Opinie o Poltrop w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Poltrop. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poltrop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltrop w Częstochowa

krzysztof do 2222

domyslam sie kto ty jestes ja tu robie 8 lat teraz jestem brygadzisdta i wiem ilu ludzi wykonczyles bo ci nie chcieli stawiac wodki albo nie chcieli tyrac za ciebie, wywalili cie z hukiem jakies 3-4 lata temu i powiedz gdzievwidziales zeby stary wypisywal opiinie moze byles jego materacem jak to nie ty to napisz swoje imie to p[opgadamy. jakby tu bylo zle to bym tu nie sidzial Ja sie przedstawilem tewraz kolej na ciebie

Prawie wszystkie dobre opinie ten ubek pisze sam na 100% byłem widziałem pracowałem

stary zenek

robilem w tej firmie gdzies kolo 2000 roku w niemczech przy domkach, budynku poczty w wernigerode. placili kase od przerobu ale jak byla dobra brygada to byla niezla kasa.Poznie robilem w niemieckiej firmie bylo ok i jakies 1.5 roku temu sie popsulo, pelno obcych co robia za mniejsza kASE. ZWOLNILEM SIE I CHCE JECHAC z tego poltrop. jak tam teraz jest

Szczepan
@stary zenek

Nie polecam. Praca cięzka po 12 h, każda sobota pracująca na dodatek śmieszna kasa. Co innego mówią a co innego na przelew niestety.

pracujacy i
@Szczepan

a u kogo robiles , po 12 godzin nikt nie robi c hyba ze z dojazdami. u szymka kristofa slodzinskiego rycharda robimy po 8.9 godzin. U mnie w brygadzie 2 polecialo po tygodniu bo porotherm kladli krzywo i bylu rozbieranie. nie wiemy czy ludzie cygania zeby jechac czy jada na wycieczke. Nie przyjezdzac jak ktos nie chce robic bo brygadzista kaze zjezdzac

Murarz
@pracujacy i

Jedno wielkie kłamstwo! praca po 12 godzin z dojazdami po 14 godzin wiec co Ty piszesz człowieku???? jakie 8 czy 9 godzin? gdzie? Każda sobota pracująca do 16 nawet 17 i za tydzień pracy 250 euro!!!! Mobbing stosowany na każdym kroku brak szacunku, traktowani jesteśmy jak niewolnicy a nie pracownicy, wielkie kłamstwo wszyscy uciekają z tego obozu.

Zły
@pracujacy i

pracujemy po12 h a z dojazdami14 h i krzyczy szef ze za 900 eur za miesiąc!

murarz ciesla

We francji siedzialem 5 lat, od marca rzeznia robilem przez 2 tygodnie w trzech firmach i francuz kazal nam zjezdzac. Mowia ze to przez wybory, ale coraz gorzej znzlezc tu dobra robote, pelno turkow rumunow, portugali, oni zanizaja stawki. Bylem w poltropie i zaproponowali robote w belgii a od csierpnia klinkier w niemczech. . Jak sie teraz zarabia w belgii ?

Murarz

Bardzo szczegółowo,nie wiem do czego to czepianie sie każdego świadectwa pracy,gdzie ile pracowałaem ,kczy sam się zwalniałem.Potem mury,że akord,mówiła ,co daje firma,o zarobkach.Mam paiery mistrzowskie,to planów nie dała i co chwilę ktoś do niej przychodził o coś pytać,a raz nawet zostawiła mnie i poszła.Przeprosiła,potem ze ważna sprawa była.Ona sama to w porządku dla mnie,ale dziwni ludzie się tam kręcili , ciągle jakieś telefony.Mam podobno jechać w sierpniu,bo zara urlopy

Mury,klinkier,zbrojenia,szalunki,gdzie pracowałem,ile chce zarabiać,alkohol,czy rodzino nie ma nic naprzeciwko.

beniek

Bylam w zeszlym tygodniu w tym poltropie na rozmowie.bylo ze szesciu ludzi i 4 zostalo zakwalifikowanych. mam jechac na mury i betony do belgii. Obiecali ze dojade do kumpla co tam robi. Ta firma musi miec kase bo ladny budynek marmury w srodku. pani co ze mna rozmawiala grzeczna, tylko mnie jak i tych innych wypytywala cze pije alkohol i jaka mam wydajnosc.

wypalony
@beniek

Przydała byś się na chacie,szczególnie na weekendy.Benia naparzaj śmiało,nie możemy się już doczekać Twoich kwalifikacji.

jan

Szukaja ludzi do francji do bordeaux ciesli i na betony, To dosc daleko czy tam u nich ktos tan robil.. Moj koles u nich robi ale budowa sie skonczyla i musial sie zwolnic, ale sobie bardzo chwalil.. Tylko gonia za wodke,

stary prac

Ludzie to.z tam garstka ludzi robi -jakie 50?co za cyfry...może pare lat temu.oprucz wrażenia nic nie robi ta firma

brygadzista

do murarza .. Przdal bys sie bo jeden brygadzista slaby jak piwo karmelowe.. nie umie robic i kierowac ludzmi

Magneto
@brygadzista

Razem jest was dwóch brygadzistów z tego ty granatem od pługa oderwany .

Mietek
@brygadzista

To prawda, jeden brygadzista to wielka pomyłka,powinni Go zwolnić! zjadł wszystkie rozumy,nie liczy się z pracownikami,a szkoda.

@Mietek

A co to za brygadzista jak się wabi? może znam .

murarz 2 lata roboty w tej firmie

Tyle biora brygadzsci ja maja dobre brygady. to tak aby wyjasnic jak jest,

@murarz 2 lata roboty w tej firmie

Miałbym możliwość nawet poukładania sobie pięcioosobowej brygady ze znanych mi ludzi,którzy pracowali ze mną w Niemczech i Belgii.Dobrzy fachowcy,ułożyli hektary klinkieru i nie tylko.No ale teraz to już po ptokach,czternastego nach Deutschland.

zainteresowany

Jest szansa na brygadzistę.Robiłem w Niemczech i Belgii,głównie stany surowe,w brygadach niemieckojęzycznych.Dobry niemiecki.Nie ukrywam,że moje oczekiwania też nie są małe,znam swoją wartość.

@zainteresowany

Dai sobie spokój szkoda czasu.

@Ontek

Dzięki Ontek za radę.Właśnie otrzymałem ofertę z niemieckiej firmy.Myślisz,że w Poltropie dostałbym więcej niż 2500euro netto.Jeżeli tak to mój feler.Zawsze to polska firma.

krzycho

Acha zapomnialem dodac ze slizgal sie w poltropie prawie 9 lat

krzycho

slyszlem ze zwolnili ryska . on nazwalnia kupe ludzi i przyszlo na niego. On zwalnial jak mu kto wody nie postawil albo mu sie odszczekiwal. Zawalil wielki fachura robote w luksemburgu i teraz kolesie za niego poprawiaja

Banan

siemanko chcialem sie troszke wypowiedziec Ja uważam ze jest calkiem dobrze w Poltropie pracuje tu jakis czas i mi sie kasa zawsze zgadza srednia wyplata to 1500 euro jak jest dobry miesiac to 1800 Euro Kasa zawsze na czas nie place za mieszkanie za paliwo tylko jedzenie mnie interesuje i tyle to prawda ze jak nie umiesz murowac dobrze to nie masz czego tu szukac ale jak jestes dobry to nie musisz sie przejmowac robisz metry i tyle

Ontek

Z prostuje poltrop w Belgi ma teraz dziesięciu ludzi i w Luksemburgu pięciu ot cała firma . Brakuje do pięćdziesiątki paru ludzi .

nowy

zle nie jest, ale mogloby byc troche lepij. wszystko zalezy od brygadzisty

murarz do denisa

szykaja murarzy i na klinkier i silikaty i na crepi zglos zie i jak jestes dobry to pojedziesz od razu. SZUKAJA TEZ DO DIURA I MARKETINGU Z FRANCUSKIM A LE MUSI TO BYC OSOBA OPERATYWNA. MOWILA MI KADROWA ZE SA DWIE TLUMACZKI ALE TYLKO TLUMACZA I NIC WIECEJ.. POLECZM POLTROP, TAK JAK NAPISALEM WCZESNIEJ

romek do denisa

tu daja od razu umowe o prace ale musisz sie wykazac ze jestes dobrym na klinkierze lub na kladzeniu crepi, bo kazdy polski murarz to buduje z kazdego rodzaju materialu. zglos sie na rozmowe ale pryniesc adresy firm gdzie robiles bo sprawdzaja co jestes za ziolko

murarz piotrek

Zjechalem na urlop z luksemburga. duza budowa Od lutego okladamy klinkierem. W czerwcu w brygadzie kristofa wzielismy po 1300 euro za 2.5 tygodnia pracy. A wiec chyba niezle. Ale jest 2 pieniaczy w brygadzie co nie szybko robia ale papierosek i obgadywanie brygadzisty ze za duzo bierze dla siebie

murarz

nie jest zle,mieszkanie i dojazd Cie nie intetesuja...

koles

teraz szukaja ludzi do francji. czy ktos wie jakie daja warunki. czy trzeba placic za mieszkanie, ostatnio bylem z firmy z warszawy w belgii i potracali 370 euro.

Zostaw merytoryczną opinię o Poltrop - Częstochowa

• Jak się pracuje w Poltrop?

Zobacz opinie na temat firmy Poltrop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltrop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poltrop?

Kandydaci do pracy w Poltrop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poltrop