Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

TERESA

Z tego co mówił Łysy to firma ma wziąśc kredyt i talony maja być po 300 złotych

zuzka

a po ile będą te talony

majster

kiedyś Diora była pokazywana w telewizji jako firma nowoczesna i bardzo dobrze zorganizowana,dzisiaj jest cofnięta w stosunku do tego co było,zamiast iść do przodu,tak się dzieje odkąd putin nią zarządza.Kadra na każdym stanowisku była niezwykle kompetentna.Dzisiaj co,pani w zoopatrzeniu która totalnie nie wie o co chodzi,materiały z tak zwanego czyszczenia magazynów,jedyną umiejętność jaką posiada to słaba obsługa kompa.Słynny burak,mąz tandeciary który już pokazał wybitne zdolności w kontroli jakości,wskażniki przewalone,z tak wielką wiedza teraz będzie kontrolował proces technologiczny,tak ogrodnik ze średnim wykształceniem,ciekawe jak on będzie to robił nie znając procesu co udowadniał w KJ,że aż trzeba zmienić osobę.Firmę trzyma i narzuca jej proces obróbczy 3 osoby ,mistrz obróbki maszynowej,mistrz lakierni i jeden ,jedyny inżynier technolog i te osoby bedzie kontrolował teraz technik ogrodnik.Diora jest mocno zadłużona,słabe wyniki produkcyjne,jest to dowód na zła oryganizację pracy i na to że zmiany tylko pogorszyły sytuację i zatrudnienie 100 ogrodników nic nie zmieni,jeszcze 3 miesiące tak niskiej i złej produkcji i naprawdę będzie po firmie,putin wykonuje ruchy rozpaczy,zresztą bardzo złe ,oparte tylko na koleśiostwie ,a nie na rzetelnej wiedzy ludzi którymi próbuje ratować firme.Straty co miesiąc po 200-300 tyś prowadzą w prostej linii do bardzo dużego pogłębienia kłopotów finansowych które już są i to poważne.Ale na Święta Wielkiejnocy ,dostaniemy talony oraz życzenia,jak w dobrej poważnej firmie.

Leoś

Jak widać człowiek szybko się degeneruje jak jest pod wpływem takich samych ludzi.Był taki CESARZ kALIGULA,co ze swojego konia zrobił senatora,i tak jest w Diorzem, fikcyjne stanowisko dla człowieka który w zasadzie powinien byc zwolniony dyscyplinarnie za szkody wyrządzone firmie.wyciąganie kasy w państwowej firmie to normalka,jest to próba oszukania Rady Nadzorczej....

pilny czytelnik
@Leoś

Kaligula był wariatem,a oprócz tego pedałem ,moze to o to chodzi i stad te przywileje

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Krzys

nie wyleciał tylko go tandeciera wykończyła,teraz czeka z putinem na nowgo frajera do wykonczenia w chamski sposób,trening czyni mistrza,chamstwo to ich specjalność,Krzysiek zachował się honorowo,putin przy nim to zwykły oszołom pod wpływem tandeciary i jej buraka

zol
@Krzys

Magde to tandeciara zwalniała ze 3 razy,jak Magda to przetrzymała,tajemnica,JEDNO JEST PEWNE ,NASTEPNY DO GOLENIA AŻ PRZYJDZIE W KOŃCU KOLEJ NA TĄ CHAMSKĄ I ZDEGEROWANA SITWE DIOROWSKĄ

zol
@Krzys

Magde to tandeciara zwalniała ze 3 razy,jak Magda to przetrzymała,tajemnica,JEDNO JEST PEWNE ,NASTEPNY DO GOLENIA AŻ PRZYJDZIE W KOŃCU KOLEJ NA TĄ CHAMSKĄ I ZDEGEROWANA (usunięte przez administratora)

jak tam furtas

jak tam Furtas? wyleciał?

sałdat

putin i jego sitwa maja dyplomy wydrukowane z internetu i taka jest ich wiedza ,dlatego jest tak komediowo i tragicznie

nick

W Urządzie Pracy w Świdnicy jest oferta na Zastępce Szefa Produkcji. WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE....I wszystko mówi samo za siebie. W normalnych i porządnych szanujących sie firmach na takie stanowiska szukają ludzi z wyższym wykształceniem a tutaj ze średnim. Jak dla mnie jest to klasyczny przejaw tego co się w tym kraju dzieje dookoła. Dorwie się do stanowisk klika ludzi po układach bez odpowiednich umiejętności i wiedzy a potem szukają ludzi na specjalistyczne stanowiska głupszych od siebie ale jednocześnie mających specjalistyczną wiedzę fachowców. Potem się dziwić, że polskie firmy te same towary co zagraniczni konkurenci mają gorszej jakości i nie są w stanie taniej i lepiej i efektywniej produkować no i sprzedawać oczywiście. Towar trzeba wyprodukować tanio i dobrze ale i go sprzedać za dobrą cenę. Jak ktoś szuka do celów zarządczych ludzi głupich to trudno... Jestem patriotą, ale z drugiej strony jak widzę co poniektóre polskie firmy...

dyzio
@nick

jak handlem i kontaktami z klientami zajmuje sie osoba która jest antyfirmowa,wulgarna,wymieta i lekko smierdzaca to skutki widac,barak nowych odbiorców,i stąd te błagania putina kładrala aby dali jakies zamówienia,a przecież tą firme wykreslił z odbiorców ,taki był mocny, a teraz liże buty niemcom,aby choć trochę jeszcze utrzymac się na stanowisku.merkrl ratuj putina

Majster x

To już 5 szef produkcji w krótkim okresie czasu,licze też prezesa,jak się pojawia pusta przestrzen to sie bawi w produkcję,on psuje a my cichaczem naprawiamy,tak aby nic nie wiedział,by myślał z że to dzięki niemu tak dobrze idzie.Jednak najlepszym był P.Pater dobry technolog,znawca naszej produkcji.bardzo dobrze znający swój zawód.działał raczej profesjonalnie i dlatego wyniki produkcyjne były bardzo dobre nie to co teraz.Szkoda że preses nie znosi ludzi lepszych i mądrzejszych od siebie,jest to ze szkodą dla firmy.Ale jedna wiadomośc jest dobra ,pan od jakości.mąż bedzie pracował jeszcze tylko 3 miesiące.i dobrze bo nie ma miejsca dla ludzie którzy nie mają pojęcia o niczym a tylko biorą za friko duże pieniadze,to jest dobra wiadomość że sie od niego firma uwolni z korzyścią dla niej.My spokojnie czekamy na nowego kierownika, ciekawe czy bedzie z branzy cz jak zwykle tylko do brania kasy a my jak zwyklo po swojemu bedziemy na niego pracować,poz dla reszty majstrów.

majster y
@Majster x

i musi dobrze nam płacić bo wie że jak się zbuntujemy to go nie będzie w 5 minut.razam mości panowie a nam nie podskoczy ,za chudy w uszach

prac open spice
@Majster x

i bardzo dobrze że odchodzi,najwyższa pora brak totalny wiedzy,tylko sadzenie buraków i pojenie koni ,jezyk tak wulgarny że nie da sie tego opisac,szpec pożal sie boże od jakości ,he,he he

kuzyn putina

po się uczyć i zdobywac wiedze specjalistyczna ,wszystko jest w internecie i dla takiej dennej firmy te ochłapy informacji powinny wystarczyć ,a skutki widac,dno i wszedzie panujaca głupota,a ci co nic nie umieja to tylko kabluja bo to jest ich poziom wiedzy,omijajcie tą zboczona firme która idzie powoli na dno...

zwiazkowiec

juz po firmie szef produkcji odszedł bo nie wytrzymał kontaktów z tandeciara i jej ograniczonym mężem ,a putin jak zwykle dostaje amoku psychicznego gdyż nic nie działa a zwłaszcza firma pod jego chorym zarzadem.zmiany które zrobil to jedna wielka sciemai debilizm,dzwonimy po psychiatre ,bo dłużej już tak nie może być,putin z tandeciara i łysym robia sobie krzywde,nie maja pojęcia o naszej firmie i tylko ja niszcza..

brat putina
@zwiazkowiec

aktualnie w diorze trwa dyktatura ciemniaków,a właściciel firmy czyli my w ogóle nie reagujemy.jakie państwo takich ma prezesów

siostra putina
@brat putina

w diorze pracowało juz tyle ludzi że zabraknie ich w Świdnicy,z WARIATAMI nikt długo nie wtytrzymuje

zakładowa solidarność

bardzo dobrze że są zwalniani szkodniki firmy z sitwy,zostanie na razie putin,tandeciara i łysy,ale i tak na nich przyjdzie kolej słabe wyniki ekonomoczno techniczne.Nowy prezes chyba przez 2 lata bedzie odbudowywał dobre stosunki międzyludzkie,technike i możliwości firmy,nie mówiąc o likwidacji chamstwa i chamskiego jezyka,wręcz rynsztokowego u zarządu.Degradacja produkcji powoli zmusi do ściągniecia z powrotem fachowców,opieranie się na łepkach którzy nie mają pojecia o produkcji ,jak widac prowadzi do nikąd,japonski system jako tako śmiechu warte,a buble i debilne roziiązania na produkcji.nie mające pokrycia w znajomości tematu,wiedzy podstawowej prowadzą do zagłady firmy.Jest nadzieja że firma to przetrzyma do zmiany zarządu i nowy prezes ja odbuduje i przywróci normalne tory nie oparte na jakiejś dziwnej chorej psychice,Trzymac kciuki ,oby jak najszbciej,czasu zostało bardzo mało,i może nowy prezes zdecyduje sie na poswiecenie gazowni ,może to pomoże,gdyż diabeł szaleje po firmie.Poz

gośc

kiedy prezes diory zrezygnuje,aby dalej nie niszczyć firmy,prezes jsw wkońcu to zrozumiał.. i odchodzi sam....

oszołom z diory

ciekawe kto zapłaci za zniszczenie hal produkcyjnych na bystrzyckiej,które były dużo lepsze do produkcji,ekonomiczne i dostosowane do specyfiki produkcji nie mówiąc o dobrej lakierni.Nowa wynajeta puszka nie spełnia zadnych wymagań ,stąd pogorszenie jakosciowe i ilościowe.Jak to jest że zostawia się własny dobry zakład i produkcje przenosi sie do wynajętego, czy to jest zgodne z prawem,jest to firma państwowa,czy własciciel nie powinien zgłosic sprawy do prokuratury za zniszczenie państwowego majatku i duże straty wartości firmy ,niszczejące budynki na bystrzyckiej,a marna produkcja odbywa sie w wynajętej szkodliwej dla ludzi hali.Czy ktos z rady nadzorczej moze odpowiedzieć na to proste pytanie?dlaczego trzymacie człowieka który zniszczył efektywnosc pracy ,technologie,jakośc i jest to jego któryś zakład który doprowadza do degradacji.Aktualnie w firmie brak kompetencji,pracownicy biurowi przypadkowi nie majacy pojecia oniczym,jest tylko prywata połączona z burbelem,to są własnie wyniki działalności tego nieudacznika i jego sitwy,do zobaczenia w pracy ,może przetrwamy ten nawał chamstwa i niekompetencji..

kablarka
@oszołom z diory

raczej niemożliwe,zbyt obrzydliwe

sasiad z bystrzyckiej
@oszołom z diory

nikt nie zapłaci ,jest to firma państwowa czyli niczyja,dobra do skubania.Teren nie nadaje sie pod budownictwo jednorodzinne.jest mocno skażony rozpuszczalnikami.lakierami i klejami z zawartością formalchedytu,widziałem ile było wlewane w kanały i kanalizację.nikt przy zdrowych zmysłach nie wybuduje sobie domku na tak skażonym terenie,chyba że chce zachorować,może tylko na bystrzyckiej być zakład produkcyjny.

niuniuś

podobno putinowa odeszła

ela
@niuniuś

czyzby ją zastąpiła tandeciera

grosz

w diorze obowiazuje najnowsza ekonomia,trzeba wydać miliony aby zwinąć firmę,ograniczyć produkcje,zwolnić ludzi,stosować technologie jak za króla ćwieczka,a to jest kosztowne,tylko wybitne osobniki mogą wpaść na taką błyskotliwą myśl,rewelka,geniusz techniczny i ckonomiczny,i wszyscy to łykają,to jest możliwe tylko w Polsce,pogratulować

info

jest nadzieja że po wygranyh wyborah SLD wymiecie tego szkodnika i jego sitwe z firmy

zulugula

(usunięte przez administratora) tam gdzie pracował wszędzie ma zła opinię,wszystkie zakłady roz.......ił.tylko z diora mu idzie opornie ,ale jak widać już finiszuje.to widac gołym okiem,tylko rn jest slepa.Pobił rekord w niekompetencji,wydzierżawił nową halę napchał komuś kasy,bubel,przykład jak się nie buduje zakładu który musi produkować konkretne wyroby,truje wszystko w okolicy,a zwłaszcza nas,słynna gazownia.teraz bedzie zwalniał,ciekawe czy kogoś z sitwy usunie dla ratowania własnej du.y.amiało być tak wspaniale, ordery,aplauz,zachwyty,a wyszło jak zawsze..NASTĘPNY ZAKŁAD W UPADŁOSCI I LIKWIDACJI BĘDZIE,a ludzie stracą prace i pozostanie masa długów,firma juz jest mocno zadłużona,wygrany proces p C będzie gwożdziem do trumny......

bit
@zulugula

średnio (usunięte przez administratora)zakład w 2 lata,chyba się starzje,energia nie ta...

dominik

Wszyscy jesteśmy wariatami,lecz tylko nie liczni są zdiagnozowani.

ktosinski

W tej firmie trzeba byc podpierd....em aby cos zyskac i utrzymac sie na stołku.Szkoda gadac ale to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.