Poltrop

Częstochowa

Opinie o Poltrop

waldek 2013-05-25 21:39:36
witam czy moze ktos napisac jak jest w tej firmnie z zarobkami bo znow jest ogloszenie na klinkier z bylych pracownikow lub pracujacych pozdrawiam i dzieki jesli ktos cos napisze
pracujacy 2013-05-26 10:25:13
a wiesz dlaczego jest znowu ogloszenie? zastanow sie sam
poltrop 2013-05-26 21:44:18
nie pakuj sie to [usunięte przez moderatora] bylem tam wiem jak jest
Rob do alka 2013-06-16 12:02:56
Chbas zle zrozumial ze za 40 godzin dostaniesz 1800 euro, T u jest akord i jak dobra brygada to to wyciagniesz ale przyjezdza duzo pseudo klinkierowcow i nie robia metrow a potem im sie krzywda dzieje.Paru orlow juz wyjeczalo do Niemiec na czarnon ale jak beda robic w takim tempie jak w Belgii to pojada na Hajti. Morzecie niektorzy opluwac firme ale daja rbote caly rok ,kasa na czas, zusy placa Robilem juz z takimi co miesiac miesiac tam miesiac tu. Biuro musi odrzucac takich.
nowy 2013-06-16 17:07:02
przejrzalem 4 firmy nasze co robia za granica. Wszedzie zale i pretensje.W tym poltropie to jeszcze jest troche dobrych opinii. Moja firma zbankrutowala i szukam za granica. Bylem w WArszawie ale jak nie masz chodow to na czarno robota. in spanie w melaminie po 4 w malej klitce. Czekam na podpowiedz , ten poltrop mowi ze od 15 sierpnia bedzie robota.
Magneto 2013-06-16 20:00:30
Ppotrop nie jest najgorszą firmom w której pracowałem , mieszkania przejazdy zus opłacone ok .Kasa w terminie zależy przerobu brygady akord .Możesz spróbować a rotacja ludzi na eksporcie zawsze była i będzie duża .
Jacek 2013-06-16 21:31:06
Wiesz,na tylu chłopa ,co siedzi w Belgii,to muszą się trafiać kmioty i nieroby-wszystko wychodzi na budowie.Czasem to ten pijaczyna lepiej [usunięte przez moderatora]..niż wyjadacz eksportowy,co wszystkie rozumy pozjadał.We wszystkich takich firmach jest pełno takich , co przyjadą i zaraz zjazd,jak zobaczą ,że trzeba robic ,żeby zarobić.Ale nadal jestem przy swoim jak Krzysztof-zależy od brygady (BRYGADZISTY) i firmy już tam w Belgii.A zresztą ci belgowi ,to chyba nie obudzili się jescze po zimie..hehe
konik 2013-06-22 12:26:31
Ja w tym poltropie robilem 2.5 roku ale kuizyn zalatwil mi robote w Norwegii. A wiec mogę cos obiektywnego powiedzieć. W Norwegii zarobki dużo większe ale koszty utrzymania tez wysokie i dojazdy tez.Musze oplacic wszysko sam hawire autto Ale wychodzę lepiej niż na robocie w Niemczech belgii czy francji. A co do poltropu to dobra firma. robilo się niezle ale tez kasda zalezala jaka była budowa. Ja robilem u rycha dzielil kase4 sprawiwedliwie. Podobno tam dalej robi.Na koniec uwaga dla nowych. Wszystko zależy do jakiego trafisz brygadzisty bo to on organizuje robot e zalatwia materialy in dzieli kase
jankowalski99 2013-08-16 21:39:38
moim zdaniem to dobra firma, płacą w terminie, w zeszłym miesiącu za 2 tygodnie zarobiłem 900. To chyba nieźle. Pracować trzeba, ale to nie jest jakiś wyzysk. Wszystko zależy od brygadzisty. Jutro wyjeżdżam na następny kontrakt.
mirka 2013-08-17 21:08:26
Dzisiaj przywiozlam z dziecmi meza do tej firmy.Na placu bylo chyba z 50 ludzi co wyjezdzali.Jakos nie slyszalam aby ktos narzekal.Te wpisy to ktos robi zlosliwie. Moj maz robi tam od zeszledo roku i nie narzekamy.Wszedzie trzeba pracowac za darmo nikt nie placi.
