Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Już pił poszedł niby wykazał same pozytywne rzeczy ale odrazu po kontroli dako wysłali mi polecenie zapłaty za kursy ale ja nie zamierzam opłacać zlodzieji czekam na sprawę w sądzie która mamy wygraną jeśli ktoś z państwa jest pewny tego e może pójść do sądu to zapraszam do kontaktu

DANIEL
@Adam

Witam, tez bede prowadzil im sprawe poerw ide do PIP, jutro jestem w biurze po moje pieniądze jak bedzie olewka odrazu zalatwiam sprawe na drodze sądowej. A do tego opluje koordynatorke na dowidzenia!!!

Anioł

Nie polecam (usunięte przez administratora)na każdym kroku zero organizacji za kilometry nie zwracają całości JEDNA Z NAJGORSZYCH FIRM W KTÓRYCH PRACOWAŁEM (usunięte przez administratora)

Jütro tam pojadę...

Potwierdzam większość z opinii. Sam fakt podpisania umowy. Trzeba pojechać do Gliwic, by to zrobić.Dlaczego?Żeby podpisać (in blanco!!!) stos papierów m. in urlopy. Połowa wypłaty w złotówkach,połowa w euro. Choć tej się nie doczekaliśmy, bo po pierwszej nocce zjechaliśmy z tamtąd. Do dziś czekamy na telefon z informacją od p. Jakuba lub Roberta Ś. I nic. Praca jak w (usunięte przez administratora). To, że zimno mogę znieść. Zgodziłem się na to. Ale żeby przerwa, jedyna była po, 5 h pracy!!!? I to po naszej interwencji!? Nie można się niczego napić, do toalety po zgłoszeniu u lidera! Koszmar.Kwatery super. Ale... No właśnie. Zawsze musi być ale. Właścicielka przyszła zaraz po naszym przyjeździe i poinformowała, że 3 weekendy z 6 tygodni musimy zjechać, bo ona ma gości umówionych na ten czas!!! Rozumiecie to? I oczywiście trzeba zabrać swoje rzeczy! Żeby nie było.Moi drodzy. Omijajcie, ewentualnie pytajcie tych, którzy już tam byli. Moim zdaniem takie firmy powinno się zamykać!

Ajrisonispdjduebsndn

Nie polecamy pracy na rowerach na Bawarii banda kretynow

Ajona
@Ajrisonispdjduebsndn

Jeżeli chcesz b6c traktowany jak szmaty i (usunięte przez administratora) pod dyktando Czecha i ruska i być gnebionym zw malobrowerow to jedź. Al3 jak chcesz spokojnie iść do pracy to szukaj 8nnej. Z całego serca nie polecam Rowerów!!!!!zwalniają z dnia na dzien. Trzeba (usunięte przez administratora) normy. Krzyczą na aciebie

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
niktnikt

pracowałem w Dako przez 3 lata wypłaty z opóźnieniem w czasie świąt urlopy bezpłatne ... lipa ... na konto podstawa reszta w kopercie no cóż a gdzie składki ... śmiech na sali ... koordynatorzy no cóż raz w miesiącu i to z żalami

benek
@niktnikt

ha ha przeciez wszystko leci albo na twoje konto a reszta na konto milenium fajnie masz jak jeszcze koperty dostawales

Xyz

Pracuje ktoś na magazynach tchibo?

Ela

Może ktoś powiedzieć czy warto jechać na magazyny tchibo koło Hanoweru?

Bart

Jak taki wał jest tolerowany przez PiP i jak to możliwe że przechodzi kontrolę w Dusseldorf jeśli to idzie przez (Arbeitnehmerüberlassung) po 3 latach uzyskuje się pozwolenie stałe jak mniemam . ZUS od połowy etatu. Co też jest niezgodę z prawem z zasiegnietych informacji wiem że zus bezpieczniej jest płacić od średniej krajowej. Idąc dalej Sub Konta Firmowe jak trzeba mieć zamydlone oczy by podpisać Taki ochłap chialbym się spotkać z jakąś mądra głowa która sprzedała by mi podstawę prawną do stosowania tego cudownego rodzaju umowy i obchodzenia kontroli pozdrawiam

Judasz
@Bart

To zgłaszamy ludzie tą firmę (usunięte przez administratora)

@Judasz

Zglosiem sprawę przekrętów DAKO do PiP na piśmie nie anonimowo - dosłownie olali - czyżby (usunięte przez administratora)

@Judasz

Czy ktoś wygrał sprawę z (usunięte przez administratora)DAKO ? Proszę o informację , będą bardzo pomocne.

