Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Polak mały ale

To normalne jest tu, że nie podaje się planów sprzedażowych aż tak długo?! Ja tam szalec ze sprzedazą nie zamierzam bo jak zobaczą ze mam sporo w styczniu to pewnikiem przywala tyle planu ze sie zatyram!!! Ponoć tak sie robi w korpo... Ale trzeba być mądrzejszym od ....! Wszystko z umiarem!

Danyy

Panowie i Panie, podtrzymuję to co mówiłem: otrzymacie umowy z podstawą wyższą średnio o 30 procent. Więc nie bać się i kozystać puki co

uważaj na kier sam fałsz, udawna koleżanka

No słucham! Jak to jest ze się zwalnia dobrego REPA jak we wrocławiu i nie ma ogłoszenia na pracuj.pl?! Czy nie jest tak, że trzeba było zrobic miejsce dla kolejnego kolesia wiadomo kogo?!

kk
@uważaj na kier sam fałsz, udawna koleżanka

Proponuję zajrzeć na pracuj .pl udawany pracowniku

polak
@kk

kto jest teraz kierownikiem? pracowałem jakiś czas temu i z tego co czytam to jest coraz gorzej

Będziesz dymał w tym regionie

Doswiadczenie mówi, że pupile zawsze mają łatwiej! Więc sie przyzwyczajaj, że będziesz miał/a dziwnie więcej do roboty niż oniiy!

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Czekać na propozycje

Playny dla kazdego - takie same!? Kto to widział? Dla kolesiów, z poprzednich firm - tak, to dobre! Tereny nie są równe! Każdy to wie! Inne regiony muszą dymać na nowych pupili aby się mogli rozgrzać, aby chociażby się nie zniechęcili, bo to przecież tacy przystojni chlopcy sĄ z e starej firmy! Brawo!

Jak jest - pytam!

Chyba to w dobrom stone nie idzie...! Jak inni majom takie plany, ze z palcem nie powie gdzie je robiom a innie mogom sobie tyrać i tyrać i ledwie sie zbiżom w polowie do celu! To co to jest? Nie kolesiostwo? co?

Myśleć trzeba

Racja! Plany nie realne według mnie, tak zrobione aby "wypruć" flaki ale i tak nie dostać kasy - kto zrobi plan na tilacu?, moze ci z 2 największych miast w tym stolicy! I tyle! Zastanawiam się czy nie lepiej olać już tego kwartału i nie przetrzymać ewentualnych dealów i zamówień na styczeń?! Tak to przynajmniej w pierwszym kwartale 2017 bedzie szansa na jakąś premie! Bo jak teraz cisnąc na maxa załaduje apteki po sufit a i tak zrobie raptem 80-90 % planu - to premii nie powącham, a klientów na styczeń stracę bo będą zatowarowani i skończy się że ani teraz ani w Q1 premii nie powącham! Trzeba myśleć strategicznie!

Nie napinać się!
@Myśleć trzeba

Racja! Zresztą, według mnie nikt tak skutecznie nie potrafi zdemotywować jak tutejsze kierowniczkii! Naobiecywały wiecie czego i co?! Nic ! Nikt nie lubi być tak traktowany!

Danyy
@Nie napinać się!

Panowie i Panie, podtrzymuję to co mówiłem - od stycznia ruszamy z budową nowych zespołów . Z wieloma z Was chętnie się spotkam i mam nadziejęm że będę mógł zaprosić na nowy pokład!!! Moi drodzy - cierpliwości!

ft
@Danyy

Ty, jakoś nie słyszałem od ciebie żadnej propozycji! To albo mów co i za ile, albo wyp...j z ttymi głodnymi kawalkami! Co to za teksty, jakieś jakby to ująć - "niemęskie"!!! CO?!!! gTfH

zwykły REP

Plany nie realne - nie ma sie po co napinać według mnie? Jak mozna miec równe plany na tak róznych terenach? Jakieś jaja?!

tomek

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny w tej firmie jest potrzebny z tego co widze i zastnawiam się jak to może wyglądać jeśli chodzi o rodzaj umowy, bo niestety nie został on okreslony w ofercie jednak.

blondi

w końcu zapadnie wyrok!!!!!!! firma ma (usunięte przez administratora)swoich pracowników!!!!

petro...

W przyszłym tygodniu dwa wyroki przywrócą byłych pracowników z powrotem do firmy-będzie się działo!!!

Kubaa - ty jakiś... jesteś;!

kubaa - o czym ty pier...?! Co za wypowiedź! Naprawdę, wow!!! To niesamowite, to co ty uważasz!

Loczek

Pewnie, że mają. Przecież na miejsce tych co odeszli lub zostali zwolnieni trzeba znaleźć sobie kolejnych, co w przyszłości odejdą lub posłużą za dupochrony.

marcin

Na moje to tak: + Niezłe produkty. + Kilkoro fajnych ludzi. - Dwóch wszechmogących, małoumiejących. - Aroganckie biuro. - Kasa i notoryczne problemy z wypłatą premii. - Stosunek do ludzi i mega rotacja. - Ciągła widma bankructwa - liczne procesy z pracownikami, dostawcami, autorami produktów itp. Podobno niejaki Misiewicz jest wolny na rynku pracy - na pewno kompetencyjnie pasuje na dErektora.

lolo

Witam to prawda zatrudniają i co więcej szykują się do wypłat odszkodowań,które przegrali w sądzie-pozdrawiam!!!

sekretarz

Potwierdzam firma rekrutuje - jak widać rozwija się! Wystarczy odwiedzić portal pracuj.pl

kubaa

Firma robi szeroki nabór, to świadczy o rozwoju. Co ja bym dał żeby wejść w struktury takiej firmy, stabilne warunki zatrudnienia, z tego co słyszałem ubezpieczenia i nowe duże extra auta, tablety fony no limit, internet, prawdziwa umowa, premie - kurcze ale bym chciał się dostać!

Prawdziwe informacje uzyskacie tylko w rynku

Zastanawiam się jak musi być zdesperowana firma, aby prosić pracowników, aby sami wpisywali pozytywne posty na temat firmy np. pseudonim kubaa. Dla niewtajemniczonych kubaa to sekretarka o nieprzyjemnym wyrazie twarzy, krótko mówiąc wygląda jakby codziennie miała zły dzień. Wracając do właściwego tematu kubaa, jako osoba z zewnątrz niesamowicie dużo wie o firmie. Co za pech akurat odchodzi jedna z księgowych. Pewnie, dlatego odchodzi, ponieważ w firmie panuje „cudowna” atmosfera. Przez ostatnie kilka miesięcy odeszło z firmy raptem 8 osób. Pytanie jest następujące czy musi firma upaść, aby właścicielka zrozumiała, że oddała władzę ludziom, którzy nie potrafiliby zarządzać warzywniakiem. Krótko mówiąc ich iloraz inteligencji zatrzymał się już w dzieciństwie. Jak mogą zarządzać firma osoby, które nie są w stanie nawiązać pozytywnych relacji z własnymi pracownikami. Nieraz mam wrażenie, że pracuje w cyrku z dwoma klaunami. Jak długo Panowie będą wszystkich oszukiwać, że firma dostała już kredyt, aby wyjść z dołka. Jako wieloletnim pracownikom należy się nam prawda, ponieważ mamy rodziny i zobowiązania. Nie każdy jak dwóch Panów Kargul i Pawlak zabezpieczyło własne kieszenie. Sami wiedzą doskonale, że cudze nie tuczy. Chociaż Pawlak to nawet od cudzego spuchł. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że przy takim zarządzaniu i bez kredytu firma do końca roku nie dociągnie. Panowie nie mają pozytywnej odpowiedzi z banku, dlatego nie zatrudniają nowych ludzi w terenie. Tylko dzielą tereny na pracowników, którzy jeszcze pracują, ale niedługo. Kolejnym tematem są braki towarowe panowie niezamawianą towaru, ponieważ niewiedzą, co będzie z firma, bo wszystko jest uzależnione od kasy z banku. Niestety Pawlak znów się pomylił myślał, ze idiotów spotkał w banku i na ładne oczy dadzą mu pieniądze. Przykro mi to nie ten poziom. Radziłbym, aby Pani kubaa zaczęła szukać roboty razem ze swoim narzeczonym z przypadku Kargulem. Szczerze mówiąc polecam wszystkim zbierani informacji na temat firmy w rynku farmaceutycznym, ponieważ niektóre wpisy są fałszywe. W rynku farmaceutycznym na pewno znajdziecie prawdziwe informacje chociażby na temat kultury i prostactwa dwóch pseudo dyrektorów. Z uszanowaniem wieloletni pracownik jeszcze… szkoda, bo kiedyś była to fajna firma…

Sprawdziłem

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Pisałem o biurze matrymonialnym i skupu złomu, zgodnie z prawdą. Na potwierdzenie widać wpis kubaa... w dziurkę, zapomniałeś dodać jeszcze pzpn, pis, kgb i innych skrótów. a teraz hejterzy prześledźcie swoje wpisy i zastanówcie się czy nie szerzycie mowy nienawiści. Do tego jasno wskazujecie na osobę, której to ma dotyczyć. A-HOJ!

lolo

Hejka a jak tam sprawy w sądach z byłymi pracownikami-idą ku końcowi będą wypłaty i powroty???

xyz
@lolo

Ty, a jak poszukiwania nowej roboty - słyszałem, że słabiutko ci idzie?! Czyżby nikt cie nie chciał lolo manolo?! Nie dziwuje się, ale to nie upoważnia cię do pisania dziwnych uwag na forum! Zajmij sie szukaniem uczciwej roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland