Opinie o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Higma Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Higma Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Higma Service

anonim - 2013-06-20 15:34:41 a jakie są samochody dla PH?( limity?gps?), ile wizyt dziennie do zrobienia? jakie regiony? ktoś coś wie? no i jak z kasą? :)Citroen C3/C3 Picasso, limity/gps - tak, regiony zapraszam na naszą stronę www. Szczegółowe warunki pracy omawiamy na etapie rekrutacji.

Higma Service

anonim - 2013-06-19 19:41:28 Jak to usuwanie nalepek? Co w takim razie jak bym się oblał taką żrącą substancją? Firma ma na takie wypadki jakieś plany pomocy?Zarówno do użytku dla nas oraz naszych Klientów udostępniamy kompletną dokumentację dystrybuowanych produktów, prowadzimy wdrożenia i szkolenia.

Higma Service

BHP - 2013-06-19 19:32:16 Rozumiem, że za radą Waszego doradcy "Trzeba usuwać nalepki, że materiały żrące " jak pisze "Magazyn" .Jest to jakaś metoda :)Rewelacje i opinie użytkownika "Magazyn" pozostawiam bez komentarza :)

Higma Service

anonim - 2013-06-19 19:12:01 Higma Service, no okej, ale każdy pracodawca interpretuje pewne zapisy inaczej albo nawet nie przestrzega. Jedni dają do odebrania w urlopie, inni płaca 150-200% stawki, więc jak jest u Was?Tak jak pisałem wcześniej wszelkie szczegóły związane z warunkami zatrudnienia omawiane są w trakcie rozmów kwalifikacyjnych.

Specjalista ds. Marketingu

Dwa etapy: 1. pierwsza rozmowa 1/2 godziny Standardowe pytania o umiejętności i doświadczenie oraz... ile chciałbyś zarabiać najmniej?!!! 2. druga rozmowa 1 godzina Prezentacja rezultatów zadań testowych na przygotowanie których był tydzień. Po prezentacji test psychologiczny. 3. Po paru dniach telefon. Pan uprzejmie mnie poinformował mnie że niestety odpadam. Dopytałem co zaważyło na decyzji? Dzonk! Aspekty finansowe!!!

pfff!

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

BHP czuwa

W takim wypadku reaguje czujne BHP. Pewien magazynier spadł z podestu i uderzył twarzą w beton. Co prawda w alejce brakowało drabiny, ale czy ktoś o tym wspomniał? Ponowisz odpowiedzialność za złamanie przepisów, jesteś dorosłym człowiekiem, a nieznajomość prawa szkodzi.

BHP

To to już jest ...
@BHP

Jak idzie paczka z przezroczystą folią to widać co jest w środku. Trzeba więc wyciąć nalepki, że materiały żrące. Inaczej kurier może odmówić przyjęcia przesyłki lub zażądać wyżej opłaty.

Higma Service

anonim - 2013-06-16 15:37:25 No sprytnie Higma Servie, napisaliście, że wszelkie kwestie związane z zasadami wynagradzania, premiowania, rozliczania nadgodzin omawiane są w trakcie spotkania rekrutacyjnego i nadgodziny zgodnie z przepisami, to jak to jest? Bo wiecie, jak nie napiszecie, to mało kto będzie wiedział, czy warto iść na rozmowę.Zasady rozliczania nadgodzin reguluje Kodeks pracy - Czas pracy - Praca w godzinach nadliczbowych - Art. 151.

Higma Service

BHP - dziękuję za czujność. Osobom zainteresowanym możemy polecić doradcę ds. bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, z którego usług jesteśmy zadowoleni :)

BHP

Jeżeli firma przewozi towary niebezpieczne własnym transportem zgodnie z wymogami ADR lub do firmy dostarczane są towary niebezpieczne i w firmie jest tylko ich rozładunek to firma musi korzystać z usług doradcy ds. bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych. Jednym z zadań doradcy jest przygotowanie rocznego sprawozdania z działalności przedsiębiorstwa w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych. (dział 1.8 pkt 3 umowy ADR) Sprawozdanie do dnia 31 stycznia wysyłane jest do właściwego urzędu wojewódzkiego. Sprawozdanie wykonuje się także kiedy do firmy tylko dostarczane są towary niebezpieczne transportem dostawcy. Za nie wykonanie rocznego sprawozdania może być nałożona kara do 5000 zł. Ponadto doradca kontroluje przestrzeganie wymagań dotyczących oznakowania materiałów niebezpiecznych, załadunku i rozładunku oraz dokumentów wymaganych podczas przewozu materiałów niebezpiecznych (dokument przewozowy, instrukcje pisemne dla załogi pojazdu).

Higma Service

Dbamy o prawa pracowników, przestrzegamy norm etycznych i prowadzimy działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami. Chcąc odnieść się do powyższych wpisów potwierdzam, iż: - rozliczamy nadgodziny zgodnie z obowiązującymi przepisami - zawsze wywiązujemy się z ustaleń dokonanych na etapie zawierania stosunku pracy, - dbamy o przepisy BHP - angażujemy dużo energii w jak najwyższej jakości obsługę naszych Klientów Od roku 2005 wsparliśmy wiele inicjatyw i przedsięwzięć odpowiadając na potrzeby i oczekiwania społeczności wśród, których żyjemy i pracujemy (więcej informacji na www.higma-service.pl (CSR)).

magazyn

Z magazynu odeszli prawie wszyscy starzy pracownicy lub zostali do tego zmuszeni.Kryzys.Rotacja olbrzymia. Najtrudniejsze są paczki, które trzeba kleić. A w skład paczki wchodzą i bańki 20 litrowe i po 5 litrów, papier toaletowy, ... Jak się rozleci to Twoja wina, w dostawie też się kierownictwo czepia choć jaki masz na to wpływ? Paczka max 30 kilo. Trzeba usuwać nalepki, że materiały żrące, itp.

stary gracz

Za nadgodziny dostajesz wolne. Brak płatnego za nadgodziny. Ile sobie wywalczysz na samym początku tyle dostajesz. Brak premii, bo i za co jak mawia pan Prezes. Po za tym jest kryzys.

Higma Service

anonim - 2013-05-13 17:49:06 A zabieranie wypracowanej prowizji uzależnione jest od ?Anonimie jeżeli jesteś pracownikiem Higma Service i zdarzyła Ci się sytuacja jakiegokolwiek potrącenia z wynagrodzenia wyraziłeś na to zgodę, zgodnie z obowiązującym Regulaminem Wynagradzania Higma Service i zostało to omówione z Twoim bezpośrednim przełożonym. Jeżeli tak się nie stało namawiam do zgłoszenia się w tej sprawie do bezpośredniego przełożonego lub jego przełożonych.

A zabieranie wypracowanej prowizji uzależnione jest od ?

Higma Service

(usunięte przez administratora)Wysokość prowizji uzależniona jest od poziomu realizacji planu sprzedaży. Wyższy poziom realizacji planu = wyższa wysokość prowizji, niższy poziom realizacji planu = niższa wysokość prowizji. Szalenie wysokie sprzedaże = szalenie wysoka prowizja :)

Też tak słyszałem.

Jeździsz jak szalony i sprzedajesz , jak nie zrobisz planu to Ci zabiorą 20% lub 30% Twojej ciężko wypracowanej prowizji nie premii - taki system motywacji pracowników.

Higma Service

Darek - 2013-05-06 20:00:01 O jak fajnie, że widać odpowiedzi od firmy! Człowiek widzi Higma Service biorące udział w dyskusji i już wie, że dbają o pracownika! Jednak mam kilka pytań zanim zaaplikuję, a mianowicie: Jak jest z nadgodzinami. ekstra płatne, ile 150%? Istnieje jakiś system premiowania, za dobrze i szybko wykonaną robotę? Są jakieś możliwości awansu, czy też rozwoju na przykład w postaci szkoleń?Wszelkie kwestie związane z zasadami wynagradzania, premiowania, rozliczania nadgodzin omawiane są w trakcie spotkania rekrutacyjnego. W firmie są osoby, które zaczynały swoją karierę na stanowiskach operacyjnych dzisiaj zajmują stanowiska kierownicze lub zmieniły stanowisko pracy zgodnie z posiadanymi predyspozycjami. Każdy z pracowników ma możliwość doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych, kompetencji i umiejętności między innymi w ramach realizowanego projektu szkoleniowego dofinansowanego ze środków UE w ramach EFS. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Higma Service

anonim - 2013-04-18 19:32:06 A ostatnie 48 miesięcy rotacja na poziomie 89% :PRotacja za ostatnie 48 miesięcy na poziomie 24%

Zostaw merytoryczną opinię o Higma Service Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Higma Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higma Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Higma Service Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Higma Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Higma Service Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Higma Service Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 759 ocen.

Higma Service Sp. z o.o.