Opinie o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Higma Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Higma Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Higma Service Sp. z o.o. w Opole

Normy

A czy prawdą jest, że z drugiego poziomu składu spadła paleta z dwudziestoma kartonami tuż za przechodzącym pracownikiem?

@Normy

Nieprawdą

Zgadza się
@Jarek

Dokładnie. Paleta spadła z trzeciego poziomu składu. :)

Zyski

A czy prawdą jest, że po wypadku rozważano użytkowanie drugiego wózka widłowego tylko koszty ewentualnego odszkodowania za uraz, kalectwo, śmierć były niższe niż eksploatacja wózka?

Ogarnij się
@Zyski

Wielce prawdopodobne jest, że jesteś frustratem i świecą fermentu. Nie ma innego logicznego uzasadnienia Twoich wciąż powtarzających się wpisów, które nic nie wnoszą. Dużo zdrowia i słońca dla Ciebie :)

Jak to jest?
@Ogarnij się

Czyli po wypadku nie doposażono magazynu na krótki okres w dodatkowy wózek widłowy? I czy pracownicy magazynowi byli zadowoleni czy też sfrustrowani z widoku kolegi po uderzeniu twarzą w beton? I czy byli zadowoleni czy też sfrustrowani gdy ten wózek im zabrano?

@Jak to jest?

Owszem

Braki

A jak odbywała się praca gdy na magazynie brakowało 1 lub 2 pracowników? Jak dzielona jest praca gdy na magazynie zostawało 2 pracowników?

@Braki

Normalnie

Spadający

A czy prawdą jest, iż jeden z pracowników magazynowych spadł z wysokości i uderzył twarzą w beton?

Fakt
@Spadający

Prawda

Spadający
@Fakt

A jakie działania zostały podjęte aby zapobiec takiej sytuacji w przyszłości?

Specjalista ds. Marketingu

Dwa etapy: 1. pierwsza rozmowa 1/2 godziny Standardowe pytania o umiejętności i doświadczenie oraz... ile chciałbyś zarabiać najmniej?!!! 2. druga rozmowa 1 godzina Prezentacja rezultatów zadań testowych na przygotowanie których był tydzień. Po prezentacji test psychologiczny. 3. Po paru dniach telefon. Pan uprzejmie mnie poinformował mnie że niestety odpadam. Dopytałem co zaważyło na decyzji? Dzonk! Aspekty finansowe!!!

pfff!

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Oszczędnie

A czy prawdą jest, że na 4 pracowników magazynowych przypadała 1 drabina i 1 wózek widłowy co wymuszało wspinanie się po towar?

Pomyśl
@Oszczędnie

4 pracowników 1 drabina + 1 wózek = 1 pracownik na drabinie + 2 pracownik asekuracja, 3 pracownik obsługuje wózek, 4 pracownik pracuje na poziomie 0 przy pakowaniu. Logiczne - pewnie prawda.

Założenia
@Pomyśl

Czyli twierdzi, iż dwóch pracowników na magazynie miało pracować wspólnie z drabiną. A czy byli o tym poinformowani?

@Spadający a to firma nie ma odpowiednich zabezpieczeń do prac na wysokościach?

AKTENA

Pracuję w tej firmie kilka miesięcy. Atmosfera pracy dość przyjemna, trochę udawana, że niby wszyscy są zaprzyjaźnieni, ale to tylko pozory. Generalnie jednak da się oddychać. Darmowa kawa, płatny catering. Co jakiś czas "umilają" nam życie jakimiś infantylnymi świętami, rocznicami. Małe biuro, mało miejsca. Brak porządnego kąta, gdzie można zjeść podczas przerwy. To które jest mieści się na korytarzu vis a vis 2 metry od toalet - o zgrozo... Rotacja pracowników duża, choć są tutaj też "poniemieckie" dinozaury z dużym stażem - chyba bez pomysłu na swoją karierę. A może po prostu im tu pasuje?! Zarobki w moim dziale dużo poniżej średniej, socjal marginalny, premia nie wiem co to znaczy. Pensja zawsze na czas. Właściciel fajny misiek, dość konkretny, taki Coala, sympatyczny omnibus, wie gdzie rosną najlepsze eukaliptusy, pracuje tu na miejscu. Jest ojcem wszechrzeczy. Prokurenci bezbarwni, chyba kiedyś pracowali jako PH w tej firmie. Niektórzy z nich zatrzymali się na tamtym poziomie, a zmienili tylko opisy stanowisk na wizytówkach - to moja subiektywna ocena. Można się z nią nie zgadzać. A co lubię najbardziej? Piątek jest cudowny. Każda z nas pracujących w biurze to potwierdzi. Myśl o nim towarzyszy mi przez cały tydzień i pozwala przetrwać do końca tygodnia. Piątek to luz, zerowy dress code, to obietnica wieczornego zakazanego owocowego drinka i nagroda po trudnym tygodniu. Pracować gdzieś trzeba. W Higma Service nawet można. Gdyby tylko tydzień mógł zaczynać się od niego, ehhhhh.....

@AKTENA

Dziękuję za wyczerpujący opis Twoich doświadczeń, dotyczących pracy w Higma Service. Chciałabym jeszcze zadać dodatkowe pytanie. Czy firma organizuje szkolenia, dzięki którym można poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe? Kwestia rozwoju jest istotna przy wybieraniu miejsca, do którego składa się aplikację. Osoby szukające pracy, będą wdzięczne za informację na ten temat.

@Aneta

Szkolenia kompetencyjne wiążą się z podpisaniem lojalki na 12 miesięcy. Są obowiązkowe. W przypadku odejścia należy zwrócić ich koszt. Im później tym mniej. Kosz szkoleń mega zawyzony. Moim zdaniem, żeby zniechecic pracownika przed złożeniem wypowiedzenia. Obiecany przez właściciela firmy certyfikatów do dziś nie wydano. A miały być takie profesjonalne, oprawione, do wpisania ich w CV. No i gdzie te obiecane certyfikaty Panie Prezesie???

@Aneta

Oprócz szkoleń o których pisze Pracownik, są szkolenia produktowe organizowane i opłacane przez producentów. Nie wiążą się z koniecznością podpisywania lojalek.

Alfred Hiczkok

Raczej chodzi o to, że nie ma możliwości NIE PODPISANIA LOJALKI i NIE SKORZYSTANIA ZE SZKOLENIA. Niestety musisz podpisać lojalkę i koniec kropka.

Szerlok
@Alfred Hiczkok

No i....?

Mustang
@AKTENA

Miło się czyta takie opinie. (usunięte przez administratora) Lekkie pióro koleżanka ma. Zaintrygowala mnie Pani. Chętnie podwiozę swoim wozem. Patatajpatataj!!!!

Czytaj, czytaj, czytaj
@AKTENA

Wszystko co podpisujesz czytaj wcześniej po kilka razy. Misiek może jest i fajny, może i lubi eukaliptusy, ale do czasu gdy zaczniesz zadawać pytania odnośnie zgodności działalności firmy z obowiązującymi przepisami. Pamiętaj, że to co podpisałeś Ciebie obowiązuje.

Nie polecam. Niestety w tej firmie nie masz ani stabilizacji (wystarczy zwrócić uwagę i policzyć same ZWOLNIENIA w tym roku), ani... pieniędzy. Żartem jest proponowanie takiej kwoty jaką proponują na start na poważnych stanowiskach, a na takim samym stanowisku gdzie indziej zarobisz dużo więcej. Co smutniejsze - w sklepie zarobisz więcej. Dodatkowo skok zarobkowy między pracownikami w jednym dziale oraz między działami jest ogromny. Firma, która się rozwija, która ma tylu dostawców, tylu klientów, taka już mini korporacja... a jednak nie oferuje nic ponad to i ciągle zwalnia. To wszystko tylko ładnie wygląda na papierze i w internecie, w której się chwalą nagrodą pracodawcy roku, stabilizacją, ekologiczną firmą. Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną i polecam zapytać się o zarobki, potem o możliwości awansu, możliwości premii, możliwości podwyżek (!) - chyba przede wszystkim.

Pestka dyni

To o czym piszesz to prawda. Laurki tytuły ze niby tacy ładni . Te wszystkie marnej wagi wyróżnienia rozdawane są na lewo i prawo większości firmom i są warte tyle ile papier toaletowy. Ale tak to już jest. Zreszta patrzac na to z drugiej strony, niech się tym chwalą. Jeżeli miśki spoglądają w lustro i czują się atrakcyjni to dobrze. Grunt to dobre samopoczucie i chęć bycia ludzkim pracodawcą. A po drugiej stronie lustra ironiczny pusty chichot...

Ekolog

Firma szczyci się rozwiązaniami ekologicznymi i dbaniem o środowisko. Dobre haha. Swoją działalność opierają na dostarczaniu produktów szkodliwych dla środowiska i zapakowanych w tony plastiku. Niestety dotyczy to wielu firm na świecie. Jezeli każda chemia będzie biodegradowalna i w opakowaniach zwrotnych nadających się do recyklingu bądź ponownego napełnienia to uznam taka firmę za eko. Czy odbieracie Państwo zużyte opakowania od swoich klientów? Macie jakieś procedury w tym zakresie?

A
@Ekolog

A jaki to ma związek z firmą jako pracodawcą?

Jest super
@Ekolog

Na stronie Higma Service są wykazane towary jakimi handlują. Wszystko jest jawne. Pracownicy są przeszkoleni. Firma działa zgodnie z obowiązującym prawem.

Irena
@Jest super

Świetnie, że zechciałeś to doprecyzować. Widać, iż sporo wiesz na temat funkcjonowania Higma Service. Powiem szczerze - zainteresowała mnie ta firma. Orientujesz się, czy mają jakieś wolne stanowiska pracy?

Materiały żrące

Podoba czy nie - masz robić swoje, albo wylecisz! Sądzisz, że DPD będzie przewoziło zwykłe paczki z naklejkami, że towar żrący? Mają zniknąć albo pozostać niewidoczne, aż dojadą do odbiorcy. I czy usunięcie lub zasłonięcie takiej naklejki umniejszy profesjonalną markę środków czystości?

Nic się nie zmieniło
@Materiały żrące

Czarna folia rules!

Bezsensowne prawo
@Nic się nie zmieniło

Czyli bez zmian. Szkoda. Zmienia się władza w Polsce, a obchodzi się prawo nadal bez problemu.

Ekolog
@Bezsensowne prawo

Firma szczyci się rozwiązaniami ekologicznymi i dbaniem o środowisko. Dobre haha. Swoją działalność opierają na dostarczaniu produktów szkodliwych dla środowiska i zapakowanych w tony plastiku. Niestety dotyczy to wielu firm na świecie. Jezeli każda chemia będzie biodegradowalna i w opakowaniach zwrotnych nadających się do recyklingu bądź ponownego napełnienia to uznam taka firmę za eko. Czy odbierać Państwo zużyte opakowania od swoich klientów? Czy zostawiać ten ekologiczny problem na ich głowie?

Leokadia

Szukacie RKS w trzech regionach. Obserwuję Was bo zastanawiam się nad zmianą pracy. Skąd taka rotacja i ciągle poszukiwanie nowych pracowników. Czy słabo płacicie a może atmosfera jest nie taka lub przełożeni słabi w zarządzaniu zespołem? A moze jakis plan sprzedazy od czapy? Proszę o opinie obecnych pracowników czy warto i dlaczego do Was aplikować. Chętnie dowiedziałabym się o warunkach pracy i płacy na stanowisku RKS. Dziękuję.

Jak wygląda ścieżka awansu w Higma Service Sp. z o.o.?

Jeden

Od zera do milionera w 3 miesiące

Damian
@Jeden

Twoja opinia nic merytorycznego nie wnosi do dyskusji. Jeśli masz wiedzę na temat tego, jak pracuje się w Higma Service, to może podziel się nimi. Chętnie dowiem się czegoś na temat oferowanych warunków pracy.

Odpowiedź

Awans w tej firmie nie istnieje. Struktura jest płaska . Stanowiska kierownicze - prokurenci - zabetonowane przez kolegów prezesa. Reszta to personel od prostej roboty. Są stanowiska nazywane kierownik od tego czy tamtego ale to tylko pusta nazwa nie mająca z zarządzaniem zespołem ludzi cokolwiek wspólnego. Np regionalny kierownik sprzedaży - stanowisko jednoosobowe dostaniesz na dzień dobry i kierować będziesz ale samochodem aby sprzedawać np papier do pupy albo żel do ibla. Ale to też trzeba umieć robić. Duża rotacja. Choć są i tacy którzy pracują dość długo w tym biznesie. Dlaczego? Pewnie z przyzwyczajenia braku ambicji dobrej kasy lub niskiej samooceny - wybierz co chcesz. Są działy w których teoretycznie możesz awansować np z magazyniera na kierownika magazynu . Ale jak masz smykalakę do filozofowania i jesteś wytrwały i wierzysz w awans to nigdy nic nie wiadomo. Życzę awansu. .

@Ok

Jak wnioskuję - nie masz żadnych zarzutów co do pracy w Higma Service - to oczywiście super. Jednak Twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna, a szkoda, bowiem przydałyby mi się informacje o tym pracodawcy. Powiesz mi, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w firmie?

@Aneta

Możliwości rozwoju raczej brak. Organizowane są szkolenia średnio raz na 2-3 lata i tyle. O awansie możesz zapomnieć, podwyżki brak. Social raczej średni. Co jeszcze chcesz wiedzieć?

Mariusz
@Ok

Jesteś w stanie w sposób bardziej szczegółowy przedstawić jakie świadczenia socjalne oferuje firma Higma Service? Oceniłeś je jako średnie, dlatego mogę przypuszczać, że pracodawca oferuje coś ciekawego. Uchylisz rąbka tajemnicy w tej kwestii?

@Mariusz

ale @Ok nie rozumie co to socjal, dlatego nie odpowie

Roman

Posiada ktoś informacje o obecnych warunkach pracy w magazynie? Co się zmieniło? Ilu jest pracowników? Jak często odchodzą? Dlaczego? Jak jest z wyposażeniem? Ubrania, atmosfera, warunki socjalne?

Romanie daj spokój
@Roman

W nto piszą, że wprowadzili kilka lat temu społeczną odpowiedzialność biznesu. A jakie to ma przełożenie na magazyn trudno określić. Poczytaj, idź na rozmowę, popracuj, a sam zobaczysz. Okres wypowiedzenia jest na początku krótki.

obserwator
@Roman

Jest kilkunastu pracowników. Odchodzą i wracają. Czasem znikają już na stałe. Ubrania i buty zapewnia firma, w zimie dodatkowe ciepłe ubrania i buty, posiłki regeneracyjne też są. Jest szatnia, toaleta, kuchnia z czajnikiem i kuchenką mikrofalową, stolik, krzesełka, lodówka. Kawa, cukier, mleko i herbata na koszt firmy. To nie jest lekka praca, z tym się trzeba liczyć. Atmosfera dobra, ale to zależy od samego człowieka. Jak ktoś jest niewychowanym gburem, to wiadomo, że będą zgrzyty.

praktyka się liczy Romanie
@obserwator

No i kilka ważne aby: 1. przeczytał co podpisujesz. Bo z czasem możesz się zdziwić. W szczególności jak przyznawane są premie i ekwiwalenty za nadgodziny. Czasem bez podpisu jest lepiej. 2. odpowiada za własne czyny: - śpiesząc się i wchodząc na podest gdy upadniesz jesteś winny złamania zasad BHP. Więc warto poczekać na wolny widlak czy drabinę, - usuwając czy też zasłaniając informację o materiałach żrących robisz to też na własną odpowiedzialność. Ty robisz paczki. - ustawiając palety pamiętaj o tym, aby uwzględnić zmiany. Gdyż może się zdarzyć, iż pod naciskiem kartonowe opakowania się ugną i paleta spadnie. Jak będziesz miał szczęście to uszkodzeniu ulegnie tylko towar. W innym wypadku uszkodzisz lub zabijesz człowieka. Więc warto czasem wydłużyć czas pracy.

@praktyka się liczy Romanie

Wysylacie materialy zrace ukrywajac znaki o tym ostrzegajace? Jesli to prawda , to nic tylko pogratulować szefowi za taka bezmyślność. A co jesli to sie rozleje w transporcie???

Grześ
@praktyka się liczy Romanie

Zastanów się człowieku co piszesz, bo bierzesz za to odpowiedzialność i za wszystkie nieprawdziwe informację możesz ponieść konsekwencje. Portal ten służy do rzetelnych opinii o firmie i może warto o tym pamiętać.

Grzesiu rady zgodnie z prawem
@Grześ

Takie są realia. 1. Źle zrozumiesz wypowiedź kierownictwa. Podpiszesz dokumenty, a później możesz mieć pretensje. Więc warto wszystko czytać i znać alternatywy. 2. Odbierasz towar. Źle odczytasz informacje lub kurier się pomyli i wypakuje za mało paczek. I są problemy. 3. Trzeba umieć zaplanować sobie pracę. Przy małej ilości sprzętu musisz się dopasować. Wchodzenie na ustawione palety grozi upadkiem, uszkodzeniem towaru co jest złamaniem przepisów i będziesz za to ponosił konsekwencje. 4. W magazynie są materiały do czyszczenia. Zawierają różne środki chemiczne. Obowiązkiem magazyniera jest znać oznaczenia. I umieć wysłać towar zgodnie z przepisami. Skąd kierownictwo ma wiedzieć co jest w paczce owiniętej czarną, nieprzezroczystą folią? 5. Palety są układane z towarem jedna na drugiej do 3 poziomów w górę. Warto więc uwzględnić wagę towaru. Oraz zmiany, gdy zabierasz sąsiednie palety. Gdyż z czasem pod naciskiem kartony mogą się ugiąć. Paleta spadnie z towarem. Jak będziesz miał szczęście to uszkodzisz tylko towar. W innym wypadku uszkodzisz lub zabijesz kogoś na magazynie. Więc warto czasem przełożyć kilka palet aby temu zapobiec. Odpowiadasz za zabezpieczenie towaru i masz składować towar zgodnie z przepisami. Jak spotkasz doświadczonego pracownika z magazynu to możesz usłyszeć wiele ciekawych rzeczy.

@Grześ

Czy prawdą jest ze wysylacie chemiczne produkty niebezpieczne zwyklym kurierem , zakrywajac wszystko czarna folia bez naklejek ostrzegawczych i nie zgalaszajac zawartosci niebezpiecznej podlegajacej przepisom ADR? Prosze o odpowiedz. Higma Service chwali sie roznorakimi dzialaniami majacymi na wzgledzie ochrone srodowiska. Traktuje o odpowiedzialnosci w biznesie. Bede wdzieczny za wyjasnienie watpliwosci.

@Kurier

Ty naprawdę wierzysz w to co się pisze na tym portalu? Polowa z tych ludzi to hejterzy, reszta to sfrustrwoani pracownicy albonniedostosowani do życia. Noi ci zwolnieni piszą żeby się wyżyć. To takie miejsce gdzie każdy może każdego g... m obrzucic bo anonimowo.

@Jarek

No to jak jest z tym ADR? Nie interesują mnie byli pracownicy i hejterzy. Jarek proszę Ciebie o odpowiedz.

Zrób to sam

@Zrób to sam

Wow. Jestem pod wrażeniem skrupulatności tej odpowiedzi.

O magazynierach
@Jarek

Według mnie posiadasz błędne informacje lub po prostu kłamiesz. Rekrutacja do Higma Service odbywa się w profesjonalny sposób. Pracownicy przechodzą rozmowę kwalifikacyjną. Otrzymują i przekazują wtedy szereg informacji, a także później podczas wdrożenia do pracy. Praca bywa trudna i wymaga zaangażowania. O ile spotkałeś kiedykolwiek magazynierów z Higma Service to wiesz, że są to ludzie pracowici i odpowiedzialni. Sądzę, iż przełożeni potwierdzą, iż zamówienia były realizowane na bieżąco, a magazynierzy pracowali czasami po 10-11 godzin, aby je zrealizować. Zgadzam się, iż są to ludzie na dorobku, czy też nawet biedni, a to może być frustrujące. W szczególności, gdy występują problemy z komunikacją albo z zyskami w firmie. A my, a także rodziny, liczyliśmy na premię.

Mandżer
@O magazynierach

Oj cienżka jest praca magazyniera, wiem co pisać, bo pracować jako mandżer magazynku.

Łódka
@Mandżer

Na stronie Higma Service są wykazane towary jakimi handlują. Wszystko jest jawne. Karty charakterystyk są ogólnie dostępne. Pracownicy są przeszkoleni. A gdyby ktoś miał problem to proszę: Informacje dotyczące transportu towarów ze strony Higma Service: I. Klasa 2.1 - zagrożenia w transporcie, czyli Gazy palne: 1. Taski Tapi Gum C4q II. Klasa 3 - zagrożenia w transporcie, czyli Materiały ciekłe zapalne: 1. Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk, 2. Tork żel do higienicznej dezynfekcji rąk, 3. APESIN SPRAY 750ML, 4. Soft Care Med, 5. Stokosept® Gel III. Klasa 8 - zagrożenia w transporcie, czyli Materiały żrące: 1. GREASE SPEED 10 L, 2. Suma Bac D10, 3. Taski Jontec Futur F1a, 4. TASKI Jontec No1 F1c, 5. Diversey Actival F4r, 6. TANEX trophy IV. Klasa 9 - zagrożenia w transporcie, czyli Różne materiały i przedmioty niebezpieczne: 1. Room Care R2, 2. Room Care R1, 3. Room Care R6, 4. Soft Care Sensisept, 5. Room Care R2-Plus V. Zagrażający środowisku: 1. Room Care R2, 2. Room Care R1, 3. Room Care R6, 4. Suma Bac D10, 5. Soft Care Sensisept, 6. Room Care R2-Plus VI. Nie przewozić tego produktu w kontenerach do przewozu luzem: 1. Taski Jontec Combi F3a, 2. Room Care R2, 3. Room Care R1, 4. Room Care R6, 5. Taski Tapi Gum C4q, 6. Suma Bac D10, 7. Taski Jontec 300 Conc F4c, 8. Room Care R3, 9. Taski Jontec Futur F1a, 10. Soft Care Sensisept, 11. Taski Jontec Forward F4h, 12. TASKI Jontec No1 F1c, 13. Diversey Actival F4r, 14. Room Care R3-Plus, 15. Taski Sani Cid W1e, 16. Soft Care Med, 17. Room Care R5, 18. TM 90, 19. Taski Jontec 300 Pur-Eco SD F4c, 20. Room Care R2-Plus, 21. Taski Tapi Shampoo C2c Identyfikacja zagrożeń towarów ze strony Higma Service: I. H222 - Skrajnie łatwopalny aerozol: 1.Taski Tapi Gum C4q II. H225 - Wysoce łatwopalna ciecz i pary: 1. Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk, 2. Tork żel do higienicznej dezynfekcji rąk, 3. APESIN SPRAY 750ML, 4. Soft Care Med, 5. Stokosept® Gel III. H229 - Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem: 1. Taski Tapi Gum C4q IV. H290 - Może powodować korozję metali: 1. Suma Bac D10, 2. TANEX trophy V. H314 - Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu: 1. GREASE SPEED 10 L, 2. Taski Jontec Futur F1a, 3. TASKI Jontec No1 F1c, 4. Diversey Actival F4r, 5. TANEX trophy VI. H315 - Działa drażniąco na skórę: 1. Room Care R1, 2. Room Care R6, 3. Suma Bac D10, 4. SANET TASONIL 10 L, 5. Room Care R2-Plus, 6. Taski Tapi Shampoo C2c VII. H318 - Powoduje poważne uszkodzenie oczu: 1. Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk, 2. Suma Bac D10, 3.Suma Multipurpose Cleaner D2.3, 4. TM 90, 5. Room Care R2-Plus VIII. H319 - Działa drażniąco na oczy: 1. Taski Jontec Combi F3a, 2. Tork żel do higienicznej dezynfekcji rąk, 3. GREASE off QUICK & EASY, 4. Room Care R2, 5. Room Care R1, 6. Room Care R6, 7. Taski Jontec 300 J-flex, 8. APESIN SPRAY 750ML, 9. Taski Jontec 300 Conc F4c, 10. SANET TASONIL 10 L, 11. Soft Care Sensisept, 12. Taski Jontec Forward F4h, 13. Soft Care Med, 14. Stokosept® Gel, 15. Taski Tapi Shampoo C2c IX. H335 - Może powodować podrażnienie dróg oddechowych: 1.Taski Jontec Futur F1a X. H336 - Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy: 1. APESIN SPRAY 750ML, 2. Soft Care Med XI. H373 - Może spowodować uszkodzenie narządów w następstwie długotrwałego lub powtarzanego narażenia: 1. TM 90 XII. H410 - Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki: 1. Suma Bac D10, 2. Soft Care Sensisept, 3. Room Care R2-Plus XIII. H411 - Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki: 1. Room Care R2, 2. Room Care R1, 3. Room Care R6 XIV. H412 - Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki: 1. Suma Multipurpose Cleaner D2.3 XV. EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej: 1. Taski Jontec Combi F3a, 2. Taski Tapi Shampoo C2c 3. Wódka Czysta 0,5l/łeb

Na bieżąco
@Kurier

Na stronie firmy jest oczywiście więcej towarów. Dochodzą nowe produkty, stare odchodzą. Należy to mieć na uwadze. Jak będziesz miał z nimi kontakt powinieneś zapoznać się z kartą charakterystyki w przypadku transportu, pakowania lub składowania.

Jak to jest
@Łódka

Sugerujesz, iż w magazynie spożywa się wódkę? Kierownik razem z magazynierami wypijają po 0,5 litra w wódki czystej na głowę? Czy uważasz kierownika magazynu lub któregoś z magazynierów za alkoholika?

Super Łoś

Mam pytanie, czy Pan Michał nadal pracuje jako regionalny?

MP
@Super Łoś

Nie jest pracownikiem Higma Service.

@Super Łoś

Regulamin zabrania podawania na forum imion oraz innych danych pracowników firmy. Zakaz wynika z ochrony tożsamości. Wpisy, które go łamią mogą zostać usunięte przez administratora. Wątek ten, służy do rozmawiania o warunkach zatrudnienia w Higma Service, a nie o pracownikach. Proszę o zapoznanie się z obowiązującymi nas zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

HK
@MP

Bardzo słuszna decyzja personalna ze strony HS

Aneta

@aa, może firma Higma Service po prostu dynamicznie się rozwija? Jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Higma Service w Opolu? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

aa
@Aneta

Jestem zainteresowany, jakiś czas śledziłem ogłoszenia i opinie są podzielone ale jak na razie wypowiadali się PH

wystarczy poszukać
@aa

Ten wpis odnosi się do pracy magazyniera: "Dzień dobry, A jak tam z pracą na magazynie? Ciągle brakuje sprzętu? I czy trzeba wchodzić na palety co grozi upadkiem i uderzeniem twarzą w beton? I jak się czuje Pan, który takiego zdarzenia doświadczył? Czy nadal spadają palety? I czy zrobili wreszcie ogrzewanie bo przecież zimą zamarzały kanistry? I czy nadal usuwa się lub zakleja przed wysłaniem oznaczenia o materiałach szkodliwych?" Inne o pracy na magazynie też znajdziesz ...

aa
@wystarczy poszukać

Pan magazynier, podejrzewam wchodził na palety z własnej inicjatywy wątpię, żeby przełożony mu kazał (musiałby być niedorozwinięty), widziałem w obecnej pracy kreatywność niektórych. a @ Aneta podejrzewam Pani z HR tak chętnie się wypowiada ale nie chce mi się googlować ;)

twarzą w beton
@aa

Inicjatywa czy przymus wywołany maksymalizacją zysków? Na 4 pracowników jeden wózek widłowy i jedna drabina ... Więc masz do wyboru: chodzić za drabiną lub wózkiem, albo się wspinać. Do tego jak masz jechać przez całą aleję z drabiną, aby przejechać do końca magazynu wzdłuż wszystkich alej do tej ostatniej, aby po dojechaniu do jej końca sięgnąć zgodnie z BHP po towar to racjonalnie zarykujesz i wybierzesz wspinaczkę. Do tego zabiera to tyle czasu, że masz problemy z wypracowaniem normy. No i dochodzą utarczki z innymi magazynierami ...

Drabina
@twarzą w beton

Czy zakup dodatkowej drabiny rozwiązałby problem, o którym piszesz?

Cleo

Jeszcze tylko trochę lubię tę robotę.

Albert
@Cleo

Cleo, gdzie teraz pracujesz (spiewasz?)

Zniesmaczony

Pytanie do firmy Higma Service. Dawno mnie nie było na forum ale postanowiłem wpaść i zobaczyć co ciekawego wypisujecie. Czy Pan M. dalej pracuje jako regionalny w woj.pomorskim?

Higma Service
@Zniesmaczony

Aktualne dane zespołu sprzedażowego dostępne są na naszej stronie www z zakładce Mapa Przedstawicieli Handlowych. http://higma-service.pl/mapa-regionow/. (usunięte przez administratora)

Zniesmaczona również
@Zniesmaczony

Pan M. nie był chyba najlepszą wizytówką dla firmy.... jakiejkolwiek zresztą

Obserwator

Lokalna firma o ambicjach ogolnopolskich. Z powodu marnego marketingu i braku profesjonalnego zarzadzania dzialem handlowym, bez wizji i pomyslu na rozwoj, do dzis ma status lokalnego przedsiebiorstwa - moim zdaniem. Ciagle szukajaca nowych pracownikow. Mega rotacja w magazynie. Wakaty na stanowiskach RKS, wiec fizycznie nie jest obecna od Szczecina po wschodnią granice. Silna lokalnie lecz zupelnie anonimowa i niekonkurencyjna globalnie. Z kazdym rokiem trudniej o pozyskiwanie nowych klientow. Malo przebojowa. Zarobki ponizej przecietnej w tej branzy. Sytuację finansową ratują bonusy od producentow (z ktorych korzystaja głownie handlowcy). Socjal to 100 zl na urodziny. Opieka medyczna ekstra platna. Ubezpieczenie grupowe ekstra platne. Auto służbowe, Ci ktorzy maja, jazdy prywatne ekstra platne. Ostatnio poprawa floty, nowe telefony. Istnieje od 20 lat. Trzymam kciuki za kolejne. Wiecej wiary i do przodu! Lubię atmosferę w Higma Service Sp. z o.o. za: Swobodna atmosfera

@Obserwator

Praktycznie wszystko co napisałeś to bzdury i mijanie się z prawdą lub półprawdy. Dobrze, że piszesz "moim zdaniem".

Charakternik

Bądźcie dumni z tego co osiągneliście i wypracowaliście. Nie wstydźcie się swojej (piwnicznej) historii. Wielokrotnie popełniliście błędy (m.in. decyzja UOKiK z 23.01.2017- niedozwolone porozumienie polegające na ustalaniu minimalnych cen odsprzedaży dla klientów instytucjonalnych), z których wyciągaliście kolejne wnioski i doświadczenia. Od lat przykładacie się do podnoszenia standardów i warunków pracy ( co potwierdzają na tym forum opinie byłych i obecnych a także niedoszłych pracowników). Kurs, który obraliście jest właściwy. Higma Service tak trzymać i nie cofajcie się o krok. Kiedyś będziecie numerem jeden w Polsce w swojej branży. To wiem, bo jestem Charakternik, mam dar jasnowidzenia.

Kick
@Charakternik

Napisz coś ciekawego i merytorycznego :)

Zgadzam się.
@Charakternik

Charakternik, z tym numerem 1 chyba przesadziles. Co do reszty pelna zgoda.

Zostaw merytoryczną opinię o Higma Service Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Higma Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Higma Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Higma Service Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Higma Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Higma Service Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Higma Service Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 759 ocen.

Higma Service Sp. z o.o.