Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Ile zarabiają szwaczki przy 160h pracy.?

Gosc

Jak wyrabia akord to ok 3500

Szwaczka

3500 - 4000

Witam Mam pytanie wszystkie telewizje wołają o pomoc o krew ale nasz Pan Com40 prezes mówi że oszukujemy firme ze oddajemy krew nie honorowo mam nadzieje ze nie bedzie musiał nigdy z naszej krwi potrzebować bo to najcenniejszy skarb ludzkości i dobroć serca.

Prezes

Spokojnie jak by ktoś z "wyszych sfer" z firmy potrzebował krew to byś dostał dodatkowy dzień wolnego. Oni widzą tylko czubek swojego nosa. Ja było potrzebne osocze ozdrowieńców to firma to promowała, wtedy to było ok bo był 1 dzień wolnego za to, ale jak dostajesz za to 2 dni wolnego i firma niema w tym korzyści to jest złe. A że i ronczek do pracy brakuje to najlepiej jak byś oddał się bez granicznie wspaniałej firmie i robił w nadgodzinach w harmonogramie i odebrał sobie te nadgodziny jak będzie mniej zamówień. Bo przecież jest kryzys i firma w ciężkiej sytuacji????

Prezes

Jak ta firma może mie lepszą opinie jak każda decyzja osób zarządzających jest coraz gorszą, jak osoba prezesa, potrafi powiedzieć do pracowników "jak się nie podoba to idźcie do gospodarza" "niechce wam się robić to na Wasze miejsce już płyną Filipińczycy" - prawdziwy POŻĄDANY PRACODAWCA. Gdzie firma segreguje ludzi na lepszych i gorszych (zaszczepionych i nie zaszczepionych) ciekawe jak na to IKEA ze swoim IWAY.

@Prezes

Widzę ,że latka lecą ,ludzie na stołkach się zmieniają,a stare teksty zostają.:)

Wior
@Prezes

Ej ake już nie napiszesz ze ten gospodarz płaci pod stołem. Prezes chciał podkreślić jak firma uczciwie podchodzi do pracowników płacąc na czas i wszystko legalnie ale najlepiej jest wyrwać zdanie z kontekstu. Brawo - pracownik com40 zawsze w formie

@Wior

Brawo, widać że nie przeszkadza Ci ze osoba Prezesa kieruję do pracowników, którzy jak by nie patrzeć wytwarzają dochód takie słowa nawed jak są wyrwane z kontekstu?? Motywacja przede wszystkim!! A że płaci na czas, to jego obowiązek, a nie łaska.

Prezes 2
@Wior

Płacą bo muszą płacić, chodzisz o pracy, robisz to co masz na umowie to musisz dostać to co masz na umowie. Lepiej porozmawiajmy o tym ze rok temu robilismy na 0.8 etatu bez premii, przez cały miesiąc ponad 160 godzin a potem za te godziny dostalismy wolne czyli siedzenie w domu za friko. Ja juz nie pracuje w tej firmie i nie wroce tak dlugo jak krawiec po zawodowce bedzie prezesem tego majdanu.

@Prezes

Firma nie segreguję.. daje Ci wybór maseczka albo szczepionka. Covid to nie wymysl góry. Ludzie walczcie o swoje ale odpowiednimi argumentami bo takim bojkotem nic nie ugracie.

:)))
@Prezes 2

A skąd Ci się wzięło ,że prezes jest krawcem z wykształcenia?

Prezes

To jak idziesz do sklepu i jesteś zaszczepiony to zakładasz maseczkę czy nie?? To dlaczego firma nie respektuje prawa.

Prezes

Śmieszą mnie argumenty o bezpieczeństwie, jak było ponad 20 tys. To firma tuszowała zakażenie. A teraz wielce się martwią. Śmieszny Covid, śmieszna firma

@Prezes

Kolejny ignorant &%*# Śmieszny covid? Powiedz to do diaska rodzinom zmarłych. Aa nie, zaraz...pewnie napiszesz ze to byli statysci...

