Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Koniczyna

Absolutnie odradzam prace przez agencję Ab jobs, Ab middel jobs,itp. Pracy nie ma,inni pracują po 16h dziennie,inni wcale. W koncu nie zgodna z umowa inna,ciężka praca za najniższe pieniądze a Ty się ciesz. Zero zainteresowania,kontaktu,brak polskojęzycznych koordynatorów co jest zapewnianie. Zdjęcia przykładowych domków to chyba z neta brali,na domku syf,krew i karaluchy. Mam zdjęcia i zastanawiam się nad złożeniem skargi.

Patrycja

Uważajcie na ludzi z z ab work pracuje tam parka w Niemczech ćpają leki i wszystko co się da koleś jest kanibalem a ta jego blondyna je gówna i zamawia w dark necie mam nadzieję że policja ich znajdzie i jest jest jeszcze taka stara (usunięte przez administratora) blondyna uważajcie na nią mieszkania gdzieś obok Leszna ćpunka

Beata003

Nie polecam I ostrzegam przed wyjazdem w ciemno. Biuro obiecuje gory a na miejscu ani biuro , ani oddzial do ktorego zostalismy oddelegowani nie umialo udzielic pomocy. Zero zangazowania I totalna olewka. Male stawki , malo godzin. Jak chce sie inna prace to nie zalatwia. Uwaga negatywne opinie usowaja.

Ona
@Beata003

Potwierdzam.Mało godzin,słaba stawka w dodatku (usunięte przez administratora) nie chcą wypłacać chorobowego i bezczelnie kręcą w żywe oczy mijając się bardzo z prawdą.

Karola

Witam. Czy ktoś wybiera się na truskawki w ten weekend? Czy się oplaca?

@Karola

@Karola Przypomnę tylko, że forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w danej firmie a w tym przypadku w AB Job Service Polska. Obecnie nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy w AB Job Service Polska co chyba świadczy, że kadrę maja stałą. Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy w tej firmie? Może ktoś mi odpowie?

D
@Karola

Tak

@D

@D A możesz mi napisać na jaką stawkę się umówiłeś? Też się zastanawiam nad zbiorem truskawek i byłabym wdzięczna za jakiekolwiek info.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Doris

Witam czy ktoś sie wybiera na sortowanie jablek i gruszek albo na pakowanie roslin iglastych i wrzosowych a może ktoś z was był już przy tym prosze o opinię wybieram się pierwszy raz.

Kopytko

Witam może ktoś jest chętny wyjazdu do Włoch na jabłka od września do polowy października pracuje się od 8 do 9 h na dobę warunki bardzo dobre praca na miejscu nie płaci się za mieszkanie

Lilannah10
@Kopytko

Hej, czy mogłabyś napisać szczegóły na (usunięte przez administratora)

Bart
@Kopytko

Witam, czy ta oferta jest aktualna? ja byłbym chętny. Proszę o info na maila: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Hej ja jestem chętna z siostrą. Mamy auto. mój meyl maja1982rs@wp.pl

Ulapaula

Hej, jeśli jeszcze kogoś szukasz napisz paulap1107@wp.pl

Tupac
@Kopytko

Kopytko byłbym zainteresowany pracą wraz z dziewczyną przez agencje czy osoba prywatna? Jakie zarobki mieszkanie, itd..

Pati
@Kopytko

Praca nadal aktualna ?????

EB
@Kopytko

Siema byłbym zainteresowany czy mógłbym prosić o więcej informacji na maila erni.bychciu@gmail.com

zając

bartek99912@op.pl / piiisz :/

Andi
@Kopytko

Ja chętny (usunięte przez administratora)

Bożena

Witam, czy ktoś orientuje się jaka jest stawka na stanowisku Pracownik Szklarniowy?

Tck

jedzie ktoś 26.08 na jabłka/gruszki?

