Opinie o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Henpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

xyz

Ależ to polskie. Marudzenie chyba niektórzy mają we krwi. Dziwne to troche. Wszyscy was okradają, nie macie na nic pieniedzy i pracodawca was oszukuje, ale na dwie paczki fajek za 10 zl kazdego stąć prawda? Myśle ze narzekają głównie ci co chcą dostawać kase za siedzenie na tylku. Nie bronie henpolu, ale jakbyscie popracowali u konkurencji to byscie docenili ta firme.

Rysiek z Klanu

anonim - 2011-10-24 09:51:13nisko mnie cenisz !!! - mniej jak 15 tyś.netto nie biorę.Pozdrawiam._____________________________________________________________ W Henpolu nie ma takiej budowy na której kierownik budowy mógłby zarabiać (usunięte przez administratora) a już nie wspomnę o netto ! Nie ta firma, nie te budowy !

nisko mnie cenisz !!! - mniej jak (usunięte przez administratora).netto nie biorę.Pozdrawiam.

bierny ale wierny

anonim - 2011-10-21 10:09:35Dziwi mnie to co czytam, bo u nas pracownicy są zadowoleni z pracy w henpolu.. Pensja na czas, stawka w porzadkiu. Moze tu działa zasada, ze na forum wypowiadają się tylko osoby najbardziej zażarte, którym sie po prostu nudzi. Ale chyba jest ich niewiele (ja nie znam żadnej). Ja nie narzekam. Firme polecam z czystym sumieniemJak się bierze (usunięte przez administratora)etto/miesiąc za siedzenie w kontenerze z napisem kierownik budowy to się nie narzeka :) a inżynier (usunięte przez administratora)narzeka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Henpol Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
xyz

Jestem czestym bywalcem na wilanowie.Widze jak idzie robota ale niema sie co dziwic skoro(usunięte przez administratora)a.Nic nie jest dopilnowane,(usunięte przez administratora)dlugo to wszystko nie pociagnie skoro robi sie wszystkich(usunięte przez administratora)

anonim - 2011-07-26 21:05:08MAM PYTANIE CZY WRTO JEST SIĘ ZATRUDNIĆ NA STANOWIEKU KIEROWNIKA ROBÓT W HENPOLU ??? I JAKIE PIENIĄDZE MNIE TAM CZEKAJĄ ? PROSZĘ O OPINIE I KOMENTAŻEpieniędzy zero szkoda zachodu z tą firmą (usunięte przez administratora)dają niby premię a tak naprawdę jej nie widać odradzam sam (usunięte przez administratora)

robol z licencjatem

Kolego mgr inz budownictwa a robotnik to nie pracownik!!!!!!! Oni tez tam pracuja i(usunięte przez administratora) Uwazasz sie za lepszego bo masz mgr przed nazwiskiem!!!!!!!!!!!!! Uwazasz ze powinienes byc lepiej traktowany z tego powodu!!!!!!!!!!! Gardzisz ludzmi ktorzy ciezko fizycznie pracuja!!!!!!!!!!!! Uwazasz ich za podludzi!!!!!!!! Z twojej wypowiedzi wynika wszyskto co wyzej napisalem. Ja uwazam ze w(usunięte przez administratora) Takze szanowny kolego mgr inz budownicta,przemysl to co napisales,bo za nic nie robienie i tak dostajesz sporo,bez powazania robol z licencjatem.

mgr inż. budownictwa

Firma Henpol (usunięte przez administratora)nie ma o niczym pojęcia ani chęci do pracy. Rodzina pracuje od stanowiska kierowcy po dyrektorów. W biurze nic nie załatwisz bo albo się komuś nie chce albo kasy nie ma. Szkoda zdrowia i nerwów. Wszyscy co coś umieją ( mówię o inżynierach i kierownikach ) traktują firmę jako chwilowy romas w drodze do żony. .(usunięte przez administratora). Takiej firmy w swoim długim życiu zawodowym nie spotkałem.

Najbardziej brakuje mi tego wypracowania stworzonego ręką inżyniera/kierownika co przedstwił jak buduje się w HENPOLU :) Może ktoś to ma to proszę o kopiuj wklej

ester

Nie zgadzam się z przedstawionym obliczem firmy.Pracuje w tej firmie ,nie jestem rodziną,i tylko moje sumienie nakazalo mi zabrać glos.Napewno nie jest tak jak mowi kodeks pracy,ale nie jest terz tak jak to przedstawileś.Pracowalem w wielu firmach i wiem że wszystko wygląda mniej-wiecej jednakowo.Myśle że moja opinia o firmie HENPOL jest bardziej obiektywna.Tobie tam nie wyszlo i może stąd tyle goryczy.Pozdrawiam.

Adek

Oj wspaniały wspaniały...

ja z venus

no nareszcie znalazłem wspaniałą firmę, z której jestem zadowolony,wspaniała organizacja pracy,mili kierownicy,socjal spoko i wodę dają za darmo,a i zarobki są całkiem niezłe.Pan Prezes to dobry człowiek.pozdrawiam.

Pracownik umysłowy

Firma jest dobra, stwarza możliwości rozwoju, mówię tutaj o inżynierach budowy, ponadto jest indywidualne podejście do każdego pracownika.

Tom

Właśnie dostałem pracę w tej firmie. Nie wiem czy ją podejmować. Jak myślicie czy warto próbowac?

dla mnie henpol jest w porządku

"miłośnik firmy"

To przyjdź i popracuj a zmienisz zdanie!!!!!!!!

firma konkretna i rzeczowa, płaci dobrze,ma jasno określoną politykę kadrową, rozwojowa, szkoda, że tam nie pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Henpol Sp. z o.o. - Lublin

Henpol Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 660 ocen.

Henpol Sp. z o.o.