Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Łysy

A jak ma byĆ ,zarząd to mentalnie PRL,A PREZES TO CZYSTA KOMUNA.stad ogrodnicy,więżniarki,panie w zoopatrzeniu,które są chamskie i głupie i nie maja pojęcia o niczym ,jedyna umięjetność --DONOSZENIE DO PREZESA ,szef produkcji ,goniec,zero umejetnosci,mamusia krawcowa ciagle wprowadza w bład,konstruktor ,emeryt z zaawansowanym utrata pamieci i pomocnikiem robolo-prawnikiem,jest wesoło.Czy tak jest w kazdej spółce państwowej------nepotyzm i głupota,oraz brak kompetencji.CZY TO SIĘ KIEDYŚ SKOŃCZY,FIRMA MSI ULEC ODNOWIE MORALNEJ ,TECHNOLOGICZNEJ.........ZMIANA MUSI BYĆ ?!

Włodzimierz Lenin

Jeszcze go nie wywalili,a mieli,nawet rozpisali konkurs,mocna ta komuna,prędzej rozwalą firmę w drobny mak,niż odejdą,klasyczna mentalność komucha,nie mam pojęcia,robię szkody,marnotrawie państwowy grosz,ala jestem komuchem i to mi się należy,niszczenie zakładów to moja komuchowata specjalność.

świdniczanin live

Bardzo słusznie,technologie ekstra,brawo prezes,można się dobrze bawić za friko ,można,brawo prezes,brawo firma,polecam pracę w firmie,ekstra,na pewno nie chodzi o produkcje, ciągle chodzę szczęśliwy,pozdrawiam zarząd,ekstra.

Wielbiciel firmy

Dzięki koncepcji firmy Pana WS,wiem że żyje,lakiernia super,proszę nas częściej odwiedzać na lakierni,lot odbędziemy razem,jednak są technolodzy drewna co się znają na rzeczy,Krzysik to debil i oszust ,można być nowoczesnym?---------------------------można,głupki co tak krytykujecie.Polecam prace w tej super firmie.

ITD
@Wielbiciel firmy

I dowiecie się że jeżdżenie samochodem po wybojach jest badaniem naukowym,Krzysik to jedna głupek.

hmm

Każdy narzeka na firmę ,(usunięte przez administratora) Hipokryzja, nie pasuje wam brama otwarta idźcie do dużych korporacji na produkcję robić jak wam narzucą normy to się nakryjecie i popłaczecie.

były
@hmm

Dlatego dobrze stoją ekonomicznie,bardzo dobre warunki pracy,kultura ,a płace wyższe niż w diorze,normy obowiązują w każdej firmie,bardzo dobra organizacja pracy i opracowana technologia produkcji ,wszystko wiadomo ,a w diorze,hahahaha-warunki pracy jak w oświecimiu,21 wiek,chamstwo i donosicielstwo..technologie ustala majster lub prezes,a o tym nie maja pojęcia,stąd ciągłe poprawki i produkcja dużych ilości bubli i ciągłe cofanie się,wyobrażasz sobie-----hmm------taką sytuacje we własnej firmie?,chyba byś osobę co doprowadziła do tego wywalił na zbity pysk,bo to twoje pieniądze ,a nie państwowe ,czyli niczyje.

już----------- prac, porządnej firmy
@hmm

najlepsi odeszli,w diorze pozostali tylko lewusy i nieudacznicy z głównym nieudacznikiem,pozostałość po PRL.

Lola
@były

Chyba nie pracowałeś/ aś w Elektroluxie ???????? tam to jest dopiero syf i rozpierdziel.... brak szacunku dla pracownika, zmuszanie do nad godzin, a w dodatku dają władzę Ukraińcą.

Ala
@Lola

Ale tam trujące związki które są na całym zakładzie nie zabijają ludzi,a w Diorze tak jest,więc trzeba wybierać-chamstwo lub chamstwo i utrata zdrowia, wybór należy do ciebie.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
były

A ten lakiernik od ubezpieczen jeszcze robi? Ciekawe czy dalej tak pieknie macha ręką i nawala zaciekami... Hahaha

aktualny
@były

Robi,robi,produkcja bubli to nasza specjalność.

były członek RN

Wywalcie szkodnika ,a przyjdzie kadra z branży i naprawi to co zostało totalnie spieprzone i pogorszone,innej możliwości ne ma,ten co wszystko zepsuł przecież tego nie naprawi i tak dalej brnie w ta beznadzieje i pogrąża firmę z 70 letnia tradycja.

Jańcio Wodnik
@były członek RN

Za czasów POPSL do spółek państwowych wsadzali idiotów bez kompetencji i skutki widać,a jeszcze nikt ich nie usunął,dlaczego?