Gosia
@Tck

Ja jadę z kolezanką ale 2 września ,trochę po Tobie

Beata003

Orzeł

Kto zna dobra AgencjePracydo Holandii

Sandra

Jedzie ktos do Buurmalsen na jablkam?? Oferta prywatna.

Adik

Czesc wszystkim. ! Czy ktoś z Was jedzie 2.09.2019 do Dronten agencja ABEOS? Zbior jakblek i gruszek ;p pozdrawiam

Mysz

Biuro oszustów a panie z Bydgoszczy najgorsze obiecanki cacanki wyludzanie danych osobowych nic więcej. Jednym słowem biuro do (usunięte przez administratora)

Adik
@Mysz

Co sie stalo?ja tez korzystam z tego biura :/

Zzz

jedzie ktoś z Was busem 28.08 ze świętokrzyskiego?

Mariola

Witam czy wyjezdza ktos z was do holandii na zbior jablek i gruszek od 23 sierpnia ??

@Mariola

Ja mam jechać A wiesz już w jakiej miejscowości będziesz pracowała?

Tak a gdzie?

@Sandra

Ty jedziesz na jabłka?

@Daniel

Ja jade razem z mezem ale jeszcze nie wiemy gdzie dokladnie a kiedy dokladnie macie jechac ?

@Mariola

Mi powiedzieli że 26 praca się zaczyna mają dzwonić jeszcze do mnie o miejsce pracy

@Daniel

Tak jade ale mam prywatna oferte a nie przez agencje

KAROL

Hej jade dokładnie tej daty co Ty ;)pozdrawiam

@KAROL

Ja jade razem z mezem 3 wrzesnia do agencjo ab midden czy ktos wie cos na te mat tej agencji ?

Sylwia

Ja jade 26 sierpnia z kolega

DANIEL
@Sylwia

Czy już wiesz w jakiej lokalizacji będziesz mieszkać?

xsi

Jeśli możecie to napiszcie opinię zaraz po przejeździe do Holandii na jabłka/gruszki, jakie warunki mieszkaniowe, koordynator (ogólnie jak tam to wygląda) ponieważ 03.09 mam zamiar jechać na truskawki tylko czytając niektóre opinie mam wątpliwości

dasiaaa
@xsi

jadę za tydzień dam znać co i jak

@dasiaaa

A gdziw dokladnie jedziecie ? I do jakiej agencji ?

Sani

Ja szukam kogos kto pojedzie ze mna nana jablka do Holandii,pozniej mozna zostac przy sortowniu. Moj nr (usunięte przez administratora) Ja jestem z kujawsko-pomorskie

Daria

dasiaaa
@Daria

tez jadę

Mena

Witam.Czy pracował ktoś już przez te agencję?Jaka opinia?

@Mena

Tak. Razem z narzeczonym i bratem pojechaliśmy z tej agencji do pracy w barlo w Holandii. Wróciliśmy z długami :) bardzo ale to bardzo nie polecam. Tragedia. Nie ma koordynatora który faktycznie byłby zainteresowany tym co masz do powiedzenia, nie ma warunków do mieszkania. Nie ma internetu tak jak obiecują. Nie ma pracy z którą podpisujesz umowę. Za to jest pełno rumunów, ćpunów i idiotów. Wytrzymaliśmy 2 tygodnie. I w tym byliśmy 3 razy w pracy. Raz 4 godziny na sprzątaniu, raz 4 godziny w polu i raz na przetwórni mięsa a mieliśmy iść do pracy na sortowni owoców. Masakra. I więcej pracy nie było :)

Gsy

Witam, bez znajomości języka jest sens w ogóle starać się o wyjazd do Holandii na zbiory owoców/warzyw? Był ktoś kto nie zna języka, trudno jest czy idzie dać radę bo na miejscu podobno jest polski koordynator?

Asia

Ktoś już był na zbiorach jabłek z tej agencji.Jakie warunki jeżeli chodzi o mieszkanie,dostęp do sklepu,ile godzin się pracuje czy weekendy też.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska