Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Mieszkaniec Rogalinka

Geniusze biznesu z tym ukraińcem na czele, co co najwyżej powinien być inżynierem budowy. Macie namacalny dowód swojej niekompetencji. Oferty nie mogą być robione przez ludzi, którym nikotyna wypaliła połowę mózgu. (usunięte przez administratora) :*

Zaciekawiony
@Mieszkaniec Rogalinka

O co chodzi?:)

Klałdja

Kolejny sukces (usunięte przez administratora). Nie szanowaliście, to was nie ma.

Qw
@Klałdja

Znów ten sam temat bleee

Mick
@Klałdja

Daj sobie siana, nie pracujesz to nie zaglądaj tu. Chillout, urlop

@Mick

Zawsze się wam wydawało, że możecie mówić ludziom co mają robić

Mick
@Klałdja

Tak jak tobie się wydaje, że myslisz

Henio
@Mick

Piękna jest ta wasza frustracja :)

@Mick

Ale my się już wami nie zajmujemy, my z was kpimy :)

@Klałdja

Trochę żałosne co piszesz. Nie wiem ile lat tu pracowałas. ale troche szacunku, jak nie do firmy to chociaz do nas którzy zostali i dalej probuja walczyć. I naprawiac to co zostało zniszczone. Az mnie boli jak czytam takie wypowiedzi.

Aleksandra

Nie wiem, co miałeś na myśli, ale warto byłoby podyskutować o ważniejszych tematach. Na pewno pracujesz w Skanska, a więc liczę na szybką pomoc z Twojej strony. Jestem mianowicie ciekawa, czy przyjmują tam do pracy osoby bez doświadczenia w branży? Jak to wygląda?

Władek
@Aleksandra

Oczywiście ze przyjmują przede wszystkim takich plus bez wykształcenia bez wymagań bez ..... A po co ? No po to ze taki zrobi wszystko za kromkę chleba i bedzie jeszcze w dodatku szczęśliwy. A firma? A firma juz dawno zeszła na psy

....
@Aleksandra

Osoby bez doświadczenia w branży przyjmują tylko na najwyższe stanowiska menadżerskie. Do KB ludzie ogarnięci, powyżej KB to kretyni z układów rodzinnych i towarzyskich.

Vialli
@....

Masz rację 23 lata to obserwowałem 1 na 10 normalny a 0,5 na 10 to fachowiec . Kolesiostwo i kasa kasa kasa .

@....

Uśmiałem się, ale się zgadzam :)

Czy w firmie Skanska S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

mundek

Człowieku, przecież ta firma się zwija z polskiego rynku (przynajmniej z większości jego branż) nie zadaj głupich pytań , chyba , że chcesz odbyć darmowe szkolenia i szybko zwinąć się gdzie indziej , ale to nieetyczne .....

@ryś

No nie zabałdzo:P ale są fajne szkolenia BHP

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
maniek

Jestem na retencji,waham sie co mam robic ,zostac ,brac,pracowac dalel,mozecie mi pomóc podjąc decyzje?Nie wiesz nie pisz,szanujmy sie.

Akuku
@maniek

To zależy od tego jak długo masz siedzieć na Projekcie i jakie masz perspektywy innej pracy. Po prostu przelicz co Ci się bardziej oplaca.

Łan skanska

Łan skanska Hahaha (usunięte przez administratora) precz!

Prezes z Czech znowu w Poznan

Co ma się wydarzyć 22 listopada podczas roadshow Prezesa w Poznaniu ?

Akuku
@Prezes z Czech znowu w Poznan

A co ma Poznań w portfelu i co w oferowaniu? Będzie powtórka z Gdańska :D

Gabriela

Jestem nowa na forum i nie do końca wiem, co czego właściwie odnosi się Twój komentarz. Tak czy inaczej - obiło mi się o uszy, iż Skanska oferuje nie tylko stałą pracę, ale i praktyki dla młodych osób. Wiesz może, jak długo trwają takie praktyki?

Foxy
@Gabriela

Uwaga, próba "mydlenia oczu", post skanskowych "specjalistów od PR"

Amator
@Gabriela

Amatorka, słabiutki PR. Jestem nowa i nie bardzo wiem... Mój boże jakie to słabe. Powiem ci wprost - firma nic nie oferuje i nie ma żadnego pomysłu, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Cwaniacy już się pozwalniały żeby uniknąć prokuratora a jelony zostały zwolnione przez matkę dyrektorkę. Zostali tacy, co muszą z różnych względów zostać.

Bob budowniczy

A na Nowym Rynku kolejna firma od elewacji zeszła z budowy. Brawo !!!

Ernsztajn lytre daj
@Bob budowniczy

Cud że weszła w ogóle, nie zrobią elewacji to będzie na premie, tu trzeba mieć

Hej, w tym roku na dużym plusie OBO Rzeszów. GRATULACJE !

Hmmm
@Ania

Przeciez obo rzeszow jest zamykane, o ile nie jest juz zamkniete

Lolek

Najpierw zwalniali teraz przyjmują .Tylko że stawki dla kierownika robót niższe niż na rynku dostaje majster .A może to ściema żeby reszta nie uciekła bo przecież się rozwijamy

@Lolek

Faktycznie - na stronie internetowej firmy Skanska widnieje wiele ofert pracy. I muszę powiedzieć, że kilka z nich wygląda naprawdę ciekawie. Oferują też praktyki i staże dla młodych osób. Wiesz może, czy po takim stażu proponują tam stałe zatrudnienie?

Lektura

(usunięte przez administratora) Czy zgadzacie się z komentarzami poniżej? Chodzi głównie o zwalnianie ludzi. Gdzie tak się dzieje?

mundek
@Lektura

Moim zdaniem komentarze są dość trafne, można powiedz zbyt spokojne . Firma Skanska zwolniła w ostatnich latach kilka tysięcy pracowników, cały czas zapewnia, że to w ramach rozwoju . Teraz nowy prezes jeżdzi po oddziałach i bredzi o jakiś "klastrach" i zapewnia , że nic złego nie będzie się działo . Jednocześnie łączy się struktury w trzech krajach (samo to będzie skutkowało redukcją etatów) i przygotowuje nowy schemat organizacyjny . Mydli się ludziom oczy, po to żeby nie opuszczali stanowisk i dokończyli rozgrzebane kontrakty, a potem będziemy zwalniać ... Oczywiście w ramach dalszego rozwoju firmy ....

OBI
@Lektura

Niestety ale to jest prawda. Mydlenie oczu . Ale jakie doświadczenie w zwolnieniach grupowych. Poleci jak z płatka.

X

Będzie ok - zmiany idą w dobrym kierunku. Zresztą w konkurencji wcale nie jest lepiej

@X

Widzę, że - w porównaniu do innych - jesteś bardzo optymistycznie nastawiony, co jest oczywiście dobre. Nadmieniłeś coś na temat zmian w Skanskiej. A może mógłbyś chociaż trochę rozwinąć tę myśl? O jakich konkretnie zmianach w firmie mowa?

XX
@Gabriela

@Gabriela Dalsza likwidacja polskiej jednostki firmy - jak nadmieniłaś, to oczywiście dobrze, że ludzi są optymistycznie nastawieni do tych zmian

Zych

Co to za sylabilizujący roz kur wia ją cy goworkowy mściciel, na której jest budowie?

X
@Zych

(usunięte przez administratora) - już z 5 lat nie pracuje:)

Ciekawski
@X

Za co wyleciał?

Papa

Wszyscy śmieją się z was i waszych służb. Zmusiliscie mnie do walki, to was rozniose

Nikt

Epitafium mojej kariery w tej firmie i jej aktualny obraz zarazem to widok mojego przełożonego drapiącego się po genitaliach podczas rozmowy podsumowującej.

Zdenek Kwinto

To se howoszi radio praha my se ne boimy jeno mamy stracha Hahaha. To nie tak miało byc ! To u nas miała byc centrala Europy . Tak nam mówili Roman Krzysio Piotruś maliniak . Gdzie oni teraz sa? Jak nam to wytłumaczą ?

Budowniczy
@Zdenek Kwinto

Miasta wybudowane, teraz będziemy budować Państwa. Jeszcze nie zrozumiałeś jak Ci tłumaczyli. Przecież było badanie zaangażowania i diagnozy menadżerskie i premie za miękkie cele gdy wyników nie miałeś . Czas sprzątać biurko .

celyna
@Budowniczy

Potem są jeszcze kontynenty, planety, galaktyki , aż do nieskończoności , sporo jeszcze zostało do zbudowania ......

I kto by to pomyślał
@Zdenek Kwinto

Wiwat czeski Szwed w Polsce ! Ja lubić knedle, bramborki i piwo kozel. A skoda to najlepsi auto na wszechświecie .

Grupówki

Cześć Czy to prawda, że szykują się po raz kolejny zwolnienia grupowe?

pokemon

Tak będą we wrześniu.

Darek
@pokemon

U nas w Krakowie nie będzie zwolnień! Chyba że ktoś dobrowolnie będzie chciał odejść. W takim przypadku otrzyma sowitą odprawę.

Wacław
@pokemon

Jakieś przecieki czy tylko przypuszczenia ?

Ten moment..
@Wacław

.. Kiedy masz rozmowe z szefem o awansie i bardziej opłaca się wziąć umowę na stałe niż podwyżkę... Pdk

Zadowolony
@Grupówki

Po co wypisujesz takie brednie. Przecież firma odzyskała rentowność i wszystko idzie w dobra stronę. Jeszcze z rok i Skanska znowu zacznie przyjmować ludzi do pracy. O jakich zwolnieniach głupcze piszesz, pewnie żal (usunięte przez administratora) ściska ze już Cię nie ma tutaj i zamieszanie próbujesz wprowadzić ....

poinformowany

W Krakowie będą.

Grupówki
@Grupówki

@zadowolony No wlasnie pracuje w tej firmie i slyszalem, ze na przełomie września/października znow ma sie cos zadziac....

Adrian
@Zadowolony

To dobrze, że firma coraz lepiej prosperuje, jednak sporo osób pisze o zwolnieniach. Ty jednak uważasz, że ich nie będzie. Czy w związku z dobrą sytuacją finansową pracodawcy można liczyć na podwyżki lub premie? Jaka jest obecnie wysokość wynagrodzenia i czy uważasz ją za zadowalającą? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Darek

Tomek, przestań podszywać się pod Darka, to już jest niesmaczne, tchó.rzu.

Radosław Rumian
@Grupówki

Popatrz na portfel zamówień i policz ile do tego trzeba ludzi. Wniosek jest oczywisty.

@Grupówki

Pewnie w ramach programu "Budujemy TOY TOYE " na wsiach ...

ZIUTEK

Brawo (usunięte przez administratora)ksywa "nic nie mogę " może być tylko jeden !!!

@Darek

Takie pytanie : Czym zajmą się zespoły budujące muzeum w Oświęcimiu i Archiwum narodowe w Krakowie , bo nic nie oferujecie, tylko pytam ...

Radosław Rumian
@ZIUTEK

tym samym co zespoły kończące H5 AB.

Występ
@Grupówki

Po występie P. CH. I informacji o konieczności cięć kosztow ogólnych chyba wszystko jest jasne

Wytrwały
@Adrian

To jest wielki początek odbudowy firmy, wierzę, że będą premie i podwyżki pod czeskim przywództwem, konsolidacja sił w Pradze i podbój rynków Central Europe, w których będziemy budować miasta i inne obiekty dla wybranych i wyselekcjonowanych klientów (ale tylko tych dobrych) dla których możemy budować wyselekcjonowane dobre projekty zgodne z naszą polityką - nareszcie przełomowy ruch i dobre wiadomości! Premie muszą być dla tych co zostali - myślę że nie małe bo retencje za odejście były duże zatem Ci co dalej są na pokładzie z okazji konsolidacji powinni dostać coś na zachętę i do wzmocnienia zaangażowania. Jestem pozytywnie nastawiony do nowych wyzwań, a projekty te dobre się pojawią przy takim przegrupowaniu sił!!!!

Jaaaaaaa
@Wytrwały

Ale żeś teraz doje*ał. Chyba jesteś nowym nabytkiem firmy na praktykach studenckich....????. Już potrafili sprać mózg hahahaha

J
@Jaaaaaaa

Z daleka jedzie sarkazmem

celyna
@Wytrwały

Rozumiem, że ten (usunięte przez administratora)to aluzja do "Ucha prezesa" myślę, że mała panika zapanowała w kręgach zarządzających, bo teraz z trzech stanowisk trzeba zrobić jedno, a nowy prezes to brat Czech, a nie Polak ......

Darek
@Wytrwały

Dokładnie! CI co zostali wygrali życie. Mamy teraz mniejsze zespoły, pozbyliśmy się nierobów, więc będą sowite podwyżki. Będę się starał o dodatkowe premię dla naszego OBO Kraków :)

OBI
@Wytrwały

A za co te premie i podwyżki dostaniemy? Jak na razie, to możemy dostać wypowiedzenie do podpisu bo siedząc na (usunięte przez administratora) bez kontraktów generujemy tylko koszty które pogrążają jeszcze bardziej firmę. Nie wiem czy wiesz ale firma budowlana wypracowuje zyski na budowie czyli kontraktach, których my akurat obecnie nie posiadamy( oprócz tych stratnych). Także nie rozumiem Twojego wpisu o tym ze należą się nam podwyżki i premie. Ludzie którzy odeszli dostali Retencje, odprawy itd. A teraz pracują w innych firmach za stawki, które na rynku są o 40% wyższe niż u Nas. Wygrali na loterii. A Nas firma zmobilizuje gadaniem ze jesteśmy liderem firm budowlanych i każe pracować za grosze.

????
@Darek

Dodatkowe premie? Czyli już jakaś dostałeś ? A Te nieroby dokończyli budowy i dlatego teraz możesz sobie siedzieć na 4 literach i czekać spokojnie na wypowiedzenie. Czekaj Daruś na te sowite podwyżki może zastanie Cię emerytura - powodzenia

ZIUTEK

Obserwujemy tu ciekawą metamorfozę Dariusz "nic nie mogę" przeistacza się w Dariusza Wszechmocnego, prawie jak w Dziadach , jeśli ktoś z lemingów czytał .....

Mundek

No to macie Central Park, jeszcze tylko szybki kurs Czeskiego i do boju, ciekawy jaki stan ludzki w tych trzech krajach...

Lutek
@Mundek

Czyżby miasta już wybudowane?

Dziwisz sie ?
@Mundek

tak zle i tak nie dobrze

Brown

...no i „sprzedali” Polskę. Teraz mamy już Skanska Central Europe :) Oby na lepsze to wyszło.

Celyna
@Brown

Na pewno w mocno okrojonym składzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.