Opinie o Vetro-Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vetro-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Vetro-Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vetro-Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Ktoś

Bardzo się cieszę że już tam nie pracuje! Nie polecam nikomu pracy w tej pseudo firmie!

W tej firmie opieranie się na tym co powiedzą na temat pracownika inni czyli zaufani ludzie kierujących , brak obycia i wiedzy na temat zarządzania zasobami ludzkimi, ciągła psychoza, niskie zarobki spowodowały że w ostatnich latach wielu bardzo dobrych pracowników odeszło znajdując sobie pracę gdzieś indziej!

Dokładnie ,rodzinny biznes

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Vetro-Polska Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

Konik

Kolego nastaw się na to,żeby nie przechodzić do tej pracy!!! Szczególnie na automaty,chyba że lubisz ciężka pracę i włażenie w ...przełożonym to w tedy się nadajesz do tej pracy!

Maria
@Konik

Aż tak ciężka jest ta praca? Dlaczego?

Pracownik.

Chyba jakaś pomyłka, na chwilę obecną nie ma przyjęć do pracy.

Pracuś
@Konik

NIGDY WIĘCEJ HUTY!!! Na gorącym końcu rządzi Karol P.,który ustawia kierowników zmiany, szczególnie zmiany B. Kierownik tej zmiany boi się,jest uległy. Z drżeniem w głosie prosi o urlop.. Na każdym automacie po jednym operatorze,nie ma jak wyjść do toalety. Ciągle coś źle robisz... Dyrektor uczy starych operatorów jak smarować!!! Farsa i (usunięte przez administratora) Kierownik główny Karol P . wykonuje wszystkie polecenia dyrektora, nawet jeśli wie ,że te polecenia są niedorzeczne. Co ten kierownik może...potężny kredyt, gdzie on tyle zarobi. Poza hutą nic nie widział...

Prawda

Pracowałam została trauma i nieufność do ludzi. Bardzo żałuję że nie potrafiłam z tamtąd odejść, że nie wyrwałam się wcześniej z tego patologicznego środowiska. Upokorzenia których doświadczyłam pracując w tej firmie miały ogromny wpływ na moje zdrowie dlatego ostrzegam omijajcie to miejsce szerokim łukiem w tej firmie nie ma ani godnych zarobków, ani mądrych zarządzających, a nade wszystko brakuje dobrej atmosfery.

Praciwnicy
@Prawda

To co piszesz jest prawdą kierownictwo jest okropne.ale jest jeszcze sprawiedliwości za bramą jak który będzie zemby zbierał do woreczka

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vetro-Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Vetro-Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

JN

Tak można, ale tylko do pracy. He he he

Czy Vetro-Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź

Tylko umowa o pracę.

JK

W tej firmie nic nikomu się nie oferuje a pracę tylko tymczasową obcokrajowcom z dalekiego wschodu.

Czy w Vetro-Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Tedi

Raczej napięta, nerwowa trudno się dogadać z zarządzającymi firmą.

Ktoś

Nareszcie dostaliśmy wczasy pod gruszą!

Prezes obecny jako tako jest w porządku. To pracownicy a szczególnie na stanowiskach kierowniczych robiom wszystko by podległym im pracownicy zarabiali mniej. Tak robią by ktoś niemug awansować. Idom do Pana Prezesa i mu mówią że oni będą robić To i to a potem biorą większe pieniądze. A zwykły pracownik nemorze dostać podwyżki przez te osoby po co mu dać jak my to zrobimy i weźmiemy większą kasę. Ci ludzie są zawisli

Ktoś

Coś w tym jest o czym piszesz bo jest tak że powiedzmy sześciu pracowników zarabia bardzo dobrze jak na warunki tej firmy a reszta nie więc wszystko wskazuje na to że tak to wygląda. Ci ludzie tylko pozornie są oddani zarządzającym żona jednego głośno na nich krzyczała po wypłacie była zbulwersowana!

Chyba nie zdajesz sobie sprawy co to jest obniżenie czasu pracy o 20 % , wiąże się to z mniejszym wynagrodzeniem jak również obniżeniem limitu urlopu, nie pisz głupstw że prezes (usunięte przez administratora) pracowników.

@Anonim

Gamoniu ale nie zabiera się 3 dni za jeden miesiąc. Zgodnie z kodeksem pracy my jako pracownicy teraz na tym etacie jesteśmy strat ni połowę dnia urlopu na 3 miesiące. Czyli jak jesteś na całym etacie przysługuje ci za 3 miesiące 6,5 dnia urlopu. A teraz na aktualnym etacie przysługuje 6 dni urlopu za 3 miesiące. A tu ci zabrali 3 dni za 1 miesiąc. Jak to możliwe????

KADRY
@Pracownik2

1/urlop wykazywany jest w skali roku a nie jednego miesiąca 2/przeliczenie ma związek z obniżonym czasem pracy w związku z pandemią COVID-SARS -2 3/w momencie , gdy spółka wróci do normalnego czasu pracy to urlopy zostaną ponownie przeliczone 4/ jeśli są jakieś pytania zapraszam we wtorki i czwartki, udzielę odpowiedzi najlepiej jak potrafię

@KADRY

Nikt do was nie przyjdzie bo i tak powiecie to co chcecie. Cytuję pana księgowego. Firma działa i oblicza pensje tak jak pan prezes chce. Więc czemu nie ma według normalnych stawek tak jak powinno być. Chodzi o podstawę brutto. Kobiety z którymi pracuje na hali zamiast podstawy mieć 2600 brutto mają 1800 brutto. I proszę nie pisać że są premie itp. Pozdrawiam.

@Anonim

Chyba prawda w oczy kole skoro został wpis usunięty. My pracownicy dalej domagamy się szczerej rozmowy z prezesem. Może będzie miał na tyle odwagi i zrobi zebranie z całą załogą i powie na czym stoimy. Pozdrawiam.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Vetro-Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik 2

He he he dobre. Samochód ci się marzy w Vetro. Narzędzia to masz to co jest na zakładzie czyli maszyny które pamiętają 2 wojnę ????????(usunięte przez administratora) U mojej żony to prezes potrafił zrobić zebranie i szczerze porozmawiać z pracownikami i powiedzieć jak to wszystko wygląda i na czym stoi firma. A tu to tylko są domysły między pracownikami. Pozdrawiam.

.N N
@Pracownik 2

Też jestem ciekaw kiedy szanowny Pan prezes zacznie normalnie z nami rozmawiać. Kiedy w końcu zrobi zebranie ze wszystkimi pracownikami i szczerze z nami pogada. Ludzie obudźcie się i zacznijcie walczyć o swoje. Prezes to nie ma odwagi by z nami pogadać.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Vetro-Polska Sp. z o.o.?

LOLEK

Wyplata to jest zawsze na czas ale wszystko jest wliczane w pensje. Wiec jak zarabiasz najnizsza krajowa to może ze 100 lub 200 dostaniesz więcej.

Justyna
@LOLEK

@LOLEK Nie napisałeś, co jest wliczane w pensję. Premia? Te 100-200 zł to właśnie premia do podstawowej pensji? Jestem też ciekawa, jak wygląda w Vetro socjal. Dostajecie jakieś paczki na Boże Narodzenie, a może wczasowe?

X.X
@Justyna

Socjal jest , wczasy pod gruszą i świąteczne na Boże Narodzenie.

@Justyna

Wczasy pod gruszą 450 zł A na Boże Narodzenie było po 1000 zł.

Pracownicy

Mamy pytanie czy Pan Prezes jest w stanie zrozumieć robotniczą biedotę która czeka na te marne ale jednak pieniądze? Czy musimy czekać do osiemnastej na przelew? Czy jest to odwet za nieprzychylne wpisy?

@Pracownicy

Ciekaw jestem czy wypowiadasz się za Wszystkich pracowników , chodzieś(aś) z listą żeby wypowiadać się "Pracownicy" ??? Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek przelewy były nie wypłacone na czas .

Rafał

Terminowa wypłata jest bardzo ważna, więc dobrze, że o tym napisałeś. Czy mógłbyś dodać na jakim jest poziomie i czy pracowników obejmuje system premiowy?

nie pisz głupstw , żadna firma ani pracodawca, nie może wypłacać niższych składek, bo byłoby to niezgodne z prawem , chyba że firma wypłaca część wynagrodzenia "pod stołem " jeżeli masz całe wynagrodzenie przelewem, to jest napewno ozusowane i opodatkowane jak należy , więc pracodawca nie może Ci odciągnąć ani więcej ani mniej .

Do pracowników

Robotnicy cieszcie sie ze pieniążki scie dostali

Gosia
@Do pracowników

Godna zapłata za pracę to podstawowy obowiązek każdego pracodawcy to nie jest średniowiecze i każdy pracownik zna swoje prawa!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Vetro-Polska Sp. z o.o.?

he he

Hi hi hi hi. Awans ????!!!! W tej firmie nikt nie wie co to jest awans. Chyba ze Dyro co dostał awansik na prezesa. Pozdrawiam.

Natomiast Pan z blach sam chodzi i mówi że nic nie robi a dobrze zarobi?!

Lolek

A może to ty tak się weźmiesz za robotę. Bo jak byś się za nią wzięła to by ci nikt uwagi nie zwracał.

Lolek

HE HE HE ORTOGRAFIA SIĘ KŁANIA. MOŻE TAK DO SZKOŁY SIĘ WRÓCISZ A NIE DO ROBOTY SIĘ PCHASZ KOBIETO!!!! HE HE HE

Ooo!!!

He he he hi hi hi. Ciekawe co tak dobrze robi?!

Pani B to fajna pracowita i równa Babka z którą jak to się mówi konie można kraść sformułowanie babochlop uważam za głęboko krzywdzące ten kto to napisał chyba nigdy z nią nie pracował albo jej nie zna.

:):):)

Zobacz kobieto pierw co i jak piszesz. Kto tu kogo obraża. A po za tym jak się razem trzymacie z panią B i tak samo się postępuje to co można inaczej napisać o przyjaciółce.

:):):)
@:):):)

A po za tym pracowałem tam z wami i widziałem jak pracujecie!!!

Gość.

Napisze krótko. Osoby które piszą tak karygodnie odrażające słowa na tym forum posiadaja bardzo niski poziom inteligencji. O ile posiadają ja?? Czytając je pracować w tym zakładzie nie warto i z tymi ludźmi tez. Pozdrawiam ich wszystkich.

Jestem pracownica pracuje na myjce tez widze i slysze jak pan . K. pod nosem obrarza kobiety i wyzywa karygodne jego zachowanie !

Zostaw merytoryczną opinię o Vetro-Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Vetro-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vetro-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vetro-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vetro-Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Wiosenna 47
    41-253 Czeladź