Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

grzesko8

Witam...praca na wyspie Rugen przy rybach ? Ktoś coś ?

Eeee
@grzesko8

Też tam jedziemy, również chętnie się czegoś dowiemy

Robert1990

Firma dako ogólnie jest spoko jedynie co można napisać to o koordynatorach szczególnie o Panie Robercie.Ś który kłamie w oczy nie polecam jego ofert! Plac Piastów

adgj

Jak wygląda to mieszkanie w kilka osób w pokoju? Rozumiem, że nie ma żadnych szafek zamykanych na klucz i nasz dobytek np. laptop czy inne rzeczy jest na łasce losowych współlokatorow? Czy obowiązuje zasada że na tego typu wyjazdy nie bierze się laptopa a jedynie telefon który cały czas mamy przy sobie (ewentualnie zamykamy w jakiejś szafce w miejscu pracy)?

Wiatm wszystkich i chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś z was tu obecnych m problem z PIT wychodzą JAKIEŚ DZIWNE SUMY DO ZAPŁATY NP -1800 E byłem w biurach dako to mi powiedzieli ze oni sie tym zajmą ale to trochę potrwa bo rzekomo Niemcy maja czas ?? wszyscy moi znajomi nie pracują przez dako i sie rozliczają i wciągu 2 miesięcy kasa jest n koncie i nie mja pit na minusie --- o co tu chodzi (usunięte przez administratora) DAKO POZDRAWIAM

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
wk,,,,ony polak

nigdy nigdy nigdy dako pojechalem zobaczylem tylko pieniondze stracilem na podroz ludzie omijajcie te biura w gliwicach z daleka myslalem ze te komentarze to bzdura tutaj na forum ale to prawda ladne mile panie w biurach zachecaja zeby podpisac umowe jak juz podpiszesz to cie w nosie maja kordynator ma to gdzies czy dojechales czy co nawet telefonu nie odbiera ludzie szanujmy sie dako niema normalnych ofert pracy nie dajcie sie nabrac szkoda waszych nerwow i pieniedzy

jaaaa
@wk,,,,ony polak

Totalna bzdura co wypisujesz. Koordynator zawsze pyta kiedy jest planowany przyjazd do De i jak nie dasz znać że jesteś to dzwonią. Dla lewusów robota każda jedna jest za trudna i za ciężka. Za podpieranie ścian nikt nie płaci. Masz dach nad głową i pracę, czego się tu czepiać, że pracować trzeba???

NOOO
@wk,,,,ony polak

Na pewno nie spodobała się twoja praca kontrahentowi to cię wywalił i musiałeś wracać do Polski, teraz na firmie się wyżywasz.

Thor
@jaaaa

Ty jaaaa czy jak ci tam leci ile dostales za ten tepy komentarz pewnie jestes koordynatorem

jaaaa
@Thor

Sam jesteś tempy nierobie, prawda w oczy kole dlatego takie komentarze dajesz.

Snajpi

Dla mnie firma na plus, ale swoje ma też za uszami. Pracowałam w pieczarkani na sortowaniu i praca bardzo mi się podobała. Niestety skończyła się po 3 tygodniach i trzeba było zjechać. Ale nie zrażam się, spróbuję jeszcze raz. Warunki mieszkaniowe fantastyczne, do pracy też blisko. Z wypłatą problemów żadnych nie było, wszystko się zgadzało. Ale mogłoby być więcej. W sumie polecam :)

Ala

Czy ktoś może coś napisać o pracy w Mönchengladbach przy sortowaniu odzieży? Jakie warunki mieszkaniowe?

Opinia

NIE POLECAM FIRMY DAKO. Zwłaszcza praca na magazynie pakowania kawy Tchibo w minden... Porażka totalna.. Kierowniczka Magazynu Pani M. Która wyżej nosa zadziera niż ma wzrostu mająca ludzi za nic. Jej nie interesuje to co będzie się z ludźmi działo ona gdy ktoś jej nie podpasuje potrafi wyrzucić człowieka z dnia na dzień ... Praca na akord gdy nie wyrabia się normy innych ludzi bez wyjaśnienia jest się wyrzuconym. Że nie wspomnimy o jednej z Pań kierowniczek stołu Pani A.Wrednej i dwulicowej. Której śmiech przypomina sytuacje konia szczajacego na blachę.. W każdej pracy zdarzają się przypadki ludzi którzy nie dadzą się lubić ale tutaj jest ich nadmiar.. wszyscy fałszywi i dwulicowi.. Zresztą każdy ma swojego pupila a co do czego dochodzi to wszyscy inni pracują jak dzikie świnie a oni stoją i nic nie robią lekko mówiąc... Ta praca to fatalny wybór dla ludzi którzy chcą na dłuższy czas wyjechać za granicę bo tu praca może skończyć się z dnia na dzień i NIKOGO nie interesuje to że nie ma się za co lub dokąd wracać... NIGDY WIĘCEJ DAKO

zbulwersowani
@Opinia

A nie wspomne o koordynatorze panu bogusławie b ktory ma ubezpieczone zeby bo boi sie ze dostanie w czambo

greta

Gorzkie żale starych bab, albo się komuś chce pracować, albo nie. Jak nie, to ani w Polsce, ani w Niemczech nie da rady. Czytałam przed wyjazdem i się wahałam, okazuje się, że ok. Coś mi nie pasuje, to zgłaszam, jak z tym by nic nie zrobili, to bym zjechała. Nie wiem na **uj te płacze.

Darek z Chorzowa

Koniec firmy Dako bliski bo skantaktował się ze mną prawnik bo będzie składał pozew zbiorowy przeciw tym oszustą z Dako nie dajcie sie oszukać ja byłem i przezyłem z nimi obiecują zaliczkę po przyjezdzie a (usunięte przez administratora) prawda 3 dni nic nie jadłem bo obiecanej zaliczki nie było kobiety na magazynach mdlały tak (usunięte przez administratora) .Jako jedyny znałem język i musiałem w pracy innych ciągle tłumaczyć. Najgorszy to jest ten śmieć który się ma czelność nazywać kierownikiem w Gliwicach.

Tunel
@Darek z Chorzowa

Czy to jest prawdziwe bo mamy grupę około 5-6 osób, które by się dołączyły.

Tomi
@Tunel

Haha Tunel nie czytaj tego gówna! Ziomeczek się nacxzytał o jakiś obozach pracy na truskawkach w Włoszech i teraz pieprzy. Bylem z Dako juz dwa razy w Niemczech i nikt nie mdleje i nie umiera. Wiadomo, że trzeba mieć kase na początek bo dlaczego ma ci ktos dac wyplate jak jeszcze nawet pol dnia nie robiles! No jak to czytam to mi sie noz otwiera wkieszeni! Pojechal (usunięte przez administratora) zebrak i nic nie zrobil a mu daj kase!

beznicku
@Darek z Chorzowa

Darku, w kółko piszesz to samo. Na jedzenie tylko musisz mieć jak wyjeżdżasz i to wszystko, jak się w Polce zatrudniasz, to pracodawca Ci daje na zakupy? To nie matka ani ojciec, tylko zakład pracy młotku, jak wiedzą, że masz trudną sytuacje, bo się auto popsuje czy coś to pomagają, ale bez przesady! Zawsze uprzedzają, że masz mieć na żarcie, mi mówili, wiedziałem, że coś muszę mieć do pierwszej wypłaty...A ty co, specjalnej troski potrzebujesz? Nie mogę czytać już tych pierdoletów półmózgów roszczeniowych. Mogę dorobić, więcej niż na miejscu, to jeżdżę ... . Nie każda praca jest fajna, ale można trafić. To praca sezonowa jak sama nazwa - agencja pracy tymczasowej - wskazuje. Znajdź sobie lepiej odpowiedni MOPS i idź na zapomogę jak Ci się tak wszystko należy, nie trudź się pracą za granicą.

Tymon

Generalnie firma nie płaci za leżenie tylko za pracę!

Adi2k

Praca dla par, skanowanie produktow, jest ktoś w stanie powiedzieć mi coś na ten temat?

@Adi2k

Witam a w jakim mieście i jakiej firmie

nowonarodzony
@Adi2k

To nie jest skanowanie tylko ostry zapierdziel, dźwiganie i ciąganie za sobą wózków, które ważą ok 300-400kg, pseudokierownictwo nieustannie patrzy Ci na ręce i pogania Cię jak konia zaprzęgowego. W momencie złożenia wypowiedzenia i próby porozumienia stron straszą karą wysokości 500euro. NIKOMU NIE POLECAM, do tego agencja "okrada" na każdy możliwym kroku.

zdziwiony

Witam, oglądam się za praca w Niemczech i zacząłem czytać opinie. Ponieważ pracowałam już z innymi polskimi agencjami to nie mogłem uwierzyć, co czytam. - Jak jest to możliwe, że ludzie podpisują 2 umowy - polską i niemiecką!!! i nie dostają oryginałów!!! – Pierwszy raz spotykam się z tym, że firma gwarantuje stawkę Netto (na rękę). To jest nie możliwe jeżeli odprowadza podatki w Niemczech za pracowników ( musi to robić!), chyba, że ściemnia i płaci w Polsce. - Piszecie, że nie wypłacają urlopu.. to jest już hit… jak nie wypłacają!!…. To się należy jak psu buda. Wiec o pasku wynagrodzenia można zapomnieć. A jeszcze coś, jestem w taki razie bardzo ciekawy jak przekazują wypłatę, może w KOPERCIE ? No to ja podziękował.

zdziwiony

Beata

Witam. Chciałam zapytać o pracę niedaleko Kassel , dokładnie na pakowaniu kosmetyków. Był już tam ktoś? Jak zawaterowanie? Co myślicie o firmie DAKO , warto wyjechać?

Gośka

Pracowałam na inwenturze w firmie Rgis z Dako i dla mnie najważniejsze było żeby dostać tyle pieniędzy ile mówili w biurze jak podpisywałam umowę i tak było. Przecież tam się jedzie zarabiać., a nie na wycieczkę zagraniczną jak niektórzy, którzy potem mówią, że mieszkanie nie takie albo ludzie z którymi pracowali. To nie są wybory miss mazowsza żeby tam wybierali najpiękniejszych. Jak czyta się te komentarze od ludzi to mnie śmiech bierze, bo ja polecam!

Mimi
@Gośka

Ha,ha,ha wiesz co Ty piszesz? Jedzie się zarabiać no ok,ale każdy ma swój honor i mieszkania powinny być do godnego odpoczynku po pracy a nie do wegetacji,widocznie lubisz się dawać poniżac za 6 euro na godzine.

były
@Mimi

no tak, prawdopodobnie Dako powinno zaoferować pokój w 5 gwiazkowym hotelu żeby Mimi zaszczyciła ich świadczeniem pracy na ich rzecz:)

Robert
@były

Mieszkania wynajmowane przez dało to 90% meliny... Nikt nie pisał że chce wille ale przynajmniej coś co można w jakimś stopniu nazwać mieszkaniem

Sandrra

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć o ofercie przy pakowaniu kosmetyków kolo Kolonii? Zauważyłam, że jest duża rotacja, opłaca się tam wyjechać?

Adi2k

PRACA DLA PAR SKANOWANIE PRODUKTOW JEST KTOŚ W STANIE POWIEDZIEĆ MI COŚ WIĘCEJ?

Wanda

Czytam te wszystkie opinie i aż w to sama nie wierze! To co wy opisujecie to jakieś horrory, a u mnie w firmie nigdy nic się takiego nie działo. Albo klepiecie coś bez zastanowienia albo na serio wszyscy mieliście aż takiego pecha w co nie wierze. Z koordynatorką panią Mirelką zawsze miałam kontakt. Bardzo miła i pomocna. Nigdy nie prosiłam się o wypłatę. Zawsze było tyle ile miało być. Ja szczerze polecam, bo wydaje mi się, ze ludzie trochę przesadzają.

Pol
@Wanda

Jedne firmy są ok, inne totalna porażka. Te opinie są głownie ciągle o tych samych pracach. O innych nie ma nic, o tak jest, że ludzie komentują o złych, a mało piszą, że jest dobrze.

Abcd

Witam serdecznie. W. Piątek jadę do Lipska do pracy. Sortowanie owoców. Słyszałem różne opinie. Powiedzcie prawdę jechać czy nie. Bo mam obawy. Czy Rubin jeszcze tam rządzi. Co to za gostek. Pozdrawiam serdecznie.

Zgf
@Abcd

Ten facet to idiota, jeżeli jeszcze tam jest nie jedź, godzin nie było. Jeżeli jeszcze do kompletu są Klaudia i jej przydupas to masakra. Utopią cię w łyżce wody

Abcd
@Zgf

Dziękuję za informację będę ostrożny nie jadę. Dlaczego go tam trzymają. Mobbing i nic więcej. Ponoć nawet kasę bierze dodatkowa za jazdę do pracy. Wywalić powinni gnoja.

Zgf
@Abcd

Może znajdzie się ktoś kto w końcu da mu nauczkę, piekarz z bożej łaski. Gratuluję tym z dako inteligencji szkoda że nikomu nie wierzą, on zrobił sobie tam mały świat. A w biurze mają lepsze oferty.

Froza
@Zgf

Rubiny sa nietykalni.!. Liza (usunięte przez administratora) każdemu trzeba uważać na nich .! Bo później cię tak wyrzuca z roboty

W.
@Abcd

Rubin to typ bez języka ale za to z ambicjami. Klaudia i jej koleś tak jak piszą utopią Cię w łyżce wody. Mało godzin, mieszkanie takie sobie. Problem z kuchnią i brak normalnej lodówki. Bez pralki, walka o parking hahahaha Straszą Cie, że zasrysują Ci auto. Porażka. Nie polecam, lepiej jechać do innej pracy z Dako.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.