Opinie o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Higma Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Higma Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Ciekawy firmy HS

Będę wdzięczny jeśli ktoś kto będzie już po rozmowie kwalifikacyjnej doda swoją opinię i opisze krótko warunki... wtedy dowiemy się jak działa firma. Ja pozwolę sobie odpowiedzieć na taką informację i wtedy będzie jasność co do HS. Pozdrawiam

Marcel

Aplikowałem do firmy i czekam na rozmowę. Szukając dobrej firmy trafiłem na Higma Service i teraz już wiem, że mają super opinię jako pracodawca. Nie dziwi więc, że tak mało piszecie na tym wątku. Ogólnie jak jest w firmie dobrze to jest cisza. Może mi sie uda?

Potencjalny pracownik
@Marcel

Ogłoszenie pojawiło się ze względu na to, że osoba która miała być zatrudniona zrezygnowała...czyli ja. Myślę, że każdy ma swój rozum i po rozmowie dowie się wszystkiego. Ja zawiodłem się bardzo po tym jak po zwolnieniu się od obecnego pracodawcy dostałem telefon że "trochę" się pozmieniało... Jeśli komuś wystarczy 1400 zł na rękę to jest to praca dla takiej osoby. Praca to nie tylko super atmosfera ale i ludzkie wynagrodzenie. Teraz informacja dla ludzi którzy obecnie gdzieś pracują: nie zdziwcie się jeśli po zwolnieniu się z Waszych obecnych miejsc pracy warunki w HS o których rozmawialiście się zmienią... Tyle w temacie. Ja oceniam firmę bardzo negatywnie.

seba

Wytłumacz to proszę, bo aż trudno uwierzyć. Ustaliłeś warunki pracy i płacy, a później poinformowano cię, że jest inaczej? Miałeś umowę przedwstępną czy coś takiego? Co się zmieniło? Podstawa? Premia? Nie mogę uwierzyć, że w czasach rynku pracownika ktoś pozwala sobie na takie rzeczy.

@Potencjalny pracownik

Fatalny błąd komunikacyjny z naszej strony i nadinterpretacja ze strony kolegi prowadzącego rekrutację. Przepraszamy. Zweryfikujemy nasze wewnętrzne procedury celem uniknięcia w przyszłości podobnych zdarzeń.

Potencjalny pracownik
@Higma Service Sp. z o.o.

Teraz nie macie za co przepraszać ale to co się wydarzyło 3 dni przed moim planowym przyjazdem do Was do Opola to kpina. Tym bardziej, że miałem już ustalone firmy do których mogłem pojechać i pozyskać, i byłem po kilku rozmowach właśnie odnośnie współpracy z HS więc teraz to nie Wasza firma wyszła na minus tylko ja wyszedłem na idiotę.

DyZio
@Higma Service Sp. z o.o.

Higma Service chyba już za późno na przeprosiny. Wasz start na pomorzu to raczej falstart. Fama poszła po ludziach jaka to z was uczciwa firma. I to nie pierwszy raz- z uwagą przeczytalem informacje o rozmowie kwalifikacyjnej - oferta na specjalistę a finalnie zaoferowali staz!

Marcel

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakie wyposażenie dostaje do pracy przedstawiciel handlowy? Czy do pensji są jakieś dodatki, może coś socjalnego? Jakie wymagania na starcie stawia firma kandydatowi?

@Marcel

Witamy, narzędzia pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy to samochód służbowy, z możliwością korzystania prywatnego, komputer, telefon. Pensja składa się z kilku składników, na który mają wpływ zrealizowane cele. Funkcjonują premie zadaniowe i uznaniowe. Funkcjonują u nas benefity w postaci kart podarunkowych, możliwości prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczeń na życie- dla chętnych. Zatrudniamy na umowę o pracę. Szczegóły dotyczące warunków pracy i zatrudnienia przedstawiamy na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, zespół Higma Service

Marcel

Higma to bardzo fajna firma, pracuję tu i nie zamieniłabym na inną.

Klaudia
@Marcel

Marcel, widziałam ogłoszenia na PH. A na jakim stanowisku pracujesz?

Specjalista ds. Marketingu

Dwa etapy: 1. pierwsza rozmowa 1/2 godziny Standardowe pytania o umiejętności i doświadczenie oraz... ile chciałbyś zarabiać najmniej?!!! 2. druga rozmowa 1 godzina Prezentacja rezultatów zadań testowych na przygotowanie których był tydzień. Po prezentacji test psychologiczny. 3. Po paru dniach telefon. Pan uprzejmie mnie poinformował mnie że niestety odpadam. Dopytałem co zaważyło na decyzji? Dzonk! Aspekty finansowe!!!

pfff!

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Praca fajna, młody zespół, spoko atmosfera w biurze. Firma dba o stały rozwój pracowników - organizuje cykl szkoleń kompetencyjnych.

Aneta

@Mirek rozumiem, że dobrze wspominasz swoją współpracę z Higma Service Sp. z o.o. Mógłbyś powiedzieć coś o tym jak ona wyglądała? Co wspominasz najlepiej ?

Mirek

Co ciekawego dzieje się w firmie? Może jakieś nowiny mógłby ktoś wrzucić na forum. ? Byłem pracownikiem i z sentymentu interesuje się firmą! Jak sie pracuje?

czeslaw

Czy byl ktos na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdansku na przedstawiciela na wojewodztwo Pomorskie ?

Andrew

Czy w tym roku będzie jeszcze nabór do programu Młody przedstawiciel handlowy w warszawie ?

@Andrew

Zapraszamy do składania aplikacji.

@Andrew

W tym roku nie planujemy rekrutacji do programu Młody Przedstawiciel Handlowy w rejonie Warszawy. Ale zgodnie z tym co napisano powyżej, zapraszamy do przesłania aplikacji na adres rekrutacja@higma-service.pl Pozdrawiamy, zespół Higma Service Sp. z o.o.

Misio

Higma Service to firma działająca na polskim rynku w rozwiązaniach dedykowanych branży utrzymania czystości.Słyszałem, że firma ciągle się rozwija i modernizuje, rozbudowano system informatyczny, wymieniono pojazdy, super.

Melania

Wiele dobrych opinii przeczytałam o firmie, jestem pracownikiem Higma Service i bardzo ciesze się z tego.

Amelia
@Melania

A na jakim stanowisku? Biuro, PH?

Higma Service zasługuje na miano dobrej firmy. Kilkunastoletni staż zrobił swoje i firma jest uważana na rynku jako dobra.

@Michał

Michał, dziękujemy za kolejną pozytywną opinię. Chcemy zwrócić uwagę, że na pozytywną ocenę pracuje cały nasz zespół. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.

Cześć, może mi ktoś przedstawić jak wyglada dzień przedstawiciela w Higma Service?:) A co do floty aut już wiemy ze są to peugeoty 208 hdi a o co chodzi z tym limitem kilometrów? Czy jeśli zatankuje do pełna to mogę jechać autem na urlop? Pozdrawiam

@Nowy

Proponuję nawiązać kontakt bezpośredni z przedstawicielem lub zweryfikować nasze oczekiwania w trakcie rozmowy o pracę, na której będzie można porozmawiać również o zasadach wykorzystania samochodów służbowych do celów prywatnych. Tak jeździmy samochodami na wakacje :)

Higma Service nic dodać nic ująć, fajna firma, fajna praca.

Aneta

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Młody Przedstawiciel Handlowy. Oferta pracy jest dostępna dla mieszkańców Łodzi, Warszawy, Radomia i Białegostoku. Czy rozważacie aplikację do firmy Higma Service Sp. z o.o.?

Higma ma 19 lat i wy pracowaną swoją markę. W firmie pracują młodzi ludzie. Super atmosfera. Firmę prowadzą młodzi ludzie. W HS byłem krótko . Miło zostłem przyjęty i miło zostałem pożegnany. Pozdrawiam

Misza

Praca w firmie jest dla mnie przyjemnością. Jeśli komuś nie odpowiada najlepiej zmienić ją i nie oskarżać firmy. Chyba, że to inspirowana przez konkurencję opinia?

Szukamy optymistów
@Misza

Dokładnie. Jak jesteś rozczarowany w szczególności wysokością premii to odejdź i to jak najszybciej. Poszukiwani optymiści. :)

Witamy, w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji w regionie Wielkopolski, prosimy o śledzenie naszej strony www i mediów społecznościowych. Pozdrawiamy, zespół Higma Service Sp. z o.o.

Misio

Mam same dobre opinie o firmie. Może czas na zmianę, czy ktoś wie o rekrutacji w Poznaniu?

Zostaw merytoryczną opinię o Higma Service Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Higma Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higma Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Higma Service Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Higma Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Higma Service Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Higma Service Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 759 ocen.