Opinie o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Higma Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Higma Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Roman

Hej, Szukają do magazynu. Warto złożyć podanie?

Magazynier
@Roman

Szukają stale. Poczytaj komentarze dotyczące pracy w magazynie tej firmy. Wyciągnij wnioski.

robol
@Roman

ciągła rekrutacja magazynierów oznacza jedno - nikt tam nie chce pracować.

Roman
@Magazynier

No przecież piszą, że wyszli już z piwnicy. No, i że podnoszą standardy. Nadal takie niskie, że mają braki w wyposażeniu?

Marysia

Całkiem spoko jest :)

@Marysia

To fantastycznie! Jednakże Twój wpis jest tak naprawdę bardzo ubogi w informacje o tym pracodawcy. A przecież celem działań firmy Higma Service jest bycie wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań do utrzymania czystości i higieny. Jestem zatem przekonana, ze można napisać o niej dużo więcej. Czym dokładnie zajmujesz się w jej strukturach? Wiesz może, czy zatrudniają tam osoby z małym stopniem niepełnosprawności?

Tylko kompetentne komentarze
@Aneta

A co to jest mały stopień niepełnosprawności?

Marysia
@Aneta

Jestem pracownikiem na niższym szczeblu i twierdzę, że jest ok. Praca jak każda, ma swoje plusy i minusy. Plusów jest więcej. A wielkim plusem jest Prezes - z głową na karku, kulturalny, uśmiechnięty, profesjonalny. Wielka wizytówka firmy. Panie Macieju, szacunek.

Finka
@Marysia

Wzruszyłam się Albercie.

Czy w firmie poza wypłata istnieją jakieś pozapłacowe benefity? Np. karta multisport? Nie ukrywam, że wszędzie mają te karty sportowe i prywatną opiekę medyczną.

@Kandydat

W naszej firmie karty Multisport w tej chwili nie funkcjonują. Istnieje możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń medycznych. Po pozostałe informacje zapraszamy na stronę https://higma-service.pl/dlaczego-my/pracuj-w-higma-service/

Dzik

Multi sport brak , za opiekę medyczną płacisz Ty

@Dzik

W wielu firmach płaci się lub dopłaca do pakietu medycznego. Musu nie ma.

Do Nick

Co za bezwartosciowy komentarz. Równie dobrze można napisać: "Wiele firm funduje prywatne ubezpieczenie medyczne. Musu nie ma." Cenne są informacje w Tym wątku o Tej firmie. Bo to że gdzieś jest lepiej, a gdzieś gorzej to wiemy wszyscy.

@Do Nick

Zjedz snikersa

Tak powinno być. W tej chwili nawet na stanowisku kasjer/sprzedawca w markecie jest karta multisport i opieka medyczna. Czy ktoś chcę korzystać i dopłacać czy ktoś nie chce korzystać jego prywatna sprawa, ale opieka medyczna i multisport jest w tej chwili standardem. Szkoda, że w Higma Service brakuje takiej karty, mogłoby to pozytywnie wpłynąć zarówno na wizerunek firmy jak i przyciągnąć nowych kandydatów.

Misiek

Czy ktoś wie jak wygląda praca i wynagrodzenie na stanowisku Ragionalnego Kierownika Sprzeadaży w Higma Service

@Misiek

Ale podayswa czy z dodatkowymi i premaiami?

Napisz co wiem zawsze to więcej informacji o stanowisku.

pomocnik
@Kandydat

Już niżej ktoś napisał, że podstawa to 2500zł netto. W ogłoszeniu podają: "Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego, premii regulaminowej stanowiącej zmienny składnik wynagrodzenia uzależnionej od stopnia realizacji wyznaczonych celów oraz premii zadaniowych i uznaniowych. "

Specjalista ds. Marketingu

Dwa etapy: 1. pierwsza rozmowa 1/2 godziny Standardowe pytania o umiejętności i doświadczenie oraz... ile chciałbyś zarabiać najmniej?!!! 2. druga rozmowa 1 godzina Prezentacja rezultatów zadań testowych na przygotowanie których był tydzień. Po prezentacji test psychologiczny. 3. Po paru dniach telefon. Pan uprzejmie mnie poinformował mnie że niestety odpadam. Dopytałem co zaważyło na decyzji? Dzonk! Aspekty finansowe!!!

pfff!

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Black Friday

Znacie to? Pyta Małgosia Jasia: Jasiu co to jest Black Friday? Małgosiu, Black Friday jest wtedy gdy w piątek dzwoni ątek i zwalnia hurtowo czterech handlowców. ????

Jaś
@Black Friday

Peszek

Jan
@Jaś

Maria

Sławek

Uważam że firma jest OK, ludzie też. Pracowałem w tej firmie i wiem co piszę. Ci co piszą o niej negatywnie to albo chcieli w tej firmie być i nie udało się, albo z innych powodów "zieją jadem".

Ebenrzer
@Sławek

Sławku, bardzo żałuję że musiałeś odejść. Czytam, że było Ci w Higma bardzo dobrze. Dlaczego tego nie powiedziałeś jak pracownikiem byłeś? Dlaczego odszedłeś? Wierzę, że nie z powodu finansów... Wracaj proszę, bo takich pracowników jak Ty ze świecą szukać. Szczególnie w tych trudnych dla pracodawców czasach. Pracownicy w Polsce teraz chcą godnie zarabiać. Świat zwariował!!!

bla, bla
@Sławek

pewnie spadł z regału, bo nie potrafił znaleźć drabiny :D godnie zarabiać? nawet za "dwójkę" na rękę bezdomny by tam nie poszedł :P zapomnieli chyba, że magazynier powinien dobrze zarabiać i mieć odpowiedni sprzęt do wykonywania swoich obowiązków, ale co tam... bla, bla...

Maksymalizacja zysków
@Sławek

Spotykasz pracownika Higma servis, który na magazynie spadł z podestu uderzając twarzą w beton. Zastanawiasz się jak to możliwe? Pytasz o warunki. Mówi, że jest ich na magazynie 4, a do dyspozycji jeden wózek i jedna drabina na cały magazyn. Więc jak tu można pisać pozytywne opinie?

Podstawa

Ile wynosi podstawa netto na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Obecny pracownik
@Podstawa

Milioner
@Obecny pracownik

Hahahaha.

abdulah pani anito

wyszli z epoki kamienia łupanego tj. z piwnicy i się szczycą jako wielka firma. magazynierzy są traktowani beznadziejnie. gó***niane wynagrodzenie w porównaniu do innych firm. warunki pracy też....

Kubuś
@abdulah pani anito

Zmien prace i nienplacz. W policji szukają

ciach
@abdulah pani anito

w obecnych czasach o pracę na magazynie nie trudno więc co Cię w tej firmie trzyma?

@abdulah pani anito

Proszę Cię, żebyś pisząc kolejne komentarze na forum, nie używał słów powszechnie uważanych za nieeleganckie. Wypowiadając się publicznie, należy pamiętać o obowiązujących nas zasadach kultury. Jestem pewna, że każdą wypowiedź da się sformułować z ich zachowaniem. Dodatkowo obraźliwie, bądź wulgarne słownictwo może wpłynąć na to, że wpis może zostać usunięty przez administrację portalu. Aby uniknąć takich sytuacji, zachęcam do przeczytania regulaminu. Tam wszystko szczegółowo jest wyjaśnione.

Siostra Teresa

Szukam pracy jako wolontariuszka. Czy to dobry adres?

Higma Service

Jesteśmy dumni i zadowoleni z tego co osiągamy i wypracowaliśmy. Nie wstydzimy się swojej historii i szczerze o niej komunikujemy – to prawda firma zaczynała swoją działalność w piwnicy. Wielokrotnie popełnialiśmy i pewnie jeszcze nie raz popełnimy błąd, z którego wyciągniemy kolejne wnioski i doświadczenia. Od lat przykładamy się do podnoszenia standardów i warunków pracy co niejednokrotnie zostało już docenione i zauważone – mamy świadomość co jeszcze jest do realizacji. Wiemy też, że są firmy, w których wynagrodzenia są wyższe i niższe i raczej zawsze tak będzie. Wszystkim niezależnie od oceny dziękujemy za uwagi i ożywioną dyskusję, która pozwala nam na refleksję i wyznaczanie nowych celów do realizacji.

Charakternik
@Higma Service

"...nie mogę pominąć i tego, lubo mam za bajki i gusła, że Polacy wierzyli mocno, iż między hajdamakami wielu się znajdowało charakterników, których się kule nie imały. Powiadali z przysięgą nieraz, że widzieli hajdamaków zmiatających z siebie kule, które w ich twarz albo piersi trafiły, że wyjmując takie kule zza pazuchy, nazad na Polaków odrzucali. Dla czego nasi, zabobon zabobonem przemagając, robiąc kule na hajdamaków lali je na pszenicę święconą, to już taka kula chwycić się miała hajdamaki.” Jędrzej Kitowicz, Opis obyczajów i zwyczajów za panowania Augusta III – O wojnie z hajdamakami.

Ula

Jeśli ktoś nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań to pewnie dlatego musi rozstać się z firmą!

Hej, Szukają do marketingu. Warto złożyć podanie?

Miro

Super firma i mam pytanie czy prowadzą rekrutacje?

Hela
@Miro

z tego co widziałem na pracuj to aktualnie poszukiwany jest specjalista ds. zakupów oraz Regionalny Kierownik Sprzedaży na kujawsko-pomorskie

rotacja
@Hela

Co miesiąc nowy specjalista ds. zakupów? W zeszłym miesiącu też była rekrutacja ... Jaka jest przyczyna takiej rotacji ?

@rotacja

Informujemy , iż rekrutację na Stanowisko Specjalisty ds. Zakupów prowadzimy od 03 kwietnia i nadal osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

aa

Jest rekrutacja na Specjalista ds. zakupów jakiś czas temu też była, jaka przyczyna takiej rotacji ?

Aneta

@Iga, pracujesz w Higma Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz pracę w tym miejscu? @MW, czemu uważasz, że jest to miejsce bez perspektyw? Możesz jakoś skonkretyzować swój komentarz? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam zakładki, w której mogą być publikowane oferty pracy - ktoś wie coś na temat toczących się aktualnie rekrutacji?

Jak tam w magazynie?

Dzień dobry, A jak tam z pracą na magazynie? Ciągle brakuje sprzętu? I czy trzeba wchodzić na palety co grozi upadkiem i uderzeniem twarzą w beton? I jak się czuje Pan, który takiego zdarzenia doświadczył? Czy nadal spadają palety? I czy zrobili wreszcie ogrzewanie bo przecież zimą zamarzały kanistry? I czy nadal usuwa się lub zakleja przed wysłaniem oznaczenia o materiałach szkodliwych?

Iga

Doszukiwanie się tzw. dziury w całym to przywilej ludzi , którzy są na bakier z pracą!!!

MW
@Iga

Praca w miejscu bez perspektyw to przywilej osob bez ambicji !!

Staszek

Jak czytam niektóre komentarze to śmiech mnie ogarnia.I broń Boże nie bronie pracodawcy Higma Service bo niestety mało płaci dużo wymaga itp. Ale jak czytam że niektórzy mają problem z zapłaceniem ryczałtu za korzystanie samochodu do celów prywatnych to proponuję pyknąć się w czoło. To jest teraz standard w firmie niestety ale urzędasów ze Skarbówki nie oszukasz. Widzę większość tu piszących to typowe gimbusy które myślą że wszystko ok się należy tj.auto iPhone mac hotele "panienki" i hektolitry wódy na szkoleniach oraz 1-2 wizyty dziennie. Drodzy przedstawiciele którzy tu piszą (gimbusy)czasy kiedy sprzedawało się na palety i siedząc w domu się skończyły teraz ph to ciężki kawałek chleba i proponuję się ogarnąć mówi Wam to ph z 15 letnim stażem który zaczynał od dużego fiata.Ryczałt mnie rozbawił i Wasze obiekcje leniuchy Oczywiście firmy nie bronie bo jeśli się też nie ogarnią to rekrutacja będzie trwała WIECZNOŚĆ!!!!! Bez odbioru i pozdrowień

Gimbus
@Staszek

Staszku, może Ty i rację masz, ale dlaczego obrażasz innych? A może mierzysz swoją miarą. My tak zwani"gimbusy" na szkoleniach nie pijemy, nie wiem czy wiesz, ale picie w pracy grozi jej utratą. Co robimy po pracy to już nasza sprawa. PS. Odnoszę wrażenie, że Twój komputer wiernie Ci służy od początku, jak przypuszczam, błyskotliwej kariery i lekko mu się klawisz"," wytarł.

Gimbus 2
@Staszek

PH z 15-letnim stażem i zaczynał od dużego fiata... hahaha to jest prawdziwy "gimbus". Twoja wypowiedź to żenada i chyba nie wiedziałeś co napisać.

Parsa
@Staszek

No i tu jest problem. Nikt nie mówi że płacenie za używanie samochodu do celu prywatnego jest zle tylko chodzi o to ze praktycznie pozbywasz się całego wynagrodzenia na starcie no chyba że są osoby które lubią brak podstawy albo przejęli region po osobie która zrezygnowala. I nie ważne gdzie ktoś zaczynał i na czym jeździł bo czasy się zmieniają oczekiwania i wymagania po obu stronach takze. Są firmy na rynku gdzie oferuje się dużo więcej za dużo mniej pracy wystarczy trochę poszukać a nie rzucać się na byle co

Parsa

1. powiem tak, odszedłem ponieważ firma idzie na dno i to jest moja opinia to czy ktoś ja podziela czy nie to już inna sprawa 2. zależy od firmy ale aktualnie tankuje na firmę i nikt nie ma z tym problemow tym bardziej ze nie muszę rozliczać się z kilometrów ani płacić za użytkowanie do celów prywatnych 3 czemu zdanie uważasz za pierdy a swoje wypowiedzi za coś konstruktywnego ? opisałem wyżej plusy i minusy firmy w mojej ocenie

Urząd Skarbowy
@Parsa

Ad. 2 To wbrew aktualnie obowiązującym przepisom. Firma w której pracujesz może mieć problem, ponieważ od 1 stycznia 2015 r. podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne stanowi przychód pracownika z tytułu zatrudnienia w ramach stosunku pracy, w tym przychód uzyskany z nieodpłatnego świadczenia z tytułu użytkowania przez pracownika samochodu służbowego do celów prywatnych. Każdorazowo jest to kwota przychodu wskazana w art. 12 ust. 2a ustawy o pdof, tj.: 250 zł miesięcznie - dla samochodów o pojemności silnika do 1.600 cm3, 400 zł miesięcznie - dla samochodów o pojemności silnika powyżej 1.600 cm3. Przy czym, jeżeli pracownik wykorzystuje samochód służbowy do celów prywatnych przez część miesiąca, wtedy wartość świadczenia ustala się za każdy dzień wykorzystywania samochodu do celów prywatnych w wysokości 1/30 wyżej określonych kwot (art. 12 ust. 2b ustawy o pdof). Jeśli natomiast świadczenie przysługujące pracownikowi z tytułu wykorzystywania auta służbowego do celów prywatnych jest częściowo odpłatne, to przychodem pracownika jest różnica pomiędzy wartością ustaloną według wyżej przedstawionych zasad i odpłatnością ponoszoną przez pracownika (art. 12 ust. 2c ustawy o pdof).

MB
@Urząd Skarbowy

Teraz Parsa pochwal się gdzie tak fajnie :) szef na pewno też się ucieszy

Potencjalny

Widzę po komentarzach, że raczej warto, choć są też te negatywne (ale która firma ich nie ma). Proszę o informację od ludzi pracujących w tej firmie na stanowiskach ph, za co i w jakiej wysokości (kwotowo, procentowo) można otrzymać premie.

@Potencjalny

Na stanowisku Przedstawiciel Handlowy funkcjonuje: A. Premia regulaminowa za realizację sprzedaży w maksymalnej wysokości (netto) 1,6% zrealizowanej sprzedaży, która składa się z 3 elementów: 1. od 0,3% do 1% w zależności od kwoty zrealizowanej sprzedaży (przy wartości 30.000,00 premia wynosi 0,3%, przy wartości 100.000,00 premia wynosi 1%) 2. 0,3% uzależnione od realizacji celu marżowego 3. 0,3% uzależnione od realizacji celu aktywnych w danym miesiącu Klientów B. Premia zadaniowa miesięczna za realizację progów sprzedaży 1. przy osiągnięciu sprzedaży na poziomie 140.000,00 + 500 (netto) 2. przy osiągnięciu sprzedaży na poziomie 200.000,00 + 300 (netto) C. Premia zadaniowa kwartalna w wysokości od 30% do 90% wynagrodzenia zasadniczego netto przy realizacji indywidualnych celów kwartalnych D. Premia uznaniowa - możliwa do przyznania przez przełożonego w zależności od jego uznania. Wszystkie premie sumują się i nie wykluczają się wzajemnie. Dla przykładu: - Przedstawiciel Handlowy realizujący sprzedaż w miesiącu na poziomie 145.000 zł netto nie realizujący wskaźników jakościowych (A2, A3) otrzyma miesięczną premię w wysokości: 1950,00 zł netto + wynagrodzenie zasadnicze. - Przedstawiciel Handlowy realizujący sprzedaż w miesiącu na poziomie 145.000 zł netto realizujący wskaźniki jakościowe (A2, A3) otrzyma miesięczną premię w wysokości: 2820,00 zł netto + wynagrodzenie zasadnicze.

MB

I jest konkretnie

Potencjalny
@Higma Service

Jestem pod wrażeniem tak konkretnej i szczerej informacji ze strony Państwa firmy. Muszę przyznać, że po raz pierwszy się z tak wyczerpującą wiadomością. Państwa warunki finansowe raczej odbiegają od moich oczekiwań i inne firmy płacą lepiej ( podstawa jest słabym punktem w tej całej wyliczance), ale szacunek, za rzetelne poinformowanie potencjalnego pracownika. Bo tyle hejtu wokoło, więc miło mieć informację od firmy bezpośrednio.

@Potencjalny

Zawsze jesteśmy otwarci na merytoryczną rozmowę. Jeżeli jednak chciałby Pan/Pani podjąć z nami rozmowy jesteśmy otwarci na wyzwania i lubimy ambitne osoby potrafiące definiować swoje cele i oczekiwania. Pragnę nadmienić, że wynagrodzenie podstawowe jest sumą wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego i dodatku funkcyjnego o ile takie występują.

Zostaw merytoryczną opinię o Higma Service Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Higma Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higma Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Higma Service Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Higma Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Higma Service Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Higma Service Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 759 ocen.

Higma Service Sp. z o.o.