Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Precz z ubekami

Yebana banda ubeckich traumatykow, którzy wyprowadzają pieniądze i poniżają ludzi.

Precz z ubekami

Jak tam przygłupki? Nadal ponizacie ludzi swoimi metodami?

Hej , hej , hej , wielkie koleje już zlikwidowane ? Radosnie / z obrzydzeniem / pozbyliscie się ostatniego SLOWAKA i jego ludzi kturzy wszystscy głosno mowili prawde / i robili w pocie czola na firme / ale terz wszystko trzymali w kupie i juz po wszystkim? Macie wogule jeszcze co , kim i czym budować ? w ogule jeszcze wam się chcem , czy juz tak nie bardzo ?

Jan Miodek
@Marek

To po polsku czy po słowacku?

Za moich czasów cymbalarze i szuszfole, bez znajomości języków, przyjęcia zagranicznych delegacji kończyły się kpiną. Wyprowadzanie pieniędzy i oszukiwanie podwykonawców.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
wronka

Czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w administracji w firmie Skańska? Warto tam pracować?

Mirek
@wronka

W adminie nie pracuję, ale gdy współpracuję z adminem - trafiam na fajnych ludzi, menedżerka super babka we współpracy i z charakteru. Czasem niektóre procesy długo trwają, jak w typowym korpo, a nieraz od ręki. Więc generalnie, ludzie życzliwi.

Jaro92

Witam. Czy mógłby się ktoś podzielić wiedzą, jak wygląda dział prawny w Skanskiej?

Jaro93
@Jaro92

Zapytaj Małgłosię.

Jaro92
@Jaro93

Dziękuję za merytoryczną odpowiedź XD

Honorata

Dlaczego wypowiadasz się w tak obraźliwy sposób o firmie Skanska? To jednak forum publiczne i dobrze byłoby, gdyby opinie były merytoryczne. Możesz uzasadnić, dlaczego tak negatywnie oceniasz pracodawcę? Mile widziane będą konkretne przykłady różnych sytuacji, które do tego doprowadziły.

Firma dla ludzi chorych umysłowo.

Co możecie powiedzieć o dziale księgowości/ finansów w Warszawie, jak się tam pracuje, jaka panuje atmosfera, jak z zarobkami?

Giff
@Marta

Polecam. Wszyscy są mili i opowiadają gdzie spędzili wakacje. Jeśli byłaś w Grecji to najlepiej powiedzieć, że nigdzie, żeby nie narobić sobie obciachu. Ale jak już w Himalajach to jak najbardziej, firma da ci na to nawet pół roku urlopu. Jeśli cię nie stać na pół roku w Tybecie zawsze możesz sięgnąć po Himalaje absurdu, one będą na wyciągnięcie ręki.

firma rodzinna
@Giff

pdk

Nie podaję kurtek
@Marta

Dlatego tu nie pracuję. I nie polecam.

Ziutek

Wkrótce może być twarde ladowanie, zeslanie do Pragi będzie sukcesem, ale to też piękne miasto, tylko dość zimne....

Miki
@Marta

O dziale księgowości mogę powiedzieć, że fajne d1u1p1y tam pracują.

Kamila
@Marta

Jest fatalnie.fatalna atmosfera i ludzie.szczefolnie u niejakiej justyny z.genrralnie skanska zeszla na psy

Anonimowo

Witam Czy ktoś mi odpowie czemu operatorzy zwalniają się ze skanska coś się tam dzieje nie tak?

JCB

A Kamilek jeszcze jest czy się go pozbyli?

Kamilek
@JCB

Jestem

Resovia
@Kamilek

...na bezrobociu

@Resovia

i dobrze i czas zacząć konsumować oszczędności Kamilku

wiesio

Wszystko wskazuje na to że z końcem listopada nastanie koniec panowania w Skanska Polska "DYNASTII RZESZOWSKIEJ" ? Dobra wiadomość - tylko czy nie za późna?

Radomir
@wiesio

Bardzo dobra wiadomość, a odpowiadając na Twoje pytanie to na pewno za późno, ...niestety.

Krzysio
@wiesio

I co z tego jak z powrotem do zarządu ma wejść Polak. Do póki sterów w naszej jednostce nie przejmą Szwedzi do póty wałki się nie skończą. Może w końcu ktoś w Szwecji przejrzy na oczy i rozgoni pozostałe towarzystwo, które odpowiada za prawie 1000 000 000 zł strat i wyrzucenie na bruk 4 000 ciężko pracujących dla firmy ludzi. Jeszcze kilku odpowiedzialnych za to wszystko tytanów biznesu kurczowo się trzyma swoich stołków.

@wiesio

Jako rodowity rzeszowianin, chciałbym Ci zwrócić uwagę, że ta wg Ciebie "rzeszowska szlachta" to siła najemna skierowana, sorrry przywieziona walizkach" przez poprzednich decydentów i jak chcesz to sobie sprawdź, a Ci z Rzeszowa być może jeszcze nie pracowałeś wcześniej krytykowali i pokazywali błędy i przewidywali ich skutki jaki teraz następują. Sadzę, że nie przewidzieli jednego zarządu z południa Europy.

Ben
@wiesio

Wybił się na ciężkiej robocie całej kadry z Rzeszowa. Pogonili wszystkich i został książe z dodatnim bilansem. Nazwałbym cie dyrektorzyno po imieniu ale i tak będzie (usunięte przez administratora)

Mateusz
@wiesio

Za późno oczywiście. We Wro z odstającymi uszami zrobił karierę jak Nikodem Dyzma. Nikt go poważnie nie ocenia wśród lokalnych Inwestorów. U mnie w biurze widzą go jako pajaca. Co oni porobili z tą firmą ? Masakra. Szkoda, to była fajna firma a najeli jakiś wiejskich-rzeszowskich ludzi do zarządzania. Co za pomysł !!! To przecież nie mogło się udać ... przecież wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy ! Szkoda, fajnie się z nimi robiło ...

ollek
@Ben

zostali jeszcze cieniasy jak menedżer z rzeszowa, wielki majster z okolic biecza,Jak to miało wszystko hulać

@Mateusz

Tak bym nie oceniał przez pryzmat miejsca urodzenia czy pracy, byli przecież z Wrocławia wybitni, z Leszna z Kielc, miasta stołecznego Warszawa, niektórzy z Białegostoku itp. Ważne co umieli. Wielu mierzi taka dyskusja, może więcej argumentów niż pomówień bo nie wiem skąd pochodzicie ale wielu Wam krytykom przysłowiowa "słoma z butów wychodzi".

Mariusz

Po części się zgodzę. Miejsce pochodzenia nie jest wystarczającym kryterium oceny. Problem jednak polega na tym że w przypadku ludzi z Rzeczowa nie ma za co ich oceniać, nic dobrego nie zrobili, bo nic po prostu nie umieli. O braku jakiegokolwiek stylu i przedmiotowym traktowaniu ludzi nie wspomnę.

@Mariusz

Nigdzie nie ma ideałów. Nie wiem kiedy i w jakich okolicznościach poznałeś/pracowałeś z współpracownikami z Rzeszowa ale Twoja ocena mierzenia wszystkich jedną miarą dla wielu z nas jest krzywdząca a Twoje stanowisko wpisuje się w aktualną narrację nie ważne kim jesteś ale byłeś z stamtąd jesteś taki sam/ współwinny. Popatrz na wyniki Oddziałów i parę wskaźników ekonomicznych z okresu kiedy Ci negatywni też byli kreowani ii sądzę że lekko zmodyfikujesz swoje myślenie a odpowiedzialność grupowa już dawno winna odejść do lamusa

@Ben

Spróbuj może Ci się uda?

Też były pracownik.

Spuść powietrze, przecież tu się nie krytykuje kadry inżynierskiej, czy pracowników z Rzeszowa, tylko managerów którzy [ i tu się sam ocenzuruję].

Pięknie żeście polecieli, jestem z siebie dumny

Skanska troszczy się o życie?

Podczas pandemii wiele osób ze Skanska SA na budowach mogło by pracować zdalnie. Tak się nie zawsze dzieje. Osoby pracują co prawda podzielone w zespołach, tak aby budowa „szła” do przodu (zespoły stworzone tak, tak aby na wypadek zachorowania jednej osoby w zespole, cały zespol szedł chorować czy na tez szedł na kwarantannę), ale to wyglada nie na troskę o życie członków zespołu, a na ciągłość biznesu i kontynuacje prac nie przerywając budowy. Pojawia się pytanie czy Skanska troszczy się o życie, jak głosi na swoich banerach? Wiele z osób w Skanska SA zajmujących się kontraktacją czy tez elektroniczną częścią budowy zamiast siedzieć na budowie, mogło by być na budowie rzadziej (może jeden dzień w tygodniu / może parę godzin), pozostały czas pracując zdalnie. Tak ku refleksji...

A

Pamiętacie Sztruksa i tego małego po zawalach? I ich Boreliozę, co gnebila ludzi? To dopiero była ekipa... jeszcze trochę i polecenia wydawałaby mi pracownica ze straganu, tak to sb działało

K

Jak tam pranko bani usluteczniane za moich czasów? Nadal trzymają wysoki poziom manipulacji, czy wraz z odejściem Sztruksa i Zawałowca, nieco się uspokoiło?

Operator

Nareszcie koniec rządu Rzeszowskiej szlachty. Święte krowy egipskie od brania pieniędzy A nic nie robienia, wkoncu ktoś przejrzał na oczy że ten człowiek nadaje się tylko do tarcia chrzanu A nie do rządzenia firmą, ten człowiek jest odpowiedzialny za powolny proces wykańczania oddziału OT który za rządów byłego dyrektora R.N bardzo dobrze funkcjonował ale komuś zawsze coś się nie podobało w zarządzie

@Operator

To jest tak jak niekompetencja, brak podstawowej wiedzy ekonomicznej i technicznej jak i również lekceważenie zdania innych nie popierającej aktualnej linii myślenia pseudo menadżerów to efekty macie na wyciągnięcie ręki. A tak działa uporządkowana firma : Wzrost - przychodów o blisko 15 proc., a zysku netto o ponad 90 proc. - odnotował Budimex po trzech kwartałach 2020 r. Portfel zamówień największej grupy budowlanej w Polsce ma wartość niemal 13 mld zł. Po trzech kwartałach 2020 r. Budimex miał na poziomie skonsolidowanym 6,169 mld zł przychodów wobec 5,382 mld zł rok wcześniej. Grupa zanotowała 264,66 mln zł zysku netto wobec 139,03 mln zł zysku netto rok wcześniej. Zysk operacyjny wzrósł do 369,28 mln zł wobec 223,53 mln zł przed rokiem. Portfel zamówień grupy na koniec września opiewał na 12,86 mld zł. Wartość kontraktów podpisanych w ciągu minionych trzech kwartałów to ponad 7 mld zł. I co Wy na to pseudo menadżerowie?

Psi patrol

S dorównuje im tylko w kosztach ogólnych

Nawet „pseudo" to za duże wyróżnienie

Cześki górą

A jak to teraz po tych zmianach? Czy w planach jest, że zarząd będzie tylko po czesku (i słowacku) mówił?

Blabla

Kuraw jak widziałem, jakie barachło pracuje w tym zagłębiu całego jubla, a od lepszych wymaga.sie niewiadomo czego, żeby przykryć swoją ułomność, to szkoda mówić.

W punkt !

Dokładnie ! Ci co powinni świecić przykładem każą podwładnym wypełniać co pół roku testy z etyki a sami mają najwięcej za uszami. Wyrzucają na zbity pysk pracowników fizycznych i niższą kadrę czyli tych co tyrają od rana do wieczora w błocie na ich pensje a sami podporządkowują wszystkie decyzje temu aby wyszły im jak najwyższe premie ... Tak było i się nic nie zmieniło. W niektórych firmach obłuda przekracza najśmielsze granice.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.