NOMEN OMEN
@Jańcio Wodnik

A co na to CBA......................?

diorca

Dziwne ,że nikt nie chce pracować w Diorze,a przecież można ćpać ,pić i robić buble,fajnie jest.

oferta pracy

Oferujemy prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dziedzinie głupoty i nepotyzmu,pakiet socjalny w postaci codziennej dawki wulgarnego słownictwa i atrakcyjna pensje na raty.

mistrzu

technologia diorowska ,albo się uda ,albo się nie uda......

prac.Diory

Teraz chcą inż.technologa drewna, a wcześniej wystarczył ogrodnik-----chyba mają coś z głowa i rozdwojenie jażni.

prac.Diory 2
@prac.Diory

Pamiętam te ogłoszenia na tablicy w zakładzie,jakie ma zadania ogrodnik i jaki jest ważny,cysorz, a teraz d-p szuka technologa ,wszystko rozwalone w drobny mak,gdyby głupota miała skrzydła d-p fruwał by jak gołębica.

Dior
@prac.Diory 2

W tej firmie wystarczy krawiec,niski poziom technologiczny,skutki działań d-p.

@prac.Diory 2

Prawda,a zamiast diory byłoby lotnisko,siemka

Predator a27
@Dior

Miał głupek technologów z doświadczeniem to wywalił ich na zbity pysk,a jego hołota się cieszyła jaki mądry i odważny ,a teraz jak wszystko jest rozłożone na łopatki to jęczy i kwiczy i szuka technologa,a kto normalny i szanujący siebie z takim debilem i nieudacznikiem,którego zna cała okolica z jego choroby będzie chciał pracować, praca w diorze to obciach i znaczy że człowiek jest beznadziejny i dlatego wylądował w diorze,to jest koniec kariery zawodowej,unikajcie tej firmy,głupota i chamstwo stoją w tej firmie na piedestale,poz dla technologów,z daleka od diory i jego zarządu.

Paskiem po oczach
@Predator a27

Nie prawda ,wywalił technologów ze strachu o własna d..e,wie ze jest kiepski i na niczym się nie zna ,a zwłaszcza na technologi drewna ,dlatego go wywalali ze wszystkich firm,za nieuctwo i chore bredzenie,biedna nasza firma.

Prac.Diory
@Paskiem po oczach

Prawda,nawet Diora w 2014 roku chciała się pozbyć pana WS,nawet ogłosili konkurs,czyli nie zdał egzaminu na tym stanowisku,stwierdzenie Rady Nadzorczej, stad konkurs,a dlaczego został?pytać RN.Dziwne,kto zna odpowiedż niech napisze.bo to tylko działa na szkodę firmy,wygląda że to jest tylko prezes tymczasowy?

PYOTL

Mam zwidy jak cholera,trucizny w lakierni działają,jest gorąco ,wszystko paruje,benzeny,siarczany i inne trucizny----jest OK,świetna lakiernia,odlot za friko,świetna technologia,medal dla prezesa,rewelacja,polecam prace w Diorze,wizje ekstra,a że buble to mało ważne ,nikt się tym nie przejmuje,świetna firma ,niezapomniane wrażenia,ekstra.POLECAM PRACE W TEJ FIRMIE.

Strong
@PYOTL

Witam kolego! ,nareszcie głos prawdy,prezes to super facet,odloty za friko i to za państwowe pieniądze,cały naród się składa na ćpanie,świetna restrukturyzacja firmy,super,najlepsza firma w Świdnicy,kolego prezesie niech się Pan trzyma i nie zwraca uwagi na złośliwe wpisy,trzymajmy się razem,uwielbiam prace na lakierni,SUPER !.

inż.Mamoń

Na strefie w Żarowie pracownicy już wstają z kolan,żaden dyrektor nie będzie ich obrażał ,atak się dzieje w Diorze że strony zarządu i nikt ie reaguje,chamstwo ,wulgarny język, to codzienność diorowska i wszystko idzie w złym kierunku,aby to się nie skończyło tak jak na strefie w Żarowie,co na to właściciel?

dekal

Raczej firma powinna wymagać od przyszłego tzw. technologa znajomości łaciny kuchennej aby słowotwórczo nie odbiegać od zarządu,angielski tylko po to aby zdradzać informacje,jak się działo i dzieje.

Anastazja Sęk

Ci wariaci od pół roku szukają technologa ,i nie znajdą bo kto by chciał pracować w tak debilnej firmie ,chyba że zmienią prezesa.

Onufry Konar
@Anastazja Sęk

A jest to konieczne aby firma wróciła do normalności !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

łubudubu.........

debilo-putin sama ksywka mówi wszystko.

to mówił ja
@łubudubu.........

Opinia zgodna z prawdą,chamstwo ,złe warunki pracy,kadra to banda nieudaczników i prymitywów,z daleka od tej patologicznej firmy,że jeszcze w 21 wieku coś takiego istnieje,jakiś skansen,stare komuchy pudrują syfa i udają ze to tak ma być,jak za komuny,a my tracimy zdrowie,wyroby jeden wielki bubel,jak to się jeszcze trzyma ekonomiczne?komunistyczny cud ekonomiczny.ZERO technologi, dłutka,pędzelki ,spraje,kostki z papierem,śmiechu warte-----diorowski startap-zapraszam właściciela do zwiedzania i tych z uni żeby zobaczyli na co dali kasę.Nie polecam racy w tej idiotycznej i zacofanej firmie.

prezes klubu
@to mówił ja

Fatalna firma ,bez przyszłości,prymityw i złe warunki pracy ,nie polecam,z daleka,koszmar.

Omen

Dno i 6 metrów mułu

Do Rady Nadzorczej

Weżcie się w końcu do jakiejś roboty i zróbcie i zróbcie porządek e Diorze,wywalcie w końcu tego prezesa.doprowadził firmę do skrajnej patologi.Ćpanie,pijaństwo ,chamstwo ,produkcja bubli,itd......czy można coś więcej (usunięte przez administratora)

prac.
@Do Rady Nadzorczej

Można ,nie znacie możliwości tego pseudo inżyniera.?

nie chce tu byc

Tak. Kratery, zgazowane sztuki... Nietrzeźwi lakiernicy. Tam w szafeczkach maja browarki pochowane i sobie popijają. Pijaczyny... Kaczorek ładnie daje w gardło a Z. ma to w powarzaniu bo nikt nie przyjdzie robic do tego syfu. Patologia.

kawa na ławe

mistrzowie to przypadkowa zbieranina bez fachowej wiedzy,tylko potrafią mo..dy drzeć,układy rodzinno-towarzyskie daleko firmy nie zaprowadzą,kto pracował w innej firmie, to ma porównanie,tragiczne warunki pracy,organizacji żadnej,wszystko na zasadzie przypadkowości,obowiązujące chamstwo jako standard,nikt na to nie reaguje,ale cóż ryba psuje się od głowy........i te nieustanne poprawki.rekordy bije lakiernia .Czy ktoś wie w firmie jak te wyroby należy produkować?prezes na pewno nie,bo jak przyjdzie to opowiada takie bzdury jak mały Jasio,a tym bardziej mistrzowie z tzw szefem produkcji,pożal się Boże,tylko mor.y drą i gonią do produkcji bubli,ekonomi jak w średniowieczu,a wiedzy żadnej.

OMG

Mam nadzieję, że nasi pseudo mistrzowie to przeczytają i wezmą rozum do głowy. Wiadomo, że nikt nie powie co sądzi w twarz bo tego samego dnia dostałby wypowiedzenie aleee dobrze, ze istnieje taka strona. Wylewajmy nasze żale tutaj bo tyle nam zostało... Niech się mistrzowie wezmą za rodziny. Ciągle chcielby żebyśmy byli posluszni i zostawali po godzinach ale nie myślą, ze nie zarabiamy tyle co oni. Im sie te nadgodziny super opłacają bo spokojnie 3000 netto maja. Gdzie poszanowanie ciezkiej fizycznej pracy? Tacy dyrygenci a każdy kto tam dłużej popracuje sam wie co ma robić. Do tego tegiej głowy nie trzeba...

piaskiem po oczach

W firmie szasta się materiałem na prawo i lewo,marnotrastwo totalne,ale jak mówią mistrzowie nie należy tym się przejmować,żadne normatywy nie obowiązują ,a prezes podpisze wszystko ,bo jest za głupi i nie wie o co chodzi,a Norek jaki mistrz Z to zwykli idioci i dyletanci,pracuja bo donoszą.

kawa na ławe

Tak to jest jak się wyrzuca z pracy ludzi mądrzejszych od siebie,tak robi niby prezes,pozbył się wszystkich technologów i teraz rządzą niedouczeni mistrzowie chamscy i bez wiedzy,a prezes jest teraz od nich uzależniony i patrzy przez pace na ich wybryki i stosowane chamstwo aby przykryć swoją nieudolność,tak robi Norek ,który powinien być zwolniony natychmiast bo nie nadaje się do ludzi.W firmie pracuje się żle ,wszystko jest przypadkowe,brak jest jakiejś logiki w tym wszystkim,nie polecam pracy w tej firmie.

OMG
@kawa na ławe

Taka prawda. Lepiej gdyby został polernikiem jak kiedyś bo na zarzadzaniu grupą ludzi to się nie zna. Najlepiej wychodzi mu głupie smieszkowanie. I chodzenie z zdenerwowanym wyrazem twarzy patrząc w buty. Piesek Pana Z. ciągle do siebie wydzwaniaja a Norek tylko po to bo nie wie co i czym sie robi. Profesjonalizm... Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.