@Miki

A jak firma tuszowała to była ok??? Napiszesz mi że dbała o nasza pracę??? O nasze bezpieczeństwo wtedy była ok?? Teraz jest wspaniała bo zaszczepionym da możliwość zdjęcia maseczki.. Też tak chwaliłeś decyzję firmy jak zabrała Ci pieniążki?? Jak odrabiales godziny??

@Miki

Statystą to jesteś Ty. Co napiszesz mi że jak mi się nie podoba to mam się zwolnić.przeciez tą firmą jest wspaniała, jak dostaje pieniądze z tarczy, to jeszcze pieniążki pracowniką zabierze, bo firma w ciężkiej sytuacji. Tylko że przez to że nie potrafi docenić pracowników, to nie jest w stanie wykonać wszystkich zleceń. Ale to przecież winna ludzi, bo to jest wspaniała firma, a im się niechce robić.

@Prezes

A czy ja pisze cos o firmie czy o twoim wysmiewaniu covida?

@Miki

To wytłumaczyć mi gdzie się podziały inne choroby??? Że przez to że pozamykali wszystko, ludzie się nie mogli leczyć na raka, na inne choroby i umierali, to umierali na covid???

@Covid19

Osoba z kregu moich znajomych normalnie leczyla sie onkologicznie. I to na nfz. Więc nie wiem o czym piszesz.

Thore
@Miki

A osoba tzn mój ojciec choruje na raka płuc i od ponad roku po raz pierwszy ujrzy swojego onkologa. Tak to tylko badania tomografii i myk teleporada. Wiec nie pier. Dol. Idź na cmentarz i zobacz ile jest nagrobków spójrz na roczniki. Umierają ludzie przed 60.

@Miki

Dobra, ja swoje ty swoje. Rozumiem że normalny miałeś dostęp do lekarza rodzinnego. Ale wracając, do tematu tego forum. Firma jest sprawiedliwa według swoich pracowników, w lutym - marcu nie zgłaszanie o zachorowaniach, a w lipcu dbamy o bezpieczeństwo - osoby zaszczepione bez maseczek. O jakim bezpieczeństwie rozmawiamy???

Pracuś

Uwaga firma wprowadziła segregację sanitarną.

Hitaski
@Pracuś

Ale jak i od kiedy. Kak to ma wyglądać.

Olo manolo
@Hitaski

Nie wierz f0liarzom

@Olo manolo

Przecież robią zebrania i mówią że ludzie zaszczepieni będą mogli chodzić bez maseczek i że niby będzie to sprawdzane

Przecież są ludzie którzy nie mogą się zaszczepić mają choroby i co będą gorsi? Nie ze swojej winy. STOP SEGREGACJI!!! TRZEBA TO ZGŁOSIĆ!!!!

Pan Kula

A Pan B jak Kula chodzi bez maseczki mimo ze lipca jeszcze nie ma.

Santa Kutazzo

Stop segregacji sanitarnej!

Malgorzata 87

Stop segregacji sanitarnej !!!!!

Facebook > Ruch Narodowy Ostrów Wielkopolski > sami znajdziecie ten post ;)

Jo

Firma poniza pracownikow

Mariusz.

Lokalny synonim słowa porażka.

jak zawsze Plus

Na pana miejsce jest 5 innych takie słowa padały jak komuś coś się nie podobało niby kto Polacy ?od dawna 50% firmy stanowi Ukraina. Może 5 Ukraińców stoi za bramą? Ci co pracują to pracują ale nowych nie słychać nie widać od czasu do czasu może ktoś nowy przyjdzie... No to JUZ CZAS OD DAWNA WYCZEKIWANA CHWILA PRZED BRAMĄ TYM RAZEM BĘDĄ CZEKAĆ NIE KTO INNY NIŻ FILIPIŃCZYCYYYY. Podziwiam tą firmę za szacunek do nas Polaków do pracowników którzy pracują po 7,9,15 lat zawsze można liczyć na nich. Ale ludzie słuchajcie, słuchajcie jeden jest plus w tym minusie już chyba gorzej być nie może już nie mają jak zgnoić pracownika dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy

@jak zawsze Plus

Chyba żeby zredukowali wypłaty wszystkich do minimalnej krajowej haha jeszcze nie ma co się cieszyć że gorzej być nie może

Oli

Ey tu gadu gadu, a epidemia w Polsce się zaczyna i zaklad jest moim zdaniem ogromnym zagrożeniem. Skoro zadecydowali ze szkoły zamkną to niech i zakłady staną na tydzień lub 2, nie ma co bagatelizować koronawirusa bo to jest problem na skalę światową, dlaczego Zarząd nic nie działa w tym kierunku, strach chodzić do pracy bo ludzie przychodzą chorzy itd kierowcy też przyjeżdżają z innych krajów. Pan Kaczmarek czeka aż rozwinie się epidemia w zakładzie? Życzę powodzenia z takim myśleniem tu robi kilka tysięcy ludzi, czas chyba zacząć myśleć racjonalnie a nie tylko pieniądze w głowie i umowy . Gwarantuję że jak bd epidemia to straty dla firmy będą większe niż ten tydzień lub 2 wolnego.

Pewny
@Oli

Nie popadajcie w panikę ta epidemia to kwestia czasu 10-15 dni co nie zmienia faktu że lepiej było by firmę zamknąć na ten czas i nie tylko tą,gorsze skutki mogą być po epidemii bo zanim świat i gospodarka cała wróci do życia to duuużo wody w krainie może upłynąć bo mogą inne choroby nieznane dotąd nam pojawić się bo jak wiadomo wirusy lubią się mutować.

@Pewny

Moim zdaniem zakłady powinni zamknąć teraz i spokój. Kwarantanna domowa każdy obywatel tak jak we Włoszech, tylko że oni zrobili to zbyt późno. Przecież gdyby wirus wszedł na zakład to można nazwać to "wylęgarnią". I nikt nie panikuje tylko ludzie nie zdają sobie sprawy jakie to zagrożenie, miejsca w szpitalu są ograniczone i wszystkich nie uratują. We Włoszech lekarze już muszą dokonywać wyboru kto ma żyć bo brakuje sprzętu. Moim zdaniem zakład powinien być zamknięty tym bardziej , że wszyscy dotykają klamki, przechodzą przez bramki, na h15 używają tych samych narzędzi co poprzednik z zmiany wcześniej. A kontrola z pomiarem temperatury to ma być pomysł? Jak dla mnie idiotyzm, zrobią się tłumy do wejścia i zamieszanie, po drugie skupisko ludzi. Takie zakłady powinien zamykać sanepid i nawet nie powinno być dyskusji.

@Pewny

10-15dni? O czym Ty mówisz człowieku? Jak nie będzie kwarantanny to epidemia zakończy się dopiero w maju jak będzie już gorąco bo to jest jedyny sposób na to (usunięte przez administratora)

Pewny
@Oli

Kwarantanna domowa?ok zamkną ciebie i twoją rodzinę w domu czy mieszkaniu zależy w czym mieszkasz tylko co skoro ten wirus lubi ujawniać się zazwyczaj po 10 dniach a w tym czasie sami się po zarazacie

@Pewny

Zarazi się 3 lub 4 członków rodziny w dodatku dzieci przechodzą to łagodnie, a nie zarazi się 100 innych ludzi i będą zarażać dalej. Kolego myśl racjonalnie, możesz chodzić do pracy ale mi to nie odpowiada bo jest ogromne ryzyko. Stan epidemiczny już wprowadzony, taki zakład musi być zamknięty bo to jest zagrożenie o szerokiej skali.

Iiii
@Oli

Tylko pytanie-jak zamkną zakład to co dalej? Jak zamkną sklepy to co dalej? Jak Europa przestanie wychodzić na dwór to co dalej? Ile to będzie trwało? To będzie mega kryzys na całym świecie. Chyba większy niż 2008-2009!

Comfederat
@Iiii

zakład będzie zamknięty, sklepy będą zamknięte. Kononowicza intronizują na krula Polski

Pisak
@Comfederat

Będzie dobrze, trzeba przeczekać

Stefan
@Oli

Racja oczywiście bezplatnego urlopu firma traci to czemu pracownik ma zarabiac 2 tyg bezplatnego i wszyscy zadowoleni pracownicy zdrowi firma mniejsze straty :)

Świadomy
@Oli

Ty wiesz co mówisz? Zamykać zakłady i generować straty w gospodarce. Taka psychoza w kraju... Chcesz wolne to sobie weź L4 na Covid i zamknij się w domu. Ludzie chcą pracować i zarabiać a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) Za dużo TV za mało myślenia... Jak baranek co pójdzie na rzeź.

dan

Idź na wolne bezpłatne. Nikt Cię na siłę nie trzyma

...

Teraz szczepienia będą

Ola

Napisał to specjalista po wirusologii xd I tacy mają prawa wyborcze....ehh

PAPA
@Ola

Choroba jak chroba trzeba będzie z nią żyć ....... i tyle......

Róża

Jakieś opinie pracowników o magazynie MS1 ? Warto tam iść ? Wypowie się ktoś z pracowników czy już wszyscy się zwolnili ? ;););)

Nie ma wolnych miejsc

Róża

Są są cała zmiana się zwolniła i kolejne osoby rzucają wypowiedzenia xD

@Róża

Jeśli chodzi o opinie to jest taka że jest ciężko zwłaszcza że pracowników mało, a normę trzeba wyrobić , więc kierownictwo goni każdego aż do granic wytrzymałości, do tego harmonogram + przymusowe nadgodziny wynikające z małej ilości pracowników, Czy warto? Jeśli jesteś pracownikiem i pracujesz w com 40 to możesz spróbować, kto wie może nowych zaczną zachęcać wyższymi zarobkami i luzami na początku... Jeśli nie jesteś pracownikiem i planujesz tam iść to rozważ lepiej SM tam przynajmniej możesz kontrolować poziom upodlenia :D I jeśli cię to interesuje to powiem tak pozostali najwytrwalsi lub ci co zmieniają powoli prace, ew ludzie których przenieśli z innych działów pod przymusem

Wszyscy sie zwalniają

Fifi
@pracownik

Słyszałem że się ludzie zwalniają ten zaklad pewnego dnia się rozleci przez rządzących którzy nie mają pojęcia a dostali się na wyższe stołki i caly czas żeby tylko pracownika wykorzystać i dac mu mniej zarobić więc nie tędy droga i trzeba się zwijac

Ss
@pracownik

Gdyby nie (usunięte przez administratora) który stosuję Mały z Kitką i ogólny (usunięte przez administratora)to ekipa by się trzymała. Oni w rok rozwalili to co zbudowała Wiesia z Waldkiem, cały " krysys " zaczął się jak z dnia na dzień Waldek z Kitką pozbyli się Waldka B. Czy to przypadek że po jego zwolnieniu połowa ekipy się zwolniła ? Łącznie z brygadzista ? Nie polecam trzy lata pracowałem i nikomu nie polecam tego miejsca.

Karierowiczka
@Ss

Brawoooo ???????????????????? Cała prawda ???????????????? Ja się pytam gdzie jest zarząd? Takiej dyktatury jak w tej firmie to nie spotkałam przez 30lat pracy zawodowej.!!! W dziwnych okolicznościach pan W. O. oraz B. P są na urlopie? ???????????????????????????????????? Totalna porażka!!!!!!!!!

byly wozkowy
@Karierowiczka

najlepiej isc na mwg, tam nikt sie nie czepia. trzeba byc milym dla mistrzyni i liderow, wozek ma jezdzic tak aby godziny zgadzaly sie na koniec zmiany, wynagrodzenie takie samo jak ms1

Syzyf

Szczerze odradzam prace w tej firmie z kilku powodów 1. w COM 40 funkcjonuje Harmonogram tzn Urlop możesz wziąć tylko wtedy gdy firma ci każe. normalnie ci nie przysługuje, Jeśli musisz wziąć urlop dostaniesz wolne bezpłatne, które musisz odrobić (chyba że masz nadgodziny) dodatkowo jeśli uzbierasz dość nadgodzin firma wyśle cię na bezpłatne wolne tzn wypracowałeś 80h nadgodzin musisz wziąć wolne bezpłatne by firma nie musiała ci płacić więcej niż normalnie by ci zapłaciła za przepracowany miesiąc. 2 Kierownictwo średniego szczebla (kierownicy , brygadziści ew liderzy) będą szukać każdej okazji by odebrać ci Premię (premia sprawia że praca w com 40 jest w miarę opłacalna) więc trzeba na każdym kroku uważać 3. Duża ilość zawistnych konfidentów tzn. osób co chętnie doniosą na ciebie jeśli sami robią to samo. ... Jeśli z nimi trzymasz to ok ale jeśli nie to masz problem... 4 Zarobki są współmierne do rynku tzn Jeśli ktoś pracuje za 2100 jako wózkowy to firma nie da więcej niż to, a jeśli ktoś zgłosi się po podwyższę to dowie się że firma analizuje rynek i więcej nie da niż najniższa możliwa pensja 5. Wciąż rosnące normy pracy to co było normą w jednym tygodniu w następnym będzie stanowiło 80% planowanej normy pracy 6. Procedury/ Wymogi Jak w NASA pensja jak w MZO (nie obrażam MZO zwłaszcza że zarabiają wiecej niż ci w COM40 Dlatego też odradzam prace tu, a jako dowód dam ostatnie wypowiedzenia np. a na MS1 gdzie w ciągu tygodnia 9 osób rzuciło wypowiedzenia i teraz firma próbuje jakoś załatać tą dziurę szukając problemu gdzie indziej niż u siebie

Qqq
@Syzyf

Dziwią się że ludzie się zwalniają i nikt nowy nie chce tu przyjść... 5 lat temu opłacało się pracować 10 lat temu człowiek był dumny że tu pracował bo zarobki były wyższe lub na tym samym poziomie co teraz a ceny życia niższe. Obecnie zakład nie jest konkurencyjny na rynku pracy. A stawki jakie mają tu dowwiadeczni pracownicy w innych zakładach dostaje się na start nawet pracując początkowo przez agencję.

Pracownik fizyczny

Wczoraj słyszałam że taki tekst powiedział nasz szanowny dyrektorek Adr-ian No-wi...cki cytuję , „niech parobki (usunięte przez administratora) „ tylko że dzięki tym parobkom on ma pensję bo jego praca jest bezużyteczna,a głównie polega na pilnowaniu zmiany zmian ????, gdyby nie było pracowników fizycznych to jego stanowisko byłoby nie potrzebne . Jeżeli to prawdziwy cytat który „chodzi” po hali to kultury zero .

Pytanie jest krótkie jak można Dać pracownikowi do podpisania oświadczenie że zapoznał się z nowym regulaminem pracy nie iformując wcześniej że taki nowy regulamin jest, chyba powinno się Dać najpierw do przeczytania pracownikom regulamin żeby każdy wiedział co podpisuje?

wawa

przecież była informacja w organizacji że zmienia sie regulamin i jest do zapoznania się na recepcjach - miałeś swoją szansę i z niej nie skorzystałeś....

Co to za dyskryminacja pod względem maseczek ??????? Szczepieni nie będą musieli nosić, a pozostali tak.... to się kupy nie trzyma.... Nawet nasz cudowny rząd nie wprowadza takich zasad, ale jak zwykle com40 ma swoje zasady i swój prywatny kodeks pracy....

:)))

Poczekaj jeszcze trochę, to rząd zrobi to samo.

dzony

a czego sie dziwisz? jestes zaszczzepiony = jestes bezpieczny, nie szczepisz się to kazdy ci po drodze ebdzie robil problemy i to nie tylko w pracy ale wszedzie indziej tez. nie chcesz sie szczepic to nie zagrazaj innnym ludziom i nos maske finito

Anonimous
@dzony

Zagrożeniem to jest cała ta szczepionka która za 3-4lata pokaże swoje gorsze oblicze i ciekawe co wówczas powiesz,samo pojawienie się tych szczepionek i rzucenie ich na szeroką skalę światową bez jakichkolwiek testów itd daje dużo do myślenia,chcesz być królikiem doświadczalnym proszę bardzo masz takie prawo ale nie masz prawa dyskryminować osób nie zaszczepionych i madrzejszych od tych co się dali nabrać na jakąś pseudo pandemię.

Antyfolia
@Anonimous

Nawet tu foliarze dotarli....oo matko

Dzony
@Anonimous

Jak cie kowidek ustrzeli to będziesz kwiczał. Ja jakoś żyje po szczepieniu i mam się bardzo dobrze jak większość populacji

Rece opadaja
@Anonimous

Czy w kolejnym wpisie napiszesz że ziemia jest płaska? LOOL

Wlodek
@Dzony

Szkoda nerwów na płaskoziemców. Wielcy uczeni po uniwersytecie youtubowym i bzdurach z internetu. Mam ubaw z takich

Anonimous
@Rece opadaja

Tak ziemia jest płaska a twoja głowa pusta.

Niki
@Anonimous

No własnie pokazałes pustkę w swojej głowie

@dzony

"Jesteś zaszczepiony-jesteś bezpieczny" ha ha ha takich bajek to nawet lekarze nie próbują wciskać.Z takim podejściem to kolejne fale mamy jak w banku.Zdrowy rozsądek przede wszystkim nawet po szczepieniu.

Xyz
@:D

Foliarze czy ludzie ślepo wierzący wszystko to co im powiedzą uczeni.... W tv jak ktoś powie 2+2=5 to znajdą się tacy co uwierzą Każdy ma trochę racji..... Szczepionka wydana w tak krótkim czasie i firmy zwolnione z konsekwencji poszczepiennych może dać powód do nie pewności.... Powstała w bardzo krótkim czasie

@Xyz

"Farmacja światem rządzi" jak to ktoś kiedyś powiedział Ps: wymyślcie coś bardziej oryginalnego niż foliarz

Niki
@Xyz

No i co z tego ze powstała w tak krótkim czasie? Po prostu pandemia przyspieszyła powstanie szczepionki.To nie znaczy ze jest niebezpieczna.Czytaj dalej te pierdoły to dobrze na tym wyjdziesz haha

@Niki

Po pierwsze to nie jest szczepionka. Definicje szczepionka używa sie po zakonczeniu całego cyklu badan na rożnych grupach spolecznych, w rożnym wieku i odczekaniu czy nie bedzie powikłań. Cały cykl trwa od 3-10 lat. To co teraz wstrzykuja to jest lek eksperymentalny i własnie trwaja badania czy ten lek można bedzie nazwac szczepionką.Tego dowiemy sie za kilka lat. Dlatego też firmy ktore produkuja ten lek nie zgodzily sie na odpowiedzialność wrazie powikłań i tak samo zrobil nasz rząd. Po drugie jeżeli jest juz pewna grupa ktora ma podany ten lek i jest juz teoretycznie odporna na ta chorobe to jaki jest sens nuszenia nasek w pomieszczeniach zamknietych oraz zmuszanie innych do noszenia masek niespelniajacych nawet żadnych funkcji ochronnych.

Operator
@Niki

Działa to w dwie strony dalej oglądaj Tv i słuchaj jak łaskawie pozwolą chodzić bez masek zaraz się dowiemy że ta szczepionka jeśli w ogóle można ją tak nazwać to trzeba będzie ją brać co pół roku wirusy są i beda tak samo jak inne choroby trzeba żyć dalej a nie płakać bo ktoś nie chce szczepionki

Edzek
@4321

Śmieszą mnie ci znawcy internetowi. Nigdy do czynienia z medycyną nie mieli, jedynie co z lekarzem rodzinnym kontakt mają, ale tacy znawcy wirusologii że szok haha. Nawet studiować nie trzeba widzę, po co skoro w internecie mozna wszystkie zagadnienia medyczne załapać, haha. Po co studiowac po 6-7 lat...

Były
@Operator

To nie szczepionka tylko zwykła trucizna która za max 5 lat wywoła prawdziwą pandemię światową,tu chodzi o depopulację świata szczególnie jednemu bardzo bogatemu panu który już kilka lat temu o tym mówił ,nawet filmik w necie jest,to jest jego i WHO wspólny plan wybicia ludzi,w żadnym wypadku nie szczepcie się.pozdrawiam.

@Były

Tobie potrzebny dobry psychiatra. O to natychmiast!!!! Bo będzie coraz gorzej...

@Były

Jak już chcesz snuć spiskowe teorie dzieje,to wiedz,że takie rzeczy można robić po cichutku bez takiego szumu jaki jest teraz wokół covid . A już na pewno nie potrzeba do tego żadnych szczepionek.

Były
@Marek

Za to tobie nawet psychiatra nie pomoże

@Były

Cóż za pocisk, nie zasnę z wrażenia haha

Darek
@dzony

Skoro ,jesteś zaszczepiony i bezpieczny’ to jak osoba niezaszczepiona może być dla ciebie zagrożeniem? ????

Aaaą

4. O6 dzień wolny z urlopu czy do odpracowania?

@Aaaą

Do odpracowania .Dał Ci podwyszke do najniższej krajowej to trzeba pracować.

Sdd

Czy ktoś może mi wytłumacz dlaczego i na jakiej podstawie mamy odrabiać wolne piątki tj 21.05 i 28.05 bo ,zmiana w harmonogramie’?(usunięte przez administratora)

Dareee
@Sdd

I to jeszcze dzień zerowy ha ha

UT+C

W UT+C w Turku nie lepiej brak szacunku przez kierownictwo, nic tylko zakazy nakazy, a pensja minimalna. To się dzieje tutaj to już brak słów.Nic tylko inspekcja pracy by się przydala .

Pra
@UT+C

Za stoły kontrolne tez powinni się zabrać a nie wieczne leżenie na stolikach i przeglądanie telefonu, materace niektóre stoły sprawdzają tak, ze nie sprawdzają ich wcale, zapną złoża i leci w pudełko a potem zdziwienie ze wróciła poprawka.. maja kontrolować jakość materacy a 1/4 stołów tylko przerzuca je w pudła a potem wieczne marudzenie ze ta firma taka zła bo zabrali im za błędy… dodatkowo coś co nie powinno mieć miejsca a jest zamiatane pod dywan to to jak szwaczki szyja na ponad 530 minut a brygadzistki to rozpisują tak żeby bylo dobrze i jakoś z tym nic nie robią. Szefowa naciska na nas żeby jakość była jak najlepsza a brygadzistki przyzwalają na szycie na odwal się..

@Pra

Praca na stołach kontrolnych właśnie polega na wywinięciu i spakowaniu, kontrola wzrokowa, ale lepiej głupio komentować nie mając pojęcia. Jak co to zapraszam nie wiem czy spodoba się dźwiganie pokrowców ważących nawet 20 kg.

My

Taka kontrola wzrokowa ze puszczacie coś co iść nie powinno? Pomoce dźwigają takie same materace i jakoś nie narzekają a stół kontrolny jak zwykle niezadowolony

Jklo
@Pra

Chyba nie ma pojęcia o czym mówisz mam do zrobienie 400 sztuk to jak mam to dobrze sprawdzić. Przyjdz i pokaż jak to się robi

Ck
@My

Szyj lepiej to nie bedzie bubli

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.