Opinie o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gema 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gema 2000 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Kola

Popatrz dokładnie: Grausch podobno jesst bardzo solidną firmą, płace też b. porządne. . .

...

szukaj osób do biura... hahaha.... od zawsze zazwyczaj, ciągle asystentek prezesa, bo te padają jak muchy.... z dnia na dzień wylatują, ludzie nawet nie uczą się ich imion- bo nie warto, jeszcze twarzy dobrze nie zapamiętasz, a tu już nowa...

tadek

ty [usunięte przez moderatora] kopany nigdy nic nie sprzedałem i nigdy nie zrobiłem fuchy a po 6-ściu. latach jak mnie potraktowali. pozdrawiam Tadek były mechanik z Gdańska

anonim11 - 2011-09-01 15:41:23 jak dostaja wypowiedzenia? przeciez szukaja osob do pracy w biurze? mam rozumiec ze to ściema? nie wiem co to znaczy ,ale w tej chwili wszystko zamykaja , zwalniaja tygodniowo po pare osob,gora pazdziernik albo listopad. jesli wszystkie filie wypowiedzieli,po 5 osob tygodniowo zwalniaja, to gdzie maja zarabiac pieniadze,maszyn nie ma to sie nie sprzedaja.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gema 2000 Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.
anonim11

ciekawy - 2011-08-21 21:14:10 czy ta firma jeszcze istnieje? Od kiedy Grausze przejęli doosana słuch o gemie zanika... ktoś coś wie? to juz koniec wszyscy dostaja wypowiedzenia, duzo ludzi ,jeden po drugim , wszystkie filiale dostaly wypowiedzenia, brak szefostwa.

anonim11

czytalam wpisy i widze ze wiekszosc wypowiedzi dotyczy handlowcow. a czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada tam praca biurowa? i dlaczego pracownicy jak przychodza to potrafia odejsc po 3-4 dniach? az takie zle traktowanie? jak atmosfera, rotacja w preacy i zarobki w Gemie nieopodal Poznania?

ciekawy

anonim - 2011-04-18 20:29:38anonim - 2011-04-14 22:46:06Pracowałem w Gemie 6 lat i dla tej firmy wypruwałem se żyły . Wszyscy mnie znają i wiedzą ile z (usunięte przez administratora) zrobiliśmy dla GEMY . W sumie dobrze że się rozstaliśmy , nareszcie mam czas dla rodziny . A dzięki temu jak Gema traktuje swoich klientów ( i niech tak robi dalej ) innym nigdy zajęcia nie zabraknie .I tu masz (usunięte przez administratora)całkowitą rację.Ja też się z tym spotkałem.I na szczęście już tam nie pracuje .Podpisuje się pod tym (usunięte przez administratora) Były pracownik .

anonim - 2011-04-14 22:46:06Pracowałem w Gemie 6 lat i dla tej firmy wypruwałem se żyły . Wszyscy mnie znają i wiedzą ile z (usunięte przez administratora) zrobiliśmy dla GEMY . W sumie dobrze że się rozstaliśmy , nareszcie mam czas dla rodziny . A dzięki temu jak Gema traktuje swoich klientów ( i niech tak robi dalej ) innym nigdy zajęcia nie zabraknie .I tu masz (usunięte przez administratora) całkowitą rację.Ja też się z tym spotkałem.I na szczęście już tam nie pracuje .

anonim - 2011-04-14 22:46:06 Pracowałem w Gemie 6 lat i dla tej firmy wypruwałem se żyły . Wszyscy mnie znają i wiedzą ile z (usunięte przez administratora) zrobiliśmy dla GEMY . W sumie dobrze że się rozstaliśmy , nareszcie mam czas dla rodziny . A dzięki temu jak Gema traktuje swoich klientów ( i niech tak robi dalej ) innym nigdy zajęcia nie zabraknie . (usunięte przez administratora)

...

A pamiętacie jak (usunięte przez administratora) na targach nowy komputer i powiedział, że coś mu się na niego wylało, a szefostwo jak zwykle łyknęło jego kłamstwo... W końcu jest takim idealnym pracownikiem!

anonim - 2011-04-09 17:23:20 ......ale przynajmniej zapasy diesla na 6 - mcy zostalo kolo domu..... [usunięte przez moderatora]i każe w czasie pracy myć i tankować swoje czarne pudło no tak,a resztę to on już wie w jaki sposób kiwać firme ale i za niego się góra weżmie wszystko w swoim czasie

......ale przynajmniej zapasy diesla na 6 - mcy zostalo kolo domu.....

obsługiwac to niewszystko trzeba jeszcze sprzedać

co się stanie z pracownikami gemy od kwietnia? tego nie wie nikt! a od kwietnia doosana będzie obsługiwała firma grausch&grausch. więc może tam szukajcie zajęcia! ale to jak by z deszczu pod rynnę..............

Była Asystentka

Jedna z firm która dobrze płaciła bo moja umowa miała miejsce parę lat temu. Pracowałam w siedzibie głównej z (usunięte przez administratora) i resztą. Moja opinia jest pozytywna ponieważ dbali tam o pracownika ni robili wałków na nim a negatywna ponieważ coś za coś -(usunięte przez administratora) Jego traktowanie pracowników jest poniżej wszelkich granic. Takich obelg co do naszego narodu nie usłyszałam nigdy z niemieckich ust. W porównaniu do(usunięte przez administratora) nie będę używała wulgaryzmów ponieważ nie zniżę się do jego poziomu. Ale ostrzegam wszystkich którzy chcą pracować w centrali - Sadzim zastanówcie się czy warto dla pensji większej o (usunięte przez administratora) zł dać się poniżyć obcokrajowcowi. (usunięte przez administratora) . Ten kto to usłyszał wie o czym mówię. Pozdrawiam

to dlaczego sprzedają koło 300 maszyn rocznie .? dlaczego klienci kupują 2 i trzeci raz ?

salesman

tekst że Gema ,,wynosi się za granicę,, opowiada od dwóch lat jedna(usunięte przez administratora) Może handlowcy z Amago przestaną plotkować tylko sprubują coś sprzedać ?U klienta zawsze muszę prostować Amagowskie plotki ,nowinki i sensację żę niby GEMA otwiera biznes na Ukrainie a potem i tak podpisuję zamówienie. Klienci was mają za BABSKIE PLOTKARY.

Zostaw merytoryczną opinię o Gema 2000 Sp. z o.o. - Toruń

Gema 2000 Sp. z o.o.