Higma Service Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Higma Service Sp. z o.o.

Higma Service 2013-06-20 21:28:29
anonim - 2013-06-20 15:34:41

a jakie są samochody dla PH?( limity?gps?), ile wizyt dziennie do zrobienia? jakie regiony? ktoś coś wie? no i jak z kasą? :)
Citroen C3/C3 Picasso, limity/gps - tak, regiony zapraszam na naszą stronę www. Szczegółowe warunki pracy omawiamy na etapie rekrutacji.
anonim 2013-06-28 09:38:39
a są jakieś limity? można używać prywatnie samochodów? są opłaty kilometrowe czy ryczałt? można dostać odpowiedź?
Higma Service 2013-06-28 10:07:47
anonim - 2013-06-28 09:38:39

Samochodów można używać prywatnie - opłata jest ryczałtowa, po przekroczeniu limitu objętego ryczałtem obowiązuje stawka za km.
Tomek 2013-07-30 13:46:11
kiedyś byłem u nich na spotkaniu w Opolu, rozmowa była konkretna, wrunki takie że koło 2 tysięcy na ręke i prowizja, samochód telefon, duzo klientów, raportowanie codzienenie. spotkanie miałem z jednym gościem, potem miało być z przełożonym. Nie dostałem się na drugio etap, chyba nie zatrudnili wtedy nikogo. auto to była corsa
Higma Service 2013-09-09 12:57:07 [pracodawca]
Zatrudnienie w Higma Service Sp. z o.o. odbywa się na podstawie umowy o pracę. Szczegóły zatrudnienia są zawsze omawiane na etapie rekrutacji. Aktualne ogłoszenia rekrutacyjne pojawiają się na portalu GoWork.pl oraz stronach firmy, m.in na portalu Facebook.
Zapraszamy do złożenia aplikacji.
Higma Service 2013-09-24 16:04:41 [pracodawca]
Wynagrodzenie zależy od stanowiska i zakresu obowiązków. W aktualnym ogłoszeniu rekrutacyjnym jest podana minimalna stawka wynagrodzenia.
Materiały żrące 2013-12-04 13:45:14
Do usuwania nalepek z ostrzeżeniami masz nożyk wysuwany z odłamywanym ostrzem.
Ewentualnie możesz je zasłonić jakimś papierem lub serwetką, a później zakleić.
Inni magazynierzy Tobie to wyjaśnią, oficjalnie jest to zakazane.
Materiały żrące 2014-03-19 13:33:57
Podoba czy nie - masz robić swoje, albo wylecisz! Sądzisz, że DPD będzie przewoziło zwykłe paczki z naklejkami, że towar żrący? Mają zniknąć albo pozostać niewidoczne, aż dojadą do odbiorcy.
I czy usunięcie lub zasłonięcie takiej naklejki umniejszy profesjonalną markę środków czystości?
Materiały żrące 2014-03-20 09:35:10
Skoro tam pracujesz to wyjaśnij jak są przewożone przez DPD paczki z materiałami żrącymi? I czy nadal używasz czarnej, nieprzezroczystej folii do pakowania baniaków z płynami?
Eh. A co za problem rozerwać jedno opakowanie z serwetkami?
jaknick 2014-04-14 10:38:11
Zależy gdzie. W biurze rotacja jest nikła. U przedstawicieli jak się jakiś wykruszy. Firma już trochę działa i obecnie głównie stara się utrzymać na zdobytych rynkach. W magazynie zastąpiono starych pracowników, którzy tworzyli Higmę nowymi kilka lat wstecz. Ogólnie zastój.
aks 2014-06-17 20:47:03
Dali info na FB, że szukają ludzi do pracy
jontek 2014-09-24 08:38:39
jakie auta mają PH? (osobove czy van, jaki model,marka)
Higma Service 2014-09-29 18:41:50
Przedstawiciele Handlowi mają do dyspozycji samochody marki Citroen C3, w wersji osobowej, silnik diesel, wyposażone m.in. w klimatyzację.
Janek 2014-09-30 10:08:39
Marudzisz, fajnego mają fejsa a szukac ludzi przez fejsa to chyba nie grzech? zawsze mozesz cos tam napisac
emik 2014-12-01 01:05:00
Dla mnie nie ma znaczenia w jaki sposob szukaja pracownika- najwazniejsze ze szukaja. A oferta pracy szybko sie zawsze rozejdzie po ludziach, bo wiadomo ile jest chetnych.... Mnie natomiast najbardziej interesuje jak wyglada sytuacja firmy, jak współpracuje sie z nimi i czy jasno sa okreslone warunki pracy na poczatku tzn.bez zadnych niespodzianek w trakcie pracy??
karmazyn 2015-02-04 03:23:13
hej , czy ktoś z Was korzystał kiedyś z ich produktów. Wiem , że Higma Service zajmuje się dystrybucją środków chemicznych, maszyn i urządzeń do utrzymania i zabezpieczania budynków. I właśnie tego typu firmy obecnie poszukuje, jednak nie do końca mam rozeznanie na rynku. Ktoś ma o nich więcej informacji ?
Higma Service 2015-02-05 09:41:07
Witamy, zapraszamy do kontaktu z nami. Na stronie www.higma-service.pl znajduje się kontakt do nas oraz się informacje dotyczące naszej firmy, oferty oraz usług. Zapraszamy także do kontaktu mailowego, telefonicznego lub "na żywo". Pozdrawiamy
Higma Service 2015-02-20 18:11:28
Witamy, w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji. Przesłane aplikacje (list motywacyjny i CV) trafiają do osoby odpowiedzialnej za sprawy kadrowe i w przypadku prowadzenia rekrutacji kontaktujemy się z osobami, które przesłały ww. dokumenty w celu potwierdzenia gotowości do udziału w procesie rekrutacyjnym. Zapraszamy do przesłania dokumentów.
hehehe 2015-02-20 23:16:18
weź się obraź :)
wymiana 2015-03-09 20:48:56
Wymiana pracowników z magazynu była dla firmy świetnym ruchem. Starzy pracownicy się zużyli, a nowi są do tego tańsi. Podwójny zysk.
życie 2015-05-31 11:04:52
A na co liczysz? Pójdziesz zobaczysz. Firma szuka najlepszej oferty. Zgodzisz się pracować za niższe pieniądze lub masz lepsze kontakty niż inni - jesteś w porządku i rozpoczynasz pracę. Problem się pojawia gdy pracujesz dłużej w firmie i liczysz na podwyżkę. Wtedy rozpoczyna się proces rekrutacyjny na nowo. :) A gdy znajdzie się lepsza oferta od Twojej już wiesz co to oznacza. :)
saturator 2015-06-08 22:55:08
kolejny zorientowany... a kiedy była ostatnia rekrutacja na PH? a jak tak masz tyle informacji to napisz ile się zarabia? i co to znaczy lepsze kontakty?
BHP czuwa 2015-06-14 10:54:08
W takim wypadku reaguje czujne BHP. Pewien magazynier spadł z podestu i uderzył twarzą w beton. Co prawda w alejce brakowało drabiny, ale czy ktoś o tym wspomniał? Ponowisz odpowiedzialność za złamanie przepisów, jesteś dorosłym człowiekiem, a nieznajomość prawa szkodzi.
realista 2015-06-24 15:33:26
Weź się obraź. Wszelkie kwestie związane z zasadami wynagradzania, premiowania, rozliczania nadgodzin omawiane są w trakcie spotkania rekrutacyjnego zgodnie z obowiązującym prawem. A jak ktoś wykonuje czynności sprzeczne z prawem to oczywiście bez zgody kierownictwa na własną odpowiedzialność i ponosi tego pełne ryzyko. Po za tym firma działa świetnie, a jak ktoś chce odejść, gdyż ma lepsze perspektywy to dlaczego ma być tu przetrzymywany siłą? Wykazał się za co otrzymał wynagrodzenie, które sobie ustalił na początku więc skąd ten brak zadowolenia?
szukajacy pracy 2016-02-03 09:20:01
Witam. Ostatnio aplikowałem na Młodego Przedstawiciela Handlowego. Mieli odezwać się w tym tygodniu lecz od 2 tygodni cisza... może wiecie czy program już sie zakończył?
Higma Service 2016-02-03 17:22:40
Nadal wpływają zgłoszenia do programu "Młody Przedstawiciel Handlowy". Ze względu na spore zainteresowanie do dnia 08.02.2016r. będziemy zapraszać wybrane osoby a rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzimy w dniach 09-12.02.2016r.
Higma Service 2016-02-05 11:34:57
@alt-J pisze: "Niby to jest młody przedstawiciel handlowy a już rocznego doświadczenia wymagają, dobrze że wynagrodzenie to 2,5 tys zł".
Nie mam pojęcia skąd takie wnioski.
szukajacy pracy 2016-02-07 19:46:41
Rok doświadczenia? To ja chyba widziałem inne ogłoszenie :-) cóż jeszcze firma się nie odezwała, a szkoda.. Widać byli lepsi :-) życzę im powodzenia w rozwoju kariery zawodowej :-)
Higma Service 2016-02-18 10:44:18
Równocześnie prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk i w powyższych wpisach pomieszane są nasze oczekiwania. Więcej informacji o stanowisku Młody Przedstawiciel Handlowy dostępnych jest w serwisie zalogujsiedopracy .pl
Oczekiwania co do pozostałych stanowisk prezentujemy w ogłoszeniach. Zapraszamy do współpracy
Dave 2016-02-29 09:58:19
Z całym szacunkiem do firmy Higma Service ale czy firma nie "strzeliła sobie w kolanko" pisząc w ogłoszeniu o pracę 2500 BRUTTO podstawy?
Żaden ph który się szanuje i zna swoją wartość nie puści swojego CV do takiej firmy.Zaraz pewnie osoba która przegląda to forum mi odpisze że mają mnóstwo nadesłanych CV i wybrać nie mogą odpowiedniej osoby ni ale właśnie, wybrać ta ODPOWIEDNIĄ osobę za 2500 brutto nie będzie łatwo
Pozdrawiam
Steve 2016-03-02 12:32:52
a handlowcy nie żyją z prowizji? na całym świecie biznes sprzedażowy na tym polega, że podstawa ma zapewnić minimum, jak sama nazwa mówi a reszta wynagrodzenia to prowizje i premie, często 2 razy większe niż podstawa. Niestety nie każdy "szanujący się ph" to rozumie
Higma Service Sp. z o.o. 2016-05-11 07:23:35 [pracodawca]
Witam,

Wszystkie aktualne ogłoszenia na stanowiska, na które aktualnie prowadzimy rekrutacje znaleźć można w zakładce OFERTY PRACY.
Jurek 2016-05-12 15:38:11
zmianowa na magazynie, a w biurze nie. Sprzedawcy nie mają zmian.
Grundż 2016-05-24 14:07:28
Miałem szansę powziąć wsółpracę z Higmą na stanowisku specjalista ds. handlu i obsługi przedsiębiorstw, jednak z własnych powodów odmówiłem (a wymówienie umowy miałem już druknięte).
Bardzo tego żałuję.
Z tego co widać jest to kuźnia talentów, a warunki przedstawiały się bardzo dobrze.
Obie rozmowy rekrutacyjne trzymały wysoki poziom.
Mam nadzieję że będę miał jeszcze szanse na pracę w szeregach HS więc czekam i sprawdzam ogłoszenia.
Higma Service Sp. z o.o. 2016-07-04 11:06:07 [pracodawca]
Ilość wyjazdów Techników Serwisu jest związana z ilością zgłoszeń, które m.in. dokonywane są przez Klientów.
Wiesz jak to jest ... 2016-07-04 14:20:41
Szuka się najlepszych talentów ... A po co zawyżać oczekiwania? Ktoś chce pracować za najniższą krajową i jest zadowolony to po co to zmieniać? Rzadko kiedy pracownicy/kandydaci mają zbliżone oczekiwania finansowe ... Znajdziesz dwóch o zbliżonych możliwościach to zawsze wybierzesz tańszego. Niższe koszty ...
Leszek 2016-08-16 04:56:45
Cześć. Jestem zainteresowany pracą na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Mam odpowiednie doświadczenie na podobnym stanowisku. Czy mógłby ktoś opisać model sprzedaży w firmie Higma Service ?. Interesują mnie również warunki pracy, stabilność zatrudnienia itp. Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.
Ania 2016-09-06 13:18:11
RKS: Jakie auto, GPS, czy do użytku prywatnego?
Higma Service Sp. z o.o. 2016-09-07 23:59:02 [pracodawca]
Witamy, co do pojazdów firmowych:
Przedstawiciele Handlowi Peugeot 208 HDI, w pełni wyposażony, 4 osobowy, z limitem kilometrów, z możliwością używania prywatnie
Kadra Kierownicza Peugeot 308 HDI, w pełni wyposażony, 5 osobowy, z limitem kilometrów, z możliwością używania prywatnie
To podstawa floty.
W chwili obecnej pojazdy nie posiadają GPS w celu monitorowania przebiegu.
Higma Service Sp. z o.o. 2016-09-12 11:50:23
Poszukujemy kierownika na region północno-zachodni, podane w ogłoszeniach miasta min: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Poznań, Gniezno, Piła wskazują na oczekiwane lokalizacje zamieszkania kandydatów.
Oczywiście zapraszamy do składania aplikacji wszystkich zainteresowanych kandydatów w województw: pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego.

Higma Service Sp. z o.o. 2016-09-13 11:23:00
Higma Service Sp. z o.o.

Zapraszamy do składania aplikacji przez portal GoWork.pl, bądź bezpośrednio na adres: rekrutacja@higma-service.pl.

Wszystkie aktualne ogłoszenia dostępne są w zakładce '' Oferty pracy ''.

Pozdrawiamy,
Dział Kadr

Higma Service Sp. z o.o. 2016-09-14 11:23:52 [pracodawca]
Informujemy, iż składniki wynagrodzenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego opisujemy w treści ogłoszenia.

Pozdrawiamy,
Dział Kadr
Ania 2016-09-15 16:03:07
Czy na pewno 4 osobowy jest 208?
Ania 2016-09-15 16:08:55
1800 netto to niewiele. Zakładam, że z dodatkami i premią - jeśli się ją wypracuje - pensja wyniesie maks. 2300 netto. Szału nie ma. Dziękuję za odpowiedzi, lecz nie będę aplikować.
Tropiciel 2016-09-19 12:39:26
Aplikuj wiec kolego. Powodzenia!
Rano 2016-09-19 12:43:56
Coś podejrzewam, ze przedstawiciel może mieć tyle podstawy jak piszecie te 1800zl ale do tego dochodzą tez pewnie dodatkowe pieniądze w postaci premie miesięcznej lub uznaniowej, przecież każdy ma określony limit do zrobienia za tyle ile zrobi ma jeszcze dodatkowo płacone?
Szukajacy pracy 2016-11-19 18:58:58
Nie 4 lecz 5 osobowy. Bylem na rozmowie i tak mi powiedziano.
gość 2016-12-01 07:58:58
Przepraszam, ale komu i czemu ma służyć ten wpis? Bo wartości merytorycznej tu za grosz. A obrażanie ludzi świadczy raczej o Twoich kompleksach.
Higma Service Sp. z o.o. 2016-12-04 19:43:00 [pracodawca]
Wpis został usunięty, ponieważ uznaliśmy go za obraźliwy i niemerytoryczny.
To to już jest ... 2016-12-08 22:56:19
Jak idzie paczka z przezroczystą folią to widać co jest w środku. Trzeba więc wyciąć nalepki, że materiały żrące. Inaczej kurier może odmówić przyjęcia przesyłki lub zażądać wyżej opłaty.
Zostaw swoją opinię o Higma Service Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Higma Service Sp. z o.o.