kowal 2013-10-23 18:39:14
Cos mi tu nie pasuje,bylem na rozmowie w lipcu, obiecali ze wyjade w sierpniu a do dzisiaj kaza mi czekac bo niema miejsc.Zalatwial mi kumpel te robote i bardzo sobie chwali. I on sie dowiadywal w kadrach ze od czerwca nik nie zjechal i w pierszej kolejnosci wyjade.Jak by byl kit to by wiara zjezdzala.Chyba tu za duzo zlosliwosci.
romek 2013-11-17 11:46:58
pracuje jako brygadzista od paru miesiecy w Luksemburgu,do sierpnia robilem w belgii.Jestem oburzony (usunięte przez administratora) roznych wpisow jakichs zon i paru niezadowolonych. Jak komus nie pasi to odejsc i szukac gdzie lepiej. A wszedzie trzeba (usunięte przez administratora)W innych firmach co robia w belgi tez wredne wpisy takich samych ludzikow co tu.
marian pracujacy 2013-12-26 10:40:41
zostalem zaproszony po raz pierwszy na Wigilie 20 grudnia w poltropie. Bylo ze 40 jak widac pracownikow z biura Belgii ochrny i handlowcow tak do nich mowiono.Byl oplatek gral zespol tance i duzo wudy.Mam 52 lata i jeszcze mnie nikt w innych firmach nie zaprosil na taka wigilie.a na koniec wszyscy dostali prezenty aparaty fot radi sprze do domu.Jak ktos brdzie plul na ta firme a bede wiedzial kto to to mu do (usunięte przez administratora). 4 stycznia wracamy po urlopiku
Kierownik biura 2014-01-06 17:04:39
Jako kierownik biura Poltrop odpowiadającym za rekrutację pracowników oświadczam,że nie rozmawiałam i tym bardziej nie namawiałam żadnego byłego pracownika firmy do powrotu ,nie zamierzam tego czynić również w roku bieżącym-nie sprawię więc niespodzianki wypisującym tu różne rzeczy żadnym telefonem.Od długiego czasu w firmie nie ma rotacji-w kolejce na wyjazd na budowy czeka zaś ok.50 osób,którzy najpóźniej do końca marca powinni zacząć pracę.Ten ,kto ma klasę niech się podpisze,pozostałych zapraszam do firmy-wyjaśnimy sporne sprawy,jeśli takowe wystąpiły.Pozdrawiam wszystkich cieżko pracujących w Belgii i Luksemburgu.
stachu 2014-04-20 14:31:48
Robie tu piaty rok i jakos nie widze zeby firma padala.A swoja droga w w belgi w jednej firmie robilo osie brygad a robia cztery.(usunięte przez administratora)
krzysiek 2014-05-18 11:55:42
moja brygada zjechala po swietach i zeczywiscie bylo miesiac przerwy bo inwestor dla ktorego robi poltrop nie mial roboty,Od 12 maja juz robimy.A domtych co tu nie robia a pluja to powiem jedno nie pasuje to ide gdzie indziej przyszlem tu z wlasnej woli i z wlasnej woli odejde aqnie bede zalow tu pokazywal.w mojej brygadzie od roku robia ci sami wszedzie trza zap...
radek nowy 2014-06-21 12:06:52
Od tygodnia pracuje w haselt jest trzech nowych i 2 starych z poltropu w tym brygad, nic nienormalnego nie widze w robocie ztym co tu niektorzy wypisuja. robimu po 8 czsem 9 godzin ale brygadzista narzucil duze tempo bo kasa z przerobu. spanie i auto dala firma.zusy podatki placa, ci starzy gadali ze odeszlo ludzi bo brali malo kasy. tu jest 40 eur za metr klinkieru.
dominek 2014-07-18 19:25:20
robie u rycharda w brygadzie ,on wzial 2100 za czerwiec a brygada od 1450 do 1700to chyba niezle. jak wszyscy tluka metry to i jes kasa.A ty nowicjusz nie pchaj sie do roboty bo cie kolesie z brygady wyleja bos jeszcze nie zaczal a juz plujesz
Oszukany 2015-07-20 22:34:49
Masz racje nie lubiana Lepiej daj sobie spokoj z tą firemkę. W dobrych latach było 80 ludzi a teraz max 20(usunięte przez administratora)
murarz krzychu 2015-07-27 14:59:17
pracuje w poltropie 7 lat .od 4 lat jestem brygadzista.roznie jest ale jak brygada jest rowna to i wychodzi sie na swoje.biuro niertaz przysyla ludzi niesprawdzonych jedni chleja inni nie umia robic klinkieru a pozniej narzekaNIA ZE MALO KASY. Moja rada jak chcesz robic i znasz robote to przyjezdzaj firma placi zusy podatki wszystko legal spimy w gitach nowi na zleceniach tez maja placony zusik.
nowy 2015-08-19 22:26:48
Robie tu od maja. robota z metra. Trafilem do dobrego brygadzisty.dzieli kase sprawiedliwie. Gonia za wodke Podpisujemy zobowiazanie za na budowie zakaz picia nawet piwa. Ale w sobote sie troche wypije - literek na glowke. Robilem na czarno w niemczech to sie czesciej bylo w domu a z belgii raz na dwa miesiace.co ten oszukany pisze ze robi 20 ludzi po urlopie wracalismy i jechalo 8 brygad a z tego slysze robia tez w luksemburgu.
nowy 2015-09-12 12:24:48
wpisuje sie drugi raz. Po urlopie wrocilismy w sierpniu w brygadzie jest dwoch nowych bo firma dwoch zwolnila bo brygadzista nie chcial z nimi robic.Jeden to robil 2 metry klinkieru a powinien 5- 6 na dniowke.Ale na szczescie brygadzista dal mu kase za tyle co zrobil.JAK KTO umie robic i chce robic to niech przyjezdza ale nie radze jechac flaszkowym
krzycho 7 lat w tej firmie 2015-09-27 14:09:33
nareszcie firma wpadla po rozum do glowy. wrocilo do poltropu troche starej wiary i koncza sie narzekania. Robili w roznych firmach i mowia ze , . Wszedzie trza robic a niektorzy czekaja na kase do dzic
pomocinik z francuskim 2015-11-25 09:08:23
glowna choroba na eksporcie jest chlanie wody.z tego sa najwieksze problemy Ale jak jest brygadzista niepijacy to i jest dobra kasa.bo bo nie widze skacowanego bryg. na budowie.Teraz robie w brygadzie gdzie brygadzista popija z ludzmi i juz go nie szanuja klotnie i awantyry. Z mieszkania zrobili obore. A nikt nie chce donies do biura.
jankowalski99 2015-11-25 15:33:28
Pracowałem kiedyś jako pomocnik. Musisz mieć od miesiąca ubezpieczenie, dojazd do Belgii, codziennie do pracy i mieszkanie gratis. Zarobki zależą od ciebie, brygady i brygadzisty. U nas na początku było nieźle, póki nie było klinkieru. Na klinkierze pojawiły się problemy bo brygada z wyjątkiem brygadzisty nie miała o tym pojęcia, Było stawianie muru i demontaż. Ogólnie nie narzekałem. Miałem jeszcze raz jechać w tym roku, ale miałem wypadek w Polsce 2 tygodnie przed wyjazdem. Myślę pojechać po nowym roku jak mnie wezmą.
jankowalski99 2015-11-28 13:23:57
@pawco. Rekrutację mają cały rok. Najlepiej zadzwonić i pogadać. Mnie udało się wyjechać od razu. Niektórzy musieli czekać.
brygadzista krist 2015-12-26 11:12:47
kieruje brygada quarignon 14 murarzy trzech nie nadawalo sie od poczatku i musioeli zjechac przyjechalo 2 i tez barachlo. W biurze mowia ze przyjezdzaja na rozmowy slabi fachowcy, chwala sie na rozmowie kwalifikacyjnej ze umia wszystko a jak stana namurae to cegla im lesi z reki. Najlepiej mi sie pracuje ze starymi poltropowcami
pracujacy szusty rok 2016-01-10 11:46:10
po raz czwarty bylem na imprezie wigilijne w biurze poltropu. bylo nas 6osob z belgii i pracownicy biura , ochrony i auto handlu.ze 35 oso gral zespolz piosenkarka tance. wybieralismy tez miss tanca. (usunięte przez administratora) . pisze o tym aby pokazac jak sie szanuje dobrych pracownikow.aha bym zapomnial kazdy dosta prezent .do domu. na tym spotkaniu wg prezesa byli najlepsi pracownicy.jak dobrze robicie to przychodcie do tej firmy jest git
mirek 2016-03-22 14:14:17
... jeśli ktoś chce pracować w ochronie to omijajcie tę firmę (usunięte przez administratora)
murarz 2016-05-16 20:41:45
napiszcie chlopaki jak z tymi zarobkami jest rzeczywiscie,bo planuje podjac tam prace
bodek 2016-05-29 11:12:31
Robie w poltropie 6 rok i kasa zawsze na czas.Problem to mlodzi ludzie ktorych biuro przysyla, Malo robia i chyba sie ucza a sa roszczeniowi. ale to problem szefa. konkurencja dla naszych firm w tym i dla poltropu sa firmy z Rumuni i prtugale. biora robote za 20 -30% mniej a i ludziom tez sie oplaci. jak rumun zarobi 900 euro to jest zadowolony, nasi za ta kase nie beda robic i slusznie.Mam kolege w niemczech i tam to samo
koles 2016-06-19 09:20:03
teraz szukaja ludzi do francji. czy ktos wie jakie daja warunki. czy trzeba placic za mieszkanie, ostatnio bylem z firmy z warszawy w belgii i potracali 370 euro.
koles 2016-06-19 09:21:18
koles 2016-06-19 09:22:11
murarz 2016-06-27 17:52:25
nie jest zle,mieszkanie i dojazd Cie nie intetesuja...
murarz piotrek 2016-08-04 15:05:10
Zjechalem na urlop z luksemburga. duza budowa Od lutego okladamy klinkierem. W czerwcu w brygadzie kristofa wzielismy po 1300 euro za 2.5 tygodnia pracy. A wiec chyba niezle. Ale jest 2 pieniaczy w brygadzie co nie szybko robia ale papierosek i obgadywanie brygadzisty ze za duzo bierze dla siebie
romek do denisa 2016-08-08 13:02:41
tu daja od razu umowe o prace ale musisz sie wykazac ze jestes dobrym na klinkierze lub na kladzeniu crepi, bo kazdy polski murarz to buduje z kazdego rodzaju materialu. zglos sie na rozmowe ale pryniesc adresy firm gdzie robiles bo sprawdzaja co jestes za ziolko
murarz do denisa 2016-08-14 12:13:00
szykaja murarzy i na klinkier i silikaty i na crepi zglos zie i jak jestes dobry to pojedziesz od razu. SZUKAJA TEZ DO DIURA I MARKETINGU Z FRANCUSKIM A LE MUSI TO BYC OSOBA OPERATYWNA. MOWILA MI KADROWA ZE SA DWIE TLUMACZKI ALE TYLKO TLUMACZA I NIC WIECEJ.. POLECZM POLTROP, TAK JAK NAPISALEM WCZESNIEJ
nowy 2016-08-15 09:38:13
zle nie jest, ale mogloby byc troche lepij. wszystko zalezy od brygadzisty
Ontek 2016-10-10 14:39:54
Z prostuje poltrop w Belgi ma teraz dziesięciu ludzi i w Luksemburgu pięciu ot cała firma . Brakuje do pięćdziesiątki paru ludzi .
Banan 2016-10-23 21:30:39
siemanko chcialem sie troszke wypowiedziec Ja uważam ze jest calkiem dobrze w Poltropie pracuje tu jakis czas i mi sie kasa zawsze zgadza srednia wyplata to 1500 euro jak jest dobry miesiac to 1800 Euro Kasa zawsze na czas nie place za mieszkanie za paliwo tylko jedzenie mnie interesuje i tyle to prawda ze jak nie umiesz murowac dobrze to nie masz czego tu szukac ale jak jestes dobry to nie musisz sie przejmowac robisz metry i tyle
krzycho 2016-11-27 15:15:39
slyszlem ze zwolnili ryska . on nazwalnia kupe ludzi i przyszlo na niego. On zwalnial jak mu kto wody nie postawil albo mu sie odszczekiwal. Zawalil wielki fachura robote w luksemburgu i teraz kolesie za niego poprawiaja
krzycho 2016-11-27 15:18:13
Acha zapomnialem dodac ze slizgal sie w poltropie prawie 9 lat
Zostaw swoją opinię o Poltrop - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltrop