Opinie o REGAMET CLASIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie REGAMET CLASIC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REGAMET CLASIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REGAMET CLASIC w Szczecin

Były regalowiec

Te wszystkie firmy regal owe to wielkie guwno i tyle .wyzysk i tyle

Firma to bardzo dobry pracodawca i jak widzę narzekanie to myślę, że komuś nie udało się utrzymać i marudzi!!

ka....r

Praca w Hali ciepło i czysto. Tak jest u Adriana. Pracowałem u niego ale z powodu rodzinnych musiałem zostać w domu. Praca fajna , grupa zgrana. Miałem 30 zl plus 10€ dziennie. Teraz mają 32zl i 10€ Mieszkania dobre , czyste. Pozdrawiam Regalbau.790567635

bye

no właśnie, tak w ciemno wysyłając cv i zdjęcie to nie wiem czy chcę prace znaleźć u nich bo przecież nie wiem tak naprawdę na jakie stanowisko miałbym się ubiegać o przyjęcie - no ale może warto zadzwonić na infolinię do nich (numer na stronie) i się więcej dowiedzieć

Firma REGAMET CLASIC prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZEDAWCA POKRYĆ DACHOWYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
swój

Ludzie!!! Czy Wy jesteście jacyś ułomni??????To jest portal Regamet,a nie jakiegoś Sejbuka czy Adriana.Kogo to obchodzi????Boże widzisz i nie grzmisz!!!

normalny

Trzeba było więcej szczekać na swojego szefa do Interzeitu,to byście dostali wtedy wszystko.Szef by prowadził firmę charytatywnie.Kiedyś były premie,była wigilia ale niestety sami to zepsuliście.Tak że nie płacz.Chłopaki nie płaczą.A co do paczek dla dzieci to dostaje je przeważnie w zakładach państwowych z twoich podatków no i oczywiście w ZUS...tu bez komentarza.Kij ma zawsze dwa końce. Uderzyliście swoją firmę jednym końcem,to dostajecie drugim.Ale i tak co niektórzy tego nie zrozumieją bo uważają że im się wszystko należy.No bo przecież pracują.Tylko że za tą pracę dostają pieniądze i to nie małe.Wesołych świąt i kupcie sami swoim dzieciom paczki.Stać was.

walduś

jeśli chodzi o prace w impecie to tylko nieroby i ćpunki narzekają ,,a tak jest ok, a co do majsterka to nie czepia sie ludzi normalnych tylko nierobów i ćpunów!!!!!!! tak więc ludzie ogarnijcie sie a nie wypisujecie głupoty ,i nie potraficie nawet się podpisać swoim imieniem tylko jakimiś ksywkami, po prostu jesteście tchórzami i tyle

CeaseR1000

Wniosek z tego taki, że po prostu nie daję się dymać. Jedyna firma jakiej bym się trzymał to Regamet Clasik. Zwolnili mnie bo narozrabiałem. Jak pracujesz u Zbyszka to pasuję ci pewnie ćpanie i chlanie, nick HWDP o czymś świadczy. Mam trochę inne wartości w życiu. Jeśli sugerujesz mi że nie nadaję się do pracy to jesteś w błędzie. Pracowałem rok w wypożyczalni rusztowań w Szczecinie, gdzie płacą od m2 Regały to przy tym pikuś Dniówki czasem wychodziły takie jakich nigdy nie zobaczysz na regałach, aby zarobić ton trzeba było sporo ton przepi..... Zwolniłem się bo wyjechałem za dziewczyną do innego miasta, z nią nie wyszło to wróciłem, miejsce już było zajęte. Morał z tego taki że prace zmienia się bo życie pisze różne scenariusze.

CheaseR1000

Witam Pracowałem w firmie Regamet Clasic z Mierzyna u Krzysztofa. Miałem tam na początek 23zł 20 euro diety, teraz mają 30. praca na dworze w każdych warunkach atmosferycznych. Hotele zawsze były spoko. pieniądze po każdym powrocie do pl. Szef w miarę sprawiedliwy. Atmosfera w pracy była dobra, zawsze znajdą się jacyś ludzie co maja trochę krzywo w głowie typu Zbyszka łysego który już tam nie pracuje............. Pracowałem również u niego. Praca na halach pod dachem. Pieniądze nie zawsze były według umowy. Szef na ogół w porządku, ale czasem ma rozdwojenie jaźni jak coś idzie po nie jego myśli, na hotelu potrafił być spoko. Zarobki 23/h zł i 10 euro, ja tak miałem nie wiem jak jest teraz. Hotele dobre......... Pracowałem również u Adriana z Dębicy. Zarobki 24zł/h 10 euro diety. Hotel niby nie zawsze ale mi się trafiła nora. Atmosfera w pracy straszna, Jak Majk jest na budowie to wszyscy chcą na silę zabłysnąć, jak coś zepsują to najlepiej zgonić na nowych pracowników. Jest kilku spoko chłopaków. Jednym słowem to kołchoz, w żadnej innej firmie nie goni tak szew do pracy jak tam. przypominam praca na wysokości a nie ma mowy o przypinani się, bo za wolno. Nie polecam podjęcia pracy w tej firmie....... Pracowałem również w Regamex u Przemysław Górajski z lubowo. Zarobki to 22zł 15 euro diety w De, w PL to na początek 13 zł 30zł diety. Atmosfera w pracy spoko ludzie w porządku, pozdrawiam chłopaków z Amazona. Hotele dobre. wypłata 10 dnia każdego miesiąca. Szef lubi uciąć części wypłaty za jakąś bzdurę, byli tacy co wypłaty za cały miesiąc nie otrzymali wcale. Podejście Szefa jest olewające ,,Mnie to nic nie obchodzi, ma być zrobione lub Mnie to nic nie obchodzi, masz być dziś w pracy' ale po za tym to jest w porządku, jako jeden z całej czwórki nigdy nie słyszałem aby na kogoś podniósł głos, zawsze jest opanowany. Podsumowując numer jeden według mnie to firma Regamet Clasic za podejście szefa do ludzi, Nie jest to typowy pośrednik kapitalista, dla którego jesteś tylko maszynką do robienia pieniędzy, szczerze polecam. Dwa to Regamex da się tam pracować. Trzy łysy Zbyszek z Asnyka. Ostatnie miejsce, nie polecam Adrian. Starałem sie być obiektywny. Pamiętajcie, że w niektórych firmach pracowałem już kilka lat temu, a sami wiecie czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają itp. Kiedyś zatrudnię się jeszcze u Sejbuka z Grzedzice to też napiszę jak jest.......

gość
@CheaseR1000

Coś często te firmy zmieniasz.Jaki z tego wniosek????

bodzio
@gość

Sejbuk ? to jest taaaaaka wielka złotówa która nie patrzy na ludzi tylko na siebie ... Jak się przyjąłem do tej firmy to się w szok wje,,bałem nigdy nie widziałem takiej strasznej atmosfery w pracy .... no na amazonie było podobnie :) wszystko może było by git tylko żeby te dwa pajace od czasu do czasu pochwalili za dobrze wykonaną prace a nie MAŁO MAŁO , ( znowu nie zarobiłem na tej budowie ) co do Adriana to pot i łzy :D w pracy nie raz nie sto miałem chęć mu (usunięte przez administratora) jakimś tregiem w ten duży łeb ale gościu prywatnie OK , w pracy pomoze , pokaże i wgl tylko właśnie powinien wrzucić na mniejszy bieg bo za 5 lat bedzie zarobiony jak dwa plastusie tylko juz nie bedzie mógł sie ruszyć z łóżka :P w regamet clasic chętnie bym się sprawdził :D

Kacper

IMPET.firma ze Szczecina,najgorsze dziadostwo,pijaństwo,cpanie,i co lepsze robienie w gacie przez pracownikow ZBYSZKA DANIŁOWICZA. Przecież to juz przechodzi ludzkie pojęcie,Janek niby masterek Zbycha....zero pojęcia o regałach,ale mordę ma nie wyparzona. Przemiał ludzi w IMPET jest nie wyobrazalny. Co chwile ktos nowy,i co lepsze nie nadający sie do pracy wogole. A alkoholik Zbyszek,zamiast trzymać ludzi normalnych,chcących pracować,to zwalnia tych co potrafią cokolwiek robić. Tak wiec Zbyszku,zastanów sie naprawde kogo przyjmujesz,traktuj ludzi jak ludzi a bedziesz miał opinie dobrego pracodawcy. Bo jak narazie to jestes zwykłym oszustem,naciągaczami i alkoholikiem.

Impeciak
@Kacper

Widać że nie umiałeś sobie poradzić w pracy i nie umiesz sobie poradzić w życiu.Takie wpisy nikomu nie zaszkodzą ani nie pomogą.Pracuje u Zbyszka i nie zauważyłem żeby kogoś naciągnął lub oszukał.Ale zawsze znajdzie się sierota która będzie płakać jaki to świat niedobry.Jest nas w Impecie sporo fajnych chłopaków i to dobrze że Zbychu wywala te (usunięte przez administratora) które psują opinie jemu i firmie. Jeżeli chodzi o 'majsterka' jak go nazwałeś to fakt kawał drania.Nie może być tak że ktoś goni do roboty,nie pozwala ćpać,każe myć naczynia na hotelu po sobie.Przecież to straszne.Myślę że zrozumiałeś ironie.Chociaż....?Powiem ci jedno.Lepiej być głośno bluzgającym człowiekiem,niż małym wrednym s....synem. Do tych ostatnich epitetów pod adresem szefa się nie odniosę bo musiał bym się zniżyć do twojego poziomu.Internet to fajna sprawa stworzona dla człowieka tylko dlaczego korzystają z niego tacy ludzie jak ty.Każda łajza anonimowo może wylać swoje frustracje.Tylko że my normalni ludzie mamy to gdzieś. Korzystając z okazji w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia,chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim monterom regałów oraz ich Szefom oraz życzyć jak najwięcej zleceń w przyszłym roku.Powodzenia!!!

wiki

regamet szef zlodziej ciagle marudzi ze doklada do roboty niema urlopow o podwyszkach mozna zapomniec tyrasz na deszczu jest tm jak w obozie kacetracyjnym (usunięte przez administratora) szwaby ie czepiaja jestes tam od najgorszej roboty cygan kupuje samochody motorki a ciebie niestac na nic robilem w trj zlodziejskiej firmie nie polecam

swój

Własnie to jest portal Regametu a nie Impetu,ale nawiązując do Impetu to tak się składa że znam tam paru chłopaków i wcale nie jest tak jak tu jkieś cwaniaczki piszą. Fakt że ich szef wywalił paru ćpunów ostatnio i to raczej oni tu robią czarną opinie,bo rozmawiałem z chłopakami od nich i są zadowoleni.A co do mojej firmy,czyli Regametclasic to też jakby było tak źle jak niektórzy piszą to ludzie nie pracowali by po 8 lat w tej firmie. Wniosek jest jeden. Nygus zawsze będzie narzekał a ten co chce robić to zarobi i będzie zadowolony. A te pierdoły o Impecie to dla bajkopisarzy,albo chłopaki byli po niezłej frycie.

On

Opinie o regamet maja byc a ka czytam o jakimś impecie... Co Wy tam wszyscy wiecie przepracowałem w regamecie 2 lata szef wporzadku podwyżki dawał jak ktoś robił a jak nie to wiadomo ze za (usunięte przez administratora) płacił nie bedzie. Wszystko było ubrania dojazdy hotele ale no praca ciężka ale to wiadomo po rozmowie i jak tam ktoś popracował! Ja byłem zadowolony ale niestety sprawy rodzinne i zarabiam teraz tyle co nic i jakos trzeba sobie inaczej radzić. A co do pracownikow no to niestety dużo głąbów tam pracuje i piją na potegę szef jak tylko sie dowie to zwalnia ale niestety to ma byc praca fizyczna a nie... Jak ktoś sie umie ustawić to ma. Ciao

davvv

czesc dobrze kolega mowi tez tam pracowalem firma impet tam nie ma zadnych zasad chlopaki chlali cpali a na drugi dzien wchodzili na 40metrów bierze ludzi z lapanki kto pojdzie i wejdzie do gory ten robi kto nie to nie nie ma zgranej ekipy mial kilku dobrych chlopakow to wyjebbbbaaa bo nie potrafil sobie poradzic z tymi co cpaja pija a reszta nie wytrzymywala mobinggg itd nie polecam

