Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

mick

I cały misterny plan poszedł w p. zdu! OLA!

Czarny
@mick

Czyżby nikt nie chciał tak fajnego oddziału bitumicznego?

tuptuś
@mick

co? gdzie? kiedy?

Dinno
@Czarny

wprowadzacie ferment plotkujecie i nic z tego nie wynika i jeśli coś wiecie to piszcie a nie pi..epszcie

cremona
@Czarny

Przecież jest tyle firm na rynku np. Astaldi.

west

Moje sugestie dla Skanska S.A.: (usunięte przez administratora)

Rudy Mundek

Niestety mam złe zdanie, zostałem zwolniony po wielu latach nienagannej pracy , bez podania przyczyny (zwolnienia grupowe) Firma nie poradziła sobie na polskim rynku budowlanym i stopniowo ogranicza działalność w Polsce . Pracodawca już nic nie może zrobić , atmosfery nie odbuduje .

Jeszcze tu
@Rudy Mundek

Firma by sobie świetnie poradziła gdyby nie polski zarząd, który ją rozwalił i mnóstwo prywaciarzy wewnątrz firmy.

no comments

Były Prezes Skanska wyśmienicie sobie radzi w Archicomie. "W całym pierwszym półroczu 2018 roku przychody Archicomu wzrosły rdr o 28,4 proc. do 152,5 mln zł, EBIT wzrósł o 12,1 proc. do 19,5 mln zł, a zysk netto spadł o 2,9 proc. do 13,7 mln zł. Marża brutto na sprzedaży w półroczu wyniosła 27 proc. wobec 27,7 proc. przed rokiem."

Rudy Mundek
@no comments

Krzyś jest tam dość krótko , może firma jeszcze leci rozpędem i decyzje tego wizjonera nie zdążyły wpłynąć na wynik i rozp.......... Firmy

Były
@Rudy Mundek

To tylko kwestia czasu jak ten nieudacznik rozwali kolejny dobry biznes. Pamietam jego prezentacje na SKS kiedy pokazywał jak rewelacyjnie realizowany jest biznes plan a potem w ostatnim jego roku wszystko runęło . On gdyby zarządzał na Saharze to i piachu by tam zabrakło . Ja akcji tej firmy nie kupię nawet gdyby wciskali za darmo

Orero

Ciekawe bo ostatnio ze 154 skoczyly w gore prawie pod 180 sek

Były
@Orero

Ciekawe to jest to ze jako pełnoletni nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Podobnie jak twój idol - chodzi o akcje archicomu ...

Orero
@Były

Masz racje , zle przeczytalem. Nie rozumiem zas skad w swej bezgranicznej rozumnosci wyciagnales wniosek o “idolu”. wlasnie takie zarozumialstwo bylo zmora tej firmy

Nikodem
@Były

Ciekawe czy Krzysio przekonał nowych właścicieli do swojej rewelacyjnej strategii lokalności tj. budujmy tam gdzie psy (usunięte przez administratora) szczekają kurne chaty bo to zawsze bedzie nawet gdy rynek mieszkaniowy sie skończy . Ot strateg !!!

Byly
@Nikodem

Pewnie próbuje. Przekopiował te swoje prezentacje i tłumaczy o piramidzie kontraktów . Ach jakie to były piękne czasy jak on dukał czytając z iPada te swoje pierdy a klakierzy klaskali. Szkoda ze nie pokazał tej najważniejszej piramidy - swojej głupoty.

@Byly

To nieprawda, K.A. bardzo dobrze działał, miał wizję i nie był prezesem po to żeby sprawdzać budżet każdego kontraktu, powinien dostać raport na biurko od dyrektorów 2 x sprawdzone, kontrolerzy nie potrafili tego sprawdzić i od poziomu PM w górę bo excel wszystko mógł (może?) żeby wygenerować premię, a P.J. z grupą swoich sadził się za nim aż go ... i sam tak samo skończył. Bo nie wystarczy mieć kolegów do tortu ale trzeba myśleć skąd wziąć na następny... o właśnie po co budować jeśli można coś sprzedać.

Dociekliwy
@no comments

Macie wiadomości jaki jest wynik na S-8 ? Kontrakt prowadzi Jacek Sz. chodzą informacje , że szykuje się ogromna strata. Ale co można się po nim spodziewać (strata na moście w Szczecinie, rozwalenie OBI Warszawa). Powinien wrócić na Kaszuby uprawiać ogórki !!!

Hans
@anonymous

Bardzo dobra działalność tzn co? Straty za 2016 i 2017 prawie 700 mln netto gdy inni byli wtedy na dużych plusach. Zaaplikuj do niego, weźmie cię w ciemno a na dokładkę jeszcze PJ- ta miernota

@Dociekliwy

Jacka to się nie czepiaj akurat. Wszystkie tematy które prowadził, dostał w spadku po kimś innym. Tak samo jest z S8. I tak sporo uratował.

Dociekliwy
@M

Dostał w spadku i wobec tego nie czuł potrzeby identyfikowania się z problemami na budowach. Jacek Sz. już dawno powinien wywiesić białą flagę, na drugi dzień po rozbiórce nawierzchni betonowej. Jego dni w firmie są policzone. Co konkretnie uratował?

@Dociekliwy

Chyba masz z nim jakiś osobisty problem. Zmniejszanie strat po kimś to też poprawa wyniku. Za kucie betonu odpowiadają Czesi i kierownicy od nawierzchni. Niech odchodzi z S, inni go chętnie przyjmą.

@M

Czyli za co odpowiada na tym kontrakcie Jacek Sz. skoro za kucie odpowiadają Czesi i kierownicy. Super mieć ludzi i za nich nie odpowiadać ! Przez takich menadżerów z firmy odeszły i odchodzą tysiące pracowników. Lepiej byłoby gdyby na S-8 został Zbyszek H. Jacek miał namaszczenie Piotra J. poza tym nie ma żadnych predyspozycji do zajmowania odpowiedzialnego stanowiska. Inni chętnie go przyjmą na kierownika budowy-nic ponadto.

B
@anonymous

Czeska była tylko maszyna, pracownicy byli z kompetencji betonowej z poznania. Zbyszek? Haha, on lepiej niech się trzyma z dała od takich budów, bo był pierwszym hamulcowym tej budowy przez swoje pokręcone i nieracjonalne decyzje

@anonymous

Dziwny człowiek jesteś. Rzucasz jakimiś ogólnilami. Zero konkretów. Snujesz jakieś dziwne teorie. Pewnie wszystko byś zrobił lepiej tylko jakoś nigdy nie miałeś okazji. Ciekawe dlaczego?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
szczęśliwy

A ja w tym miesiącu dostanę przelew uwzględniający retencję. Pozdrawiam wszystkich dla których braknie .....

@szczęśliwy

A skąd wiesz , że dla Ciebie nie braknie ???

Akuku

I jest oficjalne ogłoszenie. Szkoda Roberta

Remigiusz

Ja spełniam wszystkie warunki.

Luka

Czy ktoś wie co z OT?

srick
@Luka

to pytanie do Roberta... tylko czekaj czekaj, Robert zaginął gdzieś w akcji. Więc niewiadomo :)

xyz
@Luka

Jak to co? To samo co z całą firmą. Z choinki się urwałeś czy co:)?

Ziutka druch
@Luka

To już pewne 12 otoczarni z "inwentarzem żywym" zostaje sprzedanych do firmy CO. z klauzulą , że nie wolno zwalniać przez dwa lata .

Ano
@Ziutka druch

Przestańcie pisać te głupoty o wytwórniach.

Gdzie jest Robert?
@srick

A co z R? Zwolnił się czy mu podziękowali?

mierny ale wierny
@Gdzie jest Robert?

Robert dał nogę, widać przeczuwał co się święci...

Pracownik OT
@Gdzie jest Robert?

Robertowi nikt nie podziękował. Jest to jeden z nielicznych Dyrektorow, jacy zostali w tej firmie ,który ma zdrowe podejście i dobry pomysł na ten biznes.OT bez Niego przestanie funkcjonować, tego jestem pewien, a z Nim może prosperowac całkiem fajnie przez długi jeszcze czas i przynosić dla firmy niemałe zyski.

Byk
@Pracownik OT

Ta... Robercik ciamajda i nie udacznik na litość brał przy negocjacjach swoich KOLEGOW żeby tylko robota była a tu proszę jaki ....

Marpoz

Czy OT jest w rozsypce

Ot
@Marpoz

Nie jest. Ot radzi sobie dobrze :)

debest
@Pracownik OT

von franslał zostanie dyrektorem i będzie jak ta lala ;-) można już OT zamykać

Pryk
@debest

Tylko nie ten burak z Łodzi :/ to leszcz który dwóch zdań sklecić nie potrafi podobno po S8 mają oddział duże projekty zamknąć. I Fornalek może przejść do OT :) albo może szef Bitumow jak sprzedadzą.

@debest

Akurat JF jest jedną z niewielu osób w OT, która rzeczywiście nadaje się na to stanowisko

@123

Ostatnia reduta...

@456

wszyscy się nadają, tylko jedni bardziej drudzy mniej. Czasami zadaniem pracownika jest wygenerowanie jak największych strat...

nagroda roczna

Hej. czy ktoś się orientuje czy będą w tym roku nagrody roczne od prezesa ?. Dawno ich nie było. Myślę że to na pewno zmotywuje ludzi do działania, oprócz oczywiście obiecanej retencji

Zorientowany
@nagroda roczna

Tak oczywiscie dla Dyrektorów za szczególne osiagniecia w osiąganiu strat lub likwidacji i wyprzedaży tego co sie ostało.

miss

Co z tym Colasem!!??

@miss

szwagier Colas'ka jest zainteresowany dobrami materialnymi bez cześci inwetarza żywego co tak walnie przyczyniło się do globalnych zysków Skansk. w robotach drogowych...

@exbudowiec

No raczej nie chodzi o obsady WMB ale o PMów z S lub bez?

Ten

Napisz co i jak... Inni będą uważać na ich sztuczki.

as
@Ten

Normalnie. Obiecali wypowiedzenie i retencje a tego nie dają. Bo dużo ludzi się z firmy zwolniło i firma potrzebuje tych co planowała niepotrzebować. Dlatego od razu nikt nie dostał wypowiedzenia tylko informację o retencji.

kielczak
@as

tak samo z OT w Kielcach... miało być a likwidują... skanska to tylko puste słowa a i tak was wy******

olo

Witam! Czy firma nie płaci za delegacje jednodniowe ? Tak gdy wyjazd i praca jest ponad 12godzin - bo są one akceptowane, ale bez rozliczenia !

Murzyn

Jeżeli w retencji jest wypisana konkretna data zakończenia współpracy, to Skanska może dowolnie zmieniać zasady porozumienia i przedłużać zatrudnienie?

znawca
@Murzyn

Tak. Okazuje się, że retencja nie ma nic wspólnego z wypowiedzeniem. Scenariuszy jest kilka. Albo dostajesz wypowiedzenie na trzy miesiące przed końcem retencji i wtedy jest wszystko jasne. Wiesz do kiedy pracujesz i jeśli nie nagrabisz sobie w firmie, to dostajesz kasę z ostatnią wypłatą. Możesz też dostać propozycję przedłużenia retencji, ale nie musisz jej przyjmować i wtedy albo wchodzi w życie opcja powyżej, albo niestety taka, że nie dostajesz wypowiedzenia w odpowiednim czasie i po zakończeniu retencji nadal pozostajesz pracownikiem S. Retencja jest jakby nagrodą za przepracowanie tego czasu w firmie, więc jesli spełnisz ten wymóg i pozostałe obostrzenia, kasę powinieneś dostać . Jednakże zwolnienie z firmy jest sprawą kompletnie niezależną, choć w marcu nikt o takich pseudo etycznych rozwiązaniach nie wspominał i są one jako takie bardzo nie fair.

@znawca

Ważne ze dostaniemy kasę na koniec okresu retencji. Później można rzucić wypowiedzenie, iść na l4, urlop itp. Każdy czeka na kasę z retencji. Czuję, ze nikt nie zostanie dłużej niż retencja.

Pracownik OT
@kielczak

A skąd takie informacje?

Oszukany
@Murzyn

Tylko w sytuacji, kiedy sam się zwolnisz to nie dostaniesz odprawy i tej kasy na waciki "wywalczonej" przez związki...

Ziutek
@Oszukany

Faktycznie dobre określenie, związki wywalczyły kasę na waciki, no i oczywiście pracę dla wszystkich członków zarządów związków...

kielczak
@Pracownik OT

z samej góry. Simson już sprząta po Robercie żeby nie miał gdzie i do kogo wracać

Prawnik
@znawca

Jest cos takiego jak Inspekcja Pracy i oni tylko czekają na takie zgłoszenia od firm, zwłaszcza budowlanych, bo tu nieetyczne działania pracodawcy wobec Pracownika sa nagminne. Potem Sąd Pracy a prawie wszystkie zgłoszenia pracodawca przegrywa.

Egon

Czemu niby miałbyś sie zwalniać????

Miki
@Oszukany

To chyba normalne, po co się zwawlniasz skoro masz pracę?

@Miki

Po to, że ilekroć z ust mojego pracodawcy pada słowo etyka, to rzygam. Chciałbyś żeby cię mdliło na okrągło? To dosyć niekomfortowe.

jop
@Miki

bo jak ktoś mi obiecał że mam pracę jeszcze przez pół roku i dostanę za to pakiet retencyjny to to uwzględniłem w moich planach i się na to zgodziłem. czyli np załatwiłem sobie nową robotę na za pół roku do której mógłbym iść od razu i olać S. ale uwierzyłem S. i zostałem tutaj dla kasy. a teraz się okazuje że ani kasy z retencji, ani za zwolnienie grupowe, a robotę robiłem mimo że mogłem sobie od razu pójść i dostać odprawę i z ręką w nocniku zostawić S. czy to jest uczciwe ?

Egon
@jop

Stary coś, kręcisz.... obiecał Tobie czy masz jakiś papier? uwowę o pracę , umowę o retencję? nic nie rozumiem z tego co piszesz.

Kadrowa
@as

As-ie , chyba nie do końca jesteś z nami szczery bo: 1) albo dostałeś wypowiedzenie, oraz retencję; wtedy odprawa ze zwolnień grupowych + retencja 2) albo pracujesz nadal, i masz pracę, 3) albo np. dostałeś nowe warunki o pracę np. na czas określony (i to przyjąłąłeś wraz z retencją, bo byłeś przeznaczony do zwolnień grupowych ale przedłużono Tobie umowę), wtedy logicznie nie możesz dostać odprawy za zwonienia grupowe, BO zgodziłeś się na nowe warunki zatrudnienia. Logiczne, prawda....

Adolf
@jop

Wyjaśnij jaki jest Twój aktualny status pracy w firmie. Umowa na stałę, na czas określony, retencja?

@Kadrowa

Kadrowa ale łżesz, nie było opcji odprawy ze zwolnień grupowych i retencji jednocześnie. ETYKA buhahaha.

@...

odprawa ze zwolnień grupowych należy sie każdemu bo to wynika z kodeksu pracy. Retancja o obiecana kwota za przepracowanie do momentu kiedy firma Cibie potrzebuje. Jest jeszcze kasa ze związków za mała żeby coś kupić, za duża by przepić, jak dostaniesz wypowiedzenie w grupówce to ją dostaniesz.

Kadrowa
@...

więc sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.....

Już na szczęście były
@Kadrowa

Osoby wytypowane do retencji nie dostały wypowiedzenia tylko informację,że zostały wytypowane do zwolnień grupowych i wypowiedzenie dostaną w momencie gdy wiadomo będzie kiedy zakończą zaczęte projekty i odliczy się od tego ustawowy okres wypowiedzenia dla danego pracownika. Natomiast retencja była motywacją, żeby się sami nie zwolnili przed ukończeniem projektu.

xyz
@Już na szczęście były

szkoda że ludzie którzy dostawali retencję inaczej to zrozumieli... ach te niedopowiedzenia...

Qwerty
@xyz

To nie były niedopowiedzenia tylko celowe działanie. Niby trzeba czytać co się podpisuje ale ci ludzie byli po praniach mózgu robionych przez speców od manipulacji i zaszczepione im hasło "etyka skanska" . A teraz po pół roku okazało się że tą etykę można psu w tyłek wsadzić. Nauka na przyszłość.

@kielczak

Przecież Kielce to nie city builder, to czemu niby ot ma tam zostać?

@123

Kielce potrafią walczyć o swoje , przy wiosennych zwolnieniach nawet w TV Regionalnej były częste komentarze o zwolnieniach w SK. Dzięki temu Kielce w dużym procencie pozostały, mimo likwidowanej lokalizacji ....

@ziutek

heheeehhehehhehehhehehhem, koń by się uśmiał.... kielce umieją walczyć o swoje hehhehhehehhehhe jak (usunięte przez administratora) kupowała exbud to centrala od razu do warszawy przeniesiona została, a z grupy kapitałowej exbud z 15,5 tysiąca pracowników zostało bez mała 5 tyś... hhehhehhehehhehe

Q

A co z tegorocznym badaniem satysfakcji ? Czy poziom zadowolenia z pracy juz przekroczyl 120% ?

Jaką?

John

A Jerzy Sz. ten od ogromnych projektów jest jeszcze w firmie?

Wwa
@John

Oczywiście. Teraz jest dyrektorem poprawka.

obserwator

Dajcie spokój (usunięte przez administratora). Przecież on ledwo ciągnie.

P

Wie ktoś co z WMB miało się rozstrzygnąć kto je kupi?

Rysiek
@P

Kupi? A ile wmb firmy w Polsce są w stanie kupić w ciągu roku? Ten kto kupi 1 wmb, to prawdziwy milioner.

Rezydent

A ja sobie pracę w Skanska chwalę. Kultura pracy bardzo wysoka, kasa średnia, warunki pracy bardzo dobre. Polecam.

Gdzie indziej
@Rezydent

Bo nikt Cię nigdzie by nie przyjął. Więc siedzisz tam, bo niby gdzie!! Wszyscy najlepsi już odeszli i pracują w konkurencji za dobre pieniądze, zdobywają doświadczenie, rozwijają się.

King kong
@Gdzie indziej

Przerobilem już ten rozwój gdzie indziej Zero bhp. Funkcje wsparcia musisz sam sobie wymyśleć Praca po 400 godzin Dostajesz umowę o pracę i z zamawiającym - następna wizyta u szefa już z protokolem odbioru albo wypad. Zespół sobie ściągnij albo robisz wszystko sam Rano kupujesz benzynę a za 2 g siedzisz u prawnika z pismem Tak to jest tylko dla debesciakow ja Ty Polecam takim szkole życia POWODZENIA

Ajm
@Gdzie indziej

Wszyscy najlepsi odeszli, ale tak tesknia ze przesiaduja na tej stronie ;)

(P)rezydent
@Rezydent

Job twoju mac ja toze dumaju szto skanska charosza kompania. Dawaj w period kamanda wsio budziet choroszo jak u nas w donbasie.

Ggyht
@Ajm

Ci „najlepsi” co zostali wywaleni za beznadziejne oferowanie i rolowanie kosztów? Pozdrawiam rekruterów BX, którzy pozatrudniali kolegów, którzy przyczynili się do tego co się dzieje w SK

Obserwator
@Ggyht

A znasz kogoś, kto został wywalony za beznadziejne oferowanie i rolowane kosztów? Bo według moich obserwacji, to wlasnie ci ludzie zostali ostatnio awansowani a odeszli ci co skupili się na robocie i nie mieli czasu na wyścig szczurów o ważenie. P.S. Rolowane nadal odchodzi w naj lepsze.

T9

Szczurów i wazelinę

Ggyht
@Obserwator

Wcale nie, cały Szczecin wyleciał. Wylecieli też ludzie którzy odpowiadali za oferowanie projektów które zawierały niepoliczone powierzchnie albo zakresy robót których nie liczono bo trzeba było szukać czegokolwiek żeby tylko pokazać że coś się robi. Takich ludzi poleciała masa.

Xls
@Ggyht

Ta.... polecieli ale jak! Trzy pensje z grupowki, trzy retencji i dwie lub trzy bez świadczenia pracy. 8-9 podstaw. Jak mieli dodatki lub premie to średnia. Kupę kasy. Chyba gorzej maja Ci co zostali/ nie zwolnili ich.

nick
@King kong

Inter..coś tam?? Bo o nich to słyszałem.

mikdżager
@nick

Tak, Interpol lub Inter Mediolan

Twój Wybór
@Gdzie indziej

Przestań poprawiać sobie humor. W każdej firmie zwłaszcza korp. albo dajesz maksa, albo spadaj. Ogarnij się, nikt nikogo nie trzyma. Nawet nie wiesz ile pracy wkładają ludzie którzy zostali. Dawniej się z nim utożsamiałeś a dzś leszcza rżniesz.

@Twój Wybór

W korporacji, zwłaszcza w tej awansują i biorą horrendalne premie, nie ci którzy robią tylko ci który lepiej się lansują. Pracuj dalej aż ci garb wyrośnie, na premie dla dyzmów z czterech pionów FW nowej struktury.

Ziutka druch
@King kong

To ty chłopie u jakiegoś obszarnika albo bauera robisz , mogę Cię zapewnić, że istnieje normalny świat poza Skanska , ale niesmak po chamskich zwolnieniach niektórym pozostanie na długo ...

bob budowniczy

To co mamy wrzesień i o nowych przetargach które Skanska wygrała nie słychać...

drobny akcjonariusz
@bob budowniczy

I nie będzie słychać. Działalność zwinięto z ogólnokrajowej do Budujemy Miasta (7 miast konkretnie), a jednocześnie poszerzono grupę wysokozarabiających ludzi o dziwnych nazwach stanowisk, którzy robią .(usunięte przez administratora) wie co. Marża żeby utrzymać tę mena(d)żerię jest niebotyczna i wygrywane będą tylko roboty dla Property. Oczywiście do czasu, kiedy duży akcjonariat się połapie że jest robiony w bambuko, pogoni towarzystwo i poleci Property budować za pośrednictwem zewnętrznego GW.

Skanska ma się dobrze i najlepszym przykładem niech będzie biuro w Szczecinie, w którym siedzą dwie osoby (metraż cały czas ten sam jak funkcjonował ooddział)

znawca
@anonymous

Czyli tak jak w wielu innych lokalizacjach, patrz nowe biuro w Bydgoszczy, czy likwidowane Ostaszewo....

Obserwator
@anonymous

Jak to możliwe, że tacy mierni ludzie z Rzeszowa zniszczyli taką firmę. Ciekawe kiedy się za nich wezmą! Ten nowy prezes chyba tylko liczy straty, nie ma rozeznania co się dzieje !!!

@Obserwator

Tak to prawda ja pracowałam w Rzeszowie i na własne oczy to widziałam

Alicja Bachleda

Ma ktoś numer do Dominiki?

Ziutek

Jak tu cicho o zmierzchu ......

z
@Ziutek

Moim zdaniem formuła "Gowork Skanska" się wyczerpała. Ile można pisać o indolencji managementu i własnych doświadczeniach, które nikogo z nich nie obchodzą, chociaż powinny - dla nauki. By, by, Skanska.

Noname

Ten jest z układu Simsona więc nie tak szybko. Musieli by zwolnić Simsona wtedy pewnie kolejni z grona wzajemnej adoracji by polecieli jak Subczakson i jego zarabisty przyjaciel Remigiusz. Trzymam kciuki i nie tylko ja pewnie :)

ziutek

M.G. jest nieśmiertelny jak Lenin ...

Byk
@ziutek

Ekipa z Rzeszowa Piter, Miras, Remas i Barto jest nie śmiertelna im większe zamieszanie w firmie i dym to oni na tym lepiej korzystają

obi
@Byk

Za nich też się wezmą, jeszcze mają swoje 5 minut....

ewakuacja
@Byk

Tam jest więcej tuzów, Rzeszów zamknięty a Ci którzy go tak pięknie rozwinęli chodu w Polskę w miejsca dla nich zaklepane.

Wro

Brak bhpowców we firmie tna koszty na wszystkim powinien ktoś po odwiedzać wszystkie budowy co się gdzie dzieje

Mirek
@Wro

Nie przesadzaj Pracowałem w tej firmie i nigdy nie brakowało behapowca a nieraz było ich 2 na jednej budowie że pracować spokojnie nie było można

Jak byli dobrzy to ich zwolnili lub sami odeszli zostały same cioty oszczędności najbardziej wkur... Na każdym kroku z niczego chcą coś zrobić

@anonymous

Tereska to typowy korposzczur. Nie ma zielonego pojęcia o bhp ale naprodukowala mnóstwo tzw. dupochronow że niby bhp jest priorytetem w firmie. W razie wypadku żaden prokurator się nie przyczepić, a że w praktyce ta cała ściema spowodowała spadek bezpieczeństwa to tylko my na budowach to widzimy.

@...

Zastąnowcie się dlaczego odeszła z Mitala bo k... musiała.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.