Opinie o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Henpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

opiniodawca

szkoda tylko, ze zatrudniają takich podwykonawców , jak Morawiecki ZR-B budopol sędziszów, podaje ze on z Kielc hehehehe. Totalna porażka, zero profesjonalizmu, facet kręt i oszust, potrafi przyjąć i zwalnic kilkunastu ludzi w ciagu tygodnia, wszystkich kantuje i bajeruje, cuda obiecuje, nie sprzętu ani narzędzi, dziadostwo, ludziom każe spac na podlodze, bez łózek i poscieli, na ludzi nie powie inaczej, jak "robole". jest chory na manie przesladowczą. Henpolu, Henpolu sprawdz podwykonawce zanim wpuścisz go na budowe !!! A Henpol postrzegam pozytywnie, duzo mlodych ludzi w nadzorze budów, brak im doswiadczenia, ale zdobędą, taka jest kolej rzeczy, o fachowcach Henpolu nie powiem, bo widziałem tylko podwykonawców.

nieznajomy

Potwierdzam. Nie wiem skąd u nich dyplomy \\\"SOLIDNA FIRMA\\\".

nieznajomy

Niestety ale to prawda.

eks

Mimo wszystko: Wesołych Świąt życzę Wszystkim!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Henpol Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
klawiatura

Arczy - 2012-01-28 12:58:11 Kierownictwo w większości naprawdę bardzo w porządku i zna się na rzeczy ale dyrekcja to dno i w ogóle nie ma z kim rozmawiać. Decyzje o robieniu wszystkiego po kosztach to standard. Jakość wykonania pozostawia bardzo wiele do życzenia a poprawki wykonywane są na \"(usunięte przez administratora)\". Wszędzie wilgoć, którą usuwa się w ciągu następnych 2 - 3 lat, dobijając tym samym mieszkańców osiedli. Płaca nawet niezła ale nigdy niepewna bo na umowie masz około 10 zł/h i w każdej chwili mogą ci wypłacić należność według tej stawki. Prezes bardzo mądry i rzetelny człowiek ale jego brat - dyrektor Henpol Warszawa to totalny kretyn i nie ma pojęcia o tym czym się zajmuje. Pracowałem w tej firmie niecałe 3 lata na terenie Warszawy ale nie piszę tego z zawiści czy złości. Potrzebowałem tydzień bezpłatnego urlopu na poprawienie pracy licencjackiej, na co dyrektor odparł \"nie ma szans\". Nieważnym okazał się fakt, że zawsze chętnie i bez gadania zostawałem po godzinach w pracy, jak i to, że firma płaciła za mnie przez cały okres umowy tylko połowę składek ZUS. Wiadomą rzeczą jest, że i tak wziąłem to wolne bo innego wyjścia nie było ale po powrocie do firmy, przy wypłacie okazało się że otrzymuję wypłatę według stawki 9 zł/h, bo akurat tyle miałem na umowie(jak większość pracowników fizycznych), chociaż normalna stawka w/g której mi płacili to około 13zł/h. Czy to było w porządku? Niezmiernie mi przykro ale z takim podejściem do porządnych pracowników żadna firma daleko zajść nie może. Tak wyglądają w skrócie realia firmy Henpol. Pozdrawiam:)(usunięte przez administratora)to Ty?

antek

Dla mnie firma dobra. Nie wiem zkad tyle narzekania Mi tam sie podoba - dobrze płaca i na czas

nowy

dzieki za szczerosc,czyli henpol odpada,o to mi chodzilo

Koparkowy

nowy - 2012-01-09 11:05:23 Witam,mam pytanie Ile zarabiaja operatorzy koparko-ladowarki,koparki albo ladowarki w henpolu i czy warto isc tam do pracy. Szukam tylko takiej gdzie pracownik pracuje normalnie,tzn. 8 godz dziennie,wszystkie swiadczenia itp. Interesuja mnie wylacznie uczciwi pracodawcy. Bardzo prosze o odpowiedz poniewaz mam kilka ofert a z zewnatrz raczej ciezko cokolwiek sie dowiedziec i kazdy twierdzi ze jest uczciwy. 8h/dzień to nie w Henpolu i 5dni/tydzień to nie w Warszawie a wszystkie świadczenia to nie w Polsce :)

nowy

Kierowca bombowca

Polecam środki firmy Tenzi, ale uważaj żeby nic nie poleciało na blachę bo będzie lipa:] ja czyściłem moje polerowane w rs8 środkiem do czyszczenia samochodów ciężarowych i nigdy nic na felgach nie zostawało.

aniołek

kolego baron, proponuje wypolerować twoje alusy i pociągnąć lakierem bezbarwnym na długi okres czasu pozbędziesz się problemu.... Oraz w przyszłości mniej uciążliwe jest usuwanie brudu.

Baron

zdziwiony - 2011-12-10 18:19:14 Prawie w każdej opinii widać adnotację \\\"usunięto przez administratora\\\", czyżby to był już powrót CENZURY?Moja żona coś późno wraca ostatnio z pracy. Gdy ją pytam, co tak długo robiła, odpowiada, że musiała dłużej zostać bo mieli zebranie, szkolenie... Gdy pytam, czy przyjechać po nią do pracy, mówi, że wróci taksówką. Tydzień temu wziąłem jej telefon do ręki w celu sprawdzenia godziny a ona rzuciła się z krzykiem, że to jej prywatny telefon, że mojego ona nie rusza itp... Gdy mam ochotę na sex ona kategorycznie odmawia, i wymyśla setki wymówek. Gdy już zasnę, często wychodzi z sypialni i rozmawia z kimś przez telefon albo siedzi na NK. Wczoraj, gdy wyszła z pracy postanowiłem pójść za nią. Aby mnie nie zauważyła, kucnąłem sobie za moją Audi A6, (3.0TDi) i zauważyłem straszny, zapieczony brud na moich alusach. Moje pytanie: czy znacie jakiś dobry środek do czyszczenia felg polerowanych (nie lakierowanych) na bazie kwasu fosforowego?

zdziwiony

zoltodziob

Witam,jezeli jestes mlodym czlowiekiem po szkole albo udalo ci sie zdbyc jakies kwalifikacje zawodowe(uprawnienia itp) to odradzam henpol bo mozna sie niesamowicie zrazic,chyba ze lubisz pracowac na kilku stanowiskach na raz,byc wykorzystywany do pracy niewiele majacej wspolnego z twoimi kwalifikacjami,oczywiscie kiedy sie zatrudniasz nie ma o tym mowy,dla mlodych ludzi chcacych zdobyc doswiadczenie polecam firme skanska,moze na poczatku nie bedziesz mial kokosow ale zapewniaja nieporownywalnie lepsze warunki socjalne i mozliwosci rozwoju,nikt ci nie bedzie kazal robic tego czego nie powinienes robic,poza tym mozna zdobyc w tej firmie dodatkowe kwalifikacje za free,jezeli tylko bedziesz chcial sie rozwijac,nie wspomne tu o karnetach na silownie i baseny dla pracownikow w calej polsce,atmosfera jest naprawde ok czujesz ze masz wsparcie a to naprawde wazne kiedy jestes swierzakiem,naprawde polecam dla mlodych idealna firma.

Henpol to samo zło...!!! Nie polecam nikomu!

durex play

haha negatywne wpisy znowu zniknely,ktos sie bardzo stara zeby henpol mial dobra opinie

20/26 dni

A spróbujcie wypisać wniosek na urlop w tej firmie...

to ja

xyz - 2011-10-25 10:12:26Ależ to polskie. Marudzenie chyba niektórzy mają we krwi. Dziwne to troche. Wszyscy was okradają, nie macie na nic pieniedzy i pracodawca was oszukuje, ale na dwie paczki fajek za 10 zl kazdego stąć prawda? Myśle ze narzekają głównie ci co chcą dostawać kase za siedzenie na tylku. Nie bronie henpolu, ale jakbyscie popracowali u konkurencji to byscie docenili ta firme.To ja nie wiem gdzie ty wczesniej pracowales,chyba(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

xyz - 2011-10-25 10:12:26Ależ to polskie. Marudzenie chyba niektórzy mają we krwi. Dziwne to troche. Wszyscy was okradają, nie macie na nic pieniedzy i pracodawca was oszukuje, ale na dwie paczki fajek za 10 zl kazdego stąć prawda? Myśle ze narzekają głównie ci co chcą dostawać kase za siedzenie na tylku. Nie bronie henpolu, ale jakbyscie popracowali u konkurencji to byscie docenili ta firme.Tak się składa że pracuje u konkurencji - duża firma i tak się składa że mam : (usunięte przez administratora)

Prezes

anonimus - 2011-10-26 12:42:20> W Henpolu nie ma takiej budowy na której kierownik budowy > mógłby zarabiać(usunięte przez administratora)a już nie wspomnę o netto ! > Nie ta firma, nie te budowy ! Mylisz się, w każdej kwestii ;) To Ty mylisz się, w każdej kwestii ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Henpol Sp. z o.o. - Lublin

Henpol Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 660 ocen.

Henpol Sp. z o.o.