Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Nie polecam

Zapłacą ci 2600zl i jeszcze drą japy i inwigilują ludzi. (usunięte przez administratora)

One sranska

I te pytania na początku: masz tu jakiś znajomych? I zbieranie kwitów, żeby później je wykorzystywać przeciwko osobom nieposlusznym. Imbecyle i sekciarze.

One sranska

Ja nie wiem, ta badna wieśniaków z wszelkich zakątków Polski, jak dostanie się do Warszawy, to myśli, że złapali Pana Boga za nogi. Jeśli by mogli, to wsadził by Tobie noż w plecy, chwilę wcześniej mówiąc, jaki jesteś super. Taka była właśnie Pani weronika borelioza ławniczak i jej wieśniak Sławomir Ramski vel sztruks. Szkoda, że nie dostrzegacie swojej ułomności, zresztą do takich jak wy, można mówić, jak do kamienia. Wszyscy, którzy tam zostali są pokłosiem wyżej wymienionych.

Precz z ubekami

Wszyscy, którzy chcieli mnie poniżać już polecieli. Juruś zawalowiec w prokuraturze, szuszfol w balzola, która nic nie robi, borelioza po rozwodzie. Cala sytuacja się pieknie odwrocila po mojej mysli. Przesladujcie sobie kogoś innego, scuurwysynki.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

er22

boli -to co piszesz , mam doświadczenie ze skanska ....wielu z tych ,co zniszczyło firmę i ludzi już nie ma ...ale szkoda ,że troszkę pozostało -gdzie ? no comment

H2o zgadnij kto

Wszystkie firmy budowlane są takie same. Tam pracuje się tylko chwilowo, jak widzę robienie z ludzi zlęknionych głupców przez słabeuszy, którym zazwyczaj nie chce się pracować, to ulewa mi się żółć. Zobaczcie, kto jest dyrektorem w takich firmach. Albo ten, kto wyprowadza kasę, albo ten, kto nic nie widzi, nic nie słyszy. Szkoda zdrowia i życia na takie historie.

One sranska

Banda niepowaznych, niekompetentnych i ułomnych ludzi. Kanalarz dyrektorem, który dostał wezwanie do prokuratury, szykanowanie, prześladowanie i (usunięte przez administratora) jakich mało.

Jak długo trwa proces awansu w Skanska S.A.?

Barman

Dobre pytanie. Chyba to zależy, czy ciężko pracujesz(możesz się nie doczekać) czy ślizgacz po tematach, wybijasz na plecach i jesteś dobrym pozerem(jest większa szansa szybkiej kariery) ale po co być liderem pozerem? Kasa. Gdy jednak firma w większości z takich się składa, zaczyna się zwijać, bo nie odnosi sukcesów. Dodatkowo i co istotne nie jest dobrze, gdy pracownicy ciężko pracujący, z dużym doświadczeniem, patrzą i słuchają lidera miernoty, a już co gorsze krętacza. A miernota, zawsze będzie miernotą, nie ważne ile pomysłów skopiuje, na ilu plecach się wybije i jak dobry zrobi sobie PR. Zawsze przychodzi moment świadectwa. Czy to w zwykłej rozmowie, czy w działaniu, czy oficjalnie. Wychodzi wtedy, że miernota jest miernotą. Co wtedy zrobi miernota? Więc jak już ktoś myśli o szybkich awansach, dobra rada, nie bądź miernotą. Już na studiach uczyli(jeśli wykładał choć jeden mądry człowiek), że lepsza uczciwa trójka, niż sfałszowana piątka. A pozerów i fałszerzy jest wielu. Najgorsze np, gdy zorientujesz się, że w firmie takich też się promuje, choć oficjalnie wymaga się czego innego. Wtedy to dopiero dylemat :) powodzenia w pracy

M.
@Barman

Właśnie z miernot składa się ta firma. Zero języków obcych, zero zaangażowania, ludzi lepszych się poniża i wrzuca na minę. Zresztą,(usunięte przez administratora) Generalna zasada - mięsny, bierny, ale wierny.

Nie polecam

Pięknie żeście się posssrali, że nadal musicie mnie sabotować :):):)

One sranska

I pranko bani przez Jureczka i Slawusia. Zaszczuwanie ludzi. Śmiech na sali.

One sranska

Najlepszy był ten szuszfol Ramski, który budował się na plecach swoich pracowników. Później pięknie poleciał, najpierw na wioche, a z wiochy dojazd do pracy przez całą Polskę do Słubic heheh

Ale mam pompę najwierniejsze pieski opuścili sami dobrowolnie dojną krowę jaja chyba kasa się skończyła oddział Łódź

One sranska

Widzicie przychlasty, jak kończy się poniżanie ludzi??

One sranska

Skanska to zorganizowana grupa przestępczą.

One sranska

Najlepiej, jak rozbili mi szafkę w pokoju, bo myśleli, że mam tam marihuanę, która przynosili na budowę Czesi (usunięte przez administratora) hahahah

Karol

To firma (usunięte przez administratora) ? Tak piszą poniżej

One sranska

Pięknie żeście polecieli, wy ponizajace ludzi tepe scurwysyny

Antek

A możesz napisać o co chodzi z tym księciem ? Ktoś awansował ?

ollek

zgłaszać prosto do szweda

Precz z ubekami

Nękanie i poniżanie ludzi, inwigilacja i zaszczuwanie. Najgorsza firma jaką może być. (usunięte przez administratora), oszukiwanie PW i gniebienia pracowników. Wszyscy się z Was śmieją

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.