić i z tego co widzę wszystko zmierza do wielkiego krachu. Może wtedy zarząd się obudzi i przestanie traktować ludzi jak niewolników zarabiających grosze i w końcu zacznie doceniać ich pracę. Ogólnie firmy nie polecam nikomu, chyba że jako pierwszą pracę, albo by dorobić do zasiłku.
Cechow 2017-01-04 17:00
Ludzie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Macie pracę to może lepiej zająć się nią i już tak nie marudzić? Każda firma ma woje zasady i trzeba do tego stosować .
Audytor 2017-01-28 01:23
Z perspektywy audytora... Firma z pewnymi "paranojami", jak każda. I z tego, co słyszę, robi wszystko, byleby klientom za półkę nie zapłacić, zresztą, większość PH to przyzna. Tak naprawdę, coraz bardziej rośnie ciśnienie na nas, audytorów, żeby być jak najbardziej upierdliwymi przy wykonywaniu audytu, z uznawaniem za "brak" tego, czego po prostu w momencie audytu nie widać (bo np. niektóre małe formaty są na zakładkę)... Bywa wtedy na sklepach wesoło
Ja ph 2017-02-01 11:51
Firma masakra! Wymogi kosmiczne. 15 wizyt dzienne ale prawda taka ze mamy robić więcej. W ciula robienie klientów. Obiecywanie marchewki. Sklep ma zamawiac towar a na koniec i tak nie dostanie kasy. Gubia umowy- bajzel w ksiegowosci .Rok 2016 45% firmy z pH samo się zwolnilo. Doskonały przykład ze wymogi stawiane przez firme pH nie da rady zrealizować. 2017 rok oszczędzania. Musimy podpisać umowy z większą liczbą asortymentu ale z obniżona dopłata? ???? Jeszcze z rok takich wymogów i niebędą mieli z kim handlowac!!! Popracuje jeszcze z 2 miesiące i NIE rżyczę tej firmy powodzenia. Oby się stukli dobrze w czolko i oczasneli!!!
Ja ph 2017-02-01 12:04
Przyjedzie audyt w sobotę o 19 jak mi i klient ma więcej braków jak 5 i ciul z twojego układania. Po kasie. Codziennie nie jesteś na sklepie .Dzień po tobie przyjdzie stock zrobi 2 face więcej żołądkowej od twojej zubrowka i tez masz po audycie. Robota głupiego a ty musisz się tak rozepchac aby zasłonić całą konkurencje i niema zmiłuj i mowy o współpracy.
Ja ph 2017-02-01 12:11
Sklepy juz nie mają miejsca na ten cały asortyment!!! A Cedc chce więcej i więcej pchać w te sklepy. A jeszcze lepiej jak nawet hurtownie niema asortymentu a potrzebny jest do audytu i co sklep ma zrobić czarować? ??
Audytor 2017-02-01 19:24
Co do jednego tylko się nie zgodzę- nie wiem, kto z naszych audytorów jeździ w sobotę o 19, w każdym bądź razie z mojej perspektywy to kompletna abstrakcja. A co do stawianych wymogów, by audyt był pozytywny, też mi się wydają zdecydowanie przegięte... Współczuję Wam pewnych aspektów pracy, Panie i Panowie
Joł 2017-02-01 20:01
Najgorszemu wrogowi nie polecam
PH 2017-02-04 16:17
A taką piękną konferencję nam zorganizowali !!!!Nie cieszycie się??? A nagrody dostali ph , którzy zdjęcia mieli zaliczone , bo w "teczuszce" potrzebny asortyment, wyjęty do zrobienia zdjęć i schowany do "teczuszki" i przewieziony do następnego sklepu! Nie będę pisał dalej, ale ta praca polega na fikcji a kierownicy regionalni poklepują tych "oszustów", ale dopóki czerwoni płacą za półki za walizeczki do super!!!!!!!
Ktoś 2017-02-05 09:47
Do poprzedniego wpisu. Sama konferencja była na bardzo średnim poziomie przygotowana , nie biorąc pod uwagę zachowań co pewnych osób z góry hierarchii - żenada. Jedzenie (obiad) na zewnątrz podane jak nie wiem dla kogo....Samo przygotowanie na niskim poziomie. Co do samej firmy to w tej chwili nie ma w Polsce firmy z tak zła reputacja oraz tak wielka rotacja . Zabiegi typu podwyżka , zmiana floty i niby fajna konferencja nie podratują opini na temat CEDC która krąży w rynku...Na najwyższych szczeblach brakuje poprostu moralności a panuje poczucie jak tu rozłożyć plany żeby ani pH ani sklep nie zarobili ale żeby towar wyjechał z fabryki...
Nie na polskie realia takie działania ponieważ sklepy już maja dość bylejakich produktów których niestety mamy coraz więcej w portfolio.
Ogólnie panuje brak poszanowania dla kogolwiek ,plany nie są z kosmosu tylko niemożliwe do zrealizowania nawet dla najlepszych . Ale i tak najlepsze są dwie gwiazdy pan Marek i Adam urządzili skecz na konferencji i pokazali jaki poziom sobą reprezentują -masakra. Karierę na scenie to by mogli robić hehe.
Praca która wykonują tutaj PH bez dziękuje powinna być doceniana na 4000 netto na dzień dobry a tyle chyba maja kierownicy. Porażka totalne
Nie polecam nikomu pracy w tym obozie.
Audytor 2017-02-07 18:41
Odwiedzamy ponad 20 sklepów dziennie (wprawiony audytor robi dziennie 22-25, nawet 28 audytów). Ludzie w większości punktów mówią, że powoli zaczynają mieć dosyć realiów funkcjonowania CEDC, niezwiązanych w żaden sposób z trybem pracy PH. Firma i jej kierownictwo są problemem, a nie PH, którzy tyrają jak dzicy...
Jula 2017-02-22 14:30
Gr.Re.
Jeżeli komuś nie chce się pracować i jest /zepsutym,cwaniakowatym/,a nazywającym siebie /doświadczonym ph z długim stażem/ to będzie się czepiał wszystkiego i w każdej firmie, oby mało robić a dużo zarobić. Nie na tym to polega. Praca ph jest ok,trzeba tylko robić swoje.
Polecam!!!
Ja 2017-02-22 17:46
Dostałem zaproszenie na rozmowę na PH na rynek pomorza. Co mozecie powiedzieć na ten temat w tym regionie ? Jeździł juz ktoś?
Peter 2017-02-22 19:13
Pracuję dla CEDC już długo i mogę powiedzieć, że to normalna firma. Najgorsze w tym jest to, że ludzie którzy mają świadomość jakiej pracy się podejmują nie osiągając wyników atakują firmę. Jest wiele innych zawodów.
Agnieszka 2017-02-28 14:10
Widzieliście już nowe oferty pracy CEDC? Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych! Ciekawe? Będziecie aplikować?
anty-Gaweł 2017-03-10 17:23
Coś nowego, Gaweł zaczął posty pisać!!!
Agnieszka 2017-03-14 09:14
@anty-Gaweł, o czym mówisz?
ph 2017-03-23 18:14
A co powiecie o kolejnych zmianach tras dla ph? Biuro musi się wykazać, że coś robi...
Gregor 2017-03-27 10:01
CEDC niejednokrotnie była nagradzana za swoje produkty przez konsumentów jako najlepsze w swojej kategorii. Marki CEDC stale otrzymują wyróżnienia w Polsce i za granicą. Może warto trochę pochwalić swoje miejsce pracy?
Zostaw swoją opinię o CEDC - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEDC