Opinie o Energa-Obrót S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Energa-Obrót S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energa-Obrót S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa-Obrót S.A. w Toruń

Krystian Nowy wpis

(usunięte przez administratora) W lipcu 2022 roku naciągnęli mnie na 'korzystną ofertę', zamrożenie ceny. Żeby po 4 miesiącach, w listopadzie weszła tarcza solidarnościowa. Na pewno o tym wiedzieli już w lipcu, jak nie wcześniej.!!!! I zabezpieczyli się wołając klientów, aby Ci podpisywali korzystne na tamten moment oferty zamrożenia ceny, które od początku 2023 gwarantowały cenę 1,20zł za 1kWh. I później brak informacji na maila czy na tel o możliwości zmiany tej oferty, która nie przejdzie automatycznie na tarczę solidarnościową. Zwlekali celowo z wystawianiem faktur od początku roku, aby klienci się za szybko nie zorientowali że będą mieli kolosalne kwoty na fakturach. Zamiast 0,5 zł za 1kWh będą płacili 1,2 zł. (usunięte przez administratora) Pozywam do sądu i zmieniam sprzedawcę!!!!! Nie chcieli słuchać o reklamacjach bo informowali o zmianach na stronie (nie mam obowiązku śledzić ich strony czego nie robiłem) i w fakturach (których nie dostarczali). Liczyłem na to, że skoro opłacam pozycję ''oferta handlowa" na fv to zostanę poinformowany, jak w lipcu o pojawieniu się korzystniejszej na dany moment oferty. Świadomy brak informacji spowodował, że mam kolosalne faktury za pierwsze 4 miesiące tego roku. Świadome oszukiwanie klientów wam się odbije. Oby pomysłodawcę i wykonawcę tego przekrętu dopadła sprawiedliwość! Proszę o udostępnianie mojej wiadomości gdzie się da! Zostałem (usunięte przez administratora) przez sprzedawcę prądu Energa S.A.

Jerzy Kmieć Nowy wpis

Podczas wyładowań atmosferycznych wyłaczyło się zasilanie. Rozumiem burza. Jest 01.O6. 19ta. Próbuję się bdodzwonić na 991. Żadnych szans. Damska zegarynka informuje, że mają tysiące awarii. Rozumiem. Jest 02.06. ok 16tej próbuję sę.dodzwonić pod 991 bo zasilania nadal brak. Damski głos jak wyżej. + Proponuje mi mailem lub smsem zgłoszenie ze strony. Robię to. na maile automat odrzuca. Na smsa również. Jest 03.06. Dostaje odpowiedź z maila, że przyjmują maile tyko w dni robocze od 7 do 15. Sms na nr ze strony nadal odrzuca. Jest niedziela 03.06. Udaje mi się dodzwonić na 991. Ale przed muszę wysłuchać tyrady kolejne pani na temat stanu wyłączeń w połowie gmn województwa. A co mnie to obchodzi. W końcu ktoś się odzywa ludzkim głosem i przyjmuje zawiadomienie. Jest 03.06. 10:20. Nie. Tutaj skąd dzwonię, nie ma wojny. To środek Polski . Dobiegniewo. A kiedy przyjadą, Bóg raczy wiedzieć. Pracowałem z Energetyką w siemriężnych latach 80- 2000. Nie było tak,żeby dyspozytor w ciągu 0,5 godziny nie przyjął zgłoszenia. I nie określił w jakim terminie jest szansa na usunięcie. Nie było komórek, pogotowia jeździły nysami, nie było radiowych sterowań rozłącznikami. Itp. Ale system mimo wszystko był spójny i szybki. Dzisiejsza organizacja schowana za gadającymi pocztami, mailami, nawet do pięt tamtej nie dorasta. Obecne najważniesze jest by sama struktura odgrodzona była solidnie i wielowarstwowo od odbiorców. I odbiorca nigdy nie wiedział, kto za co odpowiada. I ten bałagan nadal moim zdanie narasta. Dobrze że nie ma wojny. Chociaż..

Karolina Nowy wpis

Jest tu bardzo mało opinii samych pracowników. Za to kilka, które świadczą o tym, że nie zachowują się oni najlepiej, ale no to w sumie się zdarza w każdej firmie. Wracając do Energi ktoś da znać jak tu się pracuje i za jakie pieniądze?

polok Nowy wpis

...dziś byłem w Energa Toruń jest tam Pani Beata stanowisko 4 albo 5 jest wspaniałą profesjonalistką jestem zaskoczony jej podejściem do mnie jak jej prostotą w wytłumaczeniu sprawy to tyle bo się potem do niej nie dostane ale jest wspaniała dziękuję Pani bardzo .

Rozmowę kwalifikacyjną w Energa-Obrót S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. Kampanii Sprzedażowych?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
cierpliwy

Punkt obsługi przyłączęń zamiast obsługi interesantow zajmuje się swoimi prywatnymi sprawami. Czekałem pod drzwiami 1.5 godziny.

Paulina

@Karo, firma prowadzi obecnie rekrutację na kilkanaście stanowisk. Oferty pracy dostępne są pod adresem https://grupa.energa.pl/kariera/oferty-pracy Poszukiwani są na przykład Elektromonterzy oraz Inżynierowi różnych specjalności. Oferty są interesujące. Może ktoś z Was planuje aplikować do tej firmy?

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Dl21

Wyłaczyli prąd podczas mistrzostw świata

Dl21

Wyłaczyli prąd podczas mistrzostw świata (usunięte przez administratora)

Mentor

Sadzę, że nie powinno się oceniać firmy tylko na bazie pracowników. Ludzie ą bardzo różni, nie zawsze identyfikują się z firmą!!

Alex

Witam...wczoraj zostałem napadnięty i wyzwany przez pracownika firmy energa. Skończyło się naa interwęcji policji. Skandal....!

Paulina

@Inz, a jakie pytania usłyszałeś?

Inz

byłem na rozmowie, pytania nie sprawdzające umiejętności, nawet nie otrzymałem odpowiedzi a na stronie piszą że zwrotna informacja do kazdego kandydata!

ada

warto się wkręcić, szczególnie że teraz prywatni dostawcy energii elektrycznej dla domu i firmy na terenie całego kraju zaczynają przejmować skutecznie rynek, państwo traci monopol i dobrze, konkurencyjnie musi być

BG

Złożyłam CV, widzę, że szanse małe, bo kolesiostwo wielkie. Szkoda, bo słyszałam, że dobre zarobki.

Rambo

czy proces rekrutacji ma sens ...czy to też tylko tak żeby było??

AD

kot - 2011-05-03 17:53:09 dużo mądrych ludzi i doskonały zarząd - do ubiegłego tygodnia. Straszny [usunięte przez moderatora] w robocie - ale i szacunek.każdy zna swoje miejsce Praca w Obrocie to marzenie każdego pracownika..

kot

dużo mądrych ludzi i doskonały zarząd - do ubiegłego tygodnia.

inny anonim

do 15 000 kolego , a zniżkę na prąd w postaci deputatu energetycznego mają wszyscy pracownicy grupy kapitałowej Energa. Jak piszesz - to prawdę [usunięte przez moderatora] .

Zostaw merytoryczną opinię o Energa-Obrót S.A. - Toruń

Energa-Obrót S.A.
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Aleja Grunwaldzka 472
    80-309 Toruń