Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Kaleka Ramzes

Bernasiak odpowiedział już za samobójstwo podwykonawcy?

Kroku

Jak tam miernoty życiowe? Ktoś jeszcze chce z wami pracować?

G.

Dobrze, że Szwedzi zrobili porządek.

Ewelka
@G.

O jakim porządku piszesz????

Fo
@G.

Właśnie, jaki porządek?

miki

Tak narzekacie, ale jak wypłata przyjdzie na czas to dobrze co? Jak ZUS opłacony uczciwie to też nie w kij dmuchał. I zastanów się czy u prywaciarza też tak będziesz miał.

Roki
@miki

Obywatel trzeciego świata... te sprawy reguluje prawo pracy. Straszysz pękaniem fundamentów? Ogarnij się.

Gorky
@miki

Słusznie, wszak Skanska to firma państwowa, finansowana z dotacji szwedzkiego państwa... Jak miałem okazję widzieć niektóre miernoty z kolejowego w Skanskiej to nie dziwię się, że priorytetem jest wypłata na czas i ZUS... Takiej miernoty to nawet na stanowisko urzędnicze by nie zatrudnili...

@Gorky

kasz !!! No cóż nudy :(

@miki

Praca u prywaciarza dużo lepsza lepszy rozwój możliwość awansu doszkalanie i tak dalej kasa na czas 2x większa niż w psełdo skanskiej pracowałem tam 11lat nigdy sobie niewybacze że robiłem na tych darmozjadów

Zibi
@miki

Gdzie Ty żyjesz w Warszawie chyba, na Zachodzie Polski wypłata na czas to norma .

Prywaciarz z zachodu
@miki

Gdzie Ty żyjesz w Warszawie chyba bo na wschodzie może nie płacą na czas , ale w pozostałych rejonach Polski nie ma z tym problemu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Fan

Czy w Łodźi nadal jest Skanska i każdy każdego w (usunięte przez administratora) Puka czy już nabrali ile wlezie i swoje firmy otworzyli z naszej kasy

Banan

Wszyscy jesteście podrobką Nowaka

nika

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii, wg mnie firmę można ocenić pozytywnie. W centrali można trafić na przyjemne zespoły, nie ma korporacji atmosfery, team leaderzy kompetentni. Na plus że można zmieniać zespoły np. w obrębie finansów. Benefity standardowe.

bonustrack
@nika

korporacji armosfery to nie bylo moze kilka lat temu teraz sie robi typowe korpo z wyscigiem szczurow pl-cz

Daro
@nika

Co ty gadasz jesteś pewnie od nich z grupy team o stawiliście się (usunięte przez administratora) a Polakom utradniacie

CC
@Daro

Może po polsku zacznij pisać. Dział finansowy był świetnie zarządzany

Darecki

(usunięte przez administratora) 90 procent Ukraina i to im pasuje młodzi inż do pilnowania kasków przy malowaniu we wnatrz szkoda kasy wydanej na ich studia taniej ochronę wziąć team (usunięte przez administratora) tak tam jest

Wujek

W tej firmie wysokie stanowiska zajmują ci, których bito i wysmiewano się w szkołach. Tu dostają szansę na odgrywanie i wyżywanie się na pracownikach.

Retencja

Zwolnienia grupowe 2021 - nie ma kasy na zwolnienia. To może Jurek Sz i Aszyk odpalą trochę z tych wyprowadzonych kwot na odprawy dla zwalnianych pracowników??

Kogut

Witam. Czy potrzebują operatorów koparek w Skanska? Jakie mają warunki pracy operatorzy takich maszyn i jakie mają stawki? Proszę o informację. Najlepiej świętokrzyskie i ościennych województw

BHP

Ile zarabiają BHPowcy na budowie w Skanska?

Rydz
@BHP

ok. 7-8 k brutto

Ciekawa

Cześć. czytam opinie, że firma, kolokwialnie mówiąc, zeszła (usunięte przez administratora). W niektóre nie chce mi się wierzyć, że aż tak. Czytam też opnie z 2019, że firma się rozlatuje. A widzę, że aktywnie rekrutują teraz w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, w ogóle są mocno aktywni, wygląda to solidnie. Oczekują wysokich kwalifikacji. Nie wygląda jakby mieli popadać w ruinę. Czy warto aplikować? (jestem inżynierem z doświadczeniem)

@Ciekawa

Tyle ludzi pozwalniali lub sami opuścili szeregi... a ktoś ten wózek musi pchać... Sam sobie odpowiedz.

Ciekawa

Dziękuję, Czyli nadrabianie miną i łatanie dziur, z łapanki. Ciekawe, że miałam tą firmę za nieosiągalną dla siebie. Jestem szczerze zaskoczona.

Polpo
@Ciekawa

Wielu ci napisze, że firma ta jest beznadziejna, jednak spójrz na opinie innych korporacji na goworku, wszędzie są takie same jak tutaj. Firma aktywnie rekrutuje i się rozwija, ja polecam

@Polpo

Dziękuję. Rozmyśliłam się. Musi być coś na rzeczy, jeśli firma ma aż tak dużo negatywnych opinii. Jestem też skłonna uwierzyć, że jest to klimat "korpo" w negatywnym tego słowa znaczeniu. Więc nie będę się tej firmie narzucać ;). Preferuję zrównoważone środowisko pracy i mniej zhierarchizowane. Życzę powodzenia i sukcesów (oby mądrych)

@Ciekawa

Bardzo dobrze. Oszczędzisz wiele zdrowia, czasu i nie będziesz pracować w (usunięte przez administratora) w której rządzą inwalidzi i matacze.

Jak tam inwalidzi i importy ze straganów?

One Skanska!

Spółdzielnia inwalidów

Firma (usunięte przez administratora) zwodzenie pracowników, przestoje, zapewnianie że jest praca a później cisza. Przez to odnowiłem dwie oferty pracy, dramat. Nie polecam nawet myśleć o tych pseudo profesjonalistach.

Czy można liczyć w Skanska S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, szczególnie przyda Ci się opieka psychiatry, jak zobaczysz ten bałagan od środka.

Medicover.

Byk

Praca w tej firmie, to równanie poniżej przeciętnej

Bb

Pytanie głównie do operatorów maszyn. Jak z warunkami pracy i płacy w firmie skanska?

Bolo
@Bb

Chłopie, jedyne maszyny w skanska to laptopy i kesrokopiarki

Stawicki

"Polacy wychodzą z pandemii z wyższymi wynagrodzeniami i oszczędnościami" „Wzrost wynagrodzeń w marcu w porównaniu do poprzedniego roku wyniósł 8 proc.” Takie informacje czyta się na poczytnych portalach biznesowych. Jak czytam informacje w necie, rozmawiam ze znajomymi, dochodzę do wniosku, że u mnie słabo, wręcz kicha. Podwyżka na przeglądzie dosłownie na kino, chyba nawet poniżej inflacji (dobrze, że zamknięte, to oszczędzę). Nie tego się spodziewałem po tej marce. A jak u reszty?

Mirka
@Stawicki

Tak samo. Jak kilka osób poskładało wypowiedzenia, to zorientowali się, że coś jest nie tak i jeszcze nieco dosypali, ale nie zatrudniając nowych osób na miejsce odchodzących, więc też więcej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.