Opinie o REGAMET CLASIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie REGAMET CLASIC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REGAMET CLASIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REGAMET CLASIC w Szczecin

Administrator Nowy wpis

REGAMET CLASIC poszukuje pracownika na stanowisko Handlowiec. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

witajcie, czy powiecie mi co to za firma? Jedna Pani o pracę dla handlowca pytała i chyba były pracownik zwątpił w to zapytanie o ofertę, ja widziałem teraz niedawno ogłoszenie za kółko od firmy o takiej nazwie i teraz nie jestem pewny czy to ta sama czy po prostu inna o podobnej? Kiedy ostatnio kogoś tu szukali? Były w ogóle jakieś oferty dodawane?

Kamila Nowy wpis

Teraz jest już bardziej stabilnie? Te komentarze o zwolnieniach już nieaktualne? Trochę lat minęło... Chcę startować na przedstawiciela handlowego, bo dają umowę o pracę a nie b2b. A jak finansowo bym na tym wyszła? Zmartwiłam się trochę po tych komentarzach. I wolę dopytać, każdy handlowiec dostaje samochód służbowy? Nie napisali o tym nic na stronie :(

Były Nowy wpis
@Kamila

Pani pod adresem dobrej firmy pisze?

Dominik

Teraz pewnie firma będzie ostrożnie rekrutowała o ile w ogóle bo czas jest bardzo niestabilny.

@Dominik

Ludzie sami odchodzą ale też zwalniają. Gadałem z kolegą co pracował u przygłupa w instalu to zwolnił go po kwarantannie bo musiał zostać parę dni na badania.

Firma REGAMET CLASIC prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZEDAWCA POKRYĆ DACHOWYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w REGAMET CLASIC?

Były

Zależy od ciebie jak się wykarzesz ale nie mniej niż półtora roku

Kamil
@Były

Rozumiem, że nowo zatrudniony pracownik nie ma szansy liczyć na stabilne zatrudnienie, czyt. w oparciu o umowę o pracę? A może kwestia stawki godzinowej wygląda lepiej? Będę wdzięczny za te informacje.

@Kamil

Na start dostajesz 6e plus 2.5 diety umowę o pracę i robisz jak wszyscy.

Antek

Firma prężnie działa, do tego pracownicy nie narzekają więc tylko pracować, polecam!

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potzrebuje pracownika? Słyszałem, ze to dobra firma!

@Stefan

Zadzwoń i zapytaj.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie REGAMET CLASIC? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Były

Z tego co wiem nic się nie zmieniło. Ale robotę maja na bieżąco.

Mateusz

Słabe stawki jak na te czasy, praca 30 metrów nad ziemią a murarz w Polsce już zarabia więcej. maxs 7 euro to nie za wiele

@Mateusz

Podaj namiar na te firmy co płacą na miejscu więcej.

:-)

Chłopaki bede otwierał firmę na jesień więc kolejna konkurencja na montaż regałów -szukam zlecen już na zime w ciepełku...Przepracowałem ładnych kilka lat u Zadroznych i poznałem się jak powinno się traktować pracowników aby byli uczciwi i zadowoleni i nie szukali nowej pracy tylko ze czegoś tam zabrakło.....Będe się kontaktował z chłopakami indywidualnie.Co się stało z ekipą?Pozdr.....

byly pracownik
@:-)

Daj znać ja też mam firme i pracoeałem u nich.

@byly pracownik

Potrzebujesz pracownikuw

@:-)

Można jakiś kontakt telefoniczny do cb ?

Ziom
@:-)

Chyba poznałeś jak ludzi nie traktować, najgorsza firma jaka tylko istnieje MRS R.B. Szybko się zawiniesz. A to dlatego że pierw się daje ludziom a nie na odwrót, i brak szacunku traktowanie ludzi jak śmieci. Dużo można wymieniać, nowobogacki pojebie.

Arek

Firma z wieloletnim doświadczeniem, mająca opinię dobrego pracodawcy tylko trzeba pracować i chyba nie każdemu to odpowiada.

Normalny

Ogólnie to na regalach się nie dorobić ie wyzysk ludzi i tyle

@Normalny

Firma regamet clasic jest doba na początek.Gdy juz pracujesz jakis czas widzisz walenie w ....szefostwa.Płaczą ze nie mają z czego dołożyc a dom w trzesaczu ,jezioro prywatne i otworzyli girme na ziecia.Na całą rodzine pracujecie wy pracownicy!!!Normalni odeszli po paru latach pracy na lepsze warunki a ci co najbardziej nastawiali na szefa siedzą cicho bo juc nie robia.Ludzie otwórzcie oczy:Czego dorobilisci sie u Zadroznego?Nawet na wakacje normalne nie jezdzicie bo was nie stac albo jestescie w pracy bo wtedy jest praca.I to jest praca za granicą?śmiech na sali!!!Pewnie nie liczni wiedza kto pisze bo juz mało tam spoko regałowców.Mowie wam praca jest wszedzie tylko otworzcie oczy wiecie o czym mowie.Regamet to nie monopol-to nie komuna Prl czy Pis:-)Pozdrawiam

były pracownik ????????????????
@były pracownik

Regamet się pomału kruszy....???????? W końcu widze krestej firmy-zostali nie liczni ???? Sam uderze o zlecenia do Interzeitu na wiosnę....ze swoją ekipą

Oko
@były pracownik

Ty jesteś cwaniaczek śmieciu, a ty ile płacisz? Tyle że szkoda gadać szybciej się zawiniesz niż Zdzichu. Sami narkomani u ciebie pracują. Tak Mdma na pożadku dziennym, w sumie się nie dziwię, jakby się nie naćpali to by cię rozje...ali.

Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera? Czy można godziwie zarobić,?

Regalik

Firma zbycha impet to najgorszy (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Czy ktoś wie, kiedy mogą pojawić się jakieś nowe oferty pracy do REGAMET CLASIC? Ostatnio pytałam o możliwość aplikacji przez stronę internetową - warto jest wysyłać aplikację wtedy, kiedy w firmie faktycznie jest jakiś wakat i stanowisko do obsadzenia.

Katarzyna

@Montirro jakim stanowiskiem w REGAMET CLASIC jesteś zainteresowany? Na swojej stronie internetowej firma zachęca do wysyłania cv, jednak nie ma słowa o jakimś konkretnym zapotrzebowaniu na konkretnego specjalistę. Czy ktoś w ten sposób zdobył zaproszenie od REGAMET CLASIC na rozmowę rekrutacyjną?

Montirro

Siemanko chłopaki.Dużo roboty macie?Mysle o zatrudnieniu się u Was ale potrzebuję stabilną prace a nie czekanie na wyjazdy.

Dawid

Niestety potwierdza się , że jak ktoś wypadł z firmy to musi odreagować .!!

Hej chlopaki.Pytanko:Dużo macie pracy?To pytanko dla starej ekipy Regametu.Chcę otworzyc firmę w maju....Jestem w trakcie formalności. Pozdrowionka

Regameciak
@były pracownik

Witaj.Jasne otwieraj.Roboty jestcl dużo-dla kazdego starczy.Domyślam się. kto chcę otworzyć firme i jestem za.Pozdrawiam i daj znać co i jak!!!

Impeciak

Ludzie na regatach to tylko szefostwo się dorabia a pracowników mają głęboko w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o REGAMET CLASIC - Szczecin

REGAMET CLASIC
3.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Welecka 11B
    72-006 Szczecin