Opinie o POLBET SA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLBET SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLBET SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLBET SA w Katowice

Irena Nowy wpis

widziałam, że szukają kierownika robót jest opcja uop i b2b, jednak żadnej wzmianki o zarobkach. wobec tego zastanawiam się ile potencjalnie mogłyby wynieść? Ktoś da znać jak warunki w rzeczywistości wyglądają i na jaką kasę można liczyć?

Listopad Nowy wpis
@Irena

Może 6000 na rękę jak masz uprawnienia, jesteś obrotna i chce ci się chcieć.

Czy POLBET SA narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

On Nowy wpis

Nie.

Anatol

Pewnie w każdej firmie idealnie nie jest. ważne, że dobrze się pracuje i zarabia.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w POLBET SA? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Fikol

Firma ok maja jednego(usunięte przez administratora) ale tak jest chyba wszędzie na słowo (usunięte przez administratora)trzeba zasłużyć w pana przypadku panie Jacku to duży komplement

POLBET SA prowadziła rekrutację na stanowisko DOZORCA. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Daniel

Niestety nie zawsze jest wszystko dobrze. Ważne, żeby poprawić sytuację!!

POLBET NIE POLECAM PROBLEMY FINANSOWE.

Potwierdzam ,place nie regularne . Firma nie pewna.Nie polecam.

Iza

@reck rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @hamburg. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak Ty postrzegasz firmę jako pracodawcę oraz jak wyglądają warunki zatrudnienia? Ważne jest, by można było znaleźć tutaj rzetelne informacje, które rzeczywiście będą pomocne w podjęciu decyzji o zmianie pracy.

hammer

do Hamburg ... bzdura 1500+200 ale to pisze jeden z zaszytych pijaczków

Iza

@klepacz możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w POLBET SA? Rozumiem, że odpowiada Ci praca w firmie. Co doradziłbyś osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do niej?

klepacz

Niemcy zdarzają sie obsuwy , ale płacą tyle ile średnio wszyscy w miarę regularnie roboty mają tylko w Hamburgu

SZAJBA

Dostałem propozycje pracy z polbetu w niemczech. Jesli ktos tam pracował lub pracuje to proszę o wiadomosci na temat zakwaterowania ,zarobków i czy warto sobie głowe zawracac .POZDRAWIAM.

tool5
@SZAJBA

jeżeli jesteś fachowcem to warto , dają zakwaterowanie dojazd do pracy i z kraju na budowe płacą zus i opłaty w niemczech zarobki przyzwiote i regularnie płacone .... jeżeli nie jesteś cieślą lub murarzem niezłym to nie zawracaj sobie głowy

eros

Nie miałem takiej przyjemności @paweł, ale widziałem inne ogłoszenie, a mianowicie na stanowisko pracownika do napraw konstrukcji żelbetonowych. W tym przypadku musisz posiadać kilkuletnie doświadczenie w celu zatrudnienia

dżony mymłonik

Widzę że się nie zmienia za wiele hehehe... Teraz to chyba aluminium utrzymuje firmę. Ostatnio wpadłem na chwilkę i widzę plac zawalony ich materiałem. Z budowlanki chłopaki uciekają - nic dziwnego skoro nawet w delegacjach się d...upi za grosze !!! Jak się pracownika nie szanuje to niech firma zdycha !!! Prezesom życzę... znalezienia rozumu bo ciągłe skamlanie jak to źle im nie pomoże. 21 wiek, inne firmy inwestują w ludzi poprzez szkolenia itp. a tu zawsze był jeden wielki ch... !!! Zwolnijcie się wszyscy niech tym egoistycznym darmozjadom padnie interes !!!

do terefere

@terefere, ale przecież na betonach teraz macie tam złoty okres wiec i kasa powinna być w porządku. klimat jest ok, raczej powinno przybywac, wiec to narzekanie to chyba na wyrost moim zdaniem. poza tym piszesz, ze jest praca w polbet, a potem że nie ma. to jak?

terefere

Tia... Nie dziwota że firma tonie skoro pan prezes "R..." odrzuca kontrakty... ciekawe dlaczego...? Może celem jego jest doprowadzić do upadłości ?! W sumie tylko zrobi dobrze fizycznym bo na zasiłku będą mieli lepiej !!! CHAMSTWO panuje straszne!!! Pracowników traktuje się jak szmaty !!! A te "pip" z biur maja w du... wszystko i wszystkich!!! Jakby nie fuchy to LEŻYMY !!! Faktem jest jak ktoś wyżej napisał że to my fizyczni jesteśmy bardziej operatywni od biurowców. Tym bardziej że teraz nie ma roboty !!! Narazie pracuje ale już mam kilka ofert tak że trzeba uciekac !!!

saszka

jak będziesz taki ostrożny to nigdzie nie znajdziesz pracy. Wystarczy, że ktoś rzuci Ci złą opinią na forum?

MŁODY

TRAGEDIA,TRAGEDIA,TRAGEDIA(usunięte przez administratora)

janek

zwracam się do wszystkich którzy mają zamiar przyjąć się do polbet s.a NIE WARTO ZAWRACAĆ SOBIE GŁOWY TO JEST FIRMA (usunięte przez moderatora)POCZĄWSZY OD PREZESA A KOŃCZĄC NA NIEKTÓRYCH PRACOWNIKACH CHYBA ZE KTOŚ LUBI PRACOWAĆ 200 GODZIN NA MIESIĄC ZA 1500ZŁ

polbet-yugen

Kolego ty chyba nie masz pojecia co chcesz zrobic przyjmujac sie do Polbet(yugen).Ta firma jest juz na dnie upadlosciowym,widzisz co pisza o Grudzilli.Za poglaskanie przez prezesa robi pracownikom(a zwlaszcza ich rodzinom TRAGEDIE) ludzie na delegacji zarabiaja 1600-1800zl i musza mu byc mu wdzieczni jakby im ofiarowal nerke ! O pracy w zime zapomnij, choc marketingowcy(usunięte przez moderatora) wiedza ze co roku jest zima.W pierwszej kolejnosci powinni poleciec z pracy za brak zlecen,ofert budów.Przyjmij sie lepiej do ktoregos z pracowników Polbet(yugen)są bardziej operatywni(fuchy) niz osoby do tego przewidziane w polbecie!!! Idz kolego lepiej na zasilek,niz poznac czlowieka bez uczuć wyższych(usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o POLBET SA - Katowice

POLBET SA