Bart

Jak dla mnie to *sprawa dla reportera* jak agencja kręci wała:)

Aniolstroz
@Bart

Ja się zastanawiam czy oni mają na to jakieś obejście prawne że tak postępują czy może jakieś układy w rządzie że na lajcie se tak postępują bez jakichkolwiek konsekwencji

Panie w biurze są chyba po to by chłodzić (usunięte przez administratora) w biurze i pić kawkę. Nie bądźcie zdziwieni gdy przyjedziecie z trochę innego miejsca niż Gliwice i tego dnia nie uda wam się załatwić pracy. Co innego mówią przez telefon co innego okazuje się na miejscu. Przestrzegam przed przyjazdem w to miejsce, możecie być stratni czasu i pieniędzy. Przyjeżdżasz na miejsce myśląc o podpisaniu umowy, a dostajesz odpowiedź że tego dnia nic już nie podpiszesz bo lekarz jest tylko do 13...oj strasznie się musi biedny lekarzyna zmęczyć po tych 3 godzinach.

Dariusz
@Anonim

Za każdym razem byłem umawiany na rano bo w przychodni lekarz siedzi do 13 a czesto sa kolejki wiec to nic dziwnego

X-men

Witam mam pytanie czy ktoś pracuje bądź pracowal z Was w Berlinie w firmie Wittler? Jak tam z pracą i ludźmi chodzi o wszystko z góry dzięki?

Witajcie Czy ktoś może mnie oświecić Z zagadką wypłaty na konto założone przez DAKO? Jest możliwe dokonywanie operacji bankowych /przelewy / proszę o poważnie potraktowania pytania Ps Mam zamiar przyjęcia się,ale po takich informacjach tele fizycznych z biurem mam watpliwosci

Marco
@Zainteresowany

To jest tak. Np masz konto główne i swojemu dziecku chcesz wydzielić pieniadze więc zakładasz mu kartę przedpalcona i swoim kontem robisz operacje na tą kartę. Np przesyłać.mu 100 euro ono idzie do bankomatu by wypłacić sobie to 100 euro. Ale nie ma dostępu do Twojego głównego konta i samo nienmoze sobie zrobić takiego przelewu. Np przelałem mu pieniadze ale nie powiedziałeś ile to dzwoni lub pisze do banku i dowiaduje się jakie jest saldo na tej karcie. Nie dysponuje innymi środkami tylko takimi jakie zostaną przesłane.

@Marco

Dzięki Marko za rozjaśnia mojego umysłu dodatkowa informacja upewnila mnie o wyższości Wielmoznego DAKO nad poddanymi.

Majkk

Odradzam prace w dako. Brak kompetencji koordynatorek wyłączają tel gdy dzwonisz. Zakłamanie pełne gęba podpisujecie dwie umowy jedna roznosiciele ulotek reszta praca za granicą bo dako Job oklamuje prawo i was. Odradzam za mieszkanie biorą 200euro od pracownika do własnej kieszeni

Edek

Czy ktoś pracował przy blatach kuchennych i może coś napisać na ten temat?

Ostry
@Edek

Lehner ?Ogólnie wszystko ok , zależy na jakie stanowisko trafisz

rachwalskiraf@gmail.com

Nie wiem czy te opinie czyta Dako?Pracowałem z żoną w DAKO 2.5 roku w kilku projektach. Zawsze było ok. Zawsze polecałem pracę. Pozyskałem kilku pracowników. Na Monachium mimo iż nie pasowało nam zostać 2 tygodnie dłużej , na prośbę koordynatora zrobiliśmy to. Ostatnia praca była super.Polecam Dako. Czekam dalej na propozycje. Pozdrawiam

kontrola jakości

Kobieta z DACO która dzwoni z numeru 600 009 659 ma kulturę osobistą poniżej mułu i poziom arogancji dotąd niespotykany. Dodatkowo w czasie rozmowy telefonicznej, cały czas "memla" coś w pysku. Pytam się : jak to jest możliwe że taki osobnik dopuszczony został do bezpośredniego kontaktu z ludźmi...?