HWDP
@davvv

Ty dzieciaku,chyba ci sie pojebało,sam cpales,sam napierdalales jakies dopalacze i zrobiła ci sie sieczka z mózgu. Ja z powaga moge powiedzieć ze Zbyszek D.jest konkretnym pracodawca,wypłacalnym,i nigdy nikogo na kasę nie oszukał. Moja rada.....,,,ZMIEŃ DILERA,BO TEN CIE OSZUKUJE.

huhu

siema chlopaki robilem u zbyszka daniłowicz.! nie polecam pracodawcy nie placi na czas, ciezko ze zjazdami do domu,malo placi do tego oszukuje (usunięte przez administratora) warunki mieszkaniowe trzeba jezdzic swojimi autami tak jak robi ciagle to jarek.Z za wszystko obciaza chlopakow. nie daje zadnych ubran do roboty oprucz płaszczy przeciwdeszczowych a po za tym dzisiaj robisz u niego a jutro juz nie bo ktos cos mu powie i wylatujesz!!!!! nie dostaniesz umowy o prace tylko gowniane zlecenie. ciezko jest u niego z kartami A1 tak zwane ubezpieczenie kilku chlopakow jezdzilo do lekaza do polski z niemiec bo nie chcieli ich przyjac w niemczech.raz dostajesz 10 euro diety a raz 15 euro w weekendy nie masz diety on tlumaczy to sobie ze nie pracujesz to nie masz ale kurwww--a-a- trzeba przeciez cos jesc w te weekendy on mysli ze powietrzem bedziesz zyl nie polecam firmy IPMET (usunięte przez administratora) !!!!!!!

józefina

też docierają do nie takie informacje że ta firma obecnie jest liderem w tej branży w regionie a ekspansja podobno trwa w zawrotnym tempie.ja bym chciała w takim razie być u nich monterem ale nie wiem w zasadzie czego mogę się po nich jako pracodawcy spodziewać, ile pieniedzy przede wszystkim i jaką dają umowę

Alicjan

Firma ze Szczecina zajmująca się montażem regałów magazynowych uchodzi za jedną z lepszych w regionie czyż nie ? Dajcie tylko znać jakiego wynagrodzenia średnio można się spodziewać miesiąc w miesiąc po Regamecie. Monterzy zwykle na terenie całego kraju źle nie zarabiają i tutaj chyba powinno być podobnie ...

rafal

zastanawiające jest to, że firma pracowników jednak ma więc jeżeli byłoby aż tak źle to nie funkcjonowali by już raczej. Całe szczęście że wogle jakakolwiek praca jest, bo wiecie jaki jest teraz rynek pracy...A jak wygląda pierwsza rozmowa o pracę u nich? czy zwracają uwagę na coś szcególnego?chce zanieść swoje dokumenty aplikacyje w tym tygodniu.

plecy

witam pod chmurką to znaczy deszcz,słońce czy inne zjawiska pogodowe to pracujesz i nic tego nie zmieni a na start dostaniesz pewnie max 23zł i 20 euro diety lekko mówiąc to przerąbane jak na dworzu tylko robota nie wiem teraz jak tam jest ze słyszenia tylko że teraz tam jest kołchoz bo każdy chce wejść w d....e wybór należy do każdego z osobna można spróbować i przekonać się może komuś się spodoba pozdro.

były

witam panowie pracowałem i naprawdę jest ciężko na zewnątrz praca pod chmurką za 23zł/h to raczej przesada chwalą ci którzy chcą się podlizać ale szczerze to duża rotacja ludzi można spróbować ale jeden sezon i koniec praca od marca do pazdziernika zależy od pogody lepirj jest na hali ciepło nie pada i w zimę jest co robić każdy ma do wyboru pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o REGAMET CLASIC - Szczecin

REGAMET CLASIC
3.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Welecka 11B
    72-006 Szczecin