Opinie o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Henpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

A co tu tak spokojnie...?(usunięte przez administratora)

stefan

api firma już buduje na wilanowie

@stefan

A co buduje i kim ?

...czy ktoś dostał lub wyrwał kasę za listopad ?

kolo

Nie dostaliście wypowiedzenia dzisiaj dostaniecie jutro, jak nie jutro to w przyszłym roku. To oznacza jeden miesiąc pracy, więcej. szkoda tylko że wypłata będzie za pół roku.

wodnik
@kolo

A GDZIE TA PRACA MA BYĆ SKORO WSZYSTKIE BUDOWY PRZEJĘTE PRZEZ INWESTORA.PRZECZYTAJ SOBIE W KODEKSIE PRACY ART 55 PAR 1 PUNKT 1 ORAZ PAR 3 TEGO ARTYKUŁU.BĘDZIESZ WIDZIAŁ CIĘŻKIE NARUSZENIE PRAW PRACOWNICZYCH PRZEZ PRACODAWCĘ.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Henpol Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
WODNIK

FIRMA HENPOL DZISIAJ MIAŁA DAWAĆ WYPOWIEDZENIA Z PRACY ,PRACOWNICY PRZYBYLI DO FIRMY I TAKICH WYPOWIEDZEŃ NIE OTRZYMALI.LEKCEWAŻENIE LUDZI KTÓRZY PRACOWALI NA ZARZĄD FIRMY Z PREZESEM NA CZELE JEST WPROST BEZCZELNE. PYTANIE A CO Z FUNDUSZEM SOCJALNYM?.KTO GO WYKORZYSTYWAŁ.INSPEKCJA PRACY POWINNA PRZYJRZEĆ SIĘ TEMU FUNDUSZOWI.ZARAZ SKASUJĄ ZA PEWNIE MÓJ WPIS.

WODNIK

Czy się stoi czy się leży 9 tysięcy się należy

...z rodziny ?

bobo

Lepiej sie zastanowmy jak odzyskac pieniadze za listopad i grudzien?Czy ktos ma jakies mądre rozwiązanie?jaka droga bedzie najbardziej skuteczna?

Jak wrócę że Świąt to zobaczę co Warszawski Sąd wymyślił ;) chodź wątpię żeby taki szybki był :) a PiP w Lublinie to chyba rodzina, bo zamiast karać, to poucza :)

Poszkodowany pracownik

Jak udało Ci się tak szybko załatwić "wyrok" z Sądu Pracy? Warszawa czy Lublin ?

nadal bez kasy za listopad

Ale byłeś na umowę o pracę czy na fakturę? ( kadra techniczna na budowie ? )

pawcio

Szkoda, prezes budował firmę 20-ścia lat i taka "tragedia" nie tylko dla niego, ale 350 rodzin pracowników :(, mam nadzieję, że sąd da firmie drugą szansę, a wierzyciele zgodzą się na "układ", nie jest to pierwsza spółka budowlana w Polsce, która w ostatnim czasie (1-2 lat)w ten sposób się "ratuje" (patrzcie na PBG, Polimex, DSS), ale warto też wiedzieć, że niektóre spółki np. HBP nie miały szansy odbudowy. Ta spółka stanowiła przez wiele lat wzór do naśladowania, ale co zawiodło?

a

Może dla Ciebie strata dwóch pensji to nie tragedia ale dla mnie i mojej rodziny to bardzo dużo tym bardziej, że z żoną spodziewamy się dziecka w styczniu. Niestety Święta też nie będą takie jak planowaliśmy. Myślę że na pieniądze nie ma narazie co liczyc.

z

Rany Boskie, przestań tak jęczeć. Akurat w przypadku Prezesa Polaka nie można mówić o (usunięte przez administratora) . Upadłości się zdarzają i nie każda spowodowana jest oszukiwaniem przez zarząd czy właściciela firmy-a bardziej jest to "zdarzeniem gospodarczym". Nie ty jeden jesteś w takiej sytuacji. Strata dwóch pensji to jeszcze nie tragedia, tym bardziej że prawdopodobnie będziecie mieli to wypłacone z funduszu gwarantowanego.

klops

No to naszym pieniążkom, które się nam należą jak psu buda, mówimy papa.

Szkoda ze nastepna firma upada szczerze to fajnie sie tam pracowalo z niekturymi kierownikami i duzo zajebistych ludzi moze jeszcze da radę sie podniesc z tego dolka tylko prezes niech sie zastanowi nad kadra pamietam w wawie wystarczylo podejsc do polaka i wszystko mozna bylo zalatwic zaduzo (usunięte przez administratora) :ksiadz:i cala swita duzo wymieniac szkoda ze tak wypadlo ze na swieta jestesmy bez grosza mam jeszcze nadzieje ze w poniedzialek co sie wydazy i kasa bedzie

aa1

jednak leżeniu na materacu z rodziną w firmie bankrucie to nie za mądry pomysł ale kazdy swój rozum ma i wie co robi. pozdrawiam

aa1

Nie chcę cię martwić ale jak ogłosili upadłosć to z tym materacem i do lata możesz przed biurem leżeć(usunięte przez administratora) br /> radzę poczytać prawo upadłościowe dzieci i żony nie zabieraj bo się pochorują pozdrawiam

hed
@aa1

jaka upadłość chyba troche nie jesteś na czasie narazie jest wstrzymana przez sąd do 21 stycznia.

Henpolowiec
@hed

Posiedzenie sądu w sprawie wniosku ( wniosków ) o upadłość odbędzie się 21 stycznia ! Ale prawie wszystko mają w zasta, jest ryzyko że majątek jest za mały na upadłość !

x

panorame lubelską proponuje o 22 lub na necie-jest materiał o upadku

ktos

devpol 5 małymi kroczkami zmieniło się w API bardzo ciekawe,nieźle wykombinowane

Unicka

Hej chłopaki to prawda że dostaliście na budowlanej jakieś pieniądze??? I czy wszyscy dostali???

joo
@Unicka

forum zablokowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Henpol Sp. z o.o. - Lublin

Henpol Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 660 ocen.

Henpol Sp. z o.o.