Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Ja.

A Ja Wam życzę, żebyście nie dali się sfrajerzyć tym ciamajdom. Z tego, co tutaj piszecie, to co kolejny, to piękniejszy galon. Pamiętajcie, że nie ma bogów na tym świecie, a już na pewno nie w Skanska ???????? Sam Pan Beenasiaq, jak dostał kwity na banię, to usiadł i płakał. Więc nie ma bogów ludzie. Walczcie o swoje i nie dajcie się sfrajerzyć! Życzę Wam cudownego 2019 Roku!

Buli

Zostałem zwolniony a posiadam 60 punktów za unikalną wiedzę Więc zostałem zaproszony na Kraków i jest mi z tego powodu bardzo przykro .Odsprzedam punkty kadrze

@Buli

Dlaczego Ci przykro, przecież to piękne miasto i Wielki K. W. zwany Wallenrodem pracował...

Blady Heniek
@Ziutek

Dobrze napisałeś - pracował... Akurat jemu nic ten obszar nie zawdzięcza. Dostał w spadku samograja i tyle. A w nagrodę już mu szukają nowego stanowiska :-)

@Blady Heniek

Może na nowym trzeba czystke zrobić, on się świetnie do tego nadaje, chyba tylko do tego.......

Rozzz

A jak sytuacja w OBO Poznań? Wynajmują dalej na Baraniaka całe piętro? Jakie budowy prowadzą i jakie są perspektywy na kolejne? Pracowałem tam do 2015r.

Buli

Dlaczego nas oceniają punktami a my nie możemy oceniać ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jeśli chcecie, założymy swoją firmę spośród wszystkich pokrzywdzonych przez Skanska, to będzie taka kontrbanda.chcecie?

Ziutek

Tylko czy S nam referencji na początek uzyczy?

Freud

Hmmm... Nie pracujęw S juz od roku, ale co jakiś zagladam na to forum z sentymentu i sympatii do części z osob, które zostały. Po wpisach obserwuję, że za dlugie pozostawanie w takiej atmosferze, jaka jest teraz w S, ma destrukcyjny wpływ na stan psychiczny... Jakieś psychozy się rodzą, urojenia...

Dawid Nowak

Ludzie weźcie się za siebie, bo każdy żyje swoim życiem tylko Wy zawracacie sobie głowę jakimś gownem zwanym skanska. Szkoda czasu.

Lutek
@Dawid Nowak

Brawo Ty, reszta zaklina rzeczywistość, po tym co się stało w tym roku, to wszystkiego można się spodziewać, zero skrupułów i wizji na przyszłość...

@Lutek

To nie Wy istniejecie bez Skanska, jak Wam błędnie manipupacyjnie w głowy pakowane, tylko skanska nie istnieje bez was! I o tym pamiętajcie.

Dawid Nowak

Zwyrole (usunięte przez administratora) Wszyscy się cieszą życiem,tylko Wy życie ludziom zatruwacie, jakaś (usunięte przez administratora) Skanska, ubeckie pedalstwo. Nie mogłem znaleźć pracy przez was, dostałem wilczy bilet,no i co fajfuski, skoro mam wszystko teraz? Ponizanie i uwłaczanie ludziom. Ja się za was wezmę...

Dawid Nowak

Wszyscy się śmieją z Waszego ponizania ludzi. Pudrowania swojego syfa czyimś kosztem. Wmawiania komuś swoich win. Wszyscy się śmieją z Waszego strachu, który teraz do Was wrócił. Wszyscy się z Was śmieją.

Ziutek

Podobno Łódzki "Wallenrod" odszedł z Krakowa, szkoda był to wybitny fachowiec, szczególnie w zakresie zwolnień grupowych!!

tak
@Ziutek

Odszedł, bo miał dość pracy w delegacji. W Skanska jest jakiś menadżer ds. wymyślania powodów odejścia? co za ściema. Co mają powiedzieć ludzie, którzy całe życie siedzą w delegacji??? Wallenrod kilka dni w miesiącu spędzał w Krakowie. 2-3 w tygodniu. Ciekawe kim teraz pokarają ten oddział.

Celyna
@tak

Teraz to już tylko Wacław i "Dziady" będą domkniete....

Andrju
@Celyna

Kraków OBO ma się dobrze! Jesteśmy jednym z nielicznych zespołów, które zarabiają dla Szweda!

west
@Andrju

CZŁOWIEKU TY MASZ ZARABIAĆ DLA POLSKI I DLA SIEBIE A NIE DLA SZWEDA , i jeszcze cymbał się z tego cieszy ,paranoja

Celyna
@west

Jak znam ten oddział, to tam żadnego Andriu nie ma, pewnie znowu jakiś przebieraniec!!!

west

@obiektywny1 czy ja dobrze widzę Jacek SZU zarobił tylko stówkę na S 8 , A co na to M.P., Kamilek też mu nie pomógł .Jednak do WIELKIEGO SZU mu troszkę brakuje.

Szlachetna Skanska

Z FB Skanska: W tym roku w ramach akcji Szlachetna PACZKA wspólnie – jako pracownicy wszystkich spółek Skanska w Polsce – zebraliśmy 3 942,15 zł oraz wsparcie rzeczowe: telefony, rower, opał, meble, koce, buty, odkurzacze, mopy, laptop i lodówkę ???? W ten sposób pomogliśmy w te Święta dwóm rodzinom. 3 942,15 zł- Piękny wynik XD składka po złotówce? Prawdziwi czempioni, jprdl jaki bajzel w zasadzie tym można podsumować ten Januszbud S.A.

TestovironCzempion
@Szlachetna Skanska

Nawet po 50 gr ładnie :) Skandynawska filozofia :)

Aj.

Ludzie jacy wy śmieszni jesteście gdzie nie likwidują oddziałów poza protesty wszystko idzie do piachu cale obi i obo generalna ogłasza przetarg na kolejną nitkę a1 projektuj i buduj i co kto oferuje pieprzenie ze jest ok że Kraków oferuje Warszawa a może jeszcze Gdańsk. Gdańsk się skończył a mamusie was że jest ok to tylko żeby reszta nie uciekła

Skanska4ever
@Aj.

Hej, a mógłbyś jeszcze raz, tylko bardziej zrozumiale? Pozdro

Miodek
@Skanska4ever

Słownik mu poprzestawial. Obstawiam: protesty=Property mamusie=mamią Generalnie czysta prawda

@Aj.

Wy tu narzekacie, a my w Krakowie na Archiwum niezłą robotę wykonujemy. Płace też wysokie jak na naszą branżę. Po skończeniu inwestycji, mamy już kolejny projekt do zrealizowania. Pozdro dla malkotentów!

Nica
@Darek

Darek. Obudź się. Zesrałeś się.

@Nica

Wypowiedź troglodyty ...

FYI
@Darek

Musicie mieć kolejny projekt. Najlepiej property, żeby ukryć straty, których nie pokazujecie. Firma powinna przydzielać kolejne projekty dopiero po zakończeniu tych realizowanych, żeby zmusić do pokazania prawdziwego wyniku na projekcie. Dopóki tak nie będzie, straty z jednego są przenoszone na kolejny...

@FYI

Na hali Cracovia zarobiliśmy! Na archiwum też się zanosi na duży +.

Aj
@Darek

Ty darek bez jajek mam gdzieś twoje archiwum o drogowce mówię a za Góra 2 lata to zobaczymy cwaniaczku gdzie będziesz robił

Kolejny troglodyta...

@Darek

Ciekawe jaki to następny projekt, może ogrodzenie w Oświęcimiu, szacunek......

Rudy Mundek
@Nica

Ciekawy jestem, który to Darek, bo jest tam dwóch, chyba, że się ktoś podszywa...

Rudy Mundek
@Darek

Kiedy nagroda za hale Craxy? Niejeden nie może się doczekać.....

Aj
@FYI

Daruś i co od wszystkich po rajtach dostałeś wbij sobie do główki że rozdział skanska w Polsce się skończył Szweda oszukiwano mamiono a banda nieudacznikow z panią syfon na czele robiła sobie selfi przy statule wolności s8 dareczku jaka strata 120 baniek przy kontrakcie za 250 dobre co daruś cycku to co dalej jedziemy może cmentarz w Olsztynie takich gnitow mnostwo a pamiętaj o bhp załóż rękawiczki koniecznie z emblematem

@Aj

Wylewajcie dalej swoje frustracje, a my tu ciągle zarabiamy na firmę! To, że jesteście nieudolni i prowadzicie swoje budowy na dużym minusie, nie oznacza że każdy oddział tak ma. Kraków OBO jest zawsze na plusie. My tu potrafimy ogarniać tematy i zarabiać na projektach.

obiektywny 1
@Aj

Dyrektor S8 na podobnym kontrakcie autostradowym u konkurencji też skończył budowę na stracie 100 mln. Jacek Sz. ma takie hobby. Czego można się było spodziewać !

Piotrek z Poznania

A jak tam sytuacja na wschodzie kraju Lublin, Rzeszów? Dzieje się tam coś?

@Piotrek z Poznania

zima...

Natalia Siwiec
@Piotrek z Poznania

W Lublinie w biurze przy ul. Długiej 5 została już tylko tabliczka przed wejściem głównym (zdjęcia tabliczki nie uwzględnił w budżecie na likwidację filii) A obsługę gwarancyjną prowadzi jeden z byłych PM-ów na umowę zlecenie ( chociaż te w Skanska podobno są zabronione) Nie wiem tylko czy samochód mu zostawili?

ole
@Natalia Siwiec

zostawili

zibi

|Skanska czy Budimex - gdzie lepiej po studiach?

PN

Londyn

bridgebuilder74
@zibi

GlobalLogic. Budowlanka to dno, bez szans rozwoju i perspektyw. Pracujesz ciągle z ludźmi na niskim poziomie intelektualnym.

żona budowlańca
@zibi

Pracowałam w Budimex dno i niski poziom intelektualny wśród IP KB PM. 300% normy. Nie marz o wyjściu z pracy do 18. 1000 razy gorzej niż w Skanska. Przynajmniej dla mnie

matka z dzieckiem

Jako była pracownica, mogę tylko powiedzieć, że nie jest to firma dla mężatek - mam wychowujących dzieci. Pracowałam do późna, byłam chwalona przez szefów za to jak wywiązywałam się ze swoich zadań, lubiłam tą pracę bo jestem typem pracoholika ( a takich tam chcieli), nie jestem osobą konfliktową, pracowałam z zaangażowaniem i wierzyłam w obietnice lepszej perspektywy - jestem inż budownictwa. Kiedy zaszłam w ciążę zwolniono mnie nie tłumacząc powodu, jak się potem okazało oddział rozpadł się OBO - Łódź. Nie dostałam żadnej informacji o tym czy mam się z czegoś rozliczyć, oddać telefon, kask ubrania? Zero informacji. Jakby firma zapadła się pod ziemię. Nawet nikt nie powiedział wprost że oddział będzie zlikwidowany. Kiedy spytałam o perspektywę zatrudnienia w innym oddziale, jakiś list referencyjny skoro byli tak zadowoleni z efektów mojej pracy - cisza. Inne mamy które wychowywały dzieci były traktowane jak zdrajczynie ( za wcześnie wychodzą! Jak one mogą przyjść do pracy na 7:00 a wychodzić tak wcześnie o 17:00... i ten nienawistny wzrok innych). Nie tylko w Skanska tak jest ale i w innych firmach np Budimexie. Najlepiej były traktowane osoby, które mogłyby w firmie spać, no i oczywiście członkowie rodzin. Gdybym miała zostać w firmie jako matka i mężatka - musiano by zmienić zasady dotyczące mojej pracy na pewno nie godziłabym się z pracą do 22:00. Myślę że to było powodem zwolnienia i powodem dalszej ciszy. FIRMA NIE JEST PRZYJAZNA RODZICOM. To musicie wiedzieć jeśli macie dzieci i chcecie tam pracować. Macierzyńskiego nie wypłaciła mi firma Skanska a ZUS. Kiedy tam pracowałam mimo zamieszkania 80 km od siedziby firmy nie dostałam nigdy żadnej rekompensaty za dojazd ani dodatku na paliwo, czy mieszkanie, które musiałam wynająć w mieście. Była pracownica OBO Łódź.

Terry
@matka z dzieckiem

Co to za Brednie. Po pierwsze oddział Łódzki nadal istnieje, po drugie co by nie mówić, to akurat o czas pracy pracowników Skanska dba

Joł
@matka z dzieckiem

Bzdura, to nie firma a ludzie, to Twoi chorzy przełożeni, Skanska jako korpo jest do zniesienia. Nikt mi nie powie, że Skanska nie jest firmą, która nie daje socjala... Wszystko zależy od PM, jeżeli trafiłaś ma gnidę to idź do sądu

@matka z dzieckiem

"Kiedy tam pracowałam mimo zamieszkania 80 km od siedziby firmy nie dostałam nigdy żadnej rekompensaty za dojazd ani dodatku na paliwo, czy mieszkanie, które musiałam wynająć w mieście. " O tych rzeczach rozmawia się na rozmowie kwalifikacyjnej i je negocjuje, a później zawiera w umowie. Jeżeli ich nie wynegocjowałaś, to twój problem czyli "Widziały gały co brały".

wicek

potwierdzam.

matka z dzieckiem
@matka z dzieckiem

Żadna bzdura a sama prawda. Nie wiem mi przekazano że został zlikwidowany. Co też ciekawe skoro mówicie że jednak istnieje . I też dobrze nie świadczy to o firmie... Byłam przekonana że można wierzyć w te dane w innym przypadku wypłatę mojego macierzyńskiego musiałaby uiszczać firma a tak robił to ZUS? Może wam chodzi o oddział drogowy a nie o oddział budownictwa ogólnego? Wiem że bardzo dużo osób zwolniono z tego oddziału w tym i PM. "Social" ... Na rozmowie o pracę poinformowałam przełożonych o tym ile kilometrów mam do miejsca zamieszkania. Poinformowano mnie o tym że na ten moment nie mogą dać mi żadnego dodatku ani zakwaterowania ( inni przyjęci w tym samym czasie dojezdzajacy mniej niż 80 km podostawali zakwaterowanie w skromnych warunkach ale jednak) ale jak tylko bedzie taka możliwość to dostanę hotel pracowniczy bądź dodatek. Ta możliwość nigdy nie nadeszła. Pomimo wielu rozmów nie znalazły się pieniądze dla tak dobrego pracownika :)) Mamy tu udzielać szczerych opinii. Więc jestem szczera. Ta firma nie jest firmą dla rodziców! Jako firma dla studenta który chce zdobyć pierwsze doświadczenie i wpisać w CV Skanska zamiast Mietek. SC. Ok. Ale nie dla ludzi którzy chcieliby mieć rodzinę i stała ciekawą pracę na której podstawie mogliby wziąć kredyt na dom, czuć się bezpiecznie- na pewno nie. Gdyby jednak okazało się że Łódzki oddział istnieje to poczułabym się bardzo oszukana... Bo nasuwa się pytanie po co takie rzeczy mówić? Dostałam kwitek informacyjny że zwolnienie w trakcie urlopu macierzyńskiego i że płatność przejmuje ZUS. Kazano mi zrzec się prawa do odprawy na piśmie... Nie chciałam podpisać ale napastowano mnie telefonami. W końcu podpisałam dla świętego spokoju żeby wydzwanianie się skończyło. Jakoś średnio zależało mi na 2 krotności mojej i tak małej wypłaty... Kiedy spytałam dlaczego mnie zwolniono skoro jestem takim super pracownikiem czy nie ma dla mnie już miejsca? odpowiedziano mi tak jak pisałam powyżej. Nie pójdę do sądu bo jestem świetnym specjalistą i podjelam współpracę z innym pracodawca z branży który umożliwił mi pracę z domu za dużo lepsze pieniądze. Dzięki czemu spokojnie wychowałam dziecko, bez ochłapów i kłamstw... Byłam tak dobrym pracownikiem że mnie zwolniono na macierzyńskim, jeszcze gdyby okazało się że ten oddział istnieje to kolejne kłamstwo do kolekcji... Godzin nikt nie przestrzegał. Nie raz trzeba było zostać do późnej nocy. Oczywiście pytano "czy zostaniesz" ale nikt nie zaproponował "czy może chcesz dodatkowe pieniądze za nadgodziny"? Zresztą ja nigdy o te nadgodziny się nie kłóciłam. Lubiłam tam pracować. Jedyne o co mam żal to sposób w jaki mnie potraktowano - jako matkę. Z dojazdami poradziłam sobie, wynajęłam bardziej komfortowe mieszkanie niż firmowy hotel - jednak z wyplaty wtedy nie zostawało zbyt wiele. Nie wyobrażam sobie jak z takimi warunkami ktoś miałby wychować dziecko i wziąć kredyt na dom. Nierealne.

Oskar

Pozwalniali pracowników fizycznych a tych od etyki i koledzy z klasy itp doją szweda szarak który rył na to został zwolniony a goście w białych kaskach bawią się dalej Wszystkiego najlepszego z rodziny rzeszowskiej(usunięte przez administratora)

były
@Oskar

Teraz przed wigilią, czy piszesz o tych zwolnieniach z czerwca?

Ziemniak

Ludzie jakie wy szkoły konczyliscie , że takie byki walicie,jak ta firma miała prosperować ,jak taką kadrę ma......

@Ziemniak

mnie się wydaje że kadra kadrą ale wszystko było sterowane z góry... Planowe straty i planowe zwinięcie się z rynku... Trzeba było powód znaleźć... A straty wkalkulowane i finalnie i tak firma będzie globalnie na plus...

KB
@exbudowiec

Spiskowe teorie dziejów

@KB

może i tak, ale pomyśl logicznie jakbyś miał taką firmę to dałbyś sobie tak kopnąć w krocze?

@exbudowiec

Tu nie ma jednego właściciela. Nie ma dokładnej kontroli. I to się tyczy całej S nie tylko nas.

Fan Fornala
@Ziemniak

To już nie o kadrę chodzi, ale zarząd raczej, przez długi czas jeden z wiceprezesów nie tylko nie znał angielskiego, ale też średnio składał zdania w języku polskim ;)

Ho Ho Ho

A pamiętacie tydzień od czapy w ubiegłym roku? Ten filmik jest jeszcze na OneSknaksa?

W Poznaniu

jak oceniacie poznański dzisiejszy ROAD-SHOUUU ?

Obecny
@W Poznaniu

Zdecydowanie lepszy od „Ani Mru-Mru”.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.