Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Ala

Może ktoś napisać coś o pracy w Mönchengladbach przy sortowaniu odzieży? Jakie warunki mieszkaniowe?

Olcia
@Ala

Również sie dopisuje do pytania

Xyz
@Olcia

Proszę o informacje jak wygląda tam zakwaterowanie,czy da się normalnie funkcjonować?

lolaaa
@Xyz

Byłam rok temu w Mönchengladbach . Praca jak dla mnie lekka, nie męczyłam się. Mieszkałam w mieszkaniu, razem z koleżanką dzieliłam pokój, a kuchnie i łazienkę z parą. Dojazdy do pracy miałyśmy zapewniony. :) Spoko było.

lollla

Czy ktoś był na pakowaniu kosmetyków ? Jakieś opinie o pracy ? Jakie warunki mieszkania są ? :)

Anula

To jak w końcu z tym Dako jest.......

KOLUNIO
@Anula

Fatalna praca koordynatorów nieraz siedzieliśmy do ostatniej chwili zastanawiając się czy będziemy mieli gdzie spać bo dako nie płaciło za mieszkanie na czas, brak kontaktu z niemiecką firmą przez co nie były wysyłane dokumenty na czas i niemiecka firma rozwiązała umowę, a my zostaliśmy na lodzie bez pracy, szkoda nerwów na tą firmę, nie polecam

Kawa minden

Mam oferte wyjechania z dziewczyną na magazyn kawy Tchibo w minden ktoś był jakie warunki i jak z pracą ?

banda
@Kawa minden

Nie polecam, wykńczycie się psychicznie i fizycznie.. to nie praca za tak małe pieniądze.

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Remem

Mam pytanie, czy ktoś pracował w tej firmie na mrozonkach? Jak wygląda ta Praca? Jest ciężko? Jakie są warunki mieszkaniowe? Czy wynagrodzenie wyplacane jest tak jak nalezy? Mamy z narzeczonym wyjechać wstępnie 18 czerwca.

mniej nisz zero
@Remem

Odradzam i nic więcej nie bd pisał

XXX

Dobrze czytajcie umowę. Nie polecam

Endrju
@Remem

Mrożonki to tragedia. Ciągle praca na produkcji, ciężkie worki. Zwłaszcza niemiłe towarzystwo.

Bodzio

DAKO JEST OK! KASE WYPŁACAJOM TAKZE JEST NA KONCIE TAK JAK MOWILI PRZY PODPISYWANIU UMOWY. JAK NIE MACIE ROBOTY W POLSCE TO JEDZCIE BO JEST OK.

Wasp
@Bodzio

Macie wyplacone to jedzcie, smacznego. Poziom zadowolonych pracowników - oddany doskonale.

czeslaw

witam mam propozycje wyjazdu do niemiec do pracy zbijanie palet .czy ktos zna warunki pracy i mieszkania.

Ndudn

Cześć, mam jechać na jakaś produkcje chusteczek do okularów w okolice frankfurta? Był już ktoś

@Ndudn

Znajoma jest. Nie mają kuchni w mieszkaniu. Rządzą ruski. Trzeba zapierd...

Kalina
@Kasia

Hej, wiecie jak ta firma się nazywa? Biorą tam też bez znajomości języka?

Kalina
@Kasia

Hej, wiecie co to za firma, biorą też bez języka?

Bury
@Kalina

Języka znać nie musisz. Firma nazywa się bodajże Lohnpack

Kesso

Oj polaki cebulaki żal mi was straszliwie. Żeby jechać przez jakąś "agencję" która robi was w ch... i na dodatek nie znać niemieckiego?! Liczycie że sobie zarobicie bo niemiec pan da wam zarobić? Tak na prawdę w agencji mają za was niezły hajs i śmieją się do rozpuku z tępych i naiwnych polaczków. Pracowałem rok w Monachium, pojechałem z dziewczyną mając jedynie podstawy niemieckiego, ogłoszenie znalazłem w internecie na stronie Arbeitsamt, ale przyjęli mnie warunkowo. Niemieckiego nauczyłem się w miesiąc, po tym jak prawie wyleciałem przez brudasa z Namibii, ale się nauczyłem i zarobiłem całkiem pokaźną sumę. A wy? Gardzę wami i pluję na was! Żeby tak się upodlić to na prawdę trzeba mieć sieczkę we łbie. Radzę uczyć się języków tępaki i nie wierzyć w żadne "agencje".

W miesiąc to się możesz nauczyć dobrze ciągnąć Cfelu Iławski

Spartakus

Prawdę mówisz...

Yamnik
@anonymous

@anonymous Napisał Nie jesteś zbyt inteligentny jeśli w ten sposób się wypowiadasz.Jeśli chcesz pomóc to poradź kulturalnie a nie jak ostatni (usunięte przez administratora) USUNIĘTE PRZEZ ADMINISTRATORA to tu jest administrator to co jeszcze tu robi główny post ?

Klaudia

Powielam pytanie: czy ktoś ma jakieś doświadczenia z pracy przy rybach na wyspie Rugen? Jakie warunki, ludzie i zakwaterowanie?

Sławka35
@Klaudia

I jak z tymi rybami? Pojechał tam już ktoś z Was? Jakie wrażenia?

Bbbb
@Sławka35

Trzeba niestety zapier****ać , wszystko boli

Załamana

Kiedys sobie chwalilam bardzo tego posrednika, a teraz?! Smiech na sali. Jestem na magazynie na ktorym skonczyly sie zamowienia, jestem na wypowiedzeniu. Musze gnic tu jeszcze ponad tydzien pomimo tego, ze pracuje po 4 h dziennie badz mam wolne. Ale nie.. DAKO szuka zastepstwa na moje miejsce. Pozdrawiam pracownikow pracujacych na 1/2 etatu.

Weronika

@Kasia, odnośnie języka to, to zależy już od konkretnego stanowiska i tego co będziesz robić i czy będziesz mieć kontakt np. z klientem. Ponawiam też moje pytanie o pracę w DAKO w naszym kraju, wiecie coś na ten temat?

Jobsam

Witam, czy ktoś pracuje przez dako na produkcji kosmetyków?

Jumbo

Witam, czy ktoś pracowal przez dako na produkcji kosmetyków w Wulfrath? I może coś więcej napisać o pracy i zakwaterowaniu?

Piter

Czy ma ktoś jakaś opinie na temat pracy w stuttgardzie przez firmę DAKO?

Eweeela
@Piter

O jaką pracę konkretnie chodzi?

@Eweeela

Produkcja, coś związanego z paletami

@Eweeela

Produkcja, coś związanego z paletami

Eweeela
@Piter

A to niestety nie ta praca, generalnie miejscowość jest świetna, ja akurat robiłam na piekarni razem z chłopakiem

Anula

A teraz jest praca na kosmetykach z daco. Ktoś coś wie.......

@Anula

też poproszę o info gdzie co i jak. bez języka da radę? proszę o info na priv katarzyna.lisek@o2.pl

Weronika

Wiele osób razem ze mną pyta o pracę wyjazdową jaką organizuje Dako, ale widziałam też teraz, że są oferty na Polskę. Czy ktoś pracuje na miejscu i może się wypowiedzieć o pracy tutaj? Gdzie są lepsze warunki?

lila

Czy firma wysyła do niemieckiej agencji? Jeśli tak to do jakiej?

Malwina

Ile się mniej więcej czeka na telefon w sprawie pracy ? (Ze coś załatwili )

Sara

W jakim czasie po telefonie do nich o prace oddzwaniają ? Czy dają znać np bezpośrednio przed tym mniej więcej planowanym czasem wyjazdu ?

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 14 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.