Opinie o Vetro-Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vetro-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Vetro-Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vetro-Polska Sp. z o.o. w Czeladź

Johnny

Najgorszemu wrogowi nie polecę pracy na automatach. Smród,brud, hałas, gorąc.

OBSERWATOR

Do Wszystkich piszących te opinie jeśli można nazwać je w ogóle opiniami. Wpisy na tym portalu powinny być merytoryczne, konkretne, rzeczowe informacje na temat firmy jak i pracodawcy , konstruktywna krytyka, tak jest przynajmniej w regulaminie gowork, niestety osoby wypowiadające się tutaj , czy to byli pracownicy, czy obecni, używają tylko hejtu , języka wulgarnego , rzucającego oszczerstwa jak i wiele kłamstw , naruszają czyjąś godność, oczerniając innych, treści są obraźliwe. Podejrzewam że nikt nikogo łańcuchem do tejże firmy nie przykuł. Jak byłoby mi tak źle , wręcz niektóre osoby, wynika to z komentarzy jakie dodają, nienawidzą tej pracy , warunków, wynagrodzenia, szefostwa itp. po co tam siedzą, zastanawiam się, za żadne pieniądze by mnie nikt nie zmusił . Jest tyle ofert pracy , naprawdę nie męczcie się . Czasy są niestety ciężkie dla Wszystkich, jak i pracodawców tak i pracowników. Czekam z niecierpliwością na (usunięte przez administratora) i agresję jaka się za chwilę na mnie wyleje , no cóż ,niestety nasz naród z tego słynie. Pozdrawiam Wszystkich (usunięte przez administratora).

Lena
@Ktoś

Ale niby w jaki sposób szefostwo nie jest fair wobec pracowników, co tu dokładnie masz na myśli? Dużo obiecują i na obietnicach się kończy? To ma coś związek z jakimiś podwyżkami dla pracowników?

Są może jakieś oferty pracy, na jakie stanowiska mogą potrzebować pracowników? Nie znalazłem nic w Google. A tak w ogóle, to o co chodzi z tym ograniczaniem czasu o 20%, tzn., że krócej pracujecie? Co za tym idzie, mniej się zarabia?

Ktoś

Widać że się nudzisz że nie masz co robić ale mogę Ci odpowiedzieć w tej firmie nie ma szans na nic, nie prosperuje dobrze szkoda zachodu.

Czy ktoś składał cv na konstruktora ? Widzę ze wymagane są programy m.in. AutoCAD i tak się zastanawiam czy jakieś wstępne szkolenie i przypomnienie działania jest zapewnione czy już na rozmowie o prace jest sprawdzana znajomość ?

Kandydaci Nowy wpis

Składałem CV był telefon zaoferowali mi 6500 brutto czy to wszystko czy jest jeszcze premiera od winikow pracy

Rysiek Nowy wpis
@Kandydaci

A ile doświadczenia masz, że ci 6500 zaproponowali? Ciekawe, czy to w ogóle ma jakieś znaczenie, czy wszyscy mają jednakowo. Jak mam sporo lat przepracowane to coś można ugrać więcej?

Księgowa w jakich godzinach pracuje? Nie ma informacji ze strony firmy w ogłoszeniu, a chcę wiedzieć, czy dłużej jak do 16 trzeba siedzieć czy standardowo, tak jak jestem przyzwyczajona zresztą. Pewnie nie tylko ja.

Była tu posada dla specjalisty ds. planowania produkcji i kosztorysowania na zastępstwie na okres 2 lat. Nie wiem, na ile to aktualne, ale jeżeli nie, to czy kolejny kosztorysant, z tym że na stałe, może aplikować? Jakie szkolenia rozwojowe przewidziano na to stanowisko?

Olej

Jeden już jest od kosztorysu i planowania nie umiejętnie produkcji tylko przynosi same straty i są same zwroty więcej czeba nowego specjalistę młodszego wiekowo fachowca

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda rozmowa w Vetro-Polska Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa? Z iloma osobami się rozmawia? 20 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vetro-Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Podobnie jak kolega interesuje się praca, macie teraz ofertę na speca od sprzedaży, dla kierownika niczego nie widziałem. Jeśli już ktoś jest potrzebny na takiej wyższe stanowisko to czy byłaby szansa na awans? ogólnie to macie rekrutacje wewnętrzne?

Robotnik

Oczywiście że rekrutacja jest jak narobisz ile wlezie aż będziesz cały bordowy i miał z tej pracy stań przed zawałowy to na 100% posada będzie jako robotnik a nawet robotnik od wszystkiego dostaniesz w nagrodę wiele stanowisk

@Robotnik

Czyli co , dużo obowiązków dają? A opłaca się to? Dają tu konkurencyjne stawki albo premie jakieś za to właśnie, że się człowiek zaangażuje?

@Robotnik

To po jakim czasie od zatrudnienia jest szansa przebranżowienia się na inne, lepsze stanowisko? Musi minąć jakaś konkretna ilość czasu? ;)

Ktoś

Cześć, jakieś wrażenia po rekrutacji, kto był? Przymierzam się jeszcze do wysłania papierów na stanowisko z oferty. Specjalista ds. kadr i płac konkretnie. Fajnie byłoby móc się przygotować trochę jak zaproszą na rozmowę, co ich najbardziej interesuje?

Czy zarobki w firmie Vetro-Polska Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Pracownicy
@OBSERWATOR

Ludzie tutaj przepracowali wiele lat niektórzy po ćwierć wieku chodzi oto żeby pracodawca zwolnił i wypłacił odprawy i po sprawie . A nie to co wyprawia pan prezes teraz z przełożonym

Obserwator
@Pracownicy

Jakby firma dobrze stała to by raczej nie ograniczała czasu pracy o 20 % raczej .

@OBSERWATOR

Są też opinie merytoryczne, konkretne i rzeczowe ma Pan bardzo zawężone horyzonty i bardzo płytki poziom myślenia musi Pan wiedzieć że im człowiek dłużej pracuje w jednej firmie tym gorzej o zmianę tak to działa niestyty zapewne wszyscy by stamtąd uciekli ale obawiają się zmian, lata pracy spowodowały mimo wszystko przywiązanie się do miejsca i trudno jest się wyrwać podjąć decyzję o odejściu. Żeby to zrozumieć potrzebny jest odpowiedni wysoki poziom moralności, etyki. Szefostwu tej firmy niestety takie wartości nie są znane, nie kierują się w życiu takimi wartościami ponieważ nie zostali tak wychowani nikt ich tego nie uczył i w końcu oni sami nie chcą być zwyczajnie uczciwi wobec ludzi dzięki którym żyje się im dobrze na dość wysokim poziomie stąd też biorą się te bardzo niepochlebne opinie może warto było by coś zmienić na górze wtedy będzie lepiej na dole..

Pracownicy
@Ktoś

Zdaję sobie sprawę że trudno zmienić pracę ,kwestia przyzwyczajenia, obawy przed nową pracą, proszę wierzyć że warto czasami spróbować a nie męczyć się z takim szefostwem jak Pan tutaj pisze, choć zarzucanie oficjalnie że są nieuczciwi wymaga odwagi, widać że Pan ją ma, ale proszę nie wypowiadać się za Wszyskich, że wszyscy by pouciekali Panie Ktoś....

Sebastian
@Pracownicy

Ja sam wiem po sobie, że trudno zmienić pracę ale to niedawno zrobiłem i teraz się rozglądam za nową. Tak naprawdę to, co takiego się nagle pogorszyło, że negatywniej oceniacie pracę tam? Jakieś konkrety ktoś poda? Albo co przemawia za tym, aby tam właśnie aplikować? Skoro są ludzie, co pracują tam wiele lat (tak wynika z Waszych wpisów) to chyba nie jest tak źle? Już sam nie wiem, dlatego jakiś konkret mile widziany.

Lena

Johnny

Najgorszemu wrogowi nie polecę pracy na automatach. Smród,brud, hałas, gorąc.

Ilona

W sieci same archiwalne ogłoszenia, czy jako pracownicy wiecie, czy szykują się jakieś przyjęcia? :) A może ktoś z was pracuje w kadrach i płacach i zdradzi coś na temat atmosfery? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków, czy są jakieś szkolenia rozwijające pracownicze umiejętności?

Dobra wiadomość
@Ilona

To nie zakład do obecnych czasów. PRACA paskudna brud woda i kurz . Ludzie odeszli pensje niskie Pan PRZEŁOŻONY (usunięte przez administratora)LUDZI GONI DO PRACY ŻEBY POTEM DOSTAC PIENIĄDZE ???? ZA WYROBIENIE SZKŁA. Z OSTATNICH PRACOWNIKÓW ROBIĄ (usunięte przez administratora) WYKORZYSTUJĄ ICH SYTUACJĘ BO SĄ PRZED EMERYTURĄ.

@Dobra wiadomość

Dzięki za odpowiedź chociaż trochę mnie zasmuciła, nie będę ukrywać. Nie ma w firmie związków zawodowych, które pomogłyby pracownikom? Chociaż w kwestii wynagrodzenia. Większość pracowników jest w wieku emerytalnym? Czyli nie ma co się nastawiac na mlodszy zespół? To oczywiście żaden minus, pytam orientacyjnie

PRACOWNIK

Zastanawiam się tutaj nad jednym , wczoraj odpowiedziałem na forum osobie podającej się za " Los Los " , była to odpowiedź pozytywna bez wulgaryzmu , bez ubliżania nikomu , treść tej wiadomości była " jak widać szanowana Pani jak Pan pisze nikomu nie ubliża, to Pan tutaj wypisuje bluzgi , miłego dnia dla Pana Los Los , coś takiego było, nie pamiętam dokładnie . Administrator oczywiście dzisiaj usunął ten mój wpis, poważnie zastanawiam się nad tą sprawą, kolejny pozytywny wpis zostaje usunięty przez administratora strony , a pozostawia same negatywne, wiele daje do myślenia o administratorze tejże poczciwej strony. Pozdrawiam Administratorów strony i ciekawe czy kolejny mój wpis zostanie usunięty jak poprzednie ;-)

Iwona

Czy ta (usunięte przez administratora)jeszcze istnieje?

Tych ludzi o których mowa dawno Bóg opuścił i Boga w sercu nie mają liczą się tylko pieniądze to jest ich Bóg zwolnili mnie po wielu latach oddanej pracy dlatego że się rozchorowałam mając świadomość że jestem w wieku w którym bardzo trudno o zatrudnienie usłyszałam zwalniamy panią bo teraz nam pani będzie chorować. Dlatego jestem o tym przekonana że ci ludzie dostaną od losu to sami w życiu dają! Wyrządzona krzywda nigdy nie pozostaje zapomniana!

Szukający pracy

Ma Pani rację. Boga oni w sercach nie mają ale tu liczy się tylko pieniądz i ich własny dobroby. Nie patrzą na krzywdę pracowników. I też mam nadzieję, że kara ich kiedyś spotka.

Prać

Drodzy pozostali pracownicy tej pseudo faszystowskiej włoskiej firmy Włoch na was sporo zarabia razem z prezesem i jego rodzinką.A wy za ćwierć wieku dostaliście po (usunięte przez administratora) pensje niskie i do tego jeszcze o 20% . ZA MIESIĄC ŚWIETNA WIELKANOCNE W TYM ROKU BĘDZIE MNIEJ O POŁOWĘ NA STOLE przez prezesa i jeden syndrom sztokholmski

@Prać

Wszystko się kiedyś kończy, przyjdzie koniec i na tę dziwną firmę, skończy się prezesura, skończy się nienawiść do pracowników i tylko myśli pozostaną twarze ludzi bezpodstawnie pozbawionych godnego zarobku i jakże łatwo wyrzucanych z pracy przez żonkę prezesa która z wypiekami na twarzy z ekscytacją sięgającą zenitu zwalniała kogoś z własnych prywatnych pobudek bo np. przestała kogoś lubić albo usłyszała jakieś pierdułki od swoich zaufanych koleżanek które kręcą nią jak chcą. I w taki sposób ludzie w tej firmie tracili pracę a inni nie wytrzymywali psychicznie i sami poodchodzili znajdując pracę gdzieś indziej. Nie polecam tam pracy psychika może tam wysiąść!

@Ktoś

Ciekawe co piszesz , bo nie pamiętam już dobrych kilka lat żeby ktokolwiek w tej firmie był zwolniony,(usunięte przez administratora), raczej sami odchodzą jak warunki komuś nie odpowiadają , o ile mnie pamięć nie zawodzi to jedynie została zwolniona osoba wykonująca usługi porządkowe.

PRACCOWNNIKK

Ciekawe co piszesz , bo nie pamiętam już dobrych kilka lat żeby ktokolwiek w tej firmie był zwolniony,tak jak to ująłeś przez żonkę prezesa z wypiekami na twarzy (usunięte przez administratora), raczej sami odchodzą jak warunki komuś nie odpowiadają , o ile mnie pamięć nie zawodzi to jedynie została zwolniona osoba wykonująca usługi porządkowe. Panie administratorze proszę nie usuwać tego co piszę.

PRACOWNIK
@Ktoś

Ciekawe co piszesz , bo nie pamiętam już dobrych kilka lat żeby ktokolwiek w tej firmie był zwolniony,tak jak to ująłeś przez żonkę prezesa z wypiekami na twarzy, raczej sami odchodzą jak warunki komuś nie odpowiadają , o ile mnie pamięć nie zawodzi to jedynie została zwolniona osoba wykonująca usługi porządkowe. (usunięte przez administratora)

Ilona

Widzę, że firma regularnie szuka osób do pracy na produkcję, ostatnio wpadłam nawet na ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. rozliczeń produkcyjnych. Piszą m.in. o szkoleniach rozwojowych, kursach językowych i socjalu (wczasy pod gruszą, talony) Jak to wygląda w praktyce? :) Czytam wasze opinie i są trochę podzielone, ale skoro pracują tu same kobiety, to praca nie jest chyba aż tak ciężką? Co z podwyżkami, dostaliście coś po Nowym Roku?

@Ilona

Raczej nie ta firma, na chwilę obecną żadnych ofert pracy nie ma , więc nie wiem skąd Pani ma takie informacje o ukazujących się ogłoszeniach. Pozdrawiam

@Ilona

Na chwilę obecną w firmie nie ma zatrudnień więc nie wiem skąd ma Pani takie informacje. Socjal jest a co do szkoleń i kursów to zależy od dyrekcji. Pozdrawiam

Bardzo dobrze że premię i wypłaty liczy pan P przynajmniej jest większe wynagrodzenie

A co to za Pan, że taki hojny dla Was? ;)

A czy zdarzyło się wam że nie mieliście wypłaty na czas. Na to co wykonujecie to i tak macie dużo płacone.

@000

z tymi wypłatami to pytanie czy sugestia, że coś z terminowością może być nie tak? I czemu uważasz, że za dużo dostają? To co takiego niby wykonują, że się nie należy?

Admin222

Przy 11 % inflacji duża ilość pracowników dostała podwyżki w okolicach nieprzekraczających 3% stawki a byli i tacy co 1% dostali... Nie polecam pracy w tym zakładzie... Nie docenia się tu pracownika a wymagania jak by tu ludzie po 10 tys ma rękę brali ???????????? ciągle mówią o zaangażowaniu się w pracę dokładnym sprawdzaniu czy wszystko jest ok a podwyżki śmieszne... Jak kierownictwo może wymagać od pracowników idealnej pracy jeśli ludzia tu się nie daje zarobić.. Obiecuje się świetnych zarobków a później składa na wszystko pokoleji aby nie dać podwyżki...

@Admin222

Zastanawia mnie tylko jedno, tych Wszystkich pracowników co tak narzekają na warunki i wynagrodzenia , naprawdę jest tyle ofert pracy na rynku , po co siedzieć w takim zakładzie za marne grosze ??? Zamiast siedzieć i narzekać zmieńcie pracę, ja bym nie pracował w takich warunkach.

@OBSERWATOR

Może i są inne miejsca pracy,ale z własnego doświadczenia wiem,że pracy dla kobiet nie ma w okolicy ,nie oszukujemy się ,zakład składa się z większości kobiet ,każda chce godnie spędzić 8h w pracy,bez wykorzystywania z braku kadry,a pozatym ,Ukraina ..dużo by mówić ,są ,a jakby ich nie było , święte krowy ,nie wolno uwagi zwrócić a (usunięte przez administratora) za to towarzystwo trzeba ,długie pazury ,tatuaże ,wybierają sobie pracę ,bo se pazury po łamią ,ludzie kto to słyszał,jak nie pasuje praca to niech wracają do siebie ..nas nikt pi plecach nie klepie tak jak koleżeństwo obcojęzyczne .a tak na marginesie,nikt nie chce jeździć do pracy po 100 km,jest zakład od pokoleń ludzie chcą pracować ale nikt ich nie słucha ,dlatego tyle narzekań .

@Admin222

Prawda

@OBSERWATOR

A wy obserwatorzy dlaczego tak kurczowo głęboko wbitymi pazurami trzymacie się tej firmy? Czyżby kasa? Nieporównywalnie większa od pozostałych pracowników!! Ciepłe stołki dla niemalże całej rodzinki?

Obserwator
@Ktoś

@Ktoś, i tu się mylisz nie jestem pracownikiem tej firmy, poprostu obserwuje ten portal i czytam opinie o różnych firmach, dlatego dodałem ten wpis, i dodaję również dotyczących innych firm ! A Ty przedstawiający się jako" Ktoś" jesteś pewnie pracownikiem tejże firmy ,nie potrafisz zmienić pracy , tylko narzekać. Tyle w temacie.

@OBSERWATOR

Popieram. Z tego co wiem to wcale nie ma tam tak źle jak tu piszą.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Vetro-Polska Sp. z o.o.?

Tak .

Ilona

A czy chodzi o normalny etat, czy taka osoba zaczyna od praktyki/stażu?

@Ilona

Normalny etat, najpierw szkolenie bhp,a później stanowiskowe, przez kierownika.

A to tylko kierownik tutaj ludzi wdraża? Jak to wygląda?

Toksyczna osoba, całkowicie pozbawiona empatii!

Justi

Nie polecam pracy w firmie Vetro. Niskie zarobki, praca bardzo ciężka zwłaszcza dla kobiet, zarobki niskie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Wrogie nastawienie zarządzających do pracowników!!! Cała rodzina! Całkowity brak perspektyw na awns.

@Justi

Miska ryżu,zarobki masakryczne ,a podwyżki ha ha ha ,nawet nie wiem jak to opisać ,śmiech,20 groszy na godzinę,nawet bułki nie kupisz co zrobić ???

Aneta
@Anonim

To co wy tam, najniższą krajową macie??

Admin 4434
@Aneta

Najniższa krajowa jest to 19 zł a znajdą się osoby które mają po 17 zł a firma wyrównuje im dodatkami typu premia (50zl) dodatkiem nocnym i świątecznym...

Maria
@Justi

To jakie czynności tutaj wykonują kobiety? Skoro ta praca jest tak ciężka dla kobiet?

Ktoś

Bardzo się cieszę że już tam nie pracuje! Nie polecam nikomu pracy w tej pseudo firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Vetro-Polska Sp. z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Vetro-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vetro-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vetro-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vetro-Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Wiosenna 47
    41-253 Czeladź