Mario

Nie polecam.robisz na cały etat,a umowa polska na pół etatu.urlopy bezpłatnea w papierach napisane że urlop jest.do podpisania niemiecka umowa,ale tylko podpisać się każą i zabierają do siebie.L4 płacone od pół etatu.jedynie co na plus to pieniądze na czas,choć płacone w dwóch ratach,część od pół etatu 10-tego każdego miesiąca.a reszta po 20-stym w euro na koncie z dako.też to dziwne,że nie pozwalają swojego konta założyć.tyle w temacie.

Miki

Witam Jestem tu pierwszy raz i chciałbym się dowiedzieć i doradzić do jakiej pracy można jechać samochód mamy tylko szukamy pracy dla pary wielkie dzięki za jakie kolwiek info dzięki i pozdrawiam

Olxii
@Miki

Odradzam tą agencję. P Poszukaj innej. Gdzie nie oszukują. Nie pakuj się w to

Miki
@Olxii

A czy mogła byś mi polecić może jakaś agencje dobra i sprawdzona wielkie dzięki pozdrawiam

Igor
@Miki

ImpactJob czy jakoś tak. Jestem z nimi 4 lata. Poczytaj opinie. Same pozytywne. Że Skawiny albo gdzieś indziej

olala
@Igor

4 lata jeździsz i nie wiesz jak firma dokładnie się nazywa ? :D śmiech. Tacy ludzie własnie wyjeżdżają i nawet nie wiedzą pod jaką firmą pracują ..

BLABLA
@Igor

JAK MOŻESZ POLECAĆ FIRMĘ SKORO NIE WIESZ JAK SIĘ NAZYWA SKĄD DOKŁADNIE JEST. NIE JESTEŚ WIARYGODNY.

Igii
@BLABLA

Workpol oraz impactjob lub tempo

Monk

Wszystkie wpisy wychwalające firmę dodawane są w godzinach pracy biura. Taki zbieg okoliczności :D

Nick123434
@Monk

Albo przez ludzi, którzy siedzą na swoich czterech literach, bo do żadnej pracy się nie rwą... kij ma dwa końce. Najwiecej do powiedzenia maja alkoholicy i lenie, którzy chcieliby zarabiać kokosy leżąc na łóżku i popijając piwko.

lalunia 97
@Monk

Ty też piszesz w godzinach pracy biura, bo z tego co wiem pracują do 16,30. Zbieg okoliczności czy (usunięte przez administratora)w swoje gniazdo?

BLABLA

A TY O KTÓREJ PISZESZ??? HA HA ALE WPADKA

@BLABLA

Może to prawda że piszą to osoby tak zwana patola społeczna ale też piszą to osoby które tam pracują. Każdy kij.ma dwa końce. Moim zdanie. Ta agencja nie jest dobra agencja. Są lepsze

Adamo

Nie polecam wykorzystuja i groza ludzia mialem wypadek nic nie dostaje zadnego telefonu a nagle niby rozwiazanie umowy kazdy cos innego gada ludzie omijajcie ta firme z daleka juz zglosilem sprawe do odp okwiedniej instytucji.

blabla
@Adamo

Komu zgłosiłeś wypadek. Ja dzwoniłem do koordynatorki i po chwili dzwonił bhp-owiec. Wszystko załatwione pozytywnie, nawet do szpitala dzwonili i tłumaczyli rozmowy z lekarzami. Nie wiem skąd ten hejt. Chyba za dużo nieudaczników wysyłają ostatnio. Nawet u nas w firmie coraz więcej patologi widać, a kiedyś tego nie było. Fajnie się pracowało, a teraz coraz więcej dziwnych sytuacji się zdarza. Szkoda

turyngia
@blabla

tak ale czy zapłacili ci za chorobowe

blabla
@turyngia

Oczywiście, przecież jestem ubezpieczony.

@blabla

Wasze opinie na temat sytuacji, gdy dochodzi do wypadku, są całkiem inne, dlatego mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która podzieli się swoim doświadczeniem w tym zakresie. Czytając ten wątek, zastanowiło mnie, czy często zdarzają się taki wypadki, czy może są to sporadyczne sytuacje? Liczę na odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 14 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.