Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

UA

Widzie ze teraz okucia modne pisanie byc, a zapytac dlaczego tam nie byc pracowników z ukrainy ? Ja prubowała sie tam przenieść to mi powiedzieli ze kierownik tylko polakuw lubi.

UA 2
@UA

Warzywko nidy nie lubił nie Polaków, pokazywał to jako lider. Dziwne ze firma akceptuje taką dyskryminację.

Ktoś
@UA 2

Odrazu dyskryminacja. Za dużo TVN. Jest odpowiedzialny za dział. A towarzysze jak coś zje. bią to magiczne słowo nie poniemju i już winy odpuszczone. To pracownik narodowości polskiej jest dyskryminowany. Prosty przykład. Czy polski pracownik może sobie pozwolić na 1,5 miesięczny wyjazd wrócić z niego po 3 i wraca w większości przypadków na to samo stanowisko z przed wyjazdu. No napewno nie. Znam przykładów wiele. Wielu wschodnich towarzyszy jest tu pare lat i duka po polsku. Jedz do Niemiec. Tam szwab mówi po niemiecku i w du pie ma ze ty nie poniemaju. Fakt ze warzywko się z esesmsnil ale tańczy jak mu łysy zagra. Nie bronię go ale był kiedyś bardzo wporzadku.

@UA

Bo kierownik nie umie pa russski gadać

Czytnik

Jakiś „musk” wymyślił wejście na hale15 na 3 minuty przed rozpoczeciem zmiany, teraz 200 osób stoi koło siebie w ścisku i czekam aż będą mogli się odbić i iść na stanowisko. W czasie pandemii widać ze zakład ma lekkomyślne podejście do zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

Czytnik 2
@Czytnik

Jest tak, ostatni w kolejce nie maja szans na dojście na stanowisko na czas. W trakcie pracy naloty czy każdy ma maseczke, a ze przed praca wszyscy muszą stać w grupie bez dystansu to udają ze tego nie widzą. Osoba która to wymyśliła i która to zaakceptowała świadomie naraża zdrowie wielu osób.

Grupa firm Com40
@Czytnik

Reorganizacja przekazywania stanowiska pracy przez pracowników z kolejnej zmiany wiąże się z określonymi standardami. Naszym celem jest zachowanie porządku oraz wszystkich norm dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Tłoczenie się pracowników na hali produkcyjnej, tuż przy stanowiskach pracy przed ich przejęciem od pracowników z poprzedniej zmiany, stwarza chaos i ryzyko wypadków. Jest też czynnikiem rozpraszającym uwagę pracowników kończących wypełnianie obowiązków na swojej zmianie. Czas oczekiwania na wejście do hali produkcyjnej Pracownicy mogą spędzić w dowolnej, wybranej przez siebie przestrzeni firmowej (stołówka, korytarz, szatnia, zewnętrzne strefy wypoczynku) w oparciu o swój komfort i poczucie bezpieczeństwa, pamiętając o zachowaniu szczególnych środków ostrożności.

Lamus
@Grupa firm Com40

A w szatni tłok więc przestań gadać glupoty

@Grupa firm Com40

No to Ciekawe gdzie w tym wszystkim jest wszechobecna walka z pandemią . Czyżby czekanie na odbicie o czasie w tłoku i ścisku jest zachowaniem dystansu społecznego? Pewnie wg osoby która to wymysśliła TAK. Ale nie ma się co dziwić . Tak właściwie wygląda zarządzaniem na tej hali od jakiegoś czasu. Same zakazy i nakazy. "Niewolnicy mają robić a nie myśleć" Takie to założenie Przełożonych? Czy w tym zakładzie już językiem przewodnim jest rosyjski? ( Na to pewnie wychodzi po ostatnich Papierach do podpisania które były w języku rosyjskim) Ciekawe co na to nasze prawo?

@Grupa firm Com40

Czemu nie jest płacone postojowe jak sie należy a nie zabieranie bezczelnie ludziom nadgodzin pytam sie

....
@.....

Co nie umiecie odpowiedziec na proste zadane pytanie

Nike
@.....

Po co sie prosicie o pracowników skoro jesteście takie (usunięte przez administratora) żeby następnych walić w rogi na kasę i co to za zmuszanie do 12 godzin gdzie specjalnie jest zrobiony Aneks do umowy o zrównoważonym czasie pracy żeby nas zmusić do 12 godz czego się boicie ludzie i tak będą odchodzić już zapomnieliscie ile w jednym roku osób się zwolnili moze być powtórka a ja na pewno odejdę

@....

Grupa com zniknęła z forum bo nie umieją odpowiedzieć na proste pytanie śmiech i żenada proponuje nie wchodzcie już na forum bo się tylko osmieszacie

@.....

Pewnie nie zniknęła . Bacnie kontrolują. A co do odpowiedzi na zadane im pytania to zapewne muszą zorganizować naradę całego HR i menago hali 15. Przecież to tak ciężkie pytania do takich tęgich glów.

......
@Grupa firm Com40

Może się się pofatygujecie i dacie odpowiedzi na zadane Wam pytania?

Ann
@Grupa firm Com40

A jakoe ryzyko i chaos stwarza to, że sprawdzę stanowisko na około czy jest czysto? Na spokojnie przeanalizuje plan produkcyjny? Schowan swoje rzeczy? Teraz nie mam nawet czasu zgłosić niedociągnięć lub problemów bo przychodzac na stanowisko jest rowno 14 i zanim cokolwiek sie dowiem i przygotuje jest 14:03/14:07...

Grupa Firm COM40
@......

Drodzy Pracownicy Grupy Firm Com40, Z pełną powagą podchodzimy do kwestii komunikacji z naszymi Pracownikami, dlatego dokładamy starań, by stworzyć przestrzeń do rozmów. Uznajemy, że spotkania z opiekunami HR, dyżury Dyrektora Operacyjnego dają Pracownikom możliwość bezpośrednich dyskusji, zadawania pytań, zgłaszania konkretnych postulatów lub zaakcentowania spraw, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Nasze uczestnictwo w wątkach poruszanych na forach internetowych skierowane jest na nakierowanie dyskusji do dedykowanych przestrzeni firmowych. Zachęcany do korzystania z podanych form kontaktu w celu uzyskania rzetelnych odpowiedzi. Grupa Firm COM40

Wrona
@Grupa Firm COM40

Niedługo się zswas weznom jest dużo materiału do przekazane do Poznania co d się tam dzieje zrobili porządek z paniom Burmistrz Nowych Skalmierzyc to i owas się zatroszczom !!!!!!!!.

Obserwujący
@Grupa Firm COM40

Niestety ale ten zakład schodzi na psy !!! Za chwilę nie będziemy mogli normalnie oddychać co jeszcze nam za bronicie ? Do czego dąrzycie czy wy myślicie że przyciąganie do siebie osoby takim metodami bardziej nas z niechęcacie że nawet do pracy nie chcę się przyjść !!! Chyba że o to wam chodzi żeby ludzie się sami zwalniali.

morris
@Obserwujący

Ten zakład zszedł na psy w momencie przeniesienia na H15. Nie wiem co was tam trzyma, ja sie zwolniłem i nie żałuje. Jestem zdrowszy a i zarobki lepsze A CO NAJLEPSZE nikt nie stoi nad tobą w zegarkiem w reku i mówi że masz przyspieszyć

H15
@morris

Tylko tłok przy wejściu

Ada
@Grupa firm Com40

A przy czytniku tyle ludzi jeden obok drugiego aż gęsto i to jest największe ryzyko bo ryzyko pandemiiiii.

To co się dzieje obecnie na h15 to tragedia. Prawdziwy (usunięte przez administratora). Pół godziny przed końcem pracy nawet do WC nie wolno chodzić, a jak byś chciał wyjść 10 min szybciej to to już jest sprzestępstwo wagi ciężkiej. Czas pracy rozliczany już jest w sekundach. Cała kadra zarządzająca mówi że to są wymagania właściciela oni są tylko strażnikami jego poleceń.

Bruner

Firma sobie sama na własne życzenie taka opinie wyrobiła

Przyszłość
@Bruner

Jeszcze trochę i nie będzie kto miał tam przychodzić do pracy.

TYbet
@Przyszłość

Napewno. A słyszałeś o Mołdawi Azerbejdżanie Turkmenistanie Afganistanie Bulgari Rumuni Kazachstanie Gruzji.

Nepal
@TYbet

Ja bym wziął z Afganistanu oni niczego i nikogo się nie boją są kakretni

na wypowiedzeniu

powoli tonie arka pana Kaczmarka .......

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Magazyn

Zobaczcie co się dzieje z wypłatami na magazynie . Odpowiem nic dlatego 5 woskowych się zwalnia . Tego nikt nie widzi ?jak można dzisiaj płacić jeszcze takie stawki jak 14.5 (usunięte przez administratora)

MWG
@Magazyn

My zbieramy grupę żeby się postawić oczekujemy normalnego traktowania a nie tak jak teraz znowu polowanie robione . Mydla nam oczy wartościowaniem stanowisk nik nie wie co to jest ale cały czas tym nas karmią.

Brygadzista

Jestem brygadzista na H15. Napiszę jedno, pracowało się miło ale to co teraz się dzieje to totalny (usunięte przez administratora) Pracy mało, okresy rozliczeniowe, robienie z ludzi idiotów z 12kami i postojami, jakieś durne odbicia przed i po pracy które nie mają wpływu na czas pracy i wypłatę, zakazy palenia i opuszczania stanowisk, wyimaginowana sztafeta która nic nie daje, plotki o powrocie do 0,8 etatu i urlopie letnim w kwietniu. Kpina kpina kpina. Zostaniecie niedługo bez pracowników i kadry zarządzającej niższego szczebla. Wtedy się obudzicie z ręką w nocniku że nie ma kto mebelków dla Ikea robić i równa pochyla w dół dla com40 będzie codziennością. Niestety a kilka lat sobie chwaliłem ta firmę. Aha i ta przykrywką że wszystko przez Covid co jest nie prawda, po prostu słabo zarządzają menadżerowie i kierownicy zarówno produkcji jak i magazynu. Kamilu Nawrocki zacznij działać na +, wyjdź do pracowników, porozmawiaj czasami z ludźmi, zapytaj o zdanie. Dziękuję ale jak plotki okażą się prawdą to pożegnamy się z firmą, czas szukać nowej pracy, przede wszystkim stabilnej.

Nie do końca
@Brygadzista

Rozumiem co piszesz ale zobacz na całą sytuację . Czy Ty myślisz że to kadra kierownicza wymyśla te wszystkie cudowne rzeczy jak system półrocznego rozliczenia czasu pracy ? Jak ubiegłoroczny 0.8 etatu? To są decyzje na samej górze i myślę że większość się z nimi nie zgadza. Zobacz ile razy w tej firmie jedna decyzja moze się zmieniać i to nie jest wina Liderów , Kierowników czy menadżerów . Oni dostają jasne wytyczne z góry a że tam się ciągle coś zmienia to też nie mamy pewności co do tego do wymyśla . Mamy kolejny lokdown i dzisiaj nikt o tym nie mówi a może dla dobra firm ktoś do góry stwierdzi że urlop letni nalezy zrobić w kwietniu , maju i nikt nie będzie jak zwykle pytał tylko tak mogą zrobić i tutaj znowu ktoś chce mieć pretensje do kogoś jak tak to do kogo .?

Brygadzista
@Nie do końca

Mam pretensje do kierowników, managerów i dyrektora o to że chodzą na spotkania, zebrania, reprezentują dział produkcyjny czyli ludzi, pracowników a nie potrafią się w ogóle postawić... Bo są pozerami na stanowiskach a nie kadra kierownicza z prawdziwego zdarzenia która stoi murem za swoim działem. Co im góra powie to wykonują zamiast przedstawiać opinie ludzi i próbować doprowadzać do kompromisów pomiędzy pracownikami a zarządem. Pierdneli o sztafecie to stoją i pilnują czy się nie odbijasz o minutę za wcześnie ale pewnie żaden się nie odezwał że to nie ma sensu w firmie tego typu, to nie zmechanizowana fabryka samochodów. Że to bez sensu, ścisk, brak dystansu społecznego tym bardziej w czasach zarazy. To tylko jeden z przykładów że są pachołkami a nie specjalistami. W tej firmie brakuje dialogu pomiędzy góra a ich największym skarbem czyli pracownikami. Tylko dzięki pracownikom mają mebelki za które zarabiają miliony. O ludzi trzeba dbać a nie wiecznie gnębić i to już nie ukrywamy, gnębią nas pierdołami a nie poważnymi tematami.

Niebieski 123

To prawda! radzę Wam przyjrzeć się tej sprawie... sprawie Liderki Danki. Dobra Liderka traci stanowisko przez układ kierownika zm. działu okuc Adama z kier. zielonym linii strandmon Mariuszem. K. uknuli intryge aby zniszczyc człowieka. Wszystko kierowane zemsta za to, że żona zielonego od dawna chce się zemścić na liderce z okuc Dance,że została na stanowisku a Ona nie.

Normalny
@Niebieski 123

Nie wiecie nic a piszecie głupoty. Cebula jest osobą która nie wchodzi w układy , ma swoje zdanie które zawsze potrafi wyrazić. Piszecie cały czas o jakimś układzie przez to że Lider został zdjęty z stanowiska a w takim przypadku musiały być ku temu odpowiednie powody. Ja pracowałem za czasu Krajewskiego na tym dziale i powiem jedno (usunięte przez administratora) wielki , pracownicy tworzą jedną wielką klikę z liderem Danuta i druga Alina.

Tapicer
@Niebieski 123

Adam pracuje wiele lat . Nawet będąc na stanowisku nigdy się nie wywyższa i zawsze ma chwilę żeby pogadać . Takie oszczerstwa powinny być z urzędu ścigane a taki portal jak ten (usunięte przez administratora) zamknięty bo to jedna wielka wylęgarnia gówna.

Misiu
@Normalny

@Niebieski 223 jak najbardziej popieram wypowiedź. Patrząc na to wszystko to w naszej firmie to jest jedna wielka znajomość i układy patrząc na dyrektorów,menagerów,kierowników Liderów itd :):) Ludzie co wy piszecie jasno widać że ktoś specjalnie nakręca cała tą sytuację ponieważ boi się o swoją (usunięte przez administratora) która już jest spalona.

Do normalny
@Normalny

Kolego, jedyne zdanie jakie potrafi wyrazić to „bo cie zwolnie„. Cytując klasyka, poziom tego pana jest taki ze fizjologom się nie śniło. Jaki byl jako pracownik ? Nie wiem, nie pracowałam z nim, ale jako kierownik to poziom arogancji i szacunku do pracownika na poziomie dna.

Kamil Bumbul
@Tapicer

Nie macie większych problemów tylko odgadywanie innych w pracy nawet na portalu tumoki?

swierzy

czesc, jak wyglada praca w dur? widze ogloszenia na h15 i zastanawiam sie czy warto

Związek zawodowy

Ciągłe narzekanie i obrażanie współpracowników i przełożonych na tym forum jest infantylne. Jeśli chcecie uczestniczyć w podejmowaniu waznych decyzji możecie zalozyc zwiazek zawodowy w swoim zakladzie pracy. Na stronie Solidarnosci jest kontakt do koordynatora regionalnego i potrzebne formularze. Potrzeba tylko 10 osób. Będziecie mogli przedstawiać swoje pomysły, które będą mogły pomóc zarządowi w podejmowaniu decyzji i rozwojowi firmy.

@Związek zawodowy

Tu nie długo ludzie będą się zwalniać w kaliszu powstaje zaklad na 650 osób więc żadna laska tu robić bo łaskę to robi tu pracownik że jeszcze tu przychodzi gdzie nie ma perspektyw a nie mówiąc o zaangażowaniu firma patrzy żeby tylko wydymac pracownika tak jak na nadgodzinach i zmuszać do 12 godzin ale sam zaklad zniechęca ludzi a nikt za darmo robił tu nie bedzie ta reklama na autobusach pożądany pracodawca śmiech i żenada pic na wodę niewolnictwo już dawno się skonczylo

Helfen
@0000

Jakie 650 osób w Kaliszu? Weź się doinformuj a później pisz. 350 osób przechodzi z halfenu w Skalmierzycach więc około 300 pewnie przyjmą. Pewno nie odrazy tylko stopniowo. Wiem bo pracuje w halfen pozdro

Halfen
@Helfen

Prawda będzie taka ze zatrudnią może 100-150 nowych osób

asd

nie wchodzcie w link ;)

skarga 65

kolejne wolne będzie ? ktoś coś wie

@skarga 65

Pikowarki mają wolne od piątku do końca miesiąca. Szwaczki za to robią cały czas bo trota od poduszek wilgocią zaszła a to nie może być tak. A więc wesołych świąt jakbyśmy się nie widzieli.

Xxx

A ja 3900

Mira
@Xxx

Z nagdodzinami chyba

Wojażer
@Mira

Ja dostałem bagatela 2630na rękę. Jestem szwaczkiem jedyny rodzynkiem hehe męski szwaczek. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników

Pokety
@Wojażer

Hala 15

Mam pytanie czy zakaz palenia tyczy się wszystkich czy tylko pracowników produkcyjnych. Bo jest jeden pan w Zielonej kamizelce notorycznie wychodzi na fajkę a do nas cały czas straszą że zabiorą premie. Pan jak się nie mylę pracuje na poduszkach

seet
@Hala 15

bo to ''elita'' zakładowa xD im wszystko wolno.

...

Co sądzicie o kompletowaniu zamówień na magazynie? Widziałem ogłoszenie

?

A czy correct i comforty to jest to samo?

@?

Prawnie nie. To grupa firm ,które mają tych samych właścicieli,wspólników. Można powiedzieć ,że każda zajmuje się czym innym,ale współpracują ściśle ze sobą i są od siebie zależne. I tak jedne zajmują się produkcją np.produkcją pianek,włóknin,,pokrowców ,a następne robią z tego gotowy do sprzedaży produkt,magazynują ,zajmują się sprzedażą,wysyłką itp,itd

pani nikt

nie maży mi sie 4 tys tylko tyle by normalnie zyc ,by utrzymać rodzine wez se 4 lub 5 jak ci mało i żyj w swoim świecie

Iiiii
@pani nikt

Charujemy jak woły za marne pieniądze... Wolnego nie możemy zdobyć a też mamy życie prywatne, swoje rodzinny... Szwaczki myślą że da się żyć za grosze co my żeby w ścianę i (usunięte przez administratora) Niech też nas zrozumieją... My potrafimy się postawić na ich miejscu że pracują na akort i chcą zarobić dostarczamy im wszystko, latamy to tu to tam a one wielkie krowy

Pani szwaczka
@Iiiii

Dlaczego obrażasz szwaczki? Jestem szwaczka i doceniam prace pomocy bo wiem ze maja ciężko i gdyby nie pomoc to ja bym nie zarobiła (chociaż pomoc pomocy nie równa bo nie które maja lżej niż inne)ale szwaczki tez nie maja wcale lekko ale pomoc tez nie umie tego zrozumieć tylko umie wyzywać nas od najgorszych

@Pani szwaczka

Szwaczko droga! Jestem operator pukowarki. Widzę mam piękny widok na was zza winkla mej maszyny. Obserwuję codziennie zza winkla co robicie(usunięte przez administratora)

Ktoś
@Pikowarka mistrz

Drogi operatorze ! Szkoda tylko że sam siebie nie obserwujesz i też nie dziubierz w nosie, lepiej z formułuję jak patrzysz w telefon to jest dobrze gdzie robicie same buble tego się nie widzi. I nie mierz każda szwaczkę do jednego worka. A jak szukasz wyżalenia się to znajdź sobie przyjaciółkę która cię wysłucha.

@Ktoś

Po polskiemu proszę bo nie kumie?

@Ktoś

Ukraina? Wszędzie Ukraina?

Gosc

Czy ktoś zgłaszał firmę do różnych instytucji bo co teraz się dzieje to jest masakra

Ola

Czy też jesteście zastraszani przez brygadzistów gdy odmówicie przyjścia na 12 ?

@Ola

Jak ktoś by mnie zastraszal to oddaje go do sądu i oprócz tego jeszcze sprawę cywilną bym takiemu założył i opowiedział bym w jakiej firmie tak się dzieje bo bym wiedział gdzie z tym pojsc oprócz sadu

Tyry
@Ola

Powiem Ci tak, ze niech sobie zastraszają, pójdą ludzie na l4 i nie będzie komu robić.. tak samo te tłumaczenia jak w przedszkolu czemu nie możesz przyjść

Hah
@Ola

Na stołówce w Skalmierzycach słyszałam w piątek jak brygadzista z magazynu zmuszał i straszył bo miał ktoś przyjść w sobotę na popołudnie

Hah
@Hah

Pewnie na dział DPW tam podobno chłopaki się zbuntowali bo musieli robić popołudnie w soboty niby harmonogram ale gdzie on jest tylko Bóg Kaczmarek wie haha

BETI
@Hah

To trzeba to do sądu od razu podać i założyć mu sprawę za zastraszanie to podchodzi pod mobing a na to jest paragraf

...

Czy orientuje się ktoś czy szukają do pracy?

Mila
@...

Przeciez na e centrum praca non stop są oferty z com40 czy correct. Serio musisz byc osobą zdesperowaną by tu aplikować.No chyba ze do biura,to ok.

dawaj
@...

Jest praca szczególnie dla operatorów maszyn. aplikuj

A jak tam kierownik skaltex Turek????? Haha ha

Szczurek
@123

Nasz Pan Kierownik jest (usunięte przez administratora)i się odczepcie bo szukacie sensacij. Jak ktoś ma pytania to zapraszamy do Skaltex Turek.

Pyton
@123

Chyba komuś żal (usunięte przez administratora) ściska, że Skaltex Turek po raz kolejny trafił na super kierownika.

Kaja
@Pyton

Zgadza się Skaltex Turek kolejny raz po kierowniczce Eli dostał dobrego kierownika który jest za ludźmi i dla ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 435.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 387, z czego